Wiara

Wpisy zawierające słowo kluczowe wiara.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

CZY WY LUDZIE WIECIE JAK ŻYJECIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZY WY LUDZIE WIECIE JAK ŻYJECIE? 276. Z życia swego codziennego piekło sobie robicie swymi wyborami niewłaściwymi, niewłaściwymi słowami, myślami i czynami. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MEDIA, A PRAWDA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MEDIA, A PRAWDA 158. Środki masowego przekazu szukają sensacji, która będzie pobudzała czytelników, widzów, tym samym nakręcają niepotrzebne emocje u pewnych grup widzów i czytelników. Brak jest sol (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEDOWIARKOWIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NIEDOWIARKOWIE156.Wielu ziemskich ludzi nie dowierza temu co widzą i słyszą, oglądając filmy video z wykładami Jezusa Chrystusa i apostołów.Brak zrozumienia słów, które do was docierają.Burzony jest wasz porządek, który tak starannie sobie układaliście.Prawda na was wymusza działanie i ci, którzy się przeciwstawiają, szkodzą sobie bardzo, a ci, co pójdą za Słowem mają szansę na bardzo szybki wzlot i rozwój duchowy.Najłatwiej jest stać w tłumie i krzyczeć.Dużo większa odwaga i zasługa umieć wyjść z tłumu i głosić Słowo PANA.Wszyscy przebywacie po to na Ziemi, a wy zajmujecie się tylko rzeczami doczesnymi.Po co wam ta materia, kiedy nie będzie wam dane przetrwać wydarzeń.Z Ziemi nic materialnego nie zabierzecie.Najważniejsze s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA 155. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA155.Słowa płynące z ust Jezusa Chrystusa to melodia dla moich uszu, to przyjemność słuchania i przeżywania Słowa PANA naszego.Przez Syna Bożego przekazywana jest życiodajna energia dla ludzkiego ducha.Siadając wygodnie, zamykając oczy, podczas czytania Słowa PANA przez Jezusa Chrystusa pojawiają się obrazy, które są cennymi podpowiedziami co mamy robić, aby Królestwo Tysiącletnie rozkwitało na Ziemi.Wewnętrzny spokój pozwala na przyjęcie energii jaka płynie od Syna Bożego.Logiczne myślenie jest nam potrzebne, aby zinterpretować odebrane obrazy, teksty.Osiągnięcie wewnętrznego spokoju i równowagi pozwala na otwarcie się na światłe nurty jakie są przekazywane przez wysłannika Stworzyciela ziemskim ludziom tu na Ziemi.Ziemski człowiek, wewnętrznie niezrów (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WCZEŚNIEJSZE I OBECNE WYDARZENIA POWODUJĄ, ŻE ZIEMSCY LUDZIE SOBIE SZKODZĄ 263. I chyba nigdy nie przerwą tego łańcucha nieszczęścia, czy to osobistego, czy narodowego. Wszędzie królują tylko rozumowo inspirowane rozwiązania, a one niosą za sobą śmierć i upadek, gdyż brakuje im podstawowego – duchowego, tylko poprzez ducha może (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY 149. Głoszonego Słowa przez Jezusa Chrystusa i apostołów nie badacie. Nie przeczytaliście żadnego wykładu szczegółowo, aby się zapoznać i przeżyć Słowo PANA. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO MOŻNA CHCIEĆ WIĘCEJ? Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CO MOŻNA CHCIEĆ WIĘCEJ? 487. Macie ludzkie twory na ziemi podane wszystko, całą Prawdę od Stwórcy, Aby wyzwolić się z Materii i podążyć w rozwoju duchowym do raju duchowego skąd wyszliście nieświadomi, i dokąd musicie wrócić świadomi siebie samego lub (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RAK Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RAK 133. Ziemscy ludzie poprzez stresy poblokowali sobie systemy oczyszczania całego organizmu. Śmieci, które powinny być wydalane na zewnątrz zalegają w najsłabszych miejscach i tworzą ogniska zapalne. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ksiadz Wiem ze to ty

Hej :*  Co u Was??? Nowy tydzień się zaczął więc chyba się nie cieszycie, nie? Ja też nie… No, ale cóż… Hmm…a co u mnie??? :D Nie najgorzej ;) No poważnie :D Nie przewidzieliście się ;) Jest good :D czemu? Yhm... Jak już wspomniałam Grzesiu napisał do mnie w sobotę nie? No i wczoraj tak se coś do Niego napisałam… On mi coś tam odpisał… :P i miałam wrażenie, ze z uwagą przeczytał eska :P :D Potem Mu piszę, że nie ma więcej do mnie z łaski pisać… Bo jam się dowiedziałam… że… że… że Paula w środę do Niego pisała… I pewnie dlatego w sobotę się odezwał… I wiecie co mi odpisał?! Że wcale nie pisze do mnie z łaski, bo po co miałby to robić… w tym samym esie napisał mi też o pewnej sytuacji (przykrej?) I prosiłam Go by się jakoś trzymał… Potem jeszcze zamajaczyłam, że ja z nim zawsze jestem… to On mi podziękował… taa no poważnie podziękował… gdyby miał za, co jeszcze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OCZY MOJEGO DUCHA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OCZY MOJEGO DUCHA 213. Przed moim ziemskim ciałem niech podążają pokazując mi właściwy kierunek mojego ziemskiego życia, przepojonego duchem, współbrzmiącego z Wolą Bożą nieustannie. W ten sposób wiem, że Źródło wiecznego Życia odnajdę i z niego czerpiąc Słowo ludzkim duchom przekażę, aby mogli odnaleźć drogę do duchowości, do K (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STWÓRCA UZDRAWIA

STWÓRCA UZDRAWIA 148. Stwórca uzdrawia energią Miłości duchowej, poprzez duchy przygotowane energetycznie do przekazywania darem przyniesionym od naszego Pana, ludzkim duchom, którzy swoim chceniem mają szansę odczynienia wszystkiego co jest (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEKANIE NA MESJASZA ZBAWICIELA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CZEKANIE NA MESJASZA ZBAWICIELA 114. Cała populacja na globie ziemskim obchodzi przyjście Syna Bożego na Ziemię, dwa tysiące lat temu. Stawiają dziwne szopki i świętują pamięć narodzenia Jezusa Chrystusa. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CO ROBICIE! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

LUDZIE CO ROBICIE! 146. Ludzie co robicie! Nad Żywiołami zapanować chcecie, sami na siebie tornado ściągnęliście, obserwując przydaliście uwagę i trąba powietrzna uderzyła prosto w was, dostaliście po nosie, cieszcie się że żyjecie, przekażcie wszystkim ludziom, że z Żywiołów nie ma żartów, to brak pokory do samego STWÓRCY. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOC WIARY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MOC WIARY 254. Jest tak wielka, że to, czego nie widać ziemskim wzrokiem można wyczuć i zobaczyć subtelnym okiem, jest rzeczywistością, a materia jest tylko niedoskonałym jej odbiciem. I gdy żyjes (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHRYSTUS CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CHRYSTUS CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI 237. I nie przyszedł dla was, aby był lubiany, lecz wypełnić sobą prawa Boże, które są niezależne od nikogo, a którym podlega wszystko, co jest w stworzeniu. Wypełnienie czy napełnienie Bożych praw samo za si (...)

Zobacz cały wpis na blogu »