Apokalipsa

Wpisy zawierające słowo kluczowe apokalipsa.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

RZYM-ROMA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RZYM-ROMA 161. Rzym, to pierwsze miasto, stolica europejskiego państwa, która legnie w gruzach w trakcie nasilających się wydarzeń. Miasto ulegnie całkowitej zagładzie. Watykan jako siedziba głowy kościoła zniknie całkowicie z powierzchni ziemi, aby nie szerzyć już nigdy herezji. To w Watykanie skrywane są prawdy o naukach Jezusa Chrystusa i objawieniach jakie były na Ziemi. Wszystko szczelnie utajnione, aby Prawda nie wyszła na jaw. Służba Stwórcy została zamieniona na gromadzenie olbrzymich majątków. Przez dwa tysiące lat pod sztandarami fałszywego znaku, mordowano i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO TO ZA ŚWIĘTO? Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CO TO ZA ŚWIĘTO? 160. Co to za święto obchodzicie ziemscy ludzie? Komu składacie podziękowanie za dary jakie każdego dnia otrzymujecie? Spotykacie się z ziemską rodziną i jaka korzyść z tego płynie dla was? Brak jest zrozumienia, komu powinniście dziękować! Ślepo zawierzyliście w nauki kościoła i tak też jesteście prowadzeni przez wasz pobyt na Ziemi. Nie wysilacie się, aby sprawdzać czy, aby ta drga, którą podążacie jest tą, która zawiedzie was do bram raju duchowego. Ślepo podążacie za naukami kościoła, bo są one dla was wygodne i dają same przyjemności. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BURZA W INTERNECIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BURZA W INTERNECIE 159. Publikowanie Prawdy na łamach Internetu, o grach komputerowych nie podoba się ludzkim tworom, które zarabiają na tym pieniądze. Dokładnie jest tak jak mówi powiedzenie; »Uderz w stół, a nożyce się odezwą«. Producenci gier doskonale zdają sobie sprawę o szkodliwości tego rodzaju działań. Żadna z tych zabaw komputerowych nie wskazuje drogi rozwoju duchowego. Stworzycielowi jest obca przemoc, zabijanie. Ziemskie twory wymyśliły przemoc, zabijanie i inne okrucieństwa, aby wymusić na ziemskim tworze takie zachowanie jakie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BĘDZIECIE WARIOWAĆ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

BĘDZIECIE WARIOWAĆ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MEDIA, A PRAWDA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MEDIA, A PRAWDA 158. Środki masowego przekazu szukają sensacji, która będzie pobudzała czytelników, widzów, tym samym nakręcają niepotrzebne emocje u pewnych grup widzów i czytelników. Brak jest sol (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO PRZED WAMI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WSZYSTKO PRZED WAMI 188. Wszystko przed wami, najgorszy scenariusz jaki możecie sobie wyobrazić, apogeum nieszczęść, choroby, głód, kataklizmy, wariactwa, ciemności wyżyją się do końca, to są skutki zwrotne waszych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OCZY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OCZY 157. Wszyscy ziemscy ludzie posiadają ten organ wzroku. Jedno jest pewne, że większość nie potrafi korzystać z niego prawidłowo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMIA W BOŻYM OGNIU! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ZIEMIA W BOŻYM OGNIU! 504. Cała Ziemia objęta Bożym ogniem, który wytapia i spala wszelką ciemność, wszystko co nie współbrzmi z Wolą Bożą. Proces jest wielki i nie wymaga komentarza, komentarzem jest codzienne wasze niby życie na ziemi, które dla większości staje się koszmarem, do zaniku was już na tej planecie. Radykalne i powiązane działanie istot (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESTEM DROGĄ DO ŚWIATŁA! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

JESTEM DROGĄ DO ŚWIATŁA! 503. Dziś ludzkie duchy musicie podążać drogą do Światła, którą dla was Jestem, drogą do Królestwa Bożego przez ziemię do Królestwa Niebieskiego, raju duchowego. Innej drogi dla was nie ma! Bez tej drogi jesteście zgubieni! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEDOWIARKOWIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NIEDOWIARKOWIE156.Wielu ziemskich ludzi nie dowierza temu co widzą i słyszą, oglądając filmy video z wykładami Jezusa Chrystusa i apostołów.Brak zrozumienia słów, które do was docierają.Burzony jest wasz porządek, który tak starannie sobie układaliście.Prawda na was wymusza działanie i ci, którzy się przeciwstawiają, szkodzą sobie bardzo, a ci, co pójdą za Słowem mają szansę na bardzo szybki wzlot i rozwój duchowy.Najłatwiej jest stać w tłumie i krzyczeć.Dużo większa odwaga i zasługa umieć wyjść z tłumu i głosić Słowo PANA.Wszyscy przebywacie po to na Ziemi, a wy zajmujecie się tylko rzeczami doczesnymi.Po co wam ta materia, kiedy nie będzie wam dane przetrwać wydarzeń.Z Ziemi nic materialnego nie zabierzecie.Najważniejsze s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DOSKONAŁOŚĆ STWÓRCY, POCZĄTEK I KONIEC WSZYSTKIEGO Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

DOSKONAŁOŚĆ STWÓRCY, POCZĄTEK I KONIEC WSZYSTKIEGO 267. I choć przenika ta świadomość tu na ziemię do ludzi, to i tak nigdy ludzkość nie uzyska właściwego wyobrażenia, gdyż powyższe pojęcia są poza zdolnością ich pojmowania. Rozum produkt mózgu przedniego pojmie tylko w zakresie ziemskim, czyli materię, ograniczone czasem i prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA 155. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA155.Słowa płynące z ust Jezusa Chrystusa to melodia dla moich uszu, to przyjemność słuchania i przeżywania Słowa PANA naszego.Przez Syna Bożego przekazywana jest życiodajna energia dla ludzkiego ducha.Siadając wygodnie, zamykając oczy, podczas czytania Słowa PANA przez Jezusa Chrystusa pojawiają się obrazy, które są cennymi podpowiedziami co mamy robić, aby Królestwo Tysiącletnie rozkwitało na Ziemi.Wewnętrzny spokój pozwala na przyjęcie energii jaka płynie od Syna Bożego.Logiczne myślenie jest nam potrzebne, aby zinterpretować odebrane obrazy, teksty.Osiągnięcie wewnętrznego spokoju i równowagi pozwala na otwarcie się na światłe nurty jakie są przekazywane przez wysłannika Stworzyciela ziemskim ludziom tu na Ziemi.Ziemski człowiek, wewnętrznie niezrów (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIBY DLACZEGO? Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NIBY DLACZEGO? 502. Miały by ziemskie twory podążać do Światła, gdy tego nie czyniły już wiele tysiącleci? Wciąż brnęli coraz mocniej i mocniej w same ciemności. Już tak mocno do ziemskiego przywarły, że gdy im je się zniszczy i zabierze, to one bez jakiejkolwiek zadumy znów chcą tylko materialnego. To deformacja mózgu przedniego jest tak wielka, że już nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CI SAMI ZABOBONNI LUDZIE W BOGA NIE WIERZĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CI SAMI ZABOBONNI LUDZIE W BOGA NIE WIERZĄ! 266. I takich na wejściu trzeba zostawić, to ignoranci i prześmiewcy, oni przez podobnych sobie zostaną pożarci. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRAK W WAS ŻYCIA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BRAK W WAS ŻYCIA! 154. Ludzkie twory, chodzicie po planecie ziemia, zanieczyszczacie ją, a duchowo nie ma w was życia. Wiedziecie leniwe duchowo życie i myślicie, że po to jesteście na tej Ziemi. Rozum podsuwa wam myśli dotyczące tylko rzeczy materialnych. Od rana do wieczora pracujecie, aby nagromadzić jak najwięcej rzeczy materialnych. Czym bardziej bogatsi jesteście w rzeczy materialne, tym biedniejsi jesteście duchowo. Nie dopuszczacie do swojego wnętrza żadnych światłych informacji. Po blokowaliście sobie przepływy energetyczne i wasze ciało daje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »