Apokalipsa

Wpisy zawierające słowo kluczowe apokalipsa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

FORMA PISANIA DLA ZIEMSKICH LUDZI, GDYŻ NIC INNEGO DO NICH JUŻ NIE DOTRZE! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

FORMA PISANIA DLA ZIEMSKICH LUDZI, GDYŻ NIC INNEGO DO NICH JUŻ NIE DOTRZE! 264. Objawień nie potrafią odbierać już od wielu tysiącleci, nawet gdy coś zobaczą próbują to ubierać w ziemskie szaty i tak gubią sens przekazu, i jego jakość. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BUDZĄ SIĘ W WAS DEMONY I WĄTPLIWOŚCI Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BUDZĄ SIĘ W WAS DEMONY I WĄTPLIWOŚCI 498. Światło dociska was coraz mocniej, a w was wszystko dochodzi do głosu, wasze demoniczne myśli, słowa i czyny, pokazują się wam już w dzień i żądają przejawienia, a tym samym rozliczenia, wyżywając się na was w skutku zwrotnym, a w tym wszystkim wątpliwości. Nie potraficie już się zebrać w środku i wewnętrzn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FILM VIDEO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

FILM VIDEO 153. Jezus Chrystus     nagrywa swoje wykłady Przesłania Miłości w formie filmów video. Publikuje w Internecie na blogach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BURZE PŁYNĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BURZE PŁYNĄ 255. W kierunku ziemi nieustannie, aby oddać ludziom to, co sami sobie kiedyś wysłali, a ponieważ wiedli bagienne życie, to trzęsawisko im się dostanie. Nic dobrego na trzęsawisku się nie stanie, ich mieszkańcy poprzez swoje nierozważne bycie utkwili w bagnie, a bagno ich wchłonie i rozłoży. Znikną wreszcie ziemskie duchy, które zeszły z jasnej drogi kierując się pods (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BEZTROSKIE ŻYCIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BEZTROSKIE ŻYCIE 152. Koniec już beztroskiego życia ziemscy ludzie! Czas pobytu, spędzaliście tutaj na Ziemi tylko na hulankach i swawolach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OCZYSZCZENIE ZIEMI NASTĘPUJE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OCZYSZCZENIE ZIEMI NASTĘPUJE 252. I w tej części Materii to naturalny proces, przejrzała materia rozpoczyna proces rozkładu, wszyscy ci, którzy są zbyt ciężcy w materii wraz z nią podlegają rozpadowi, aby rozkładu uniknąć należy uwolnić się od Materii i unieść się w miejsce, gdzie proces rozkładu nie zachodzi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SEDNO PŁONIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SEDNO PŁONIE 151. Sedno Jezusa Chrystusa płonie ogniem Bożym. Kolejne etapy poznania tu na Ziemi Syna Bożego doprowadziły do takiego uświadomienia siebie samego, że sedno zapłonęło Bożym ogniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHMURY NA NIEBIE BURZE ZAPOWIADAJĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CHMURY NA NIEBIE BURZE ZAPOWIADAJĄ 251. Przed którymi ludzkość nie znajdzie schronienia. Burze przejdą i oczyszczą tą ziemię ze wszelkiego robactwa chętnie służącego ciemnościom. Litości nie będzie, wszelkie zło nikomu nie jest potrzebne, ono tylko robi szkodę. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYSZEDŁ CZAS ZAMIANY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PRZYSZEDŁ CZAS ZAMIANY 250. Win na odpłaty, każdemu indywidualnie zrealizowane. I choć skala i sposób odpłaty przerazi pokolenie, to czas już ku temu nastąpił. Taryf ulgowych nie ma i nie będzie, a wszystko w świetle Bożych praw. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŁUSZCZYCA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŁUSZCZYCA 150. Wiele osób chciało by się pozbyć tej dolegliwości. Robią wszystko co jest w ich wiedzy, aby ta dolegliwość ustąpiła. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY 149. Głoszonego Słowa przez Jezusa Chrystusa i apostołów nie badacie. Nie przeczytaliście żadnego wykładu szczegółowo, aby się zapoznać i przeżyć Słowo PANA. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSCY LUDZIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZIEMSCY LUDZIE 148. Ziemscy ludzie szukacie winy u innych. Chcielibyście, aby wszyscy dostosowali się do waszej wiedzy i waszego myślenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZYŻBYŚCIE NIE WIERZYLI? Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CZYŻBYŚCIE NIE WIERZYLI? 494. Wszelkie wartości dobre od was odeszły, czekacie już tylko na wydarzenia końcowe, której próbkę niewielką mają Włosi u siebie. A miasto Rzym, oparcie dla fałszywej religii chrześcijan papieskich, przeżywa koszmar. Już tylko potraficie czekać na zniszczenie wszystkiego, co was otacza, wielu pod tym wszystkim znajdzie swój ziemski cmentarz. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CULIER I SÓL Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CULIER I SÓL 147. Dwa podstawowe składniki, które są bardzo powszechnie dodawane do przyrządzania różnego rodzaju posiłków. Obydwa produkty służą do polepszenia smaku przygotowywanej potrawy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIĘTY GRAAL ZABEZPIECZONY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚWIĘTY GRAAL ZABEZPIECZONY 146. Przebywający na Ziemi Jezus Chrystus jest przygotowany na wszelkie ataki ciemnych nurtów. Poprzez przeżyte swoje doświadczenia i rozwinięcie na Ziemi potrzebnych zdolności obronnych, doskonale m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »