Motywacja

Wpisy zawierające słowo kluczowe motywacja.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Dlaczego jednooka dlaczego Wojowniczka? Jednooka Wojowniczka

Witaj, przyszedłeś do mojego świata, skoro już zajrzałeś, usiądź, odpocznij i posłuchaj.  Jestem Kasia, mam 20 lat. Studiuję pedagogikę specjalną. Jestem normalną, zwykłą osobą. Jedyną rzeczą która mnie wyróżnia jest moje oko. Jedno oko które widzi, ale nie tak jak wszystkie inne. Widzi kilka procent i jest moją największą miłością. Wyrzej padła odpowiedź dlaczego nazwa bloga ma w sobie słowo jednooka. Teraz czas na odpowiedź dlaczego wojowniczka. Od urodzenia każdego dnia gdy się budzę, muszę stoczyć ogromną walkę. Walkę o to, by widzieć i by nie bać się wzroku  czy komentarzy osób trzecich. Muszę stoczyć walkę by uświadomić sobie, że tak jak każda osoba jestem osobą a nie jakimś wybrykiem natury. Muszę uświadomić sobie moje oczy to nie jest kara tylko misja, by pokazywać, że ze wszystkim da się żyć. Na tym blogu chciałabym przedewszytskim dawać motywację innym osobą do działania, pokazywać, że pomimo trudności można a nawet trzeba iść dalej i się nie poddawać (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywacja jako trampolina do... ? ⚪️ Pracuj z radością!

04.02.2019      Trampolina to urządzenie bardzo lubiane przez dzieci i od jakiegoś czasu jest hitem fitness clubów. Jak się okazuje daje nie tylko dobrą zabawę, ale też realnie wpływa na poprawę naszego zdrowia, samopoczucia i przez to jakości życia. Można użyć skrótu myślowego, że ćwiczenia na trampolinie pozwalają na wyskok do lepszej wersji życia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Walka zaczyna się od NOWA ;) Proporcjonalnie_nieproporcjonalna

Od kiedy pamiętam, czyli już od dzieciństwa byłam kluską. Wraz z dorastaniem marzyłam o tym aby być szczupłą dziewczyną. Patrzyłam w lustro i wyobrażałam sobie siebie jak mogła bym wyglądać gdybym nie miała zbędnych ponad 30 kilogramów. Nie raz śniłam, że jestem szczupła i w wakacje wskakuję w dwuczęśćiowy strój kąpielowy. Czas podstawówki i gimnazujm to chyba był najgorszy okres w moim życiu.  Dzieciaki są bezwzględne mówią co im ślina na język przyniesie. Myślę, że to też kwestia wychowania nie każdy rodzić przykówa uwagę na to jak jego dziecko sie zachowuję w szkole czy na boisku. Wiele razy słyszałam obelgi kierowane pod mój adres z mniej obraźliwych to "pigi" a z bardziej "ty grubasie", "idzie słoń" itd...  Mówią, że do wszystkiego w życiu można przywyknąć (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
I co z tym celem? ⚪️ Pracuj z radością!

19.10.2018   Cel! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Piotruś Pan i magiczny proszek Możesz wszystko wystarczy chcieć

     Nie zawsze byłem grzecznym chłopcem, bywały dni a szczególnie weekendy, gdy byłem nieco bardziej wygadany, nieco bardziej pobudzony, a moje źrenice przypominały oczy demona. Wszystko zaczęło się w wieku dojrzewania kiedy to wróciłem z wakacyjnej pracy u mojego ojca za granicą. Po przekroczeniu drzwi mojego utęsknionego domu zastała mnie przyjemna niespodzianka w postaci moich przyjaciół którzy poświęcili swój czas, aby mnie powitać. Mimo, że byłem wyczerpany podróżą i marzyłem o położeniu się spać, nie mogłem ich pozostawić samych sobie, więc ruszyliśmy na moją działke nad stawem i zaczęliśmy wyminiać się opowieściami z wakacji popijając przy tym napoje wyskokowe. Cudowna atmosfera, wspaniały rodzinny klimat za którym tęskniłem całe wakacje, Jedynym aspektem, który nieco mi przeszkadzał był fakt, że nie spałem już prawie 40 godzin i tu chłopaki postanowili mi pomóc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Premia ≠ Motywacja ? ⚪️ Pracuj z radością!

05.09.2018    Premia - znaczenia: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
08.08.2018 ⚪️ Pracuj z radością!

Witaj na moim blogu! dziś jest mój debiut w tym obszarze i mam nadzieję, że dam radę;)   Postanowiłam założyć bloga z kilku powodów: ⚪️ traktuję to jako symbol startu nowej ścieżki zawodowej, ⚪️chcę uczynić pracę z mojej pasji, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strach jako motor napędowy Coś z niczego. Nicość z czegoś.

Z doświadczenia...  Zdaje mi się śmiesznym zaczynać od owego stwierdzenia. Przynajmniej w moim mniemaniu.  Nie oszukujmy się. Mam niespełna dwadzieścia dwa lata.  Może i biorąc pod uwagę mój wiek, pewne całkiem "spore" doświadczenie posiadam, owszem, jednak patrząc na średnią długość życia mężczyzn w Europie, jest to kropla w morzu całkowitego doświadczenia zdobytego w życiu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bo jakoś trzeba zacząć :) Bo życie bez pasji...to jak istnieć, a nie żyć...

Długo się zbierałam z blogiem i dalej nie wiem czy słusznie... zobaczymy...zacznę od tego, że nie jestem może tytułowaną specjalistką...ale jestem pasjonatką...sport zawsze był bliski memu sercu w rzeróżnych odmianach...więc postaram się tutaj przekazać moją wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną...moje doświadczenia, moje próby, moje porażki....wszystko po to, aby pokazać że nie warto się poddawać szczególnie jak nam nie wyjdzie np. za pierwszym razem...ale i za dziesiątym....setnym....zawsze warto walczyć. Czemu? Bo w momencie kiedy wreszcie osiągniemy tego co nam się marzy po bardzo ciężkiej pracy, setkach porażek...będziemy to bardziej doceniać i będziemy bardziej z siebie dumni....bo co za radość jak coś przychodzi zbyt szybko i zbyt łatwo? Swoją przygodę na poważnie zaczęłam w 2012 r....z siłownią...od razu wiedziałam, że to coś dla mnie...ale długi czas zanosiłam się żeby spróbować z rurką...ale nigdy nie był dobry moment...&qu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywacja podstawą sukcesu Siatkówka & Poezja & Życie

Każdy z nas napewno ma marzenia...Tak jak prawie każda mała dziewczynka pragnie zostać księżniczką czy mały chłopiec rycerzem tak my pragniemy coś w życiu osiągnąć. Często są to wygórowane ambicje bądź utopijne wyobrażenia, których myślimy, że niejesteśmy w stanie osiągnąć. Otóż moi drodzy nie ma rzeczy niemożliwych. To co w dzisiejszym świecie uważa się za "nieosiągalne" jest jak najbardziej w zasięgu naszych rąk. Życie można porównać do wycieczki w góry. Każda góra ma swój szczyt a naszym szczytem jest nasz cel - nasze marzenie. Droga, którą wiedziemy jest często kręta, długa a nawet czasem pełna niebezpieczeństw ale grunt by się nie poddawać i mimo wszystko stawiać czoła wszelkim przeciwnościom losu. Każda ma wzloty i upadki bo każdy ma swój Mount Everest, który pragnie zdo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Tydzięn później... Jak zmotywować się w odchudzaniu?

W zasadzie to powinnam być z siebie dumna! minął tydzień, a ja jestem po wyczerpującym szesciodniowym treningu, po pięciodniowej diecie, i nadal mi się chce! Co prawda weekend nie był zbyt optymistyczny, ale i tak dobrze sie trzymam. Wrogiem mojej motywacji jest gościna. Weekend właśnie dlatego psuje mi wyniki, ale z tym tez musze nauczyć się walczyć! A puki co jest dobrze i myślę, że ten tydzień mnie nie zaskoczy negatywnie i moja motywacja nie opadnie tylko jeszcze bardziej się wzmocni:) Ale muszę przyznać, że spisywanie co robię i co jem jest bardzo pomocne! Mam czarno na białym ile i co zjadam, ile ćwiczę i jakie popelniam błędy. Taki dzienniczek diety i aktywności fizyczej. Polecam wszystkim słabo zmotywowanym! I muzyka w MP3 i słuchawki! I do przodu! Oby tak dalej, a może już niedługo będa pierwsze efekty! Grunt to stabilność w postanowieniu! Beata działaj!!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy motywacja jest ważna? Na sportowo

  Motywacja jest jedną z najważniejszych rzeczy, która wpływa na nasze zaangażowanie treningowe. Jeżeli mamy ściśle określony cel to będziemy wykonywali ćwiczenia znacznie chętniej, gdy takiego celu nie uda się nam ustalić. Dla każdego jest to ważna sprawa i niestety indywidualna. Nie można motywować się czymś uniwersalnym. Na szczęście na większość osób działają podobne schematy. Wystarczy, że zobaczymy inne osoby, którym udało się zrealizować swoje marzenia i już zaczynamy być bardziej zmotywowani. Wiemy, że coś jesteśmy w stanie osiągnąć i tak naprawdę jest to jedynie kwestia czasu. Takie podejście do treningów jest o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBIECAJ SOBIE ŻE.../ Film motywacyjny Filmy motywacyjne i wiele innych/ Khong

Witam. Zapraszam na bardzo dobry film motywacyjny. Próbuję zmieniać format kanału, więc zostawcie ocenę pod filmem ;) https://www.youtube.com/watch?v=hm_4qDgim8w

Zobacz cały wpis na blogu »
Pilot Motywacja kazdego dnia - O wszystkim i o niczym

Witam serdecznie !   Mam na imię Łukasz , mam 26 lat i od dziś będę prowadził dla was ten o to blog :-)   Jest to coś nowego w moim życiu , nigdy nie przypuszczałem,że kiedykolwiek będę chciał wg takie coś robić. No ale ... wszystkiego w życiu trzeba spróbować :)   Będzię to blog o wszystkim i o niczym. Co to znaczy ? Tematy jakie tutaj porusze to : -Motywacja (do ćwiczeń, do diety,do treningu, do rozwoju, do nauki) -Rozwój osobisty ( co należy robić by lepiej się rozwijać) -Treningi (jakie treningi dają efekty, co należy robić,jeśli chcesz zacząć swoją przygode ze sportem ) -Diety ( zarówno przepisy na fit dania ,jak i różne tematy związane z dietetyką )     Pozdrawiam i do usłyszenia !

Zobacz cały wpis na blogu »
milczac Milcząc

Sądziłam, że pierścionek da mi siłę - motywację do działania a ja jak się bałam tak się boję.....Książę z tego tytułu napisał, że gratuluję  i tym samym składa kondolencję. Nie rozumiem dlaczego idzie w zapartę, że Romeo nie jest dla mnie....że spadnę z deszczu pod rynne....że okażę się on łajdakiem i będzie mnie traktował niczym muzłumanin swój harem.... chciałabym usłyszeć pozytywne słowa, że to mogłoby się udać, że powinnam spróbować.... tak bardzo brakuję mi pokrzepujących słów, że dam radę, że podołam w walce z demonem przeszłości....a tak czuję się sama, bezbronna i mimo, że karty są w mojej dłoni czuję bezsilność, swoisty strach.....tak bardzo chcę się od tego uwolnić i zacząć żyć - tak na prawdziwo.....

Zobacz cały wpis na blogu »