Miłość

Wpisy zawierające słowo kluczowe miłość.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Najpiękniejsze, co mogłam usłyszeć...? Forever and a day

Kolejny blog, którego nie prowadzę, choć bardzo bym chciała. No, cóż, trudno... Ale przecież piszę książkę o Nim (nie o blogu...), więc i tak będzie upamiętniony na zawsze. Ale dobra, bo fakt, że przypomniałam sobie o blogu, nie wziął się znikąd. Wczoraj miał urodziny. 33. Już rano wysłałam życzenia. Po południu odebrałam podziękowania. Wieczorem napisałam do koleżanki, że mam doła, bo ciągle myślę o tym, jak musi się świetnie bawić z żoną w swoje urodziny. I wtedy stało się coś, co uznałam za paranormalny zbieg okoliczności. Bo przecież normalnie tak się nie dzieje... Napisałam do koleżanki, po czym przelogowałam się na Facebooku, bo Jego żonę mam zablokowaną (nigdy nie napisałam do niej ani słowa, a ona odbiła mi faceta i jeszcze obrażała mnie w prywatnych wiadomościach), więc korzystam z dawnego konta służbowego, które służyło jako admin dla fanpaga sklepu. U niej bez zmian (ustawiła prywatny profil, więc nie spodziewałam się niczego nowego). W drugim pokoju (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Potrzeba sił aby kochać... SEKRET WIARY

Myślę , że z miłością jest podobnie jak z wiarą....przychodzi do nas i gosci w naszych sercach już na dobre.....trzeba się nią tylko bardzo dobrze opiekować....miłość jest bardzo wrażliwa....podatna na zdrady i chwile cierpienia....miłość jest ufajaca....ale obecne czasy wymuszają inne zachowania.....nie łatwo miłość przebacza.....Chwilowe milostki i zdrady stawiają na szali istnienie danej rodziny.....widzimy kochajacych się ludzi w zwiazkach małżeńskich po kilkadziesiąt lat....widzimy również młode małżeństwa , ktore rozpadły się po roku..czy tez kilku latach....ponieważ zabrakło tam prawdziwej miłości...... Obserwuje się wiele samotnych rodziców wychowujacych swoje dzieci....które kochają je bardzo , ale dla partnera już tej miłości zabrakło....była zbyt słaba aby przetrwać..... Zawsze się mówiło, że jaka ich jest ta miłość - czas pokaże.....młodzi ludzie zakochani w sobie wierzą , że będą razem żyć przez długie lata....ale tak naprawdę to nie wiedzą co ich cz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zespół Downa Melodia Moich Myśli

Gdzie pojawia się miłość, tam pojawia się życie… Bywa i tak, że na świat przychodzi nowe życie, jest Ono wynikiem miłości dwojga kochających się ludzi. Mała istotka zwana dzieckiem jest od pierwszego dnia poczęcia w pewnym sensie dla nas Wszystkich „zagadką”. Absolutnie nie mamy żadnej gwarancji na to jakie urodzi się nasze dziecko, o ile ciąża przebiega bez zastrzeżeń możemy tylko snuć przypuszczenia, biorąc pod uwagę chociażby geny z poprzednich pokoleń: rodzice, dziadkowie, pradziadkowie itd. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O czym będą moje wpisy? Life nastolatki

Chciałabym żeby to co będę pisała na blogu stało się pocieszeniem, wskazówką, a może odpowiedzią na pytania, które dręczą nastolatki. Piszcie w komentarzach co chcecie abym zamieszczała :) Cieszę się, że będę to robić BARDZOOO ❤️❤️ Może trochę opowiem o sobie... No to tak hahaha jestem zwyczajną nastolatką, chodzę do liceum i przeżywam takie same sytuację w życiu jak każda z was!!! Jeżeli chodzi o mój charakter to ocenę zostawiam innym, ale moją taką kluczową cechą jest upór - tak, tak jestem uparta (w dobrym słowa znaczeniu oczywiście 😂). Dzisiaj poznaliście mnie trochę, chodź poznacie za pewne bardziej... Mam nadzieję że moje wpisy się wam spodobają. 😁😁 Ściskam was cieplutko kochani 💋💋

Zobacz cały wpis na blogu »
Despereackie Rymy wedle Ryszarda Andrzejewskiego -PEJI!!! Wesz mi znowu zakurwił OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Jest 2020-06-22 Poniedziałek h:08:16 Słucham tego i w głowie mam misz masz. A teraz przelączyłem się na Guns N' Rses - kawałek Swet. Wymiata Axel, zawsze chciałem być taki jak On. Jest zajebisty - poza tym sam pisze sobie teksty, a jego kawałek Nowember Rain góruje nawet {w mej opini} nay pają d NIezmienia sie Nic Peji. sposobie sie do napisania troche o sobie. Jest we mnie zwierz Cosik jak nietoperz Trochu niby wilk Trochu jakby Pająk Co to dobrocią przemukł I choś się To nie rymuje Sam sobie winszuje Cóż bym poczól bez Mego Taty Pewnikowo przeniósłbym sie naWariaty (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBUDŹ SIE ZE Snu!!! To ostatni gwizdek OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Niedziela 2020-06-21 h/:06"03' Na odsłuchu Peja, gościu wymita NIEDOŚĆ ŻE lEPSZY W RYMOWANKACH OD SAMEGO MICKIEWICZA TO INTELEKTEM DOGANIA eINSTAINA I bILLA gATESA. jEST On Leonardo da Vincji naszych czassów. Teraz zaczne pisać program w Turbo Pascalu 7.0, albo i nie zaczne. Dość mam wytężania szarrych komurek. Gdy pisze to odpoczywam, takk jakbym spał. I wódę chlał. Wiadrami??? Ano slucham właśnie Davida Bowee i Tine Turner - Tonigth. Pełen Odlot. A eraz Samptuastic = A ja będe Twym ańąiołem ' Twą radośćia smutkiem żalem bo dzis nie zaruchałem:) . Dzięń bez sexu , dniem straconym .Jestem w TRYBIE - ROZKURWIONYM.

Zobacz cały wpis na blogu »
Alize - świetna dupa... OPOWIASTKI Z ŻYCIA "NIEDZIELNEGO PATRIOTY"

Jest 2020-0620 Sobota h:19:50 Alise https://www.youtube.com/watch?v=AHEPkl3vntk jest Wspaniala Laska jakiej jeszczze nie widzialem, a widzialem w swym życiu wiele. Jej efrancuski mnie powala

Zobacz cały wpis na blogu »
Sny o Tobie, niech to się skończy Szczęście Malujemy Sami

   Z serii... Kochany Pamiętniczku...     NIE!!! Przecież jestem po 30stce, ale dziś chcę tak zacząć, wiec...   KOCHANY PAMIĘTNICZKU      Dziś znowu przeżyłam ten sam koszmar, sny o Tobie są piękne, aczkolwiek dla mnie koszmarne. Wiem trochę to dziwne tak samo jak miłość i zarazem nienawiść do jednej osoby. Cóż kocham Cię i nienawidzę! Z jednej strony żałuję, że pojawiłeś się w moim życiu, że dałeś mi miłóść, szczęście i poczucie bezpieczeństwa, jednakże z drugiej strony chcę tego, chcę Ciebie, bo wciąż Cię kocham. Okłamałeś mnie kiedy się w Tobie zakochiwałam, pozwoliłeś mi myśleć, że wszystko się ułoży i m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przeczytane książki - maj 2020 czytanie książek - moja pasja

                                                                                            Powieść "Niebezpieczna gra" Książką, którą  przyczytałam w maju 2020 była "Niebezpieczna gra" 1 tom powieści Emilii Wituszyńskiej znanej też jako Szelest. Opowiada ona o policjantce Weronice Kardasz, która w wyniku niebezpiecznej akcji traci patnera. Nieoczekiwanie dostaje zadanie, w którym ma ochraniać znanego aktora Przemysława Reja. Żeby nie wzbudzać podejrzeń muszą udawać parę. Czas spędzony razem zbliża ich do siebie. Więcej nie będę zdradzać. Koniecznie musisz przeczytać tą książkę. "Niebezpieczna gra" to najlepsza książka kryminalna z wątkiem miłosnym jaką czytałam. Wciąga tak bardzo, że nie można się od niej oderwać. Ba (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
życie okiem nastolatki życie okiem nastolatki

Hej! Może zaczne od kilku słów o sobie ,a wiec tak jatem Karolina zwyzajna nastolatka z niezwykłymi marzeniemi może starsze pokolenie któte bedzie to czytsać pomyśli że jestem głupia i podejmuje nie dobre decyzje i że będę tego żałwać a czy jest człowiek który nigdy nie podiął złej decyzji? Więc tam mam 17 lat i kończe pierwszą klase zawodówki na profilu kucharz jednak moje plany o zostaniu szefem kuchni zmieniły sie około 2 lat temu kiedy poznałam 3 lata starszego od siebie chłopaka który miał marzenia takie jak ja uciec za granice zarobić na swoje marzenia zwiedzenia świata...i tak jak myslicie zakochałam sie po same uszy a gdy mnie całował nogi same sie uginały :) no i 25 lutego 2019 roku stwierdzilismy że warto spróbować mimo że dużo osób patrzyło na nas bardzo krzywo my sie nie przejmowaliśmy.     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Prawdziwa siostra Chce być kimś!

PRAWDZIWA SIOSTRA To taka która jest z tobą wtedy kiedy jej potrzebujesz, ale i wtedy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mrok i nic więcej Wiersze zakochanej w sobie

Patrzę przed siebieI jedyne co widzęTo mrokMrok i nic więcej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zabawy w domu Skrzaty

KOCHANE DZIECI ORAZ RODZICE ,MAMY DLA WAS KILKA PROPOZYCJI WSPANIAŁEJ ZABAWY 👪👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👦👨‍👧👨‍👦👩‍👧👩‍👦 Cotygodniowy seans filmowy. Zasada jest prosta: raz w tygodniu urządzacie wielki filmowy seans. Na podłodzie rozkładacie poduszki, przygotowujecie całą masę smakołyków i coś do picia. Przyciemniacie też okna, po czym włączacie film familijny albo pełnometrażową bajkę. To naprawdę cudowne chwile dla całej rodziny &ndas (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zabita Smutna Strona

,,Zabita,, Jestem zabita jak ta fala niezbita, co się uności i aż o skok się prosi. Płakałam daremnie lepiej ci już beze mnie? Wiecznie narzekałeś jaka ja zła ale to mnie zabiłeś i odszedłeś o tak. Staje na krawędzi bloku, robie ruch dmuch i w mroku. Dzisiaj zmartwych wstane kochanie, nie został po tobie ślad, odszedłeś na amen. Dziko trzęsące się ręce już nie chce nic więcej niż kilka fajek pasujących kolorem do moich nike. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Smutne Cytaty Smutna Strona

,,Dziśiaj znó nie usnę, bo złamłeś mi serce,, ,,Prosze nie pisz do mnie więcej, bo nie mam sił iść przez to wszystko,, ,,Jedyne czego chciałam to złapać cie za ręke a dziś mam kolce wbite w serce,, ,,Zanim znó krzykniesz, wyzwiesz mnie i zmieszasz z błotem pomyśl że też mam uczucia,, ,,Chciałam miłości a jedyne co mam to płacz i cięcia,, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »