Wiara

Wpisy zawierające słowo kluczowe wiara.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

PANIE, LUDZIE JUŻ W NIC NIE WIERZĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, LUDZIE JUŻ W NIC NIE WIERZĄ! 85. Ich wiara jak gleba, która już przez wodę została wypłukana. Korzenie ich wiary wiszą w powietrzu, brak im zakotwiczenia. Nie przeżywają w swoich wnętrzach życia, Słowa Twojego Panie. Ich ignorancja, ich rozum pustkę zniszczenia sieje, wokół śmierć. Języki nieprawdę, złudzenia sieją na ziemi, z której rosną osty i ciernie wątpliwości obecnie już prawie wszędzie. Ludzkie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PAJĄKI PO ŚCIANACH... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PAJĄKI PO ŚCIANACH... 76. Pająki po ścianach się przemieszczają i same sobie pajęczyny plątają. Bacz człowieku abyś w tych sieciach się nie znalazł, gdyż w nich zabójcy skryci, jak myśli, pająki mieszkają. Codziennie ludzie plotą sieci słowami, jakże często następnego dnia już w nie wpadają. I wyplątać się z nich już sił nie posiadają, gdyż na pleceniu sieci siły i czas stracili. Z tego wszystkiego ciemny pająk tylko się c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NA NIEBIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NA NIEBIE 58. Na niebie gołębie latają Sąd Boży i pokój zapowiadają. Wola Boża żąda od człowieka przestrzegania prawa i rozliczenia całkowitego, nie ujdzie ani jedno ziarenko dobra i złego w chcenie człowieka przemienionego. Czy zdajecie sobie ludzie jaką strawę sobie szykujecie, dobrą lub złą gotujecie, przyprawą są wasze słowa, myśli wodę stanowią, a części stałe, to czyny wasze, całość w prawie na talerzu wam podane, ur (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MIŁOŚĆ BOGA OJCA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MIŁOŚĆ BOGA OJCA 8. Miłość Boga Ojca jest przez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa podawana dla ludzi i ich nieustannie budzi. Wolą Boga Ojca jest, aby Bogu Ojcu służyć i z miłością w modlitwie się zanurzyć. Syn Boży, Jezus Chrystus pisze Boga Ojca Wolę i poprzez wnętrze swoje Pana sławi, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nadzieja 2006

witam!Cóż zaczynam wieżyć w toze bedzie dobrze.Poprostu musi być.Wróciłam dzisiaj  Dublina,poprostu przezyłam tam szok.Nikt na nikogo nie zwracał uwagi,nikt się na nikogo nie gapił bo dziwnie chodzi,bo gruby,chudy itd.Poza tym inna mentalnośc ,kudzie mili.Wiemze uśmiechy i słodkie usmiechy sa pewnie często wyuczone ale jakoś milej.Spotkałam się z ludzmi(znajomymi)którzy naprawdę sa pomocni,uczciwi-brakowało mi tego.Postanowoine jadę tam w marcu.Najgorsza tesknota ale wierze,że ją wytrzymam i będę dążyć do tego z całych sił.Wiemze dół nadejdzie wkrótce ale tez wiem,że to ja muszę teraz wspierać i być ta silniejszabo osoba która robi to dla na tzn.przeżywa poraz kolejny wyjaz,rozląkę,samotność w innym kraju i jeszcze świadomośćże ja został tu a choruje i strach o mnie -robi to dla nas,aby nam było lepiej,ab (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nadzieja 2006

Witam! zaczynam wierzyć w to ze bedzie dobrze.Po prostu musi być. Wróciłam dzisiaj z Dublina, przezyłam tam szok.Nikt na nikogo nie zwracał uwagi,nikt się na nikogo nie gapił bo dziwnie chodzi,bo gruby,chudy itd.Poza tym inna mentalnośc ,ludzie mili.Wiem ze uśmiechy sa pewnie często wyuczone ale jakoś milej.Spotkałam się z ludzmi (znajomymi)ktorzy naprawdę sa pomocni,uczciwi-brakowało mi tego.Postanowione jadę tam w marcu. Najgorsza będzie tesknota ale wierze,że ją wytrzymam i będę dążyć do tego z całych sił.Wiem ze dół nadejdzie wkrotce ale tez wiem,że to ja muszę teraz wspierać i być ta silniejsz . Osoba ktora robi to dla mnie tzn.przeżywa po raz kolejny wyjazd,rozląkę,samotność w innym kraju i jeszcze świadomość że ja zostałam tutaj sama bo praktycznie poza córą i ojcem nie moge liczyć na nikogo, a choruje i strach o mnie będzie przeżywała katusze .Robi to dla nas,aby nam było lepiej,abym wreszcie była spokojna.Nikt tak wcześniej sie o mnie nie martwił,nawet w połowie i nie dbał tak (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
.... o sobie samej..

ile we mnie jeszcze wiary.. ??

Zobacz cały wpis na blogu »