Film

Wpisy zawierające słowo kluczowe film.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Plan gry Filmy i Seriale

  Joe Kingman jest wielką gwiazdą amerykańskiego footballu. Jego życie jest usłane wiecznymi imprezami i sukcesami. Bajecznie bogaty, uwielbiany przez wszystkich pewnego dnia odkrywa, że ma córkę! Od teraz będzie musiał znaleźć czas na wychowywanie swojego dziecka, czytanie bajek i bieganie na kurs baletu. Czy uda mu się to pogodzić ze swoim dotychczasowym życiem?

Zobacz cały wpis na blogu »
Świąteczny książę Filmy i Seriale

  Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed świętami - zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który ma zostać królem.

Zobacz cały wpis na blogu »
Baywatch. Słoneczny patrol Filmy i Seriale

  Dwóch ratowników wodnych rywalizuje między sobą o angaż na kalifornijskiej plaży.

Zobacz cały wpis na blogu »
Lavender Filmy i Seriale

Po utracie pamięci kobieta zaczyna dostrzegać niewyjaśnione rzeczy. Psychiatra sugeruje jej wyjazd w rodzinne strony, do domu, w którym wychowywała się w dzieciństwie.  

Zobacz cały wpis na blogu »
Gwiazdka z Holly Filmy i Seriale

  Atrakcyjna i energiczna Maggie Conway (Eloise Mumford) pochodzi z wielkiego miasta. Po bolesnym zawodzie miłosnym postanawia ona zmienić swoje życie. Porzuca wszystko i zamieszkuje w niewielkim Friday Harbor w stanie Washington. Na miejscu kobieta spełnia także swoje wielkie marzenie i otwiera uroczy sklep z zabawkami. Wkrótce poznaje ona przystojnego właściciela lokalnej kawiarni, Marka Nagle'a (Sean Faris). Nie jest to jednak miłość od pierwszego wejrzenia. Okazuje się, że mężczyzna tkwi w nieudanym związku z Shelby (Alex Paxton-Beesley), a do tego całkowicie pochłania go opieka nad sześcioletnią (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szpieg, który mnie rzucił Filmy i Seriale

    Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewi­dywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym superagen­tem, którego tropem podąża odd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nie otwieraj oczu Filmy i Seriale

  W obliczu nieznanej, śmiercionośnej siły matka z małymi dziećmi desperacko walczy o przetrwanie.

Zobacz cały wpis na blogu »
Bajkowe Boże Narodzenie Filmy i Seriale

    Po śmierci siostry i jej męża, młoda Jules (Katie McGrath) decyduje się podjąć opieki nad dwójką swoich siostrzeńców. Kie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Status Update Filmy i Seriale

                    Po przeprowadzce do nowego miasta spowodowanej rozwodem rodziców Kyle nie może się odnaleźć. Chłopak otrzymuje dostęp do magicznej aplikacji, która zamienia jego posty w prawdę. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Narzeczony mimo woli Filmy i Seriale

      Margaret Tate (Sandra Bullock) jest podporą potężnego wydawnictwa w Nowym Jorku. Kiedy wydaje się, że jej kariera będzie się błyskawicznie rozwijać, pojawiają się kłopoty. Jest bowiem Kanadyjką, zaniedbała procedury wizowe i grozi jej deportacja z USA. Margaret ma jednak głowę na karku. Wyjściem jest uzyskanie amerykańskiego obywatelstwa poprzez małżeństwo. Oświadcza więc swoim przełożonym, że właśnie wychodzi za mąż, za swojego asystenta Andrew Paxtona (Ryan Reynolds). Gdy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj Najlepsze filmy

Gatunek: komediodramatData premiery: 2008-02-29Produkcja: Wielka Brytania, Belgia, 2008Czas trwania: 107 min.Po spartaczeniu roboty w Londynie, podrzędni zabójcy, Ray i Ken, zostają wysłani do Brugii przez swojego bezwzględnego szefa Harryego. Podczas gdy Ken korzysta z okazji i rozkoszuje się pięknymi plenerami, porywczy i nieroztropny Ray wyrusza na poszukiwanie przygód. Wdaje się w spór z przejeżdżającymi turystami, rozpoczyna romans z miejscową pięknością jednocześnie walcząc z jej byłym chłopakiem- skinheadem, imprezuje z opryskliwym, kręcącym surrealistyczny film, karłem z Ameryki. Wyprawa obydwu mężczyzn staje się jeszcze dziwniejsza, gdy Ray orientuje się że Harry chce się go pozbyć, a o wykonanie tego zadania poprosił... Kena.Clémence Poésy,,Louis Nummy,,Brendan Gleeson,,Jordan Prentice,,Ralph Fiennes,,Thekla Reuten,,Jérémie Rénier,,Theo Stevenson,,Inez Stinton,,Emily Thorling,,Angel Witney,,Bonnie Witney,,Elizabeth Berrington,,Rudy Blomme,,Oli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Control Najlepsze filmy

Gatunek: biograficzny/dramatData premiery: 2008-03-07Produkcja: Wielka Brytania, Australia, 2007Czas trwania: 121 min.   Życie Iana Curtisa, wokalisty legendarnego Joy Division, od okresu dojrzewania do samobójczej śmierci w 1980 roku, dzień przed amerykańską trasą zespołu. Cierpiący na epilepsję Curtis w swoich mrocznych tekstach pisał o samotności w zurbanizowanym otoczeniu, problemach z porozumiewaniem się z innym człowiekiem i o braku wiary w sens istnienia.   Craig Parkinson,,Sam Riley,,Samantha Morton,,James Anthony Pearson,,Toby Kebbell,,Alexandra Maria Lara,,Nicola Harrison,,Joe Anderson,,Michael McNulty,,Robert Shelly,,Ben Naylor,,Matthew McNulty,,Harry Treadaway,,Tim Plester,,Nigel Harris

Zobacz cały wpis na blogu »
Nie kłam, kochanie Najlepsze filmy

Gatunek: komedia romantycznaData premiery: 2008-03-28Produkcja: Polska, 2008Marcin traci w pewnym momencie intratną posadę w banku, co z kolei powoduje finansowe tarapaty. Nie mogąc utrzymać dotychczasowego stylu życia, powoli zaczynają topnieć jego najbliższe "przyjaźnie". Ze strony kobiet, z którymi był związany, spotykają go jedynie afronty. Dzieje się tak dlatego, że nie należał do tych, którzy swoje znajomości kończyli "w białych rękawiczkach", więc dziś dawne "narzeczone" rewanżują mu się pięknym za nadobne.Piotr Adamczyk,,Marta Żmuda-Trzebiatowska,,Beata Tyszkiewicz,,Grażyna Szapołowska,,Sławomir Orzechowski,,Magdalena Schejbal,,Tomasz Karolak,,Katarzyna Bujakiewicz,,Tamara Arciuch-Szyc,,Joanna Liszowska,,Iwona Guzowska,,Karolina Muszalak,,Rafał Cieszyński,,Łukasz Simlat,,Grzegorz Halama

Zobacz cały wpis na blogu »
John Rambo Najlepsze filmy

Gatunek: wojenny, akcjaData premiery: 2008-03-07Produkcja: USA, 2008Czas trwania: 93 min.John Rambo prowadzi spokojne życie w okolicach Bangkoku, gdzie pracuje przy starych łodziach. Pewnego dnia grupa chrześcijańskich misjonarzy zwraca się do niego z prośbą o przewiezienie ich do Birmy. Rambo zgadza się i przewozi ich na drugi brzeg rzeki. Wkrótce po dotarciu na miejsce misjonarze wpadają w ręce zbuntowanych żołnierzy pod wodzą sadystycznego majora Pa Tee Tint. John Rambo na wieść o porwaniu decyduje się uwolnić misjonarzy i tym samym zaryzykować życie w jednej z najniebezpieczniejszych misji, jakie zdarzyło mu się wykonać.Sylvester Stallone,,Graham McTavish,,Julie Benz,,Cameron Pearson,,Reynaldo Gallegos,,Jake La Botz,,James With,,Tim Kang,,Supakorn Kitsuwon,,Maung Maung Khim,,Thomas Peterson,,Paul Schulze,,Ken Howard,,Tony Skarberg,,Sai Mawng

Zobacz cały wpis na blogu »
Mgła Najlepsze filmy

Gatunek: fantastyczno-naukowy/horrorData premiery: 2008-03-07Produkcja: USA, 2007Czas trwania: 127 min.David Drayton i jego synek Billy znaleźli się w licznej grupie mieszkańców miasteczka, którzy zostali uwięzieni w supermarkecie z powodu tajemniczej mgły. David jako pierwszy orientuje się, że w oparach czai się coś zabójczego, przerażającego; jakieś istoty nie z tego świata. Lecz tak naprawdę to nie mgła stanowi największe zagrożenie... Ludzka natura w obliczu paniki jest nieprzewidywalna i David zaczyna się zastanawiać, co tak naprawdę przeraża go bardziej: potwory, czy uwięzieni...Marcia Gay Harden,,Thomas Jane,,Toby Jones,,Robert C. Treveiler,,William Sadler,,Laurie Holden,,Alexa Davalos,,Chris Owen,,Jack Hurst,,Mike Martindale,,Andre Braugher,,Nathan Gamble,,Jeffrey DeMunn,,Frances Sternhagen,,Ron Clinton Smith

Zobacz cały wpis na blogu »