Miłość

Wpisy zawierające słowo kluczowe miłość.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

About my life People always leave...

Może zacznę od przedstawienia się. Mój nickname to Lorens. I mam 25 lat, więc już nie taka młoda. Nie będę przedstawiała się po imieniu bo jest to niepotrzebne i wszystkie imiona osób które tu użyję będą zmienione. Założyłam tego bloga, by mieć gdzie opisywać to co się dzieje w moim życiu. Będzie to swego rodzaju dziennik/pamiętnik.  Jestem osobą bardzo uczucuiową i łatwowierną zarazem. Jestem ogólnie bardzo wielką hipokrytką i ogólnie duszę romantyczki, przez co zauroczenie przychodzi mi łatwo. I tak oto się stało. Mam chłopaka, jestem z nim szczęśliwa, jednak uwielbiam być adorowana przez innych mężczyzn. Może dla niektórych osób to być nienormalne, że jak się posiada swoją drugą połówkę to powinno się jej trzyma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Miłość czy zauroczenie Nadaj swój tytuł

Jak odróżnić uczucia? Może zacznę od wyjaśnienia czym jest zauroczenie drugą osobą.  Zauroczenie to chwilowa euforia przy osobie, która wpadla nam w oko. Głównie zwracamy wtedy uwagę na wygląd. Jestesmy oczarowani urodą naszej "połówki". Charaker też nam się podoba. Nie dostrzegamy wad. Mamy po prostu klapki na oczach i czujemy silne przywiązanie. Wydaje nam się, że to już tak będzie na zawsze. Skąd wiadomo, że to nie to ? Zazwyczaj zauroczenie trwa krótko, miesiąc, dwa, w porywach emocji trzy miesiące. A co później? Nagle otwieramy oczy i dociera do nas to czego nie widzieliśmy przez nasze różowe okulary. Nagle okazuje się, że on/ona ma wady, zaczyna nam przeszkadzać, nie ma już przyciągania mentalnego i fizycznego. Zostaje pustka i niezadowolenie. Pojawia się obojętność. Nie obchodzi nas już życie i uczucia nasze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BEZ MOJEJ ZGODY SZKLANE SUMIENIE

Słyszałam jego kroki, czułam jego pogardliwe spojrzenie na swoim ciele, pragnęłam uciekać, czułam, że stanie się coś złego... Moje ciało coraz bardziej słabło od nadmiaru zarzytych wcześniej środków, nogi odmawiają mi posłuszeństwa, a paraliżujący strach obezwładnia moje ciało, czuję, że upadam, upadam bezwiednie jak liść szarpany na wietrze...  I pomyśleć, że ta historia spotkała 16-letnią dziewczynę, dla której ten wieczór miał się okazać czymś więcej niż tylko imprezą, która z resztą była jej pierwszą.  Ale każda historia ma swój początek... Nazywam się Zuzanna, a moim planem na przyszłość było zostanie kochającą matką i żoną, która codziennie ciężką pracą pokazuje, że jest coś warta i że może osiągnąć to co zechce, ale los ułożył dla mnie inny tor...  16 października 2017 roku moje życie zmieniło się o 180 stopni, a zapowiadało się tak niewinnie... Schodząc po schodach niespodziewałam się, że pierwsze słowa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gdzie jest mój dom? Problem życia codziennego.

Zobacz cały wpis na blogu »
Miłość CZŁOWIEK vs RZECZYWISTOŚĆ

,,1 Gdybym mówił językami ludzi i aniołówa miłości bym nie miał, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przeciwieństwa się przyciągają? Podcięte skrzydła

"Mój" K. to moje totalne przeciwieństwo... ja jestem zorganizowana, mam poukładane w głowie, wiem czego chcę, planuję i realizuję. A on - totalny sowizdrzał, żyje chwilą, nienawidzi ograniczeń... wszystko to jest urocze, ale na początku. Kiedy nadszedł czas, gdy zapragnęłam stabilizacji i rodziny usłyszałam, że bał mi się powiedzieć, że on tak naprawdę nie chce ślubu. Dziecko, a i owszem, chociażby w tej chwili możemy zacząć się starać. Wiem, że związek to kompromisy i mimo, iż marzyłam o przysiędze przed Bogiem i weselu, na którym to ja będę w tej wystrzałowej kiecce, byłabym w stanie z tego zrezygnować właśnie dla niego... Tylko jedno ale... Kiedyś rozmawialiśmy o wspólnych planach zdecydowanie częściej i zawsze odnosiłam wrażenie, że K. chce tego wszystkiego tak samo jak ja. Ja dalej snułam wspaniałe wyobrażenia naszej wspólnej przyszłości, kiedy on się ode mnie oddalał. Coraz częściej schodziłam na drugi plan. Ważniejsi stali się koledzy. Ja kochając go ponad wszystko zaczęł (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
J 21, 1-19 bierziczytaj

Miłość ma być w życiu konkretna. Ma odzwierciedlać się w czynnej miłości Boga i bliźniego. Bądź pierwszy w miłości, służbie, konkretnych czynach miłosierdzia. ...   Niewiele możesz bez Jezusa. Obecność Bożego Ducha pozwala odkrywać Bożą troskę. W codzienności słysz Boży głos i posłusznie podążaj za Nim. ...   Miłość jest w stanie przywrócić człowieka Bogu i sobie samemu. Jest u samych korzeni głęboko spokrewniona z pokorą. Dlatego odpowiedzi są skromne, pod powierzchnią prostego słowa gorące, ale świadome swej niegodności. Między powołaniem a zobowiązaniem do miłości przebiega cała historia życia przy Chrystusie. Bóg ani nie płaci za miłość, ani jej nie żąda. On jest Tym, który kocha pierwszy i do miłości powołuje. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
CIENIE ŻYCIA WIERSZE

ROZDZIAŁ PIERWSZY   Szłam skulona opierając się powiewem wiatru. Druga zmiana w pracy nie  była sprzyjającą porą by po niej spokonie iść do domu. Wokoło ciemno i pusto tylko moje obcasy wybijały rytm o chodnik. Nagle usłyszałam za sobą odgłosy jakiś butów. Przyśpieszyłam. Buty też przyśpieszyły. Serce zaczęło mi walić. Wróg czy przyjazny człowiek? W głowie słyszłam ze strachu wodospad. Nagle poczułam na swoich plecach potężne łapy. Zaczęłam się bronić i krzyczeć, ale on nie robił sobie z tego nic, i zaczął mnie gdzieś ciągnąć. Darłam się w niebogłosy. Strach mnie całą sparaliżował. Zerwałam mu z ręki zegarek, a on był zajęty mną do tego stopnia, że nawet nie zauważył, że szalik zsunął mu się z twarzy i zobaczyłam go. Opadałam z sił, i wtedy stało się coś dziwnego; puścił mnie i zaczął uciekać. Nic pani nie jest? Jak miło było usłyszeć te słowa, jakby zaśpiewał mi skowronek na wiosnę. Jak nic, chciał mnie zgwałcić!! Darłam się w tym szoku niemiłosiernie. Proszę się us (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Głupiec a miłość, uczucia Miłość w Tarocie

Gdy osoba samotna w pytaniu o uczucia wylosuje Głupca jest to niezwykle pomyślna wróżba, ponieważ oznacza, że na jej drodze stanie niedługo nowa osoba. Symbolizuje również rozpoczęcie nowego etapu w życiu, nowego romans. Pokazuje często flirt, początek znajomości bądź też (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Początek Strumień świadomości

   Wiatr rozwiewał jej ciemne loki. Mimo tego, że była już połowa października, ciepłe słońce ogrzewało opalone po lecie twarze przechodniów. Lubiła rozpoczynającą się jesień, która nie straciła jeszcze wspomnień lata. Zapach liści, które już częsciowo zaczęły opadać, mieniły się na podłożu kolorami ciepłej czerwieni, żółci i czasami zieleni. Nikt nie myślał nawet o tym, że zima zbliża się wielkimi krokami. Tuż obok ławki, na której siedziała bawiła się dwójka dzieci. Chłopczyk i dziewczynka z twarzami roześmianymi od przedniej zabawy rozrzucali liście niczym deszcz. Spoglądając na nich widziała to co mogłaby mieć, to co nadal chciała mieć. Jako młoda ambitna dziewczyna pragnęła jak najszybciej się usamodzielnić. Podążać ścieżką zwynaczoną przez własny upór, rozwijać karierę i żyć pełną piersią. Być panią samej siebie, bez mężczyzny u boku, który by jej przeszkadzał w osiągnięciu celu. Mając 30 lat pozornie osiągnęła sw& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mt 10,1-12 bierziczytaj

Miłość małżeńską przeżywaj według oryginalnego, pierwotnego projektu, który Bóg przygotował dla całej ludzkości. ...   Przemieniaj wodę egozimu w najlepsze wino Bożej miłości. Czerp z Bożej miłości. Bądź wierny do końca. ...   Mors sola. Tylko śmierć nas może rozdzielić. Bez względu na to, czy on jest w więzieniu czy na wolności, czy jest winny czy niewinny, zawsze będzie moim mężem. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Dobry początek Era CeHaeRa

  Pozwólcie, że się przedstawię,   tak na dobry początek...   Bo tak nakazuje mi zdrowy rozsądek!   Jam jest CeHaeR   Mocno trzymam tego bloga ster!   Mam priorytetowy cel   dać Wam popis   W ręku (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Hotel na Walentynki do - 30% FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

(aby przejść do oferty kliknij na zdjęcie)   OFERTA ZAWIERA: ♢ walentynkowa niespodzianka na powitanie  ♢ zniżka do 20%  ♢ nawet 10% dodatkowej zniżki dla uczestników Le Club AccorHotels ♢ śniadania

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy wiesz, że...? Zwyczajne życie zwyczajnej dziewczyny, a może nie?

Ooooo cześć! Trafiłaś albo trafiłeś na mojego bloga tzn, że coś Cię tutaj ściągnęło ;)  No dobra wiem - wyszukiwarka na necie wyświetliła link, "a co mi tam" pomyślałaś/łeś i jedno kliknięcie i jesteś!   Witaj! Mam nadzieję, że ze mną zostaniesz :*   Myślę, że odnajdziesz tutaj samego/ą siebie! Tak, to blog o Tobie! W większości to "babskie sprawy" ale jeżeli jesteś mężczyzną to warto poczytać jak kobiety (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fotografia z życiorysu Strefa czuwania

Czy potrafisz odpowiedzieć na pytania które nie zadaję ci ja tylko twoje serce?   Potrafisz patrzeć jak odlatuje Twoje własne marzenie,a płaczesz gdy widzisz Moje cierpienie?!   Co z Tobą jest nie tak że pozwalasz sobie umierać tak szybko jak gasną płomienie świec.   Czemu drganie Twojego serca sprowadzasz do migotania komór a nie do zwykłego tęsknię...   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »