Apokalipsa

Wpisy zawierające słowo kluczowe apokalipsa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

GRY KOMPUTEROWE

GRY KOMPUTEROWE 80. Gry komputerowe dla dzieci, to masakra dla ducha, gdybyście zobaczyli swoimi oczami jak swoje dzieci ziemskie wystawiacie na obstrzał w świecie subtelnomaterialnym, to byście padli natychmiast na zawał serca! To wy wiecie i powinniście (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GDYBYŚCIE!

GDYBYŚCIE! 79. Gdybyście nawet stawali na głowie i uszami przytupywali, gdybyście opowiadali nowe bajki i te wasze pomówienia, to i tak po waszej stronie nie ma żadnego żywego ducha, z którym warto by było podyskutować lub przyjąć jego teorię, sprawdzić ją czy jest warta tego by się nią pokierować. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA I OGIEŃ WAS POŻEGNAJĄ! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

WODA I OGIEŃ WAS POŻEGNAJĄ! 9. I znów będziecie zaskoczeni i zdziwieni, że się pali i że wielu potopiło się! Takie rozwiązanie w ramach oczyszczenia Ziemi, aby Królestwo Tysiącletnie czystością mieniło się. Przecież wy zawsze powątpiewaliście w nowe objawienia, nigdy ich symboliki nie chcieliście pojąć, zrozumieć i zastosować w swoim życiu. Chociaż dziś próbujecie się w ziemi uzbrojeni i zaopatrzeni schować, aby nadchodzące czasy przeżyć. Nic z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DEPRESJA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

DEPRESJA 99. Depresja to nagromadzone na twojej aurze demoniczne energie, ściągają w dół do bagna, zmuszają do zabijania swojego ciała ziemskiego, a to jest morderstwo na energiach, które sam wytworzyłeś, swoim działaniem bardzo niewłaściwym. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI

USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI 78. Usypiają was ciemności, ukołyszą i ululają do snu wiecznego, pięknymi słówkami, pochlebstwami, to dadzą wam plusiczka, buziaczka, lub prezencik taki mały, maluteńki i tym dajecie się kupić, tutaj was łapią swoimi lepkimi mackami, tworzą się włókna nie do odcięcia, bo lubicie takie lepkie pochlebstwa, miłe słówka, choć nic nie znaczące, wręcz kłamstwa, oszustwo dane wam na tacy, ale wy uważacie, że to miłe, jak sobie jeszcze poprzeklinacie, to tworzycie ciemne kanały i cały czas do was po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
COKOLWIEK SIĘ WYDARZA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

COKOLWIEK SIĘ WYDARZA... 75. Cokolwiek się wydarza jest zawarte w Słowie Pana, w Prawie się zawiera, obdarowuje lub obciąża ziemskiego człowieka. Każdy, bez wyjątku narastającemu ciśnieniu Światła jest poddawany, albo przyjmie zwiększoną siłę i ją przetworzy, albo się rozłoży. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NADCHODZĄCE WYDARZENIA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NADCHODZĄCE WYDARZENIA 6. Przeorają wam świadomość dzienną, a wasz duch wstrząśnięty będzie, rozedrgany trząsł się pod naporem przeżyć. Przecież jesteście już tak długo zamknięci, że Bożego zawołania Świętego Graala już nie chcecie słuchać. Wy świadomie, rozumowo się zamykacie na duchowy przekaz. To takie oczywiste, że to wasz wina, więc nie zdziwicie się pewnie, że w przeżyciach wewnętrznych opartych na wydarzeniach ziemskich zostaniecie celnie i skutecznie poruszeni. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POPATRZCIE WSZYSCY!

POPATRZCIE WSZYSCY! 73. Popatrzcie wszyscy! Wokół coraz więcej pożarów, coraz więcej powodzi, mróz i śnieg w miejscach na Ziemi, gdzie jest cieplej i nie ma zim, coraz więcej wychodzi na jaw dewiacji i zboczeń, palące się samochody, giną ludzie ziemscy. A wy piszecie, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTATNIE MINUTY

OSTATNIE MINUTY 72. Cieszcie się z ostatnich minut jakie wam zostały na Ziemi. W nic nie wierzycie, nic sobie powiedzieć nie chcecie dać, wszystko ignorujecie, i tak też zostaniecie zignorowani. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OPINIE I KOMENTARZE

OPINIE I KOMENTARZE 71. Piszecie opinie i komentarze, uważacie że im więcej tym lepiej. Energetycznie to wygląda tak, jak te dziwne nazwy i obrazy potworów, nie podawanie swojego imienia i nazwiska, to jest ukrywanie się za maszkarą. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MARCOWE DNI

MARCOWE DNI 70. Przyjdą takie marcowe dni. Człowiecze mówisz, że wszystko przejdzie bardzo delikatnie, nikt nie ucierpi, wejdziemy tylko w wyższe wibracje energetyczne, to ja apostoł Tyara ci powiem; że to tylko życzenia twojego rozumu, życzenia twojego chorego umysłu blokujące prawdziwe odbiory z du (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO TRACICIE

WSZYSTKO TRACICIE 69. Wszystko tracicie, wszystko co macie, zostaniecie tylko ze swoimi myślami, ze swoimi rozumowymi wywodami, wszystkie materialne dobra, wyjdziecie tak jak stoicie, w tym co będziecie mieli na sobie, nie zdążycie nic zabrać, tak zostaniecie zaskoczeni przez wydarzenia, że nawet nie będzie minuty na zastanowienie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MODNY STRÓJ

MODNY STRÓJ 67. Modny strój, to wymysł szatana, nie ma nic wspólnego z odzieniem dla ludzkiego ciała. Indywidualność całkowicie wyeliminowana, na ulicy wszyscy jak w mundurach i tych samych modnych szarościach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBWIESZCZENIE

OBWIESZCZENIE ZAPŁATA Obwieszczeń i ostrzeżeń nie przyjmujecie, nic słuchać nie chcecie, jak można was poinformować, kto jest dziś na Ziemi wieszczem czy apostołem? Jak można obwieścić wszystkim, że Mój Syn, Jezus Chrystus jest na Ziemi? Jak można was (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KLĄTWA NAD ZIEMIĄ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

KLĄTWA NAD ZIEMIĄ 95. Klątwa nad Ziemią się wypełnia, nikt nie przyjmuje PRAWDY, nikt za ŚWIATŁEM nie idzie, wszystko już się rozlicza, wszystko otrzyma tylko to na co sobie zapracowało solidnie. Wszystko dziś jasne, ŚWIATŁO oświetla (...)

Zobacz cały wpis na blogu »