19 grudnia 2021, 13:03
Czy w mediach społecznościowych istnieje możliwość zdobycia darmowych książek?

Czy w mediach społecznościowych istnieje możliwość zdobycia darmowych książek?

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Przedstawiam poniżej (patrz zdjęcie na dole strony) kilka książek wygranych w konkursach zorganizowanych poprzez portal Facebook.com. W zaprezentowanym zestawie należało napisać kilka słów na dany temat, wyrazić swoją opinię, opisać produkt uważany za wartościowy. Dlatego też wiele konkursów ze swoich macierzystych stron internetowych wędruje na portale społecznościowe, zbierając tym samym chętnych uczestników oraz promując jednocześnie jakieś ważne wydarzenie bądź istotną ideę.   Zdecydowanie tak!   Portale społecznościowe to wręcz idealne miejsce do tego, aby wygrać książkę w konkursie, zamówić bezpłatny egzemplarz lub sam

Czy w mediach społecznościowych istnieje możliwość zdobycia darmowych książek?

 

Zdecydowanie tak!

 

Portale społecznościowe to wręcz idealne miejsce do tego, aby wygrać książkę w konkursie, zamówić bezpłatny egzemplarz lub samemu stać się autorem dzieła literackiego i przy okazji laureatem nagrody natury finansowej.

 

Czego potrzebujemy?

 

Konta na portalu społecznościowym, polubienia profilu, który nas interesuje, refleksu, kreatywności, zainteresowania swoim wpisem jurorów.

 

Wygrana książka?

 

Tak, to jest naprawdę możliwe! 

Bardzo dobrym tego przykładem jest niedawno ogłoszony konkurs przez Polskie Wydawnictwo Myzyczne, polegający na napisaniu małej monografii na temat Ignacego Jana Paderewskiego. Laureat otrzyma nagrodę w wysokości 10.000 zł, a także podpisze umowę wydawniczą na realizację tego dzieła. Wszyscy zainteresowani mają czas, aby nadesłać konspekt do końca lutego przyszłego roku.

 

Jeśli jednak czujemy, że konkursy nie są naszą mocną stroną, to istnieje możliwość zamówienia bezpłatnego egzemplarza albo na wpół bezplatnego, gdyż w drugim przypadku deklarujemy się wpłacić dobrowolną kwotę na określony cel. Zdobycie egzemplarza książki w tej opcji wiąże się jednak z wzięciem udziału w akcji promującej określone wydarzenie, stąd zostaniemy przekierowani na stronę organizatora przedsięwzięcia, aby wypełnić określone pola, podać adres zamieszkania w celu przesłania nam upragnionej lektury i adres e-mail, co pozwoli w przyszłości na otrzymywanie wiadomości związanych z danym tematem.

 

W jaki jeszcze sposób możemy zdobyć darmową książkę?

 

Książkę możemy otrzymać również od reklamodawcy bądź wydawcy, który zainteresuje się prowadzonym przez nas kontem, profilem albo grupą.

 

 

Autorka

 

Dodaj swój komentarz

lawenda123
21 lutego 2021 o 08:15
Może trochę późno, ale właśnie odkryłam Twojego bloga... Na pewno będę go śledzić! (Ja niemal tylko czytam...:D)

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

Jak ćwiczymy mowę naszego Malucha
5 grudnia 2022, 11:32
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Co robić, gdy Maluch zapomina o tym, czego się nauczył? Co robić, jeśli zmiany w jego wymowie są ledwo zauważalne? Jak zorganizować czas, aby głoski, które wiesz, że Twoje dziecko potrafi wymówić– były wymawiane?
Cyfry arabskie i rzymskie
18 kwietnia 2022, 22:25
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Pan Perfekcyjny Jewel E. Ann
26 marca 2022, 18:00
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Ellen Rodgers wydawała się idealną kandydatką do zamieszkania nad biurem Flinta Hopkinsa. Miła, dobrze wyglądająca kobieta sprawiała przy tym wrażenie cichej i spokojnej. Tymczasem dziewczyna okazała się… bardzo energiczną muzykoterapeutką. Teraz Flint, zamiast skupić się na pracy, musi wysłuchiwać dźwięków bongosów, gitar i śpiewania.
Pan Tadeusz – 10 intrygujących szczegółów i ciekawostek
27 stycznia 2022, 13:19
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Pan Tadeusz – książka, która powinna być znana każdemu Polakowi. Choć jest to lektura obowiązkowa zarówno w liceum, jak i w szkole podstawowej, warto spojrzeć na ten tekst w inny sposób. Pan Tadeusz obfituje w wiele smaczków, nie tylko kulinarnych. Delektujcie się.
Julius Evola
27 listopada 2021, 19:09
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Chociaż współczesny człowiek do niedawna postrzegał i celebrował sens znanej mu historii jako ucieleśnienia postępu i ewolucji, prawda jaką wyznaje człowiek tradycyjny jest całkiem odwrotna. We wszystkich starożytnych świadectwach tradycyjnego człowieczeństwa odnajdziemy, w różnych formach, ideę regresu lub upadku; ze stadiów pierwotnie wyższych  istoty zniżyły się do stanów coraz bardziej uwarunkowanych przez elementy ludzkie, doczesne i przypadkowe.
Narodowe czytanie 2021
15 września 2021, 12:42
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
4 września 2021 roku odbyła się 10. jubileuszowa edycja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą był damat Moralność pani Dulskiej autorstwa Gabrieli Zapolskiej.
Różaniec
27 czerwca 2021, 00:19
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Jeżeli ktoś nie pamięta, jak odmawiać różaniec, to proponuję małe przypomnienie.
Wakacyjny wypas logopedyczny
22 czerwca 2021, 11:25
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Wakacje to również dobry czas na ćwiczenia buziaka naszych milusińskich. Niestety, logopeda żywemu nie przepuści i nawet w wolnym czasie od zajęć nie odpuści (rymowanie nie było zamierzone).
Przemoc i znęcanie nad osobami starszymi...
15 czerwca 2021, 11:52
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Dzisiaj jest Światowy Dzień Świadomości Znęcania się nad Osobami Starszymi. Problem może się pojawiać coraz częściej ponieważ już niedługo  prawie 30% społeczeństwa w Polsce będzie starsze niż 60 lat. Temat niezwykle trudny społecznie, zamiatany pod dywan. Dziś o głównych ofiarach tego zjawiska….kobietach