Zmiana życia

Wpisy zawierające słowo kluczowe zmiana życia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

W więzieniu własnego umysłu Nikt i ja plus 4

      Samotność       Samotność to stan emocjonalny, kiedy nie jesteś w stanie iść do ludzi. Boisz się zranienia i izolujesz się. Możesz cieszyć się dniem, dziećmi, tym co ciebie otacza, ale czujesz się samotny. Twoja dusza nie chce już kontaktu, nie ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Do góry nogami Do góry nogami

  Gdyby tak wszystkie doświadczenia i sytuację w moim życiu spakować do podręcznej torebki i wywrócić ją do góry nogami, to znalazło by się w tej stercie chaosu wiele podobnych do siebie elementów. W pierwszym odruchu postanowiłam zrobić szczegółową inwentaryzację swoich dotychczasowych związków. Cóż mogę powiedzieć? Relację, które ja kończyłam były już długotrwałymi związkami. Te , które były kończone przez moich ex, trwały zazwyczaj tylko kilka miesięcy. Dlaczego tak się działo ? Hmm to właściwie bardzo ciekawe pytanie , na które musiałam sama znaleźć odpowiedź.       Po pierwsze. Związki , które ja sama kończyłam zwyczajnie przestawały spełniać moje „oczekiwania” . Zdałam sobie sprawę z tego, że ogólnie moje relacje zależne (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak to się zaczęło ? Do góry nogami

  Znasz to uczucie, kiedy wszystko sie wali I nie masz pojecia, co zrobic ze swoim życiem ? Ja znam to doskonale z autopsji. Związki raczej nigdy mi nie wychodzily. Albo sama je kończylam ,bo wiecznie coś mi nie pasowało, albo to On kończyl związek a mój świat zawalał się nagle jak domek z kart. Porzucenie było dla mnie najgorsza forma kary. Często myślalam, ze to karma wraca do mnie złośliwie. Skoro porzucalam to z automatu należalo mi się to samo I to akurat wtedy, kiedy na serio mi zależalo.       Mam dwojke dzieci. Z góry założylam, że nie ułożę sobie w tym stanie życia, więc kiedy On stanął na mojej drodze I zaakceptował z tym całym życiowym bagażem, to pomyślałam, ze złapalam Pana Boga za nogi. Wyda (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOWA I NIEMOWA CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma wybór jak chce się porozumiewać z otoczeniem. Czy za pomocą tradycyjnej komunikacji werbalnej czy niezbyt popularnej mowy ciała. Mowa ciała towarzyszy nam cały czas nieustannie ale za mało świadomie. Jest wynikająca a nie zamierzona. Jest niekontrolowana i niezrozumiała dla wielu. Jest bardziej przedstawiająca nasz charakter niż nasze celowe przedstawianie samych siebie. Każdy kto wie cokolwiek na t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGNETYZM CZAS NA PRAWDE

Magnetyzm to siła która nami powoduje. Zaczynamy mieć skrajne emocje od dopasowania się jak dłoń do rękawiczki do absolutnie negatywnych uczuć. Zaczynamy zmieniać zdanie zupełnie bez powodu. Zaczynamy mieć skrajne myśli w stosunku do danej osoby a na dodatek nie mamy pojęcia dlaczego. Jeśli udajemy się do pracy lub do innego miejsca a tej osoby nie ma przy nas wszystko wraca do normy ale nie potrafimy o niej przestać myśleć. Nie potrafimy się uwolnić od jej spojrzenia i wielu innych związanych z tą osobą. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAK ZACZĄĆ BYĆ... CZAS NA PRAWDE

Jak zacząć być tym kimś którym się chce być? Jak zacząć być takim jak się chce? Jak to wszystko ma być? Jak mieć to wszystko czego pragnę? Co i jak trzeba robić? Te i wiele innych pytań zadaje sobie tysiące ludzi na świecie. Tysiące ludzi podejmuje wyzwanie o własne szczęście i nie mają pojęcia jak iść przez życie bez narażania się na bycie następną ofiarą tych którzy robią karierę a nie skupiają swojej uwagi na tym co istotne. Ale każdy ma prawo działać tak jak ma ochotę tylko nie każdy to rozumie no i nie każdy to respektuje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGIA JEST WSZĘDZIE CZAS NA PRAWDE

Zawsze jest wiele do zdefiniowania jako magia ale czy to oznacza że wszystko co chcemy możemy nią nazywać? Więc to wyglada tak. Magia z definicji ziemskiej jest tym co można wykonać w sposób niekoniecznie znany innym i efekty tego czynu będą zaskakiwały innych. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MARZENIA CZAS NA PRAWDE

Kochani co to są w ogóle marzenia? Jaka jest definicja kryjąca się za tym słowem? Jeśli zwrócimy na język angielski to ten sam wyraz co słowo sen. W naszym języku to jednak duża różnica więc o co tu chodzi tak naprawdę? Jeśli snimy to mamy różne dziwne obrazy przed oczami i one wcale nie muszą być nawet wspólne z ty (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MATKA ZIEMIA CZAS NA PRAWDE

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Ziemi. I co z tego? To tak dokładnie jak my mamy raz w roku urodziny i to oznacza że przez cały rok nie pamiętamy o sobie? Nie kąpiemy się i nie odżywiamy się? Coś tu jest naprawdę nie tak jak powinno być. Czy o swojej własnej matce też pamiętamy tylko w dzień matki?  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POZWOLENIE CZAS NA PRAWDE

Pozwolenie sobie samemu na cokolwiek w życiu wcale nie jest takie proste i oczywiste. Żyjemy w świecie wymyślonych i nierealnych barier które tak naprawdę nawet nie są nasze. Przejmujemy je przez całe nasze życie i z absolutną wiarą że tak jest. Ograniczamy samych siebie i nie pozwalamy na zaistnienie w naszym życiu tego co do naszego życia należy tego co do nas należy. Czasem ludzie bronią sobie nawet najbardziej podstawowych rzeczy takich jak radość czy szczęście. A nawet niektóre ugrupowania twierdzą że nie można słuchać własnego serca bo ono kłamie. To w t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGICZNE STREFY CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem kiedy zmienia się strefa energetyczna w której żyjemy zaczynamy odczuwać pewnego rodzaju oznaki które o tym świadczą. Jest ich kilka takich samych dla wszystkich a potem inne się pojawiają w zależności od wrażliwości energetycznej i rozwiniętej świadomości. Bo czym wyższe nasze wibracje tym zwracamy większą uwagę na otrzymywane energie z zewnątrz. Jesteśmy w stanie więcej czuć słyszeć i widzieć. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKOŚĆ ŻYCIA CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma inne marzenia i każdy pragnie czegoś innego dla siebie ale każdy chce być szczęśliwy.  Każdy jest w innym stanie świadomości więc i każdy uważa co innego za szczęście. Jaką definicje każdy z nas posiada i co jego zdaniem jest pełnia szczęścia to już każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Nie zmienia to jednak faktu że nie każdy to szczęście ma. I teraz nasuwa się pytanie; dlaczego? M (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZACHODZACE ZMIANY CZAS NA PRAWDE

 Nowe energie wchodzą do naszego życia. Nowe energie słońca i księżyca. Zaczyna się okres przeprogramowywania wartości związanych z partnerstwem dwóch energii męskiej i żeńskiej. Zmiany które narazie nadchodzą to tylko na poziomie mentalnego zrozumienia że wszystko jest istotne i że jesteśmy podzieleni w świecie fizycznym a w metafizycznym takich podziałów nie ma. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NOWA DROGA CZAS NA PRAWDE

Nowa droga przed nami. Nowa w znaczeniu coś czego jeszcze nie znamy. Nowa w znaczeniu takiej której się nie spodziewamy. Każdy z nas ma przed sobą nową drogę bo czy to każdy kolejny dzień czy świadoma wyprawa w nieznane to i tak dla nas nowe i nie do przewidzenia. Masz zamiar przywitać go z otwartymi ramionami czy zamknąć się i nie otwierać? D (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOMNIJ CZAS NA PRAWDE

Zapomnij że jesteś sam. Zapomnij że nie masz przy sobie osób które są ci przychylne. Zapomnij że nie masz przyjaciół. Zapomnij że jesteś jedyny ze swoimi zmaganiami. To wszystko już minęło. Teraz nadszedł czas na współpracę. Teraz nadszedł czas na partnerstwo na zmianę stanu rzeczy.  Czas na nowe doświadczenia i na no (...)

Zobacz cały wpis na blogu »