19 grudnia 2021, 13:03
Czy w mediach społecznościowych istnieje możliwość zdobycia darmowych książek?

Czy w mediach społecznościowych istnieje możliwość zdobycia darmowych książek?

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Przedstawiam poniżej (patrz zdjęcie na dole strony) kilka książek wygranych w konkursach zorganizowanych poprzez portal Facebook.com. W zaprezentowanym zestawie należało napisać kilka słów na dany temat, wyrazić swoją opinię, opisać produkt uważany za wartościowy. Dlatego też wiele konkursów ze swoich macierzystych stron internetowych wędruje na portale społecznościowe, zbierając tym samym chętnych uczestników oraz promując jednocześnie jakieś ważne wydarzenie bądź istotną ideę.   Zdecydowanie tak!   Portale społecznościowe to wręcz idealne miejsce do tego, aby wygrać książkę w konkursie, zamówić bezpłatny egzemplarz lub sam

Czy w mediach społecznościowych istnieje możliwość zdobycia darmowych książek?

 

Zdecydowanie tak!

 

Portale społecznościowe to wręcz idealne miejsce do tego, aby wygrać książkę w konkursie, zamówić bezpłatny egzemplarz lub samemu stać się autorem dzieła literackiego i przy okazji laureatem nagrody natury finansowej.

 

Czego potrzebujemy?

 

Konta na portalu społecznościowym, polubienia profilu, który nas interesuje, refleksu, kreatywności, zainteresowania swoim wpisem jurorów.

 

Wygrana książka?

 

Tak, to jest naprawdę możliwe! 

Bardzo dobrym tego przykładem jest niedawno ogłoszony konkurs przez Polskie Wydawnictwo Myzyczne, polegający na napisaniu małej monografii na temat Ignacego Jana Paderewskiego. Laureat otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 zł, a także podpisze umowę wydawniczą na realizację tego dzieła. Wszyscy zainteresowani mają czas, aby nadesłać konspekt do końca lutego przyszłego roku.

 

Jeśli jednak czujemy, że konkursy nie są naszą mocną stroną, to istnieje możliwość zamówienia bezpłatnego egzemplarza albo na wpół bezplatnego, gdyż w drugim przypadku deklarujemy się wpłacić dobrowolną kwotę na określony cel. Zdobycie egzemplarza książki w tej opcji wiąże się jednak z wzięciem udziału w akcji promującej określone wydarzenie, stąd zostaniemy przekierowani na stronę organizatora przedsięwzięcia, aby wypełnić określone pola, podać adres zamieszkania w celu przesłania nam upragnionej lektury i adres e-mail, co pozwoli w przyszłości na otrzymywanie wiadomości związanych z danym tematem.

 

W jaki jeszcze sposób możemy zdobyć darmową książkę?

 

Książkę możemy otrzymać również od reklamodawcy bądź wydawcy, który zainteresuje się prowadzonym przez nas kontem, profilem albo grupą.

 

 

Autorka

 

Dodaj swój komentarz

lawenda123
21 lutego 2021 o 08:15
Może trochę późno, ale właśnie odkryłam Twojego bloga... Na pewno będę go śledzić! (Ja niemal tylko czytam...:D)

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

Julius Evola
27 listopada 2021, 19:09
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Chociaż współczesny człowiek do niedawna postrzegał i celebrował sens znanej mu historii jako ucieleśnienia postępu i ewolucji, prawda jaką wyznaje człowiek tradycyjny jest całkiem odwrotna. We wszystkich starożytnych świadectwach tradycyjnego człowieczeństwa odnajdziemy, w różnych formach, ideę regresu lub upadku; ze stadiów pierwotnie wyższych  istoty zniżyły się do stanów coraz bardziej uwarunkowanych przez elementy ludzkie, doczesne i przypadkowe.
Narodowe czytanie 2021
15 września 2021, 12:42
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
4 września 2021 roku odbyła się 10. jubileuszowa edycja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą był damat Moralność pani Dulskiej autorstwa Gabrieli Zapolskiej.
Różaniec
27 czerwca 2021, 00:19
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jeżeli ktoś nie pamięta, jak odmawiać różaniec, to proponuję małe przypomnienie.
Wakacyjny wypas logopedyczny
22 czerwca 2021, 11:25
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Wakacje to również dobry czas na ćwiczenia buziaka naszych milusińskich. Niestety, logopeda żywemu nie przepuści i nawet w wolnym czasie od zajęć nie odpuści (rymowanie nie było zamierzone).
Przemoc i znęcanie nad osobami starszymi...
15 czerwca 2021, 11:52
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Dzisiaj jest Światowy Dzień Świadomości Znęcania się nad Osobami Starszymi. Problem może się pojawiać coraz częściej ponieważ już niedługo  prawie 30% społeczeństwa w Polsce będzie starsze niż 60 lat. Temat niezwykle trudny społecznie, zamiatany pod dywan. Dziś o głównych ofiarach tego zjawiska….kobietach
Mowa 5 - latka
10 czerwca 2021, 12:19
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Dziecko poznaje świat, dzięki rozumieniu mowy, a umiejętność mówienia pozwala mu wyrazić swoje spostrzeżenia, pragnienia i uczucia. Podstawową wiedzę o tym, jak rozwija się mowa dziecka powinien posiadać każdy Rodzic, aby umiejętnie kierować jej rozwojem. Bez tej wiedzy możesz dziecku zaszkodzić, wymagając tego, czemu sprostać nie może, czy też lekceważąc, przeoczając niepokojące sygnały. 
Słowa pozostają, a wszystko jest tekstem
26 maja 2021, 23:47
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Słowa pozostają, a wszystko jest tekstem. W kwietniu spotkałam się wirtualnie z młodzieżą jako wykładowca. Młodzież ta studiuje kierunki filologiczne i o językach właśnie chciała słuchać. Zadawała pytania, słuchała odpowiedzi i znowu zadawała… Przez długą i przyjemną chwilę wydawało mi się,
Rozwód bez orzekania o winie
13 maja 2021, 09:45
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Rozwód to trudna sytuacja dla obojga małżonków. Według statystyk najczęściej dochodzi do rozwodu bez orzekania o winie. Jest to najprostszy sposób na rozwód bez oczerniania się i sprawiania sobie niepotrzebnie przykrości.
Gdzie najlepiej jest kupić oraz na co zwrócić uwagę wybierając najlepszą gitarę?
12 maja 2021, 11:13
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Jednym z chętniej wybieranych instrumentów, wśród instrumentów szarpanych jest zarówno gitara, jak i ukulele. Doskonale nadają się one nie tylko dla amatorów, którzy dopiero zaczynają się uczyć, ale również dla zaawansowanych muzyków.