Apokalipsa

Wpisy zawierające słowo kluczowe apokalipsa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

CHORZY Z NIENAWIŚCI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

CHORZY Z NIENAWIŚCI 91. Chorzy z nienawiści do siebie ludzkie twory, nic już nie mogą zrobić, w ich sercach płonie nienawiść, oceniają wszystko poprzez nienawiść, poniżej czegokolwiek, myślą; że jak założą maskę na twarz, to ich nikt nie rozpozna, to tragedia na Ziemi, bo wielu jest takich i trzeba takich rozpoznać i jednoznacznie z nimi skończyć, ponieważ nic dobrego nie wnoszą do życia innych ziemskich ludzi, mogą ich tylko ściągną (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FARYZEUSZE DZIŚ

FARYZEUSZE DZIŚ 61. Faryzeusze dziś krzyczą jeszcze głośniej niż 2000 lat temu, nie chcą zobaczyć PRAWDY po raz drugi, są za kotarą ciemności, w innym świecie, opierają się na fałszu, na nieprawdziwych danych, na pomówieniach wymyślonych przez siebie, skrajnych sytuacjach podobnych do dzisiejszej gazety, z małej sprawy, której nie ma, można zrobić duży dym, i nic więcej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JA TYARA

JA TYARA 60. Ja Tyara jestem zwykłym ziemskim duchem, który w swej tęsknocie do czystości duchowej przeszłam wiele różnych sytuacji dobrych i złych, moje doświadczenia jak perły w koronie lśnią, to one otworzyły mi drogę do rozwoju duchowego, do rozwoju wewnętrznego, to ja sama kierując się uczuciami odrzucałam po kolei wszystkie fałszywe drogi, wszystkich ziemskich ludzi kierujących się materią, zarabianiem pieniędzy, pieniądz jest potrzebny do życia na Ziemi, ale dla mnie nigdy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MARNUJESZ CZAS SWÓJ

MARNUJESZ CZAS SWÓJ 59. Duchu ludzki twoja ostatnia szansa, ostatnia sekunda do podjęcia decyzji się kończy, marnujesz czas przeznaczony na rozwój duchowy, już więcej nie będziesz miał okazji aby się stać duchowym i służyć STWÓRCY, tu w najgęstszej materii na Ziemi. Du (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PAMIĘĆ DUCHOWA

PAMIĘĆ DUCHOWA 58.   Pamięć duchowa to wszystko to, co zapamiętał twój duch we wszystkich inkarnacjach, to co przerobił, przeżył, duch wie wszystko o Prawdzie i Miłości, o prawach STWÓRCY, ale spętany kajdanami rozumu nie może ci nic podpowiedzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRAWDZIWE ZNAKI W STWORZENIU

PRAWDZIWE ZNAKI W STWORZENIU 57. Prawdziwe znaki w stworzeniu to znak PRAWDY BOŻEJ złoty Krzyż równoramienny, w którym zawarta jest MIŁOŚĆ, cztery zielone serca w Krzyżu. Współbrzmienie męskości - ramię pionowe - z żeńskością - ramię poziome, w prawach stworzenia w MIŁ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PARUZJA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PARUZJA 87. Paruzja dziwne słowo wymyślone rozumowo, znaczy dosłownie; oczekiwanie na przyjście Jezusa Chrystusa na Ziemię, niezrozumiałe słowo po to, by zwykli prości ludzie nie wiedzieli co ono znaczy i o co chodzi. Wszystkie religi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRAWDZIWA MIŁOŚĆ

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ 53. Powiadam wam prawdziwa Miłość jest surowa, wymagająca i sprawiedliwa, lecz ludzkie duchy na Ziemi w swoich rozumowych dywagacjach w wyimaginowanym przez nich świecie stworzyli sobie Miłość półprawd i przyjemności cielesnych, zakrywając swoje grzeszki, opierając się na rozumowych cielesnych doznaniach, nic nie wiedzą o Miłości duchowej opartej na trzech prawach stworzenia i Dziesięciu Przykazaniach BOŻYCH, nie mają pojęcia o odczuciach duchowych otwartego wnętrza żyj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

JEZUS CHRYSTUS 84. Jezus Chrystus przyszedł na Ziemię po raz drugi, przyszedł sądzić żywych i umarłych duchowo, i już się sądzicie sami, według tego, co piszecie to otrzymacie! Powiadam wam BŁĄDZICIE!!! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KRZYKACZE!!! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

KRZYKACZE!!! 83. Krzykacze krzyczą robią dym i już nikt nic nie wie o co chodzi, a dym został. Jeden krzyczał, a reszta nie wie dlaczego, ale też krzyczą, inni po prostu przypadkowi słuchacze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PODPOWIEDZI Z DUCHA

PODPOWIEDZI Z DUCHA 50. Katar leczony czy nie leczony trwa siedem dni, to po co łykać jakieś dziwne szkodliwe proszki i leki, które osłabiają system odpornościowy i zatrzymują oczyszczanie ziemskiego ciała. To, co uczyniłeś sobie lub innemu ludzkiemu tworowi spowodowało blokadę duch (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STARE RELIGIE I TRADYCJE

STARE RELIGIE I TRADYCJE 49. Wzorowanie się na starych religiach czy tradycjach, które upadły, jest niewłaściwe, upadły ponieważ odeszły od praw w Stworzeniu, przestały się kierować prawami Stwórcy i to co było dobre w tamtych czasach z tamtym poznaniem prawd duchowych, dziś jest złe dla duchów ludzkich będących na Ziemi w czasach ostatecznych z energiami do przerobienia ze wszystkich inkarnacj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POPATRZ NA SIEBIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POPATRZ NA SIEBIE 82. Popatrz na siebie, co robisz, co czynisz drugiemu, skąd wiesz, kto ma rację, myślisz, że jak 14 lat czytasz Przesłanie Graala to już wszystko wiesz. Wszystko wie tylko STWÓRCA! Skąd wiesz, co praw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RACHUNEK SUMIENIA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

RACHUNEK SUMIENIA 81. Rachunek sumienia ostateczny dla wszystkich tworów na Ziemi, martwi duchowo odpadną całkowicie, zostaną wykreśleni z Księgi Życia, ci co zostaną na Ziemi po wydarzeniach, będą służyć STWÓRCY całym bytem swoim w Miłości duchowej, natychmiast odejdą od czczenia materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
APOKALIPSA

APOKALIPSA 48. Apokalipsa się spełnia, prawa się dopełniają na Ziemi, wszystko co zostało przepowiedziane przed 2000 lat, już dochodzi do punktu kulminacyjnego, będziecie gorzko płakali iż odwróciliście się od swojego BOGA, Jedynego, Najświętszego, STWÓRCY, że przestaliście służyć ŚWIATŁU. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »