Książka

Wpisy zawierające słowo kluczowe książka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

"Rewizja" Remigiusz Mróz Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 43/100  "Rewizja" Remigiusz Mróz Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawyUbezpieczyciel odmawia wypłaty, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Dotyk Crossa" Sylwia Day Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 40/100  "Dotyk Crossa" Sylwia Day ebook   Gideon Cross pojawił się w życiu Evy jak grom z jasnego nieba. Ten piękny i intrygujący mężczyzna zawrócił jej w głowie jak nikt inny. Pragnęła jego wyjątkowego dotyku, który rozpalał ją do czerwoności. Nie potrafiła przestać o nim myśleć. Był dla niej jak narkotyk. Choć (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"To o nas" Piotr C. Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 39/100  "To o nas" Piotr C. Wydawnictwo Novae Res, Warszawa 2018     W czasach, gdy seks dostajesz szybciej, niż hamburgera w fast foodzie. Gdy sukienki są krótsze, niż wyrzuty sumienia. Gdzie nie ma niczego na stałe. Gdzie nikt nie mówi: kocham cię na zawsze.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Paragraf 148" Jacek Ostrowski Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 38/100  "Paragraf 148" Jacek Ostrowski Wydawnictwo Skarpa Warszawska, Warszawa 2018   Razu pewnego trzech krasnoludów się spotkało… Nie, to nie będzie bajka. To mroczna historia psychopatycznego seryjnego mordercy, który grasuje po Polsce, ćwiartując kolejne ofiary. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"10 sekretów ludzi bogatych" Arek Klekociuk Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 37/100  "10 sekretów ludzi bogatych" Arek Klekociuk Prawdopodobnie zastanawiasz się dlaczego BOGACI się bogacą, zaś biedni nadal są BIEDNI. Być może istnieją określone zasady, SEKRETY, które stosują lodzie zamożni, przedsiębiorcy, a TY po prostu o tym nie wiesz! Postanowiłem przeprowadzić 30 wywiadów z przedsiębiorcami, milionerami oraz przeczytać wiele książek z zakresu biznesu, aby dowiedzieć się jakie SEKRETY, stosują ludzie BOGACI. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Zgubne pożądanie" Danka Braun Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 36/100  "Zgubne pożądanie" Danka Braun Wydawnictwo Prozami, Warszawa 2020   Młoda architekt Edyta Pawlik ma sprecyzowane plany na życie. Szykuje się do ślubu, realizuje zawodowo i odkłada pieniądze na spełnienie marzeń o pensjonacie, który chce prowadzić wspólnie z narzeczonym. Ma miłość, dobry zawód i wsparci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Uwikłani. Obsesja" Laurelin Paige Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 34/100  "Uwikłani. Obsesja" Laurelin Paige Wydawnictwo Kobiece,2018     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Uwikłani. Pokusa" Laurelin Paige Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 33/100  "Uwikłani. Pokusa" Laurelin Paige Wydawnictwo Kobiece,2015   Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Ania. Biografia Anny Przybylskiej" Grzegorz Kubicki, Maciej Drzewicki Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 32/100  "Ania. Biografia Anny Przybylskiej" Grzegorz Kubicki, Maciej Drzewicki ebook     Muszę przyznać, że nigdy nie byłam jakąś wielką fanką tej aktor (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Dlaczego zginęła Iwona Cygan?" Monika Góra Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 31/100  "Dlaczego zginęła Iwona Cygan?" Monika Góra Wydawnictwo Foksal   Kto stoi za wstrząsającym zabójstwem Iwony Cygan?Dwadzieścia lat temu sprawą zabójstwa Iwony Cygan ze Szczucina żyła cała Polska. W dziennikarskim śledztwie Monika Góra powraca do tego tematu i zastanawia się też, jak to się stało, że sympatyczna uczennica liceum została brutalnie zamordowana przez swoich sąsiadów, znajomych rodzic&oacu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Kto zabił Iwonę Wieczorek? Janusz Szostak Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 30/100  "Kto zabił Iwonę Wieczorek?" Janusz Szostak Wydawnictwo Milenium Media,2021     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę" Brian Tracy, Sebastian Kotow Recenzje przeczytanych książek

  Postanowienie Noworoczne 29/100  "Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę" Brian Tracy, Sebastian Kotow ebook     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Bossman" VI Keeland Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 28/100  "Bossman" VI Keeland Wydawnictwo Kobiece, Białystok 2020     Kiedy Resse relacjonowała przez telefon nieudaną randkę, nie podejrzewała, że ktoś przysłuchuje się tej rozmowie. Przystojny nieznajomy nie omieszkał skomentować jej niegrzecznego zachowania. Dla zadziornego faceta by (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Arabska Żona" Tanya Valko Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 26/100  "Arabska Żona" Tanya Valko Wydawnictwo Prószyński i S-ka, Warszawa 2010     Wstrząsająca historia młodej kobiety, która poślubiła muzułmanina. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Psychopaci" Stephen Seager Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 25/100  "Psychopaci" Stephen Seager Wydawnictwo Filia, Poznań 2020     Zabiłem moich najbliższych przyjaciół – rzekł wolno. – Jaki człowiek robi coś takiego? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »