Apokalipsa

Wpisy zawierające słowo kluczowe apokalipsa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

milczc Milcząc

Nastał czas by zaczął się czas apokalipsy! To co kiedyś było w mojej głowie, to co mówiła mi intuicja zaczyna mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czułam, że końcówka tego roku będzie punktem zwrotnym i kiedy pojawił się demon przeszłości, uciekłam.... Być może pomyślicie sobie jak to? Ucieczka? Synonim tchórzostwa ma być aktem odwagii? Tak! W tej sytuacji tak! Bo wiedziałam, że już nie będzie powrotu, że to wszystko co było do tej pory wyjdzie na światło dzienne. Tylko jednego nie przewidziałam, że osoba, która była w jakiś tam sposób dla mnie bliska mnie zdradzi! I nie chodzi mi o Romeo czy też księcia, a o osobę, dla której zawszę byłam. Kiedy walił jej się świat stałam wiernie u jej boku i niczym jak z małym dzieckiem pomagałam stawiać pierwszę kroki. A ona? Ona w geście podziękowania sprzedała mnie, moje mroczne tajemnice demonowi.... jestem teraz wściekła, czuję sie oszukana i zdradzona, ale wiem, że nic się nie dzieję bez powodu, może mi wyświadczyła z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rozdział 3 Rozdział 1

Cała nasza czwórka czeka przed salą odpraw, znajdującej się w najbardziej strzeżonej części podziemi. Tutaj bowiem jest całe centrum dowodzenia oraz schron, który ma nas ochronić przed zagrożeniem, które zdoła przedostać się przez wszystkie cztery poziomy. Naturalnie to bezpieczne schronienie nie jest przeznaczone dla wszystkich...    Drzwi otwiera nam czarnoskóry żołnierz, który wychodzi na zewnątrz zostawiając nas sam na sam z naszymi władzami. W tej chwili w pomieszczeniu panuje przejmujący półmrok. Palą się jedynie dwie żółte lampki przed nami. Trochę dodatkowego światła daje potężny ekran na jednej ze ścian, na którym obecnie nic nie jest wyświetlone. Przy długim stole siedzą cztery osoby. Od prawej spod wąskic (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Akira. Moc Absolutna deprawuje absolutnie No hope, no fear

Tytuł: “Akira” Reżyseria: Katsuhiro Otomo Rok produkcji: 1988 Kraj produkcji: Japonia Gatunek: anime, science-fiction, cyberpunk, postapokaliptyczny Pogromca konkurencji Japonia słynie z dobrych komiksów i filmów animowanych. Każdego roku w Kraju Kwitnącej Wiśni ukazuje się mnóstwo mang i anime, a niektóre z nich zyskują popularność i uznanie również na Zachodzie. Rysunkowe dzieła, tworzone przez Japończyków, są niezwykle zróżnicowane. Można je dzielić ze względu na formę, problematykę i główną grupę docelową. Każdy twórca mangi czy anime musi się liczyć z ogromną konkurencją oraz wysokimi wymaganiami publiczności. Przy tylu rywalach i tylu wybrednych odbiorcach osiągnięcie sukcesu jest piekielnie trudne. Są jednak ludzie, którym udało się przebić na rynku i rozg (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Film "Metropolis" Fritza Langa. Rozbiór na czynniki pierwsze No hope, no fear

Tytuł filmu: “Metropolis” Reżyseria: Fritz Lang Scenariusz: Thea von Harbou Rok produkcji: 1927 Kraj produkcji: Niemcy Gatunek: science-fiction Rodzaj filmu: niemy, czarno-biały Wprowadzenie Uwaga! Poniższy artykuł zawiera spoilery! Celem publikacji jest w miarę wyczerpujące omówienie filmu “Metropolis”, tzn. jego treści jawnych i ukrytych. Pisząc tekst, będę się opierać na superdługiej wersji “Metropolis”, cudownie odnalezionej w roku 2008 i opublikowanej (w formie odrestaurowanej) w roku 2010. Nie należy jej mylić z tą wypuszczoną na ekrany w roku 2001. Wersja, z której skorzystałam, zawiera sceny i ujęcia, które przez wiele lat były uznawane za zaginione. Jest ona prawie pełna (czytaj: niemal całkowicie zgodna z oryginalną, przedwojenną, reżyserską). O dziele Fritza Langa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAŁOBA NARODOWA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻAŁOBA NARODOWA! 16. Władze ogłaszają żałobę narodową, bo w katastrofie lotniczej zginęło dwadzieścia osób. Nikt się jakoś nie przejmuje, że na Ziemi przebywa Żywe Słowo w osobie Jezusa Chrystusa. Nikt Go nie rozpoznaje, a przecież to wysłannik Pana Najwyższego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! 15. Jezus Chrystus napisał Przesłanie Miłości. Są tam wskazówki jak należy postępować, aby znaleźć drogę do Królestwa Tysiącletniego. Przesłanie Miłości jest dostępne na blogu Jezusa Chrystusa w Internecie, każdy kto się skontaktuje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14. Jezus Chrystus przemierza naszą Polską przepiękną krainę. Chociaż bywa w wielu miejscach, przechodzi wśród ludzi, to nikt Go nie rozpoznaje. Idąc ulicami miasta Opola, co niektóre osoby się przyglądają i zastanawiają, ale rozum szybko wyhamowuje, podpowiedzi duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  DO LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI! 13. Gdzie jesteście, co robicie? Przyszliście na Ziemie cieszyć się tylko dobrami materialnymi? Dlaczego zapomnieliście, po co naprawdę na Ziemię przyszliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NARODZIE WYBRANY, POLSKO! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  NARODZIE WYBRANY, POLSKO! 12. W waszym narodzie przyszedł na świat Syn Boży, Jezus Chrystus. Przez nikogo nierozpoznany. Syn Boży zakończył Sąd Ostateczny, który rozpoczął Syn Człowieczy, Imanuel, będący na Ziemi do 1941r. ubiegłego wieku. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! 11. Dosyć już ludzkie duchy śpicie, czas na przebudzenie, aby stanąć do służby Światłu. Czasy mamy ostateczne, więc trzeba brać się do intensywnej pracy, aby nie przespać Królestwa Tysiącletniego na Ziemi. Pracy czeka ogrom na was, więc pośpieszajcie do Jezusa Chrystusa, stańcie w szeregu, aby służyć Panu Naszemu, nie czas na odpoczywanie duchowe. Po to przysięgaliście, schodząc na Ziemie, aby być podporą dla Jezusa Chrystusa tu na Ziemi. Jasne czyste duchy przejawienie już blisko, a wy gdzieś się ukrywacie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE??? Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  LUDZIE CZY ZNAKI NA NIEBIE WIDZICIE??? 10. Stwórca pokazuje wam znaki na niebie. Trzeba tylko patrzeć i umieć odczytać co się pokazuje. Stworzenie jest mową Pana Naszego wszechmogącego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! 9. Nikt za ciebie grzechów nie odkupił. Tylko twój wielki wysiłek, aby przetrwać i dostać się do Królestwa Tysiącletniego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DUCHY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE DUCHY 8. Jesteście stworzeni i posłani przez Stwórcę na Ziemię, aby służyć Najwyższemu. A wy co zrobiliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE!!! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE!!! 7. Intensywna praca nad rozwojem duchowym i wielki własny wysiłek mogą przynieś efekty. Dlatego nie zwlekajcie, bo to nie jest zabawa, to walka o własne przetrwanie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE 6. Co wy tam takiego robicie, że Żywego Słowa, Jezusa Chrystusa nie rozpoznajecie? Wasze działania to przejaw ciemności, a nie obrona Słowa Pana naszego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »