święty

Wpisy zawierające słowo kluczowe święty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS 476. Ten, który posiada władzę w Wielkiej Materii, panuje nad Istotnym i w Duchowości. Światło w swoim rodzaju łączy się z jednorodnym. Co czyni Syn, to czyni z Ojca, w Ojcu i dla Ojca, bez swojego Ojca Jestem niczym. Dlatego po obudzeniu się w Materii i uzyskaniu z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO CHCĄ ZIEMSCY LUDZIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZEGO CHCĄ ZIEMSCY LUDZIE? 211. Po ich zachowaniu widać, że już tylko zagłady. Wśród nich jednostki są jak perły ukryte, które niosą w s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKI BŁĄD Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKI BŁĄD 210. Wielki błąd powstaje, gdy w duchowe rozum się wmiesza, należy być czujnym i nie dać sobie mieszać, a gdy coś się pojawi, oddzielić ziarno od plew trzeba koniecznie, nie przydawać uwagi i nie rozwijać wątpliwości, one nikomu niepotrzebne w całości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
INSPIRACJA PŁYNIE Z DUCHA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

INSPIRACJA PŁYNIE Z DUCHA 205. Nic innego nie jest w stanie inspiracji dostarczyć, każda ziemska forma tak rozumiana jest obłudą i zakłamaniem. I nie wystarczy sobie coś stworzonego na ziemi kupić (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PO CO TE WYDARZENIA? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PO CO TE WYDARZENIA? 202. Aby ludzkość nauczyć, pokazując zwrotne wydarzenia, które sami wyprowadzacie wcześniej od siebie w formie; myśli, słów i czynów. Dziś fala wzmocniona (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PO UPADKU Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PO UPADKU 198. Powstaną oczyszczeni, aby podążać ścieżkami Pana, dobrowolnie ludzkość nie chce poddać się ciśnieniu Światła. Przeżycia osobiste, dziejące się tragedie, wstrząs za wstrząsem, dopier (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZMIANY, ZMIANY I JESZCZE RAZ ZMIANY Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ZMIANY, ZMIANY I JESZCZE RAZ ZMIANY 467. Niech się wszystko zmienia i przeobraża w bólach i cierpieniach całej ziemskiej ludzkości, która odchodząc od Bożych praw w większości upadła do sfery ciemności. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KAMIENIE RZUCALI SAMI W SIEBIE Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

KAMIENIE RZUCALI SAMI W SIEBIE 464. I chociaż dziś wszyscy udają, że Mnie Syna Bożego nie ma na ziemi, a Moi apostołowie nie żyją, to już za chwilę będą oburzeni, że siłą na nich się nie wymusiło zrozumienia i pojęcia Prawdy, którą Jestem! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHMURY BURZOWE I GRADOWE NAD WAMI Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CHMURY BURZOWE I GRADOWE NAD WAMI 459. I wybiją was wielkimi stadami, w których przebywacie w wioskach i miastach, ziemskich skupiskach. I nie pomogą wam wynalazki, urządzenia techniczne, w starciu z żywiołami jesteście na igrzyskach już pokonanymi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIEKAWE CO POWIECIE? Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CIEKAWE CO POWIECIE? 457. Gdy ogień Boży zacznie lać się wam na głowę z Nieba. Pewnie udacie się do psychiatryka, aby sprawdzić czy to dzieje się naprawdę. Ale ten z psychiatryka też jest obciążony winą osobistą i to wcale nie mniejszą. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIATŁO WYKONAŁO SWOJĄ PRACĘ Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ŚWIATŁO WYKONAŁO SWOJĄ PRACĘ 456. Światło przyszło na ziemię z Woli Stwórcy w osobie Jezusa Chrystusa, przez nikogo nie rozpoznane poznało was ziemscy ludzie i wasze wszelkie niedorzeczności. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZAS OSTATECZNY Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CZAS OSTATECZNY 454. Dla każdego nadchodzi taki dzień, w którym musi się rozliczyć ze swojego bytu, zbieracie ziemscy ludzie swój plon. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO DOOKOŁA O POMOC WOŁA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO DOOKOŁA O POMOC WOŁA! 285. A duch ludzki głuchy na wołania, swoje rozumowe dzieło zniszczenia kontynuuje już od tysiącleci. Wpierw siebie wykluczył, a teraz innym próbuje swoimi rozumowymi rozwiązaniami szkodzić, pozbawić koniecznego ruchu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROK 1941 Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ROK 1941 184. Szóstego grudnia 1941 roku Imanuel opuszcza ziemską powłokę, Duch Boga Wszechmogącego zakończył bezpośrednią obecność na tej Ziemi, która trwała od 1875 roku. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POSTĘPUJ DO ŚWIATŁA ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POSTĘPUJ DO ŚWIATŁA ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ! 279. A na drodze zawsze ci przybędzie, nigdy nie zabraknie. To, co ci potrzebne w utrzymywanym ruchu duchowym wewnętrznym się pojawi, a rozpoznanie w materii będzie potrzebnym ogniwem ziemskim. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »