Film

Wpisy zawierające słowo kluczowe film.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Żyj na darmo, albo zgiń za coś Wszystko dla kobiet - czyli czego Wam potrzeba

John Rambo to bez wątpienia kultowa postać. Można za nią nie przepadać, można być wobec niej obojętnym, ale należy przyznać rację, że na stałe odcisnęła swoje piętno w historii kina akcji.Mija 20 lat od momentu gdy poprzednia część charyzmatycznego bohatera Johna Rambo zawitała na ekrany kin. Ostatnim razem, czyli w 1988 roku John Rambo walczył w Afganistanie przeciwko Rosjanom, w produkcji pod tytułem "Rambo III". Czy jest powód, aby dziś cieszyć z tego, że seria nie pozostała trylogią i możemy oglądać kolejną część przygód Johna w kinach? Nie wiem czy moja odpowiedź na to pytanie, będzie obiektywna, gdyż wychowałem się na serii "Rambo" z Sylves (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wspólne przedsięwzięcie markowych gigantów Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Chiquita i 20th Century Fox promują film „Horton słyszy Ktosia!” i banany   Chiquita i 20th Century Fox połączyły swe siły, wspólnie promując najnowszą produkcję Studia Blue Sky pt. „Horton słyszy Ktosia!”. Na polskich ekranach nowe dzieło twórców m.in. „Epoki Lodowcowej”, będzie można oglądać już 11 kwietnia 2008 r. Po raz pierwszy także, w okresie od 28 marca do 1 maja 2008r., na bananach Chiquita pojawią się naklejki z bohaterami filmu, a na www.chiquita.pl najmłodsi znajdą gry i konkursy, w których nagrodami będą pluszowe Hortony, odtwarzacze DVD oraz wycieczka dla 4 osób na Sri Lankę. Wspólne przedsięwzięcie obu firm ma na celu promowanie zarówno najnowszej familijnej produkcji filmowej, jak również zdrowej i smacznej przekąski, jaką są banany Chiquita. Wspólny projekt firmy Chiquita i 20th Cen (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Feel - Jak anioła głos Fradi Blog

Zobacz cały wpis na blogu »
oto aktorzy z high school musical gwiazdy

ashley michelle tisdalevanessa anne hudgensmonique coleman (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Niemilec i porno-koperta Kurier Codzienny

(...)Wreszcie bierze ten list, ale robi to tak, że od razu czuję się winny, że ją skrzywdziłem. Niechże się Pan Bóg ulituje nad tobą i da ci jakiegoś desperata, co by cię zerżnął - myślę wychodząc. Załatwione - wydawać by się mogło... Czytaj więcej...

Zobacz cały wpis na blogu »