Motywacja

Wpisy zawierające słowo kluczowe motywacja.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Ważne jak siebie wyceniasz.... MAGIA PIENIEDZY

W życiu jest bardzo ważne aby znać własną cenę....wiem ładnie napisane.....ale o co w tym chodzi? Chciałbym Ci powiedzieć, że możesz przeceniac swoje możliwości i siebie samego lub też nie do końca wierząc w siebie omijać wiele życiowych szans.....to właśnie od Ciebie zależy, czy coś osiągniesz w życiu czy nie.....podejście ludzi do tematu sukcesu, pieniedzy .....jest bardzo różne....emocje czasem biorą górę.... To jest Twoje życie i jeśli bedziesz oszukiwać samego siebie do niczego w życiu nie dojdziesz.......jeśli nie uwierzysz, że jestes coś wart nic nie osiagniesz....zacznij sie rozwijać i poznawać siebie samego.......siegaj również po to, na co Cie stac!!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Odświeżanie dawnych znajomości... ZA ŚCIANĄ

Codzienne życie potrafi nas mile zaskakiwać.....po jakimś czasie brakuje nam pewnych osób w naszym życiu.....my sami, też się zmieniamy....próbujemy odświeżyć nasze stare znajomości.....nie wiemy jak kto się zachowa na naszego maila czy też sms-a , nawiązującego do odświeżenia naszych relacji.....czy warto? To zależy co mamy na myśli....musimy pamiętać, że to już mogą być inne osoby i my też jesteśmy już inni....

Zobacz cały wpis na blogu »
Rozmowa z inwestorem Milioner z przypadku

Kolega zadzwonił do mnie z pytaniem, jak ma się przygotować do rozmowy z inwestorem.....od czego ma zacząć......mówił, że szukał podpowiedzi w sieci, ale nic ciekawego nie znalazł..... Jak bardzo Ci zależy na tym inwestorze? spytałem.....powiedział, że to ma być jego kluczowy inwestor...... To powiedz mu o tym.....poradziłem.... Nie był pewny, czy to nie wywinduje jego procentowego udziału w górę.....inwestor, może zażądać wiecej o kilka procent.... To wylicz sobie rezerwowo ile możesz mu dac....znowu dodałem.... tylko mówienie prawdy pomoże Ci zatrzymać inwestora przy sobie....jak tylko wyczuje, że coś sie nie zgadza....że cos mu nie pasuje....to się wycofa.... Imwestor musi być bardzo ostrożny, w to co inwestuje musi być na 100% przekonany....bezpieczeństwo inwestycji jest dla niego ważniejsze od tego jak wielki zysk bedzie obiecany...   Postaw sie na jego miejscu a będziesz wiedział o czym z nim rozmawiać i jak go przekonać.. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nie oczekuj perfekcji...od siebie. Milioner z przypadku

Stawianie sobie zbyt wysokich celów w połączeniu z dążeniem do perfekcji jest bardzo trudne do realizacji......musimy się nauczyć aby nie przesadzać.....narzucanie zbyt perfekcyjnego wykonywania czynności zabiera nam zbyt wiele czasu a ponadto nie przy wszystkich zadaniach jest wymagane.....znam osoby , które poprzez przesadne dążenie do perfekcji wiele tracą.......nawet się męczą....dla mnie samego praca z takimi osobami też jest czasem męcząca....ale , są też i plusy.....osoby takie pracują bardzo dokładnie , nie ma mowy o żadnych pomyłkach są godne zaufania , ale nie są szybkie w tym co robią.....zlecam im tylko takie zadania gdzie można poświęcić wiele czasu..... czynności gdzie należy szybko podejmować decyzje zostawiam sobie samemu..... Zdania są podzielone odnośnie perfekcji....w życiu czy też w interesach...jednym pomaga innym przeszkadza......

Zobacz cały wpis na blogu »
Brak szacunku dla wykonywanej pracy... TRUDNY WYBÓR

Z punktu widzenia managera i osoby zatrudniającej osoby do pracy , zauważam w ostatnim czasie , że młode osoby zaczynające pracę nie podchodzą do niej poważnie.....zdarza im się czesto chorowac , widać gołym okiem brak zaangażowania....popełniają wiele błędów....nie potrafią słuchać poleceń.....zdarza się że w czasie pracy słuchają muzyki , ze sluchawka na jednym uchu...taka postawa nie daje im możliwości dalszego wykonywania tej pracy....co w ostatecznym rozrachunku prowadzi do zwolnienia takiej osoby.....

Zobacz cały wpis na blogu »
Chciałem już mieć skończone 18 lat.... TRUDNY WYBÓR

Pamiętam dokładnie ten moment ukończenia swoich 18- tych urodzin.....myślałem wówczas , że wszystko jest możliwe i naiwnie wierzyłem wszystkim we wszystko.......jak każdy 18-latek cieszyłem się możliwością oglądania filmów w kinie dozwolonych od lat 18-tu.....Mój ojciec przestał mi zakazywac robienie różnych rzeczy....nagle to była już tylko moja decyzja....czułem wolność .....nie myślałem o odpowiedzialnośći jeszcze.....byłem bardzo zżyty z moimi braćmi i chciałem zawsze być dla nich godnym wzorcem do naśladowania... Następnie musiałem podejmować setki decyzji.....nie wszystkie z dzisiejszego punktu widzenia były trafne....jakie piekne to były czasy...( sierpien 1987 roku ).....następnie obowiązkowa służba wojskowa....małżeństwo z tą jedyną......( już ponad 25 lat razem )...... Później 40-tka.....inne realia....inne miejsca....inny JA..... Kolejne 10 lat upłynęło......i minęła 50-tka ....inne realia , te same miejsca ....inny JA.... Fajnie znowu b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Sukces to długoterminowa strategia MAGIA PIENIEDZY

Przy planowaniu swoich inwestycji , należy wziąść pod uwagę , że sukces jest tu długoterminową strategią....na efekt końcowy przyjdzie nam dość długo czekać..... Uzbrojenie się w cierpliwość ma decydujące znaczenie. Na Waszym miejscu , jeśli bym zaczynał dopiero co swoje inwestowanie , to zaczynałbym od każdego rodzaju nauki i obserwowania jak to robią najlepsi...... Przy krótkoterminowym inwestowaniu zależy nam na szybkim zysku w krótkim czasie , gdzie wielokrotnie ryzyko inwestowania jest stosunkowo wysokie i można też liczyć się ze stratą.....przy dłuższym te ryzyko powinno być bardzo małe.... Chciałbym tu dodać , że każda sytuacja jest inna i nie można tu używać  sprawdzonych już szablonów....  Stosuję zazwyczaj inwestycje długoterminowe....gdzie te inwestowanie jest bezpieczne a okres inwestowania daje mi coroczne odsetki....

Zobacz cały wpis na blogu »
Bardzo pomocne rady.....you tube Milioner z przypadku

Muszę przyznać , że bardzo pomocne są porady z you tube , są w pewnym sensie cząstką naszego sukcesu.....Ja oglądam  filmiki na interesujące mnie tematy od kilku lat....prawie każdego dnia poświęcam każdą wolną chwilę na naukę na oglądanie doświadczeń zyciowych innych ludzi sukcesu...... Po analizie obejrzanych materiałów zawsze znajduję dla siebie przydatne porady.....wskazówki..... Następnie w najbliższym czasie poprowadze swój podcast GHOST , i moim następnym celem będzie własny kanał na you tube......  więc dlatego prowadzenie takiego kanału byłoby bardzo ciekawym doświadczeniem..... Osobiście uważam , że jako przekaz fajnych informacji i rozwiązań biznesowych oglądanie takich kanałów dzieki You tube.....to bardzo interesująca perspektywa...możliwość własnego rozwoju i wdrażanie nowych rozwiązań we własnej firmie......ponadto  poznawanie nowych ludzi...umożliwia zawieranie znajomości i kontraktów...... W sieci jest bardzo dużo ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Magia spojrzenia.... SEKRET WIARY

Są wśród nas osoby posiadające piekne oczy , czar oczu odpowiednio użyty może zdziałać cuda....znam osoby ( kobiety ) mające takie spojrzenie , że nie można niczego jej odmówić ( oczywiście w granicach przyzwoitości...)....połączenie takiego spojrzenia z mądrością może pomóc w osiąganiu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym... Przecież my zakochując się ulegamy czarowi jej oczu ( piszę teraz do mężczyzn - jak w piosence : przez twe oczy zielone.....)... Czasem się słyszy ,  że jej czar prysnał....ale mówiąc na temat.....mieć przeciwko sobie w negocjacji biznesowej kobietę o pięknych oczach to może naprawdę trochę nam skomplikować osiągnięcie naszego celu......bardziej odporni powiedzą , że ich to nie rusza.....ale są i tacy....co mogą ponieść tu klęskę......inaczej w teorii....inaczej w praktyce.......Podaję tu tylko swoje rozważania i każdy może mieć tu inne doświadczenia......Ja lubię robić interesy z ładnymi kobietami......są to najczęściej bardzo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Emocjonalne wypowiedzi.... SEKRET WIARY

Podczas rozmów czy też wypowiedzi nie powinnismy unosić się emocjonalnie , kiedy nie ma takiej potrzeby.....cały czas należy kontrolować naszą rozmowę , bądź wypowiedź. Nie wolno wypowiadać słów pod wpływem emocji , powinniśmy zdawać sobie sprawę z konsekwencji z takich wypowiedzi..... Przez całe życie musimy kierować się zasadami współżycia społecznego ......ograniczać liczbę naszych wrogów a przyjaciół mieć kilku a dobrych....wypróbowanych..... Emocje sa dobre i złe......pod wpływem tych złych powinniśmy powstrzymywać nasz język przed wypowiedzianymi słowami , których wypowiedzenie może nas drogo kosztować.... Zobaczcie na polityków......to dobry przykład grupy ludzi , którzy ponoszą lub przynajmniej  powinni ponosić odpowiedzialność za wypowiedziane w gniewie slowa..... Należy cały czas się kontrolować przed wypowiedzeniem słów zanim pomyślimy......mój świętej pamieci ojciec zawsze m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Życie na krawędzi.... TRUDNY WYBÓR

Aby wam się w życiu dobrze powodziło należy robić wszystko według planu......nie powinien każdy dzień być kopią drugiego...... Właściwe podejście do życia pozwala nam na uniknięcie wielu życiowych problemów.....do których prowadzi brak zaangażowania  . Życie na krawędzi i brak rozwiązywania codziennych problemów pogrąża takie osoby jeszcze bardziej.......lęk z którym żyją na co dzień staje się powodem kłótni i trudnych sytuacji finansowych  w rodzinie....zaległe zobowiazania dają znać o sobie w każdej chwili..... Można sie poddać i być obojętnym co bedzie dalej ,  należy się liczyć z konsekwencjami takiej decyzji w przyszłości ......drugim , lepszym rozwiazniem jest dogadanie się z wierzycielami , rozmowa z nimi ( jeśli jest jeszcze możliwa ) i wypracowanie sobie realnego planu wyjscia z kłopotów......uniknięcie dalszego życia na krawedzi.... Po takich trudnych chwilach nastąpi napewno w waszym życiu poprawa sytuacji materialn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowe etapy.... Milioner z przypadku

W swoim życiu każdy z nas przechodzi przez te same etapy : narodziny , chrzest , komunia , nauka , pierwsza praca , obchodzone imieniny , urodziny , rocznice i jubileusze  , zaręczyny , ślub itd.. Ale nie u każdego z nas wyglądają one podobnie...nie każdego z nas zycie jest takie same.....inny jest standard tego życia  .....inne jest środowisko w ktorym żyjemy i inni są otaczajacy nas ludzie....  Również moje pisanie będzie docierać tylko do pewnego kręgu osób.....bo przecież jestesmy tak różni tak inni..... Niby tak bardzo  podobni a jak bardzo inni....różnimy sie na każdym kroku....i to właśnie dlatego powinniśmy docierać do wszystkich ....dawać im swoje rady i przemyślenia.....nawet gdyby teraz każdy chciał dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami zyciowymi....czy w formie pisanej.....czy innej....to może zgromadzić wokół siebie grupę ludzi....sympatyków....myślących podobnie i podazajacych w ta sama stronę..... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Usiądźmy do rozmowy.... ZA ŚCIANĄ

Codzienne zmartwienia , problemy i różne stresowe sytuacje wpływają na wiele kłótni i nieporozumień pomiędzy członkami rodziny i samymi małżonkami....udowodnianie tego kto jest winny , walka o to kto ma rację.....czy tak naprawdę ma sens? Musimy zdać sobie z tego sprawę , że gramy w tej samej drużynie.....należy usiąść razem ,  porozmawiać , odłożyć na chwilę telefony komórkowe......przez chwilę zacząć być obecnym w realnym świecie....zacząć się sobą nawzajem interesować..... Każdy może zaproponować taką wspólną rozmowę .......nie powinniśmy czekać......bo możemy się niedoczekac ......jutro.....może już być za późno...... Życzę wspaniałych chwil........

Zobacz cały wpis na blogu »
Mam co mam TRUDNY WYBÓR

Dostałem maila.....z pytaniem: Czy będzie taki moment w moim życiu , kiedy to co już będę posiadać ( majątek ) - czy  będę wiedział , że już mi wystarczy i się zatrzymam...... Bardzo indywidualna sprawa , uzależniona liczbą celów , zarobkami oraz wydatkami.....standardem życia każdego z nas......a mamy inny...!!! To pytanie bardzo czesto zadaje sobie prawie każdy z nas....w jakim momencie powinien powiedzieć sobie ,, stop....już mi wystarczy "......wyliczenie sobie takiego czegoś jest bardzo trudnym zadaniem .... Wiem , że są eksperci , którzy potrafią to wyliczyć.....ja sie tego nie podejmę.... Jak się sam nie zatrzymasz , to Twój organizm Ci powie : ,,stop"!!!......napewno uważaj na swoje zdrowie , abyś później mógł się nacieszyć zarobionymi pieniędzmi.... Znam też osoby, które twierdzą , że nie chcą już wiecej się rozwijać.....próbować coś osiągnąć....mówią: ,, mam co mam i to mi wystarcza......" (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Powód założenia konta pierwszy wpis

Hej Dziś napiszę o historii założenia mojego konta tutaj.No więc powodem założenia bloga były a raczej są moje problemy.Kiedy myślałam o założenia konta wcześniej moje problemy się nasiliły.Nasiliły się do takiego stopnia, że byłam biska wybuchnięcia.Nikt nie wiedział o moich problemach bo nikomu o nich nie mówiłam.Wolałam chować emocje ale po pewnym incydencie nie wytrzymałam i poszłam po pomoc, dlatego teraz stwierdzam, że osoby które mają problemy nawet najmniejsze powinny iść do kogoś się wyżalić lub powiedzieć co go trapi.Wiem, że jest to trudne tak nagle iść i o wszystkim komuś o tym powiedzieć ale później jest wam z tym problem owiele łatwiej, ponieważ możesz o nim z kimś pogadać.Wiem też, że jestem młoda i, że niektórym jest cieżko posłuchać tak młodej osoby ale przeszłam już dość dużo aby teraz powiedzieć wam żeby wziąść się w garść i nareszcie zmienić coś w swoim życiu na lepsze.Mam nadzieję, że pomogłam niektórym w podjęciu ważnej decyzjii (...)

Zobacz cały wpis na blogu »