święty

Wpisy zawierające słowo kluczowe święty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

BEZ DWÓCH ZDAŃ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BEZ DWÓCH ZDAŃ 191. Należy pamiętać, że korzenie swojego pochodzenia mocno w rzeczywistości tkwią, a rzeczywistością najwyższą jest Bóg, od zawsze wraz ze sformowanym bezpośrednim promieniowaniem, boskim istotnym! Wszystko inne powstało p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEMRAWOŚĆ DUCHOWA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NIEMRAWOŚĆ DUCHOWA Polega na tym, że żyje się tylko ziemskim, rejestruje się zjawiska, ale tylko innych, a samemu się nie żyje duchowo. To taka martwota wewnętrzna. Przecież największą modlitwą jest czyn. Nie wys (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZAS PRZEMIANY ZACHODZĄCEJ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZAS PRZEMIANY ZACHODZĄCEJ 190. Wymaga wiele wyrzeczeń starego, ich odrzucenie na drodze do nowego, ku Światłu i tylko stojącemu z zewnątrz może wydawać się to łatwe, lecz dla piechura wymaga użycia wszystkich swych sił, całkowitej mobilizacji, gdyż błąd może kosztować bardzo wiele, o tym piechur już wie zdobywając w drodze potrzebne doświadczenie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LAUR W MIŁOŚCI Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

LAUR W MIŁOŚCI 34. Osiągnąłem tu na Ziemi poziom doskonałości, który przejawił się LAUREM W MIŁOŚCI. I gdy ciemność wydawałoby się Ziemię opanowała, to Miłość na Ziemi doskonałość osiągała, aby wykonać powierzone jej zadanie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JUŻ OBŁOKI ZAKRYŁY ŚWIATŁO PRZED LUDZKIM WZROKIEM Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JUŻ OBŁOKI ZAKRYŁY ŚWIATŁO PRZED LUDZKIM WZROKIEM 180. Lecz skutki jego działania wypalają piętno na ich ciałach, które piecze i coraz mocniej boli, to wynik ich błędnego działania na Ziemi, ich zagubienia, celowego skutku służby ciemnemu. I cho (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
A, CO BĘDZIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

A, CO BĘDZIE? 179. Gdy będzie inaczej niż myślą wszyscy? Gdy akt zniszczenia dopadnie wątpiących, nieprzygotowanych i leniwych ludzi, dopiero wtedy powiecie; że teraz to wy już wierzycie. Na jak długo, na d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KTO DZIŚ ZIEMSKIE ŻYCIE SWOJE ODDA?! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

KTO DZIŚ ZIEMSKIE ŻYCIE SWOJE ODDA?! 31. Na całej Ziemi około 80% dzisiejszej populacji! A w Polsce leniwych ludzkich duchów nie zabraknie około 30% i większość tych, co dziś stanowią tzw. emigrację zarobkową. I gdy dziś wam się wydaje, że wrócicie, to wam mówię, że skoro opuściliście swoją ojczyznę w potrzebie, to i ona swoje granice lądowe przed wami zamknie w potrzebie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZY WSZYSCY WYTRZYMAJĄ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZY WSZYSCY WYTRZYMAJĄ? 177. Nie, ponieważ Stwórcy już nie słuchają i nie ma czego już oczekiwać od dziczy, ich pioruny porażą wybijając ciemnych co do sztuki. Taryf ulgowych i zniżek dla ciemnych nie ma, bezwzględna Siła Boskiego prom (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESZCZE MGŁA NIE OPADŁA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JESZCZE MGŁA NIE OPADŁA 176. A już widać Światło na Ziemi świecące i ostro ciemności smagające do ich całkowitego rozkładu, i żaden rozum ziemskiego człowieka procesu nie jest w stanie zatrzymać, gdy do Światła zaczyna się zbliżać z jakimkolwiek złym nastawieniem do niego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PAMIĘTNA NOC PRZED NAMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PAMIĘTNA NOC PRZED NAMI 168. I tak jak około 2000 lat temu Stwórca zesłał na Ziemię Miłość, mnie Jezusa, Syna Bożego, tak teraz 29 grudnia znów się jako Chrystus narodziłem i na Ziemi stałem się człowiekiem świadom siebie samego! Przyszed (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSCY MNIE POZNAJĄ Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

WSZYSCY MNIE POZNAJĄ Ale zaraz amnezji duchowej dostają i natychmiast sami upadają. I nie ważne czy do mnie zbliżają się od mojego imienia i nazwiska duchowego Jezusa Chrystusa, czy ziemskiego Romualda Statkiewicza. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSCY MNIE POZNAJĄ Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

Ale zaraz amnezji duchowej dostają i natychmiast sami upadają. I nie ważne czy do mnie zbliżają się od mojego imienia i nazwiska duchowego Jezusa Chrystusa, czy ziemskiego Romualda Statkiewicza. Nie chcą i nie potrafią połączyć obu pojęć w Syna Bożego i rozum robi im psikusa, blokując dostęp do Światła, a tym samym zaprzepaszczają jedyną szansę na swój wzlot duchowy poprzez Miłość tą prawdziwą, duchową, wewnętrzną. I choć wasze zachowanie jest typu; »być albo ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE PIĘKNE JEST POWSTANIE! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE PIĘKNE JEST POWSTANIE! 167. Gdy ludzki duch z ziemi wstanie, uzyska w ten sposób świadomość siebie samego, w trwały sposób. Budząc się na Ziemi duch ludzki zaczyna oczyszczać wszystko w sobie i wokół siebie, rozwiązując tak w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO TRZEBA WIĘCEJ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO TRZEBA WIĘCEJ? 165. Uczucia, to one decydują o wszelkich procesach, przez uczucia przeżywamy, uczuciami zanosimy modlitwy, one pozwalają odkryć właściwą głębię, bez nich nie odczuwamy, jesteśmy ślepi, martwi, już nie żyjemy. Odczuwanie jest cechą du (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZĘDZIE UWAGA SKUPIONA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZĘDZIE UWAGA SKUPIONA 164. W ten sposób wrażliwość wzmocniona na wszystko, co dzieje się wokół, w taki sposób można zauważyć wiele istotnych zjawisk, wydarzeń, które dają pełniejszy obraz zachodzących procesów. Im b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »