święty

Wpisy zawierające słowo kluczowe święty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

JESZCZE KWIATY NIE ROZKWITŁY NA ZIEMI. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  JESZCZE KWIATY NIE ROZKWITŁY NA ZIEMI. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZUM NIEUSTANNIE WĄTPLIWOŚCI PRODUKUJE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  ROZUM NIEUSTANNIE WĄTPLIWOŚCI PRODUKUJE 94. I człowiek w ten sposób życie na ziemi marnuje. Rozum, więc niech realizuje to, co w duchu się poczuje, wtedy na wszystko jest właściwa reakcja. Lecz gdy ciało ziemskie pozostawimy tylko rozumowi, to na ziemi jesteśmy zgubieni pomimo jako takiej ziemskiej tzw. pomyślności, a duchowo jest człowiek w stanie gnuśności. Duch w każdym ziemskim ciel (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZY LUDZIE SOBIE SPRAWĘ ZDAJECIE...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  CZY LUDZIE SOBIE SPRAWĘ ZDAJECIE...! 93. Czy ludzie sobie sprawę zdajecie, że bez swojego Stwórcy nie istniejecie? Jak robaki po ziemi pełzacie i mniemacie, że jesteście największymi na świecie, wy, którzy zawiedliście jak gatunek wymarły, dinozaury próżności o wartości dla badaczy archeologii. Gatunek wymierający bada gatunek wymarły. Odeszliście od praw Bożych, lecz zawsz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NADCHODZĄCE WYDARZENIA Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  NADCHODZĄCE WYDARZENIA 6. Przeorają wam świadomość dzienną, a wasz duch wstrząśnięty będzie, rozedrgany trząsł się pod naporem przeżyć. Przecież jesteście już tak długo zamknięci, że Bożego zawołania Świętego Graala już nie chcecie słuchać. Wy świadomie, rozumowo się zamykacie na duchowy przekaz. To takie oczywiste, że to wasz wina, więc nie zdziwicie się pewnie, że w przeżyci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE UMIŁOWANY... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE UMIŁOWANY... 92. Panie umiłowany Tyś mi najmilszy, a zarazem surowo wymagający. Prawa Twoje Ojcze w stworzeniu wymagają ode mnie właściwej postawy wewnętrznej, pragnienie podporządkowania się prawom Twoim Panie jest wielkie i każdego dnia narasta, aby było całkowicie wykonane poprzez przeżycie osobiste, nie ślepo rozumowo wykonywane, bez życia martwe. Aby na ziemi budować, we wnętrzu wszy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
I CHOCIAŻ NIE WIEM JAKBYŚCIE SIĘ WYSILALI! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

I CHOCIAŻ NIE WIEM JAKBYŚCIE SIĘ WYSILALI! 12. To i tak wyczuwanie i zrozumienie zależy od stanu waszego wnętrza, od jego ruchliwości, stopnia rozżarzenia. Mi wystarczy chwila, a wam niekiedy lata, aby coś pojąć, zrozumieć lub wyczuć, co do was się garnie w jakiejkolwiek formie. Obrazy z ducha są wyraźne i je czyta się doskonale swym narzędziem z duch (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZNÓW WYLANIE SIŁY W PÓŹNIEJSZE STWORZENIE 30 KWIETNIA NASTĘPUJE Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

ZNÓW WYLANIE SIŁY W PÓŹNIEJSZE STWORZENIE 30 KWIETNIA NASTĘPUJE 4. I by było wszystko jasne będzie widowisko, całe późniejsze stworzenie otrzyma Siłę z Ziemi płynącą. Coroczne odnowienie z woli Stwórcy późniejszego stworzenia przez wylanie Siły poprzez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, kielich Świętego Graala. Przygotujcie się na ten proces przez całe ziemskie życie Syna Bożego w Królestwie Tysiącletnim. Po Jego odejściu z Ziemi wszystko będzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SIŁA MYŚLENIA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

SIŁA MYŚLENIA... 91. Siła myślenia siłą tworzenia. Myślisz o dobru do niego zmierzasz, magnetycznie wokół siebie to tworzysz. Nie podoba ci się twoje życie zmień swoje myślenie, swoje wnętrze należycie, a stworzysz lepsze otoczenie swoje. Co pomyślisz to przyciągniesz, czas więc się zastanowić nad jakością swoich myśli, podobnie jest z twoimi słowami i czynami, wszystko wokół ciebie to posłańcy, którzy powrócili do ciebie. A ty narzekasz, na kogo, tylko możesz na siebie. Chcesz zmian proszę, zmieniając swoje myśli, słowa i czyny przyciągniesz do sie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE NAJWYŻSZY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE NAJWYŻSZY...! 89. Panie najwyższy, umiłowany, Tyś mi jedyny, nikogo innego nie mam na Ziemi, Tyś mi Ojcem na wieki wieków amen! Każdego dnia w modlitwie oczy do Ciebie Ojcze zwrócone, wsłuchuję się w swoje wnętrze by odczuć, usłyszeć Twoją Ojcze mowę, która dodaje mi skrzydeł porannej zorzy o każdej porze, czy to dnia, czy to nocy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZUM NIEUSTANNIE... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ROZUM NIEUSTANNIE... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POD ZŁOTĄ LAMPĄ... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POD ZŁOTĄ LAMPĄ... 87. Pod złotą lampą siedzę i piszę Słowo, formując Je na zrozumiały ziemski sposób dla ludzi. Jasne światło promieniowań gwiazd towarzyszy mi cały czas, przypominając mi jak wielkie jest Królestwo mojego Ojca, a widoczne niebo, to zaledwie przedpokój rozległych przestrzeni zamków królewskich. Powracając uczuciami do rodzinnego domu, do Ojca mego przepełnia mnie Boża Miłość, kt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻOŁDACY, NAJEMNICY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŻOŁDACY, NAJEMNICY...! 86. Żołdacy, najemnicy niskich rozumowych myśli, słudzy ciemności! Ten, kto nadmiernie myśli swojemu duchowi szkodzi, pęta go niskimi myślami zamiast sięgać do wzniosłych odczuć. Ludzie; Światło z góry pochodzi, a nie z dołu, niskiej ziemi! Już sam fakt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, LUDZIE JUŻ W NIC NIE WIERZĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, LUDZIE JUŻ W NIC NIE WIERZĄ! 85. Ich wiara jak gleba, która już przez wodę została wypłukana. Korzenie ich wiary wiszą w powietrzu, brak im zakotwiczenia. Nie przeżywają w swoich wnętrzach życia, Słowa Twojego Panie. Ich ignorancja, ich rozum pustkę zniszczenia sieje, wokół śmierć. Języki nieprawdę, złudzenia sieją na ziemi, z której rosną osty i ciernie wątpliwości obecnie już prawie wszędzie. Ludzkie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OTWIERAM KSIĘGĘ ŻYCIA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OTWIERAM KSIĘGĘ ŻYCIA... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTRZEŻENIA JUŻ NIE PŁYNĄ, A WYDARZENIA! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

OSTRZEŻENIA JUŻ NIE PŁYNĄ, A  WYDARZENIA! 11. Aby wszystko, co niewłaściwe rozleciało się w brzmieniu Bożych praw. Dzieje się na tej Ziemi wszystko nie tak, więc tylko postępowanie w takt Bożych praw może to zmienić, czyli usunąć wszystko co stare i niech zapanuje Boży ład. Zniszczonego nie będzie można odbudować po staremu, fundamen (...)

Zobacz cały wpis na blogu »