Wiara

Wpisy zawierające słowo kluczowe wiara.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MOC WIARY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MOC WIARY 254. Jest tak wielka, że to, czego nie widać ziemskim wzrokiem można wyczuć i zobaczyć subtelnym okiem, jest rzeczywistością, a materia jest tylko niedoskonałym jej odbiciem. I gdy żyjes (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHRYSTUS CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CHRYSTUS CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI 237. I nie przyszedł dla was, aby był lubiany, lecz wypełnić sobą prawa Boże, które są niezależne od nikogo, a którym podlega wszystko, co jest w stworzeniu. Wypełnienie czy napełnienie Bożych praw samo za si (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPYTANIE!

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZNÓW WIATRY DZIEJOWE WIEJĄ I WSZYSTKO NIEPOTRZEBNE WYDMUCHAJĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZNÓW WIATRY DZIEJOWE WIEJĄ I WSZYSTKO NIEPOTRZEBNE WYDMUCHAJĄ! 207. I tak pozbawia się Ziemia tego co niepotrzebne, co nie współbrzmi w woli Bożej, Światłu nie służy, służąc chętnie wszelkiemu ciemnemu i nie wróci więcej. Uwolnieni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DZIAŁANIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE DZIAŁANIE 74. Ludzkie działanie w tych dniach jest nie wystarczające. Nikt z ludzkich tworów nie sięga głębiej do swojego wnętrza, tylko pływa po powierzchni. Brak jest własnego wysiłku w podążaniu do Prawdy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE JESTEM TOBIE...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE JESTEM TOBIE...! 127. Jakże jestem Tobie, Boże Ojcze wdzięczny za wszystko, co płynie od Ciebie, a co mogę wyczuwać w sobie! Stan wewnętrznej czujności na ciche podpowiedzi wymaga wewnętrznej koncentracji, zanurzenia w sobie i jest darem nieustannie rozwijanym do wewnętrznej doskonałości, i albo robisz wszystko dobrze, albo w ogóle. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKIE PRZEMIANY, CZAS ORAĆ DZIEŃ I NOC NA ZMIANY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE PRZEMIANY, CZAS ORAĆ DZIEŃ I NOC NA ZMIANY! 125. Dla każdego ludzkiego ducha tu na ziemi obecnie przebywającego Słowa Syna Bożego dla ostrzeżenia ostatecznego, tego, kto nie posłucha czeka długa posucha i nic mu nie pomoże, gdyż nie chciał słuchać o właściwej pokorze. Im dalej, dzień za dniem przechodzi tym boleść większa do was przychodzi, sami idziecie drogą cięższą lub lżejszą, albo się staczacie albo w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TRUSKAWKOWI LUDZIE Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

TRUSKAWKOWI LUDZIE 18. Dziś cały naród wybrany objada się truskawkami, pasą swoje brzuchy nie wiedząc nic o swoim duchu. A przecież już wkrótce żałować będziecie, że tyle czasu tracicie na ziemi skoncentrowani na niczym. Pijecie dużo wody, a o Źródle Życia cisza i choć jeden łyk z tego Źródła by was uzdrowił, to wy nadal duchowo śpicie, grzebiąc po śmietnikach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE PIĘKNE ZMIANY NA ZIEMI ZACHODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE PIĘKNE ZMIANY NA ZIEMI ZACHODZĄ 123. A ludzkie duchy zawodzą, wszystko dokoła się przemienia w sile boskiego promienia, otrzymawszy nowe siły i szybko nabiera rozmachu, to co ludzie myślą, mówią i czynią niemal natychmiast obecnie się przejawia w skutku zwrotnym. Siła gwiazdy boskiego promienia oddziaływuje coraz mocniej, co pozwala przejawiać się zgodnie z prawem Pana wszystkiemu, co k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKIE NA ZIEMI WYDARZENIA JESZCZE ZAISTNIEJĄ DLA LUDZI, ABY ICH OBUDZIĆ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKIE NA ZIEMI WYDARZENIA JESZCZE ZAISTNIEJĄ DLA LUDZI, ABY ICH OBUDZIĆ? 121. Mocne szlifowanie nastanie dla tych, co odeszli daleko od drogi Prawdy na ziemi i nie pomogą narzekania, że nie wiedzieli, że nie przypuszczali, że właśnie tak, a nie inaczej należy postępować i żyć na tej ziemi. Wszystko się zmienia, przemienia, transformuje w drodze do Światła, tylko ziemski człowiek zapomniał wykonać plan, jaki p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKIE ZMIANY NADCHODZĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE ZMIANY NADCHODZĄ! 120. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE ŻYCIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  ZIEMSKIE ŻYCIE 112. Wasze ziemskie życie, to smutek i gorycz waszych emocji związanych z energetycznym dnem, bez żadnych wartości, nie ma ani krzty radości, wszyscy są wokół winni tylko nie wy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAJJAŚNIEJSZA GWIAZDA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NAJJAŚNIEJSZA GWIAZDA 109. Najjaśniejsza gwiazda na niebie stoi obecnie na ziemi, gwiazda Miłości, posłaniec Boży, Syn Boga Żywego, Jezus Chrystus w ziemskim ciele człowieka! Każdego napotkanego obdarzam miłością i siłą do wzlotu duchowego, gdy czujni duchem tęsknią do Światła Żywego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KTO DZIŚ WIERZY...? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  KTO DZIŚ WIERZY...?                   102. Kto dziś wierzy w prawdziwego Boga i przez osiągnięte poznanie widzi jasną Prawdę, Światło przed sobą, które jasno mówi o jedynym Stwórcy? Kto wyraziste ma przekonanie przez ciągłe przeżywanie stworzenia, że doskonałość Pana jest najwię (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIARA. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WIARA. 27. Wiara nie może być ślepa, oparta na niewytłumaczalnych dogmatach. Każda jedna teza powinna być jasna do wytłumaczenia, nie może zawierać niedomówień. Nie może być pytań bez odpowiedzi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »