Zmiana życia

Wpisy zawierające słowo kluczowe zmiana życia.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

ZJEDNOCZENIE CZAS NA PRAWDE

Zjednoczenie ciała umysłu i ducha. Zjednoczenie siebie z samym sobą. Zjednoczenie siebie z innymi. Można powiedzieć że na chwile obecną nikt nie jest zjednoczony z nikim. Każdy trzyma się z daleka od innych ludzi. Nawet ludzie połączeni jako pary nie są zjednoczeni nie są nawet połączeni po prostu żyją ze sobą - i to w najlepszym przypadku. Każdy z nas zwala odpowiedzialność za takie zjednoczenia na innych. Zawsze mamy w głowie; "jeśli on to i ja". A dlac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIESWOJE DROGI CZAS NA PRAWDE

Każdy ma swoją własna drogę i nie ma dwóch takich samych i nikt nigdy nie będzie taki sam jak wy i nigdy nikt nie był. Może zastanówcie się nad tym faktem chwile a zrozumiecie jak każdy z was jest wyjątkowy i zrozumiecie jak niepowtarzalną istotą jesteście jak bardzo siebie nie doceniacie jak bardzo nie wierzycie w swoją niezwykłość i w swoje znaczenie. Każdy z nas jest niezwykła istotą która kryje w sobie więcej niż możemy sobie nawet wyobrazić. Każdy z nas ma swoje niepowtarzalne znaczenie dla innych i dla świata. A ilu z nas o tym wie? A ilu z na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOMENT PRZEŁAMANIA CZAS NA PRAWDE

Kiedy przypatrujemy się czemuś lub jakiejś sprawie to nie znaczy że jesteśmy na to gotowi. To znaczy że nie potrafimy się do niej przekonać lub nie jesteśmy na nią gotowi. Może też być działanie doświadczeń z przed lat które nie zostawiły w nas dobrych wspomnień i teraz jest nam trudniej mieć czyste podejście do tematu. Każde opory które pojawiają się w nas są brakiem przekonania i wiary. Są manipulacją naszej podświadomości i rozważaniami głównego EGO. Ale mamy jeszcze inne ośrodki dowodzenia w naszej osobie. Mamy intuicje mamy serce mamy logiczne myślenie mamy wiadomości które przyswajamy aby według nich żyć no i najpotężniejszy z nich wszystkich to świadomość którą rozwijamy każdego dnia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOMINANIE CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas zapomina o czymś. Każdy ma na swoim koncie małe i duże dziury w pamięci. Ale nie zawsze zapominamy bo nie pamiętamy. Czasem nasze luki w pamięci są spowodowane zablokowaniem naszego umysłu aby nie pamiętać celowo. Takie blokady są na nas nakładane przez naszą nad świadomość która wie trochę więcej o nas i wie że teraz akurat nie jest odpowiedni moment na wykonywanie danego zadania. Nie mówimy tu o zakupach ani telefonie do przyjaciela ale o sprawach które mogą zmienić bieg wydarzeń lub włączyć nie istotne działania. Takie blokady mają przeważnie ludzie którzy pracują nad rozwojem swojej świadomości bo mają coraz lepsze połączenie ze swoimi zmysłami i świadomościami. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZATRZYMYWANIE I PUSZCZANIE CZAS NA PRAWDE

Każdy ma momenty w życiu kiedy chciałby coś zatrzymać dłużej żeby nie przeminęła ta właśnie chwila. Ten dzień aby trwał wiecznie. Nie Kończący się urlop w cudownym miejscu i wspaniały czas w życiu. No i są momenty tak jak i piękne tak i niekoniecznie przyjemne. Dni które się ciągnęło w nieskończoność. Sytuacja z której nie możemy się wygrzebać no i lata chude w których nic nie układa się po naszej myśli. To właśnie kochani jest koło fortuny życia. Cykle które przychodzą i odchodzą. Pojawiają się same i same znikają. Ale to od nas zależy jak długo będziemy je trzymać i jak szybko będziemy puszczać. Każdy okres w naszym życiu przynosi nam emocje i przynosi doświadczenia. Każdy z nas ma inny i każdy z nich jest nam potrzebny. Ale jeśli chodzi o puszczan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZJEDNOCZENIE CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas jest istotą troistą CIAŁO UMYSŁ DUCH. To nasza własna istota zebrana w całość na daną karnację i to jedna osoba w trzech różnych warstwach. Trzy różne gęstości składające się na jedną fizyczną postać. Są ludzie którzy nie mają rozeznania w tym zakresie wiedzy i nie chcą się nawet z tym zapoznać ale to nie ma żadnego wpływu na ich troistość. Wręcz przeciwnie. Ma znaczenie wtedy kiedy się wie o tym fakcie i robi się wszystko aby jak najlepiej ze sobą współpracować i dążyć do zjednoczenia sił. Nie mieć nic innego na uwadze jak to że jesteśmy sobie nawzajem niezbędni i mamy tylko siebie do końca tego ziemskiego pobytu - potem sprawy zmienią stan rzeczy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAŁATWIANIE SPRAW CZAS NA PRAWDE

Kiedy mamy coś do załatwienia zaczynamy od planowania tego co jest najistotniejsze w danym temacie co naszym zdaniem trzeba zrobić jako pierwsze. Ale los czasem płata figle i nie daje nam możliwości wyboru i nie daje nam tego co chcemy aby było w pierwszej kolejności. Ale jeśli tak się sprawy układają to trzeba zacząć myśleć pod takim kontem jak się układa a nie próbować niczego zmieniać na siłę i mieć pretensje do życia że nam nie sprzyja i że nie potrafimy sobie niczego poukładać i że nie jest tak jak to sobie zaplanowaliśmy. Bo to waśnie że się zmieniło może być największą pomocą jaką otrzymamy z góry. Może nam więcej pomóc niż się spodziewamy i może przynieść lepsze efekty niż sobie wyobrażamy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KARTA DNIA CZAS NA PRAWDE

Jak w menu macie kilka tematów do wyboru i to od was zależy co wy wybierzecie jako "danie dnia". Każdy lubi inne sprawy do wynoszenia na pierwszy plan i takiego rodzaju dzień będzie wam prowadzić sprawy które macie do załatwienia bo to wasza sprawa aby sobie wybrać jak lubicie aby wam mijały dni aby mieć na uwadze jakie energie wybieracie aby wam prowadziły dzień. Każdy dzień inny bo każdy z innym nastawieniem i wkładanym potencjałem. Jak już wiemy to od nas zależy jak minie nam życie i jak je wykorzystamy ale to też od nas zależy co wybierzemy z całej gamy potencjałów. Z tym akurat mamy zawsze największy dylemat. Z tym wiąże się największa samodyscyplina i największe tłumienie tego co niekoniecznie kontrolowane. Takie wybranie "dania dnia" wiąże się ze świadomością tego co wy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGICZNE MOMENTY CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma w swoim codziennym życiu momenty które są zupełnie inne od całości. Momenty których nie da się logicznie wytłumaczyć. Pojawiają się znienacka i trwają chwilkę lub dwie. Wywierają na nas niezwykle wrażenia. Zapierają dech w piersi na moment. Każdy taki moment możemy nazwać magicznym. Każdy moment jest po to aby nam uświadomić i pokazać jak piękne jest nasze życie i jak szybko mogą spełniać się marzenia. Po to aby się uśmiechnąć do świata i rozumieć że właśnie tak to działa. Jesteś częścią tego kosmosu więc też go tworzysz własnymi myślami. I nie ma znaczenia o co prosisz ważne żeby było czystością serca dyktowane a nie zachcianką EGO. Każdy z was ma momenty w życiu które może nazwać magicznymi ale czy będzie chciał je tak nazwać i czy będzie chciał je zauważyć? To (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAŁA WIARA CZAS NA PRAWDE

Masz wierzyć w siebie. Masz wierzyć w to co pragniesz. Masz wierzyć w to co stanowi ciebie. Każdy aspekt twojego życia wymaga wiary od założenia że dzień będzie wspaniały aż do siebie jako tego który jest mistrzem swojego życia. Kiedy twój umysł kreuje jest potrzebna wiara w powodzenie tego projektu i jesteś jedyną osobą która powinna w niego wierzyć. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAWIERANIE ZWIĄZKÓW Z... CZAS NA PRAWDE

Związki z... O jak wiele może być związków w naszym życiu. Od zawierania związków partnerskich aż po związki z naszymi zwierzętami domowymi. Każda dłuższa relacja wiążąca nas z inną istotą żywą nazywa się związkiem. A jak to wpływa na nas bezpośrednio? Co się w nas zmienia? Jakie są nasze zadania? I co możemy wynieść z takiego związku? A co możemy wnieść do takiego związku? Takie pytania to cała podstawa tego o co tak naprawdę chodzi w relacjach z innymi istotami. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAGROŻENIA CZAS NA PRAWDE

Jakimi zasadami jestem w stanie się w życiu kierować? Jakimi zasadami jestem w stanie emanować? Jak to jest spójne to co robię z tym w co wierzę? Takie pytania każdy powinien sobie zadawać gdy twierdzi że żyje w zgodzie ze sobą gdy twierdzi że jest w zgodzie z tym w co wierzy. Największym zagrożeniem dla odpowiedzi jest nasze EGO dlatego że ono jest skłonne nas okłamywać tak długo jak to tylko możliwe aby tylko zostać u władzy nad naszym życiem i nad naszym ignoranckim podejściem do życia. Bo moment w którym nie masz ochoty zrozumieć to jest moment w którym ignorancja bierze górę. To moment w którym nasze EGO zaczyna nam dyktować (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOWA CIAŁA CZAS NA PRAWDE

Masz ciało i każdy kto je ma ma możliwość posługiwania się mową ciała. Każdy z nas robi to codziennie tylko jedni świadomie a drudzy nie. Kiedy poznajemy nową osobę mamy do czynienia z mową ciała i ona może nam wiele powiedzieć o danej osobie czasem nawet więcej niż to co słyszymy werbalnie. Są specjaliści którzy zajmują się tą dziedziną naszego życia. Potrafią bardzo dokładnie sprecyzować jakiego człowieka mają przed sobą mimo że nic o sobie nie powie ale i są tacy którzy nie mają o tym zielonego pojęcia i nie rozumieją tego jak po czyimś zachowaniu można zauważyć jakie ktoś ma myśli i emocje jakie ma ukryte sekrety o których czasem nawet on sam nie jest świadomy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAKŁAMANIE CZAS NA PRAWDE

Zakłamanie to jeden z najtrudniejszych tematów. Tematów które absolutnie nie są proste ani do tłumaczenia ani do słuchania ani do omawiania a już najtrudniejsze są do przerabiania. Zakłamanie w dzisiejszych czasach jest tak powszechnym zjawiskiem że nie ma mowy o kimś kto jest całkowicie prawy i nie ma w jego życiu kłamstwa a zwłaszcza w "cywilizowanym" świecie. Ludzie mieszkający w starych kulturach etnicznych są bardziej poukładani moralnie niż ludzie w dżinsach. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wiele mamy do odkrycia w swoim codziennym życiu co zawsze wydawało nam się prawdą a jest manipulacją i kłamstwem. W jak podstawowych czynnościach naszej codzienności k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KAŻDY KTO CHCE CZAS NA PRAWDE

Każdy z ludzi chcąc coś zmienić w swoim życiu jest osobą zdająca sobie sprawę z tego że jest taka możliwość ale czy zdaje sobie sprawę z tego że ta zmiana nie nastąpi bez podjęcia wysiłku? Że nie ma takiej możliwości aby ktoś zmienił coś za nich. Owszem życie płynie dużo się zmienia ale to nie wasza zmiana to zmiana warunków zewnętrznych a my ciągle tacy sami. My poruszamy temat zmiany siebie samego. Zmiany tego co się dzieje w nas w środku tego co jest niezależne od zmian otoczenia. Nie trzeba stać się szczęśliwym człowiekiem jeśli wygrasz na loterii. Ale możesz być szczęśliwym mieszkając w jednym pokoju i nie mając pieniędzy w kieszeni. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »