Apokalipsa

Wpisy zawierające słowo kluczowe apokalipsa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

WODA STRUGAMI SIĘ Z NIEBA LEJE

WODA STRUGAMI SIĘ Z NIEBA LEJE 47. Woda strugami się z nieba leje, paraliżując miasta i dzielnice, miejsca najciemniejsze ogień dogina coraz częściej, a ty ludzki duchu nic nie widzisz dalej, uważasz, że to globalne ocieplenie, tkwisz dalej w swoim fałszu, tak głęboko, że rozum twój nie dopuszcza do twojego ducha PRAWDY. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZDRADA!!!

ZDRADA!!! 45. Zdrada! - powiedział Jezus Chrystus, zdradziliście ludzkie duchy ŚWIATŁO, zdradziliście STWÓRCĘ. Nic nie chcecie przyjąć, nic nie czujecie, ciemności w waszym rozumie tak mocno zapuściły korzenie, że trudno je wyrwać, nie da się fałszu wykorzenić. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO TOBIASZA29@ R.R.

DO TOBIASZA29@ R.R. 44. Apostoł Tyara i apostoł Mojżesz przyjmują wszystko co przychodzi z ducha i nie ma już niczego co ich łączy z ziemskim. Tobiasz R.R. nic nie może zrozumieć, bo przyjmuje wszystko co produkuje jego rozum ziemski, a nie z ducha płynące obrazy i teksty. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GDYBYŚCIE! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

GDYBYŚCIE! 79. Gdybyście nawet stawali na głowie i uszami przytupywali, gdybyście opowiadali nowe bajki i te wasze pomówienia, to i tak po waszej stronie nie ma żadnego żywego ducha, z którym warto by było podyskutować lub przyjąć jego teorię, sprawdzić ją czy jest warta tego by się nią pokierować. Nie wzbudzacie żadnego zainteresowania, kręcicie się wokół swojego ogona. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WE WSZYSTKICH INKARNACJACH

WE WSZYSTKICH INKARNACJACH 39. We wszystkich inkarnacjach na to co cię spotyka ciężko sobie zapracowałeś, żyjąc w oparciu fałszywego znaku i fałszywych poglądów. Swoje grzeszki ciągle usprawiedliwiasz, ale (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ 77. A was ciemności zabierają, kołeczki osikowe i srebrne kule codziennie lecą do was, bo o to prosicie, o to wręcz się bardzo mocno domagacie. Ciemne tło i wilk, to m&o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BIURO

BIURO35.Biuro w którym pracowali Tyara i Kastor, energetycznie zostało zamknięte dla wszystkich ziemskich duchów na ziemi.Jeszcze wczoraj było, a dziś już go nie ma, nie istnieje, drzwi nie istnieją, po prostu ściana dla ludzkiego ducha.Już nie mają żadnych wątpliwości, że decyzja jaka została podjęta jest dla nich energetycznie najlepsza. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO TRACICIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WSZYSTKO TRACICIE69.Wszystko tracicie, wszystko co macie, zostaniecie tylko ze swoimi myślami, ze swoimi rozumowymi wywodami, wszystkie materialne dobra, wyjdziecie tak jak stoicie, w tym co będziecie mieli na sobie, nie zdążycie nic zabrać, tak zostaniecie zaskoczeni przez wydarzenia, że nawet nie będzie minuty na zastanowienie.Tam gdzie zimno, niektórzy zostaną w koszuli, inni wyskoczą bez odzienia, bo śpią nago, będą ratować tylko siebie, swoje ja, jeszcze nie wiedząc dlacze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBWIESZCZENIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

OBWIESZCZENIEZAPŁATA Obwieszczeń i ostrzeżeń nie przyjmujecie, nic słuchać nie chcecie, jak można was poinformować, kto jest dziś na Ziemi wieszczem czy apostołem?Jak można obwieścić wszystkim, że Mój Syn, Jezus Chrystus jest na Ziemi? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZESŁANIE PRAWDY Objawienia Tyary

   OD DZIŚ JEST KRÓLESTWO BOŻE NA ZIEMI! 07.09.2007 rok1.Idą tłumy dusz do ducha, idą siłą Światła zmuszeni, przez Ziemię całą, stanąć u bramy do Raju, stanąć przed Jezusem Chrystusem by obudzić ducha i służyć ŚWIATŁU  dziękczynną codzienną modlitwą z uczucia do STWÓRCY, z miłości ż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »