Książka

Wpisy zawierające słowo kluczowe książka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

"Potęga osobistego uroku" Brian Tracy, Ron Arden Recenzje przeczytanych książek

  Postanowienie Noworoczne 17/100 "Potęga osobistego uroku" Brian Tracy, Ron Arden            Jest to kolejna książka z serii rozwój osobisty. Tym razem dotyczy osiągania sukcesu poprzez urok osobisty. Autor zauważa, że aż 85% naszych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, zależy od efektywnej komunikacji z innymi ludźmi. Twoja reputacja, to, jak ludzie myślą i mówią o Tobie, gdy nie ma Cię w pobliżu, to najbardziej wartościowa rzecz w Twoim życiu zawodowym i osobistym. Szkieletem osobowości każdego człowieka jest poczucie własnej wartości. Twoja samoocena jest łączną sumą tego, jak ważny i wartości (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Narzeczona na dłużej" Monika Serafin Recenzje przeczytanych książek

POSTANOWIENIE NOWOROCZNE 10/100 "Narzeczona na dłużej" Monika Serafin Miała być na chwilę, a potem może na dłużej. Ale on wszystko zepsuł.Mackenzie Wilson nie jest już asystentką Quintena Warricka. Po burzliwej wymianie zdań odeszła, zostawiając szefa na lodzie.Tymczasem Quinten nie może przestać myśleć o Mackenzie. Szuka zapomnienia w łóżku byłej kochanki Layli, która pragnie, aby ich znajomość przerodziła się w stały związek.Jednak bez względu na to, co mężczyzna robi, wciąż ma przed oczami swoją asystentkę, jakby w jego sercu powstała dziura, której nic nie jest w stanie wypełnić.Mackenzie również próbuje poukładać sobie życie. Quinten boleśnie ją zranił. Ale niestety nie potrafi o nim zapomnieć.Jednak musi. Przecież to on ją odtrącił, a ona nie zamierza go (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Narzeczona na chwilę" Monika Serafin Recenzje przeczytanych książek

POSTANOWIENIE NOWOROCZNE 9/100 "Narzeczona na chwilę" Monika Serafin On pilnie potrzebuje fałszywej narzeczonej.Ona być może zagra w tej farsie.Mackenzie Wilson z powodu tragicznego wypadku samochodowego swojej siostry i jej męża musiała rzucić studia i zająć się małą siostrzenicą. Podjęła więc pracę sprzątaczki w firmie Warrick Industries.Pewnego dnia, sprzątając biura znajdujące się na najwyższych piętrach budynku, przypadkiem spotyka prezesa firmy. Po krótkiej wymianie zdań Quinten Warrick postanawia zatrudnić ją jako asystentkę. Ich współpraca dobrze się zapowiada.Wkrótce okazuje się, że Quinten ma pewien problem. Jego dziadek, założyciel firmy, obiecał przekazać swoje udziały wnukowi tylko wtedy, gdy ten ożeni się przed trzydziestym rokiem życia. Mężczyzna ma dwa tygodnie, ż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Oblicze gangstera" Anna Wolf Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 8/100 "Oblicze gangstera" Anna Wolf   Pełna niespodzianek historia Kiriła i Raisy przyspiesza puls, wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do samego końca, gwarantując kilka godzin świetnej rozrywki i mnóstwo niezapomnianych emocji!„Nie jestem miłościwy, bywam diabłem w skórze anioła. Jestem Tarasow, dokładniej Kirił Tarasow. Ten, kto mnie zna, wie, że lepiej ze mną nie zadzierać”.Gangsterskie porachunki, dzika namiętność, gorące pożądanie. Mieszanka wybuchowa, która może eksplodować w każdej chwili.Kirił Tarasow po kilkuletniej nieobecności, wraca do Europy Wschodniej. Pragnie odnaleźć jedyną osobę, na której mu zależy. Raisa jest dla niego światełkiem w tunelu. Światełkiem, które znikło bez śladu. Podejrzewa, że stoi za tym jego były zleceniodawca, głowa tutejszej grupy prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Anna Wolf "Blade" Recenzje przeczytanych książek

POSTANOWIENIE NOWOROCZNE 26/100 "Blade" Anna Wolf Życie Blade’a kręciło się wokół klubu, braci i chętnych panienek. Zdecydowanie nie miał czasu nikogo niańczyć. A właśnie to go czekało, ponieważ obiecał koledze, że gdyby temu stało się coś złego, Blade zajmie się jego siostrą. Chociaż sam do końca nie rozumiał, dlaczego Marcus wybrał akurat jego.Connie była przerażona, kiedy pewnego dnia w barze zobaczyła Blade’a. Zresztą podobne wrażenie wywarli na niej pozostali motocykliści. Nie miała pojęcia, czego ten mężczyzna od niej chce i dlaczego próbuje ją zmusić, żeby poszła z nim do klubu.Życie Connie to jedna wielka katastrofa. Po śmierci brata została zupełnie sama, w dodatku z mnóstwem problemów finansowych. Jakby tego było mało, narwany i groźny członek motocyklowego bract (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"A jeśli ciernie" Virginia C. Andrews Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 28/100  "A jeśli ciernie" Virginia C. Andrews   Żeby chronić dzieci, Cathy i Chris ukrywają wstrząsającą, mroczną prawdę. Ktoś jednak zna ich sekret. I nie przestaje ich obserwować.Cathy, w dzieciństwie więziona na strychu przez okrutną matkę i babkę, dziś razem z Christopherem tworzy ciepły, kochający dom dla swoich dzieci: przystojnego i utalentowanego Jory’ego, obdarzonego bujną wyobraźnią Barta i uroczej adoptowanej córeczki.Wszystko się zmienia, gdy do domu obok wprowadza się starsza kobieta w towarzystwie ekscentrycznego lokaja. Bart zaczyna ją odwiedzać, a ona rozpieszcza go słodyczami i nalega, by nazywał ją babcią.Z każdą wizytą chłopiec coraz ba (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Obietnica Gangstera" Anna Wolf Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 7/100"Obietnica Gangstera" Anna Wolf Władza, pieniądze, groźni mężczyźni, piękne kobiety i namiętność, której nie można się oprzeć.Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno prawo, jak i reguły obowiązujące w przestępczym świecie i dziewczyna, która w przerażających okolicznościach traci ukochaną osobę i musi nagle zmienić całe swoje życie, by uniknąć tragicznego losu. Tu przemoc i brutalność są na porządku dziennym, a miłość od nienawiści dzieli cienka linia.Czy wielkie uczucie zmiękczy serce bezwzględnego i niebezpiecznego mężczyzny?A może prawda rozdzieli ich na zawsze…   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Pokusa Gangstera" Anna Wolf Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 6/100 "Pokusa Gangstera" Anna Wolf   Kuzynka Avy – Melissa Martinez – prowadzi w miarę normalne życie. Studiuje i stara się nie rzucać w oczy. Nie chce mieć nic wspólnego z przestępczą organizacją, do której należy jej ojciec. Jednak dziewczyna czuje, że coś wisi w powietrzu.Ian McInnes jest prawą ręką Sullivana i ciężko zapracował na swoje miejsce w mafijnym światku, a teraz ma nowe zadanie do wykonania. Kiedy rozpęta się piekło, Melissa Martinez będzie potrzebowała ochrony. Jego ochrony.Rodzinne tajemnice i nowe fakty, które ujrzą światło dzienne, mogą sprawić, że ich dotychczasowe życie obróci się w proch. W tym całym bałaganie jedyną osobą, jakiej Melissa wydaje się ufać, jest Ian – mężczyzna, który poprzysiągł chronić ją za cenę własnego życia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Ryzyko Gangstera" Anna Wolf Recenzje przeczytanych książek

POSTANOWIENIE NOWOROCZNE 5/100 "Ryzyko Gangstera" Anna Wolf Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet on ma swój słaby punkt.Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę, przeszłość uderza w niego z taką siłą, że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej, brudnej, ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę – swój słaby punkt.Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego, że Siergiej, ratując ją, podjął ogromne ryzyko. Okazuje się, że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości, ale zabójczynią na usługach mafii.Ava myśli, że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia, z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy, kto ryzykuje bardziej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Zemsta Gangstera" Anna Wolf Recenzje przeczytanych książek

POSTANOWIENIE NOWOROCZNE 4/100 "Zemsta Gangstera" Anna Wolf Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło mocniej – Jordan Pheonix. Może było to nawet coś na kształt miłości, jednak pozostały tylko żal i nienawiść.Jordan Phoenix czuje dokładnie to samo, a nawet więcej. Chce zemsty na Antonie. Mężczyzna zapłaci jej za wszystkie krzywdy, które jej wyrządził i to z nawiązką. Niech nawet nie myśli, że ona zapomniała…Jednak okaże się, że łączy ich coś więcej niż nienawiść.Łączy ich przeszłość i sekrety, o których nie mają pojęcia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Księżyc w Nowiu" Stephanie Meyer Recenzje przeczytanych książek

POSTANOWIENIE NOWOROCZNE 22/100 "Księżyc w Nowiu" Stephanie Meyer   Ostatnio wróciłam do serii „Zmierzch”. Czytałam całą sagę już kilka lat temu, ale dość ją polubiłam i z chęcią sobie odświeżyłam. Księżyc w nowiu, to druga część z serii. Rozpoczyna się 17-tymi urodzinami Belli. Cała rodzina Edwarda zbiera się, by celebrować jej święto, jednak nieszczęśliwe zdarzenie powoduje, że rozcina sobie papierem palec, a Jasper nie mogąc zapanować nad pragnieniem krwi rzuca się na dziewczynę, która w efekcie rozci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PODSUMOWANIE 2022r. i POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2023r. Recenzje przeczytanych książek

PODSUMOWANIE 2022 roku Myślałam, że rok 2021 był ciężki.... jednak 2022 pokazał, że może być jeszcze gorzej... Moja mama prawie cały rok spędziła w szpitalu - ma ostrą białaczkę szpikową. Przeszła przeszczep szpiku i wiele chemii. Niestety przeszczep (pomimo 100% zgodności) nie przyjął się. Z każdą chwilą niknie w oczach... Ale wierzymy, że się wyleczy... do końca musimy wierzyć. Jest jeszcze bardzo młoda, bo ma raptem 63 lata.    Podsumujmy też realizację postanowień, które zrobiłam na początku tego roku :) I tak:   1. Schudnąć 15 kg (uwierzcie jest z czego)   + - Ki (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Serce gangstera" Anna Wolf Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 3/100  "Serce gangstera" Anna Wolf Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick wpadnie na tak egoistyczny pomysł. Pokazał groźnemu gangsterowi pewne zdjęcie, sugerując, że to właśnie ona mogłaby być zabezpieczeniem spłaty karcianych długów.I mimo iż Nick próbował później wyprostować niefortunny zbieg okoliczności, twierdząc, że to samochód, a nie ona, miał gwarantować spłatę długu, Aleksiej Tarasow już ułożył sobie w głowie plan. Szalony plan.Z mężczyznami takimi jak Tarasow nie można pogrywać. Kiedy gangster jego pokroju zobaczy coś, co mu się spodoba, zrobi wszystko, żeby to mieć. [opis wydawcy] (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Mister" E. L. James Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 19/100  "Mister" E.L. James Londyn, 2019. Dla Maxima Trevelyana życie było niezwykle łaskawe: uroda, arystokratyczne koneksje i pieniądze sprawiły, że nigdy nie musiał pracować, a noce rzadko spędza samotnie. To idylliczne życie przerywa jednak coś, na co mężczyzna nie jest gotowy: Maxim dziedziczy rodzinny tytuł szlachecki, cały majątek i gigantyczne posiadłości... a także wszelkie wiążące się z nimi obowiązki. To rola, z którą nie umie się zmierzyć.Największym wyzwaniem będzie jednak walka z pożądaniem pewnej tajemniczej młodej kobiety, która niedawno pojawiła się w Anglii. Ta dziewczyna ma w sobie coś więcej niż niebezpieczną, skomplikowaną przeszłość. Małomówna, piękna i z ogromnym talentem muzycznym, nęci Maxima swoim sekretem, wzbudzając w nim namiętność, jakiej dotąd nie doświadczył. Kim jest Alessia Demachi? Czy Maxim obroni ją przed zagrażającymi jej wrogami? I (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
" Nie zostawię Cię" Anna Wolf Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 2/100  "Nie zostawię Cię" Anna Wolf Santo Accardi jest gorącym Włochem, który wie, jak wykorzystać swoje atuty, żeby kobiety zabiegały o jego uwagę. Dodatkowo jest właścicielem dobrze prosperującej firmy. To wszystko sprawia, że wiedzie beztroskie, wypełnione niezobowiązującym seksem życie.Jego asystentka Lavender Anna Riss z przymrużeniem oka obserwuje jego niekończące się podboje. Ale kiedy Santo zaczyna się nią wysługiwać i Lavender musi wysyłać kwiaty jego byłym kochankom, miarka się przebiera. Kobieta ma tego dość.Jednak mimo że przez większość czasu jej szef najzwyczajniej w świecie ją denerwuje, Lavender nie może zaprzeczyć, że jego bliskość na nią działa.Niestety.Na domiar złego, podczas balu charytatywnego zostaje oskarżona o próbę uwiedzenia swojego szefa.Wtedy rozpętuje się piekło. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »