Szkoła

Wpisy zawierające słowo kluczowe szkoła.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

ODSŁONY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ODSŁONY 260. ·    Odsłona pierwsza; (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sen- szkoła humana non sunt turpia

Jeździłem po znajomych ( Latusek , Pendziałek ) za książkami do IV klasy szkoły sredniej. Nie zastałem ich w domach więc ... Pamiętam jeszcze coś , że jechałem autobusem. Niestety nic więcej. 

Zobacz cały wpis na blogu »
dziś znów będzie kiepsko Codzienność mojego brzdąca

No więc dzisiaj egzamin z maty. Jakby to delikatnie ująć... Nie umiem, po prostu nie umiem nie interesuje mnie ten kierunek i nie umiem tych głupich całek ani obliczania funkcji itd. Tak żałuję, że poszłam do tej szkoły tylko trace czas, który mogłabym poświęcić dziecku... Ale musze jechać choć spróbować lecz już wiem jaki będzie wynik. Gdybym wtedy nie była w szpitalu to bym wybrała kierunek, który mnie interesuje... Wiem niejeden może powiedzieć, że jestem tępa i niech mówią... Nie zmuszę siebie do rozumienia czegoś czego nie umiem zrozumieć...

Zobacz cały wpis na blogu »
SZKOŁA PRAWDY NA ZIEMI POWSTAŁA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

SZKOŁA PRAWDY NA ZIEMI POWSTAŁA 269. Jej mury są duchowe, nauczycielem jest Syn Boga, Jezus Chrystus obecny na Ziemi. Bramą do Szkoły Praw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
AŚŚ tA mArTa I Te bOyE ... <3

No więcOd rana spotkałam się z Moniką i opowiedziałam o czuprynie (chłopak moich marzeń jednak on mnie chyba nie lubi)Później gdy dotarłyśmy do sQl spotkałyśmy Martę i Madzie i Marcia nam opowiedziała, że napisała do kudłatego (chłopak marzeń Marty który ją BARDZO lubi 8))Cały dzień się lampiłyśmy na niego i czuprynę a oni nic ... trudno ;p xDPo szkole wieczorem Marta mi napisała, że Piotrek znów do niej napisał i że nie mogli z nami dziś iść bo mają karę i muszą liście sprzątać ;D (dobrze im tak xD) ja się wystraszyłam, że Marta powiedziała Kudłatemy o  mnie i czuprynie i byłam taka zła że z Moniką poleciałyśmy do Marty i zaczęłam ją bić (to u nas normalne xD) oka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkolenia Lubin Edukacja - Szkoła

Szkolenia Lubin to ciekawa oferta skierowana do ludzi, którzy chcą w życu coś osiągnąć. Wiele osób nie potrafi samodzielnie dojść do niezbędnej wiedzy, większym problemem jest udowodnienie, że się posiada odpowiednią wiedzę. Szkolenia dają nam taką właśnie możliwość.

Zobacz cały wpis na blogu »
SZKOŁA ROZWOJU DUCHOWEGO I EGZORCYSTÓW: Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

SZKOŁA ROZWOJU DUCHOWEGO I EGZORCYSTÓW:     · (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szkoła! Edukacja - Szkoła

Szkoła stanowi ważny elemęt ludzkiej egzystencji. Ostatnie reformy nic dobrego w szkołach nie przyniosły. Szkoła Lubin nie jest wyjątkiem. W szkołach ludzie spędzają wiele godzin. Niestety jest to czas zmarnowany. dlaczego? O tym w innym czasie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Jasiu w szkole humor-dowcipy-zarciki

W szkole Pani zadała dzieciom pracę domową - napisać kilka zdań ze słowem "pięknie". Jaś napisał: - "Wczoraj moja siostra przyszła do domu i powiedziała, że jest w ciąży. Mój tata powiedział: pięknie, kurwa, pięknie".

Zobacz cały wpis na blogu »
Rozterki edukacyjne Poszukiwacz wiedzy

Chyba każdy z nas miał, a wielu z nas pewnie aktualnie boryka się z wątpliwościami i rozterkami na temat tego jaką szkołę średnią wybrać, gdzie iść na studia. Czy bardziej cenione są uczelnie państwowe czy prywatne? A może lepiej rozpocząć pracę zaraz po szkole średniej i wybrać system nauczania wieczorowego, czy może studia zaoczne? Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć redakcja portalu Expertia.pl przy wsparciu ekspertów. Edukacja na 5 to kolejny z tematów miesiąca, jaki pojawił się na portalu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Koniec... Zycie, przyjazn, milosc...

No to koniec roku za nami... Skończyłam teraz szkołę podstawową, więc dla mnie było to podwójne zakończenie. Nie rozumiem moich koleżanek... One płakały itd. Ja nie miałam za czym, bo te "koleżanki" i tak przez całe moje życie miały mnie w d... gdzieś ;]. Trudno mi więc płakać za kimś takim. Uczę się dobrze (pochwalę się średnią 5,9 na koniec) i one prawdopodobnie mi tego zazdroszczą. Byłam zdziwiona, że dziewczyny, które całe życie spędzają wycierając krawężniki i drabinki miały na świadectwie czerwony pasek. Nauczyciele im nieźle ponaciągali oceny... No ale co ja mogę na to poradzić... ;] U nas w klasie była taka jedna, której mama codziennie chodziła po nauczycielach, jaka to jej córkanie jest wspaniała... A uczyła się tak jak w/w. No i jaki ten świat jest sprawiedliwy??

Zobacz cały wpis na blogu »
Obroniona! Aj tam..

Obroniłam się! na 4 bo niestety średnia z całych trzech lat mi zaniżyła ocene końcową, ale 4 to dobra ocena hehehe :), kolejny etap za mną, zobaczymy co dalej z moim życiem będzie :) Teraz zmykam, szykować się żeby oblać mój dzisiejszy sukces. Wybaczcie że nie komentuje ale na prawde nie mam czasu za bardzo ostatnio, ale teraz będę miała sporo czasu i na pewno to nadrobie. Buziiiaaaki :))))))

Zobacz cały wpis na blogu »
Społeczna się otwiera Wszystko o Wejherowie i okolicach

28 maja będzie Dniem Otwartym w Społecznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum Społecznym w Wejherowie przy ul. Obroców Wybrzeża. Każdy, kto chciałby poznać szkołę bliżej może odwiedzić tego dnia placówkę, zapoznać się z pracą nauczycieli i uczniów oraz ich osiągnięciami, a także obejrzeć spektakl w wykonaniu szkolnego koła teatralnego pt. „W poszukiwaniu szczęścia”.

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsza notka... Codziennik- notatki z życia codziennego.

A więc ruszam ;) Mam nadzieję że jeszcze kiedyś tutaj zawitasz ;) Więc na początek coś o sobie może napisać ? Proszę. Mam 14 lat, urodzony w 1993 więc rocznikowo 15. Mieszkam w Bieruniu, małej miejscowości liczącej 20.000 mieszkańców, a urodziłem się w Tychach. Na codzień chodzę do: Gimnazjum nr. 2 w Bieruniu Starym Mapka Bierunia, po powiększeniu zobaczycie moją drogę do szkoły. Narazie tyle, ale w przyszłości postaram się dodać więcej ciekawych lokalizacji.  Więc chyba tyle o mnie, i przejdźmy do pierwszej notki. Dzisiaj był dzień jak zwykły. Zaczął się o 5:20, dosyć wcześnie jak na mnie, ale umówiłem się z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Monopol Microsoft... czyli o Microszkole... Trochę inne spojrzenie na świat.

Ostatnio zauważyłem , że monopol Microsoftu na rynku sięga bardzo daleko... I moim zdaniem odrobinę za daleko. Szczególnie jeśli chodzi o szkoły. Dzięki dyrekcji uczniowie wychodzą ze szkół nie mając pojęcia o innych OS'ach niż "wspaniały i wszechmogący" Windows. A przecież w internecie aż roi się od linux'ów , które sprawdzają się w przeróżnych zastosowaniach. Począwszy od Desktopów, kończąc na serwerach. Można tutaj wymieniać poszczególne dystrybucje, np. Debian, OpenSUSE, Ubuntu czy Slackware. Uważam , że szkoły powinny się przynajmniej zainteresować wprowadzająć lekcje nt. zapoznania z tym OS. Przecież nie możemy mieć założonych klapek na oczy z wielkim napisem "MICROSOFT". A tym czasem tylko do tego zmierzamy. Także moja prośba - zobaczcie to: http://wioowszkole.org *WIOO - wolne i otwarte oprogramowanie Zachęcam też do testowania pingwinka u siebie w domach. Możecie być mile zaskoczeni działaniem tego systemu. Gwarantuje :). http://jakilinux.org - tutaj można trochę poczytać (...)

Zobacz cały wpis na blogu »