Zmiana życia

Wpisy zawierające słowo kluczowe zmiana życia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

ZACHOWAJ DLA SIEBIE CZAS NA PRAWDE

Zawsze jest co zachować dla siebie samego. Zawsze jest co mieć w ukryciu przed ludźmi. Mamy bardzo wiele takich prywatnych spraw. Tematów które powinniśmy zachować tylko dla siebie tematów które są tylko nasze które nie należą do tych którymi można się dzielić. Mamy swoje własne małe tajemnice i nie mamy obowiązku się nimi z nikim dzielić.  Ale to co do tych tajemnic należy to już zupełnie inny temat. Zadaniem każdego z nas jest dobrze się zastanowić co tak naprawdę jest tyko nasze i czym nie powinniśmy się dzielić z nikim. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KREOWANIE A MARZENIA CZAS NA PRAWDE

Zajmiemy się dzisiaj różnicami między kreowaniem a marzeniami.  Kiedy kreujemy naszą rzeczywistość jesteśmy w trybie czynnym. Mamy pełną uwagę na temat tego co właśnie kreujemy. Mamy dobrze zaplanowane szczegóły i mamy dobrze zaplanowane inne tematy dookoła.  A jeśli marzenia są w naszej głowie to zaczynamy mieć dużo ró (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOBIEGLIWOŚĆ CZAS NA PRAWDE

Zapobiegliwość to cecha ludzi niepewnych. Niepewnych siebie samych. Niepewnych wszelkiego rodzaju swoich decyzji. Niepewnych jutra i niepewnych co ich życie znaczy.  Zapobiegliwość to działanie na wszelki wypadek - tak jakby wypadki się zdarzały... Zapobiegliwość to dawanie wyjścia takim zdarzeniom których nie jesteśmy w sanie zdefiniować. To usprawiedliwianie losu i chęć dania mu drugiej szansy bo wydaje się komuś że to co się właśnie wydarzyło było niewypałem lub bardzo nieudaną akcją.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZWIASTUN CZAS NA PRAWDE

Zwiastun to zapowiedź. Zwiastun to wybrany mały kawałek aby pokazać treść aby zachęcić aby można było nabrać ochoty aby można było się zorientować co się będzie działo.  Ale skąd wiemy że to co się dzieje jest zapowiedzą tego co ma nadejść w przyszłości w całości tego co ma nadejść w naszym życiu. Jak rozpoznać zwiastun? Jak go nie pomylić z niczym innym? Jak go nie przegapić? Jak zrozumieć o czym mówi? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZA JAKIŚ CZAS CZAS NA PRAWDE

Zawsze wszystko ma swój początek i koniec i nawet ma środek. No i o ten środek jest najwięcej hałasu bo on u każdego z nas w różnych historiach naszego życia ma inną długość i szerokość ma i grubość i wysokość. Każda nasza podróż życiowa jest na innych zasadach i nie można ich porównać. Ale jeś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAWSZE DOSTAJESZ TO CO PRZYCIĄGASZ CZAS NA PRAWDE

Każdy kto wie jak działa zasada przyciągania będzie wiedział również jak jej używać na co dzień. Ale są tacy z was którzy ją znają ale nie używają i są tacy którzy nie używają bo nie wiedzą jak ona dokładnie działa. Jak działa ten cały mechanizm Zasady Przyciągania. Więc dziś dla zainteresowanych przedstawię podstawy i to co można i czego się nie powinno.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZATROSKANIE CZAS NA PRAWDE

Zdążają się takie dni gdzie jesteśmy bardziej zatroskani niż zwykle. Zdarzają się takie dni że nasze troski zdają się być dużo większe niż w inne dni. Zdążają się takie dni gdzie mamy dużo więcej tych trosk niż zwykł. No i co wtedy? Nie dajmy się ponieść emocjom które się radykalnie zmieniły się ze względu na nasze samopoczucie. Nie ulegajmy n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZA MAŁO ZNASZ CZAS NA PRAWDE

Za mało ludzi znasz. Za mało miejsc poznałeś. Za mało książek przeczytałeś. Za mało wykładów posłuchałeś i za mało dyplomów masz. Za mało tego i tamtego. No i oczywiście za mało masz lat żeby coś wiedzieć żeby mieć jakieś doświadczenie i móc się podzielić. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOZNANIE SIĘ Z... CZAS NA PRAWDE

Zapoznawać się można z wieloma tematami z wieloma sprawami i z wieloma rzeczami no i z ludźmi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOMINANIE O ŻYCZENIACH CZAS NA PRAWDE

Każde życzenie które wypowiadamy na głos zostaje zapisane w przestrzeni i czeka na powiększenie się zasobu energetycznego tak aby mogło zaistnieć w naszej przestrzeni tak aby mogło się zamanifestować. Ale są życzenia które są wypowiadane z tak ogromną mocą i tak ogromną energią że nie trzeba ich powtarzać kilka razy wystarczy ten jeden i to jest wszystko co jest potrzebne ale to jeszcze nie powód do jego spełnienia to dopiero początek bo musi być odpowiedni czas do tego aby nasze życzenie mogło się spełnić. No i ten sam czas jest na wasze zapominanie. Z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPROSZENIE CZAS NA PRAWDE

Nie o zaproszenie na wesele tym razem chodzi. Tym razem rozmawiamy o dawaniu zaproszenia innym do naszego życia. Jak to może wyglądać... Jak możemy zaprosić kogoś do naszego życia? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAAWANSOWANE CZAS NA PRAWDE

Zaawansowane tematy. Zaawansowana praca nad czymś. Zaawansowane związki i zaawansowane doświadczenie. To tyko kilka postaci zaawansowania oczywiście można by było znaleść dużo więcej spraw związanych z zaawansowanym etapem ale to pokazuje tyko że mamy na co zwracać uwagę czy nasz etap jest zaawansowany czy może niekoniecznie. Jak wiadomo ten blog jes (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPANOWAĆ CZAS NA PRAWDE

Jedyne nad czym i nad kim powinniśmy panować to nad sobą i nad swoimi myślami słowami i czynami.  Nic innego nie powinno wchodzić w grę. Każdy kto chce panować nad sytuacja która właśnie istnieje ma małe szanse powodzenia. Każdy kto chce panować nad innymi w ogóle nie ma szans powodzenia i każdy kto chce panować nad wydarzeniami w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOMNIENIE TO... CZAS NA PRAWDE

Zapominanie to brak koncentracji nad dana rzeczą. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NOWE POMYSŁY CZAS NA PRAWDE

Masz dużo nowych pomysłów. Masz dużo propozycji. Może to jest to czego ci właśnie potrzeba to od czego powinno się wszystko zacząć to co wszystko zapoczątkuje. To jak bardzo jesteś o tym przekonany i jak bardzo wierzysz w powodzenie swojego planu i to wszystko sprawia że masz pakiet startowy do twojego nowego przedsięwzięcia. To sprawia że masz coś na czym ci zależy że masz na co liczyć. Ale teraz przychodzi zderzenie z rzeczywistością. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »