Wiara

Wpisy zawierające słowo kluczowe wiara.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Biblia Tysiąclecia. Stary Testament - ebook Ebooki, Książki Audio

Biblia Tysiąclecia za darmo? Księgarnia internetowa Ebookarium oferuje tekst Pisma Świętego w formie ebooka nieodpłatnie. Stary Testament "Tysiąclatki" do ściągnięcia za darmo! Format ebooka ePub. Tytuł: Biblia Tysiąclecia. Stary Testament - ebook Cena: 0,00 PLN URL: Biblia Tysiąclecia. Stary Testament - ebook

Zobacz cały wpis na blogu »
Z wiarą Ambiwalentnie.

Lęk - tak, to prawda Lecz wewnętrzne przekonanie, że tak jest dobrze Odnalazłam moją siłę.   I tak, karty dziwnie rozdaje los I to nie ja mam je w rękach Lecz wiem, moim ruchem jest wejść w grę lub powiedzieć PAS.   To co we mnie - to we mnie Nie do wglądu w świat Lecz wiedz,  chciałabym kiedyś zawalczyć  I wygrać coś więcej niż komunikację mailową Z resztą . Ty wiesz.   Cisza Siła Wiara Nadzieja Miłość

Zobacz cały wpis na blogu »
W żałobie... Wędrówka przez życie...

Życie bywa okrutne… Niestety, pomimo ogromnej wiary, wielu żarliwych modlitw i wszystkich wysiłków, cud nie nastąpił i moja Siostra odeszła…  Trudno będzie się nam z tym pogodzić. Nie potrafię o tym pisać, znacznie łatwiej przychodzi mi mówienie o nieszczęściu, które nas dotknęło. Wciąż pocieszam się myślą, że dla Niej jest to wybawienie - od ciągłych cierpień, bólu, beznadziei, rozpaczy. Nigdy nie pojmę, dlaczego Bóg wystawił Ją na tak ciężką próbę. Dlaczego musiała aż tak cierpieć, i to przez ponad dwa lata? Istnieją granice ludzkiej wytrzymałości. Ona musiała je przekroczyć. Była tak niesamowicie dzielna… Tak silna psychicznie i fizycznie. To niestety przedłużyło jej gehennę - serce chciało bić nawet wtedy, kiedy słabe, schorowane ciało już dawno się poddało. Najbardziej zdumiewające jest to, że moja Siostra do ostatniej chwili myślała o najbliższych. Była wyjątkowym Człowiekiem i nic nigdy nie zapełni pus (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Chrześcijaństwo Chrześcijaństwo

Witam wszystkich interesujących się religiami, a zwłaszcza chrześcijaństwem, zachęcam do śledzenia wpisów :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szczęśliwi Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Szczęśliwi 22. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAŁOBA NARODOWA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻAŁOBA NARODOWA! 16. Władze ogłaszają żałobę narodową, bo w katastrofie lotniczej zginęło dwadzieścia osób. Nikt się jakoś nie przejmuje, że na Ziemi przebywa Żywe Słowo w osobie Jezusa Chrystusa. Nikt Go nie rozpoznaje, a przecież to wysłannik Pana Najwyższego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! 15. Jezus Chrystus napisał Przesłanie Miłości. Są tam wskazówki jak należy postępować, aby znaleźć drogę do Królestwa Tysiącletniego. Przesłanie Miłości jest dostępne na blogu Jezusa Chrystusa w Internecie, każdy kto się skontaktuje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14. Jezus Chrystus przemierza naszą Polską przepiękną krainę. Chociaż bywa w wielu miejscach, przechodzi wśród ludzi, to nikt Go nie rozpoznaje. Idąc ulicami miasta Opola, co niektóre osoby się przyglądają i zastanawiają, ale rozum szybko wyhamowuje, podpowiedzi duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI! 13. Gdzie jesteście, co robicie? Przyszliście na Ziemie cieszyć się tylko dobrami materialnymi? Dlaczego zapomnieliście, po co naprawdę na Ziemię przyszliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NARODZIE WYBRANY, POLSKO! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  NARODZIE WYBRANY, POLSKO! 12. W waszym narodzie przyszedł na świat Syn Boży, Jezus Chrystus. Przez nikogo nierozpoznany. Syn Boży zakończył Sąd Ostateczny, który rozpoczął Syn Człowieczy, Imanuel, będący na Ziemi do 1941r. ubiegłego wieku. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! 11. Dosyć już ludzkie duchy śpicie, czas na przebudzenie, aby stanąć do służby Światłu. Czasy mamy ostateczne, więc trzeba brać się do intensywnej pracy, aby nie przespać Królestwa Tysiącletniego na Ziemi. Pracy czeka ogrom na was, więc pośpieszajcie do Jezusa Chrystusa, stańcie w szeregu, aby służyć Panu Naszemu, nie czas na odpoczywanie duchowe. Po to przysięgaliście, schodząc na Ziemie, aby być podporą dla Jezusa Chrystusa tu na Ziemi. Jasne czyste duchy przejawienie już blisko, a wy gdzieś się ukrywacie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE??? Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE??? 10. Stwórca pokazuje wam znaki na niebie. Trzeba tylko patrzeć i umieć odczytać co się pokazuje. Stworzenie jest mową Pana Naszego wszechmogącego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! 9. Nikt za ciebie grzechów nie odkupił. Tylko twój wielki wysiłek, aby przetrwać i dostać się do Królestwa Tysiącletniego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DUCHY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE DUCHY 8. Jesteście stworzeni i posłani przez Stwórcę na Ziemię, aby służyć Najwyższemu. A wy co zrobiliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE!!! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE!!! 7. Intensywna praca nad rozwojem duchowym i wielki własny wysiłek mogą przynieś efekty. Dlatego nie zwlekajcie, bo to nie jest zabawa, to walka o własne przetrwanie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »