Zmiana życia

Wpisy zawierające słowo kluczowe zmiana życia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

OBUDZENI CZAS NA PRAWDE

Kiedy zaczynasz się rozwijać świadomie i nowe tematy poznawać wtedy zaczynasz się obudzonymi nazywać.   Kiedy budzimy się ze snu oczy szeroko otwieramy i sami siebie pilnować musimy aby nie zasnąć. Prawdę na co dzień zażywać musimy aby nie popaść znowu w śpiączkę kłamu. Ale to dopiero początek naszej drogi przebudzenia. Gdy rozwijać swe umysły chcemy wiele na myśli trzymać trzeba aby z drogi prawdy nie zboczyć i aby się samemu w sobie nie zapatrzyć bo z dnia na dzień pogłębiać świadomość mamy a nie w jednym poziomie zostawać. Droga przed nami trudna ale świeczki warta. A gdy na wyższe poziomy świadomoś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NOWE CELE I NOWE TEMATY CZAS NA PRAWDE

Nowymi celami może być absolutnie wszystko. Nowe tematy mogą być tylko te które są zupełnie nieznane i niesłyszane bo to właśnie znaczy nowy temat. W momencie kiedy temat jest już wam znany nie jest nowy. Ale jeśli chodzi o cele to niekoniecznie bo temat znany a cel nowy. Każdy cel tak na prawdę jest nowy bo nawet ten z przed lat nieosiągnięty i odnowiony jest nowy bo dalej nieosiągnięty. Jeśli byśmy chcieli osiągnąć drugi raz ten sam cel to wtedy możemy powiedzieć o "starym" celu. Ale ja wam mówię że to i tak będzie nowy bo nie da się czegoś zrobić dwa razy identycznie.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUŻE EGO CZAS NA PRAWDE

Masz nadmiar myśli w głowie i nie rozumiesz wielu spraw. Jesteś zestresowany i zagoniony. Chcesz ogarnąć kilka spraw na raz. Jesteś w ciągłym biegu. Zaczynasz dzień od dawki złości na cały świat i wcale nie widzisz że robisz sobie to wszystko sam.  Nie jesteś w zgodzie z własnymi emocjami. Nie jesteś w zgodzie z własnymi uczuciami. Nie jesteś w zgodzie z własnymi przekonaniami i okłamujesz samego siebie prawie na każdym kroku. Robisz wszystko na pokaz. Nie dla siebie tyko dla innych. Nie liczysz się z własnym zdaniem tylko ze zdaniem innych. Masz zawsze na uwadze to co o tobie powiedzą. Nie zależy ci na byciu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAKAZANE MYŚLI CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem kiedy układamy jakiś plan dotyczący naszego życia zaczynamy po swojemu i natychmiast zaczynają nam się nasuwać cudze myśli cudze schematy i cudze lęki. Niejeden z was nawet nie ma tego świadomości a niejeden nawet przestaje działać.  Kochani przestańcie mieć cudze życie zacznijcie działać na własną rękę i w swoim własnym imieniu. Nie sugerujcie się tym co znacie od zawsze. Nie myślcie jak wasi rodzice. Nie trzymajcie się tego co wam wpojono w szkole. Zostawcie to wszystko i zacznijcie sami myśleć. Żyjcie własnymi marzeniami i wizjami lepszego jutra z wizjami lepszych i szczęśliwszych siebie. Za (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAK MOŻNA ŻYĆ CZAS NA PRAWDE

Można żyć każdego dnia inaczej. Można każdego dnia żyć tak samo. To zawsze wasza decyzja jak poukładacie sobie dzień. To waszym zadaniem dać mu to co uważacie za stosowne i potrzebne w danym dniu. Każdy tak układa dzień jak myśli w danym etapie swojego życia. Każdy jest w takim etapie w jakim ma być i w żadnym innym. Każdy etap przygotowuje nas do czegoś i przygotowuje nas do następnego etapu. Każdy z nasz jest w drodze ale nie każdy z was o tym wie i nie każdy chce bo nie ma ochoty pracować nad własnym rozwojem i buntuje się przed wszystkim co do niego dociera i nie ma ochoty na zmiany a drugi jest niecierpliwy i chce zmienić swoje życie już. Na każdego przyjdzie czas czy tego chce czy nie. Czy sobie zdaje z tego sprawę czy nie. Wszystko we wszechświecie się zmienia i nic nie pozostaje w bezruchu wiec i ty nie możesz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAŁA ZACHĘTA CZAS NA PRAWDE

Kiedy masz duże natężenie spraw do wykonania i nie lubisz wielu z nich albo wiesz że niektóre są pracochłonne to co zrobić aby wybrać te które są najistotniejsze a nie koniecznie najprzyjemniejsze.  To jest proste w tłumaczeniu ale nie koniecznie w zastosowaniu.  Trzeba zrozumieć co jest dla ciebie tym co zaprocentuje jutro tym co przyniesie ci krok do przodu w kierunku twojego obranego c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIERZYĆ I ŻYĆ CZAS NA PRAWDE

Znać prawdę a żyć nią to ogromna różnica. Nie wystarczy tylko wiedzieć znać prawdę trzeba zacząć ją wprowadzać każdego dnia w swoją przestrzeń aby nią żyć aby to co uznajemy za prawdę nadawało tempa naszemu życiu i w tym rytmie tworzyć kolejne dni wypełnione tym w co wierzymy i co uznajemy za najważniejsze dla nas samych.   Co zrobić żeby w coś uwierzyć ? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NADZIEJE I OCZEKIWANIA CZAS NA PRAWDE

Możecie mieć duże nadzieje możecie mieć duże oczekiwania ale prawda jest taka że to wy je macie w stosunku do innych i do świata a nie w stosunku do samych siebie. Każdy ma zasadnicze zmiany do wprowadzenia jeśli chce aby jego przyszłość była taka jaką sobie wymyśla. Zmiany polegają na zrozumieniu że każdy jest odpowiedzialny za swoją przyszłość sam i stawianie wymagań innym a nie sobie nie zmieni niczego na lepsze wręcz pogorszy stan rzeczy bo nikt za was samych was nie zmieni. I nie ma znaczenia jak bardzo będą zmieniać się inni wy musicie prace wykonać sami. Zacznijcie mieć oczekiwania w stosunku do samych siebie a nie do otoczenia i kolejnych ludzi w waszym życiu.&nbs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MASZ WYBÓR CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma wolną wolę wyboru i ma prawo a wręcz obowiązek decydować za samego siebie i nie powinien sugerować się zdaniem innych... ale czy to powszechne? Jeśli jesteś twórcą własnej kreacji rzeczywistości to dlaczego chcesz kopiować lub brać kawałek innych nieznających twoich potrzeb duszy. Zacznij tworzyć siebie samego z własnych potrzeb i radości. Każdy jest odpowiedzialny za siebie samego i ma prawo kreacji a nasze myśli to nasze największe narzędzie korzystajmy z niego w sposób świadomy a z każdym dniem doświadczymy mocy własnych wyborów i będziemy je w pełni rozumieć. 

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPATRYWANIA CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem gdy dowiadujecie się czegoś nowego patrzycie na temat z perspektywy własnej wiedzy i określonego poglądu na daną sprawę. Nie ma w was nawyku podchodzenia do tematu neutralnie. Z dozą zainteresowania i chęcią zbadania go więcej. Zaczynacie nakładać na niego własną wiedzę i własne poglądy. Ale to dopiero początek zabawy w "katów" tematu bo gdy temat staje się niewygodny zaczynacie go sabotować i chcecie udowodnić że jest "zły". Odrzucacie jeśli pokazuje wasze braki i godzi jak ostry nóż w wsze EGO. Zaczyna w was wzbierać złość i bunt i absolutnie nie ma mowy o dalszym zapoznaniu się z jego treścią i informacją. Każdy taki temat jest odbierany jako fałsz jako próba oczernienia waszej osoby mimo że nie ma bezpośredniej mowy o was. To wszystko wynika z waszych nabytych zapatrywań i z te (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
IGNORANCTWO CZAS NA PRAWDE

Sąludzie których nic nie obchodzi. Nie obchodzi ich co się z nimi dzieje po śmierci. Nie obchodzi ich co będzie za pare lat. Nie obchodzi ich co kto powiedział i ile ma czasu do przeżycia. Nie obchodzi ich jak świat powinien wyglądać jak ludzie powinni się zachowywać i jak powinni żyć ze sobą. Każdy z tych ludzi jest ignorantem bo ignoruje wszystko po co żyje. Musicie się wystrzegać bycia ignorantami bo to droga do zatracenia. Tacy ludzie mają bardzo duże EGO.  Jak może cię nie obchodzić planeta na której żyjesz tylko dlatego że ktoś ci zapłacił za milczenie. Jak może cię nie obchodzić los dzikich zwierząt tylko dlatego że ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEŚLI ZROZUMIESZ CZAS NA PRAWDE

Jeśli zrozumiesz że to co robisz jest dyktowane przez ciebie samego tak na prawdę nikt inny nie ma na to wpływu. Jeśli zrozumiesz że wszystko co robisz robisz tylko dla siebie i nawet jeśli ci się wydaje że robisz dla innych to tak nie jest. Jeśli zrozumiesz że wszystko co masz jest złudne bo przemija i odchodzi i nie możesz niczego zatrzymać i nie masz na to wpływu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Znajdź swoją własną prawdę CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma swoją własną prawdę w sobie. Ale pogrzebaną pod stertami śmieci społecznych.

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy znasz swoją własną prawdę? CZAS NA PRAWDE

Czy można zdefiniować swoją własna prawdę ? Czy można się dowiedzieć jaka ona?

Zobacz cały wpis na blogu »