Szczęście

Wpisy zawierające słowo kluczowe szczęście.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SZCZĘŚLIWYM BYĆ :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

  Żyjmy tak, abyśmy byli szczęśliwi każdego dnia  Uczmy się dostrzegać pozytywy w różnych sytuacjach, bo m.in. w tych momentach, chwilach tkwi sekret bycia radosnym, zadowolonym czy szczęśliwym  Pomagajmy szczęściu do nas dotrzeć, bo same z siebie nigdy nie przybędzie.  Zamieniajmy przekonania negatywne w pozytywne, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SZCZĘŚCIE :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Zobacz cały wpis na blogu »
Prawo Przyciągania SZCZĘŚLIWE KLIMATY

  Nie wiem jak Wy, ale ja wierzę w Prawo Przyciągania. Wiem, że ono dzia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Małe wybory Moja mgła

Szukam swojej drogi …. A raczej sposobu na odreagowanie mojej codzienności i chyba znalazłam …. Kiedyś jak jeszcze nie znałam mojego byłego męża bardzo lubiłam bardzo dużo chodzić na “spacery “ , choć bardziej nazwałbym to piesze podróże.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mój chłopak Wiersze

Przybędę tu na zawsze i zostane tu. Bo kto kocha prawdziwie oznajmi Ci to.  Przedstawia ci życie jako piękno, i dzięki temu nie potrzebujesz już snu.    Szukasz tego smutnego klipu, tego którego słuchałaś przez 2 lata.  Lecz przypominasz sobie, iż nie potrzebujesz tej piosenki, wystarczy Ci jego wsparcie.   Czujesz, że nie potrzebujesz już opini innych, ale jego opinia jest dla ciebie ceniejsza niż twoja. Wściekasz się o drobnostki, ale to tylko dlatego, ze ci na nim zależy.   W życiu czujesz się jak na pustyni. Gdy go całujesz twoje usta dostają wodę, gdy go przytulasz twoje ciało dostaje schronienie przed słońcem i wiatrem gdy go trzymasz za rękę zaczynasz rozumieć, że pustynia jest wyjątkowa.   Pustynia ma swój urok,  nigdy nie wiadomo do kąd się idzie. Z tą osobą rozumiecie si (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Mt 28, 8-15 bierziczytaj

Szczęście odnajduj w Jezusie i Jego miłości. Nieś Jego światło innym. ...   Adoruj Jezusa w tajemnicy zmartwychwstania. ...   Weryfikuj szczerość i siłę wiary. Cenne są zobowiązania wypływające z religii. ...

Zobacz cały wpis na blogu »
SZCZĘŚCIE :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Zobacz cały wpis na blogu »
POMÓŻMY ODNALEŹĆ RADOŚĆ ŻYCIA SZCZĘŚLIWE KLIMATY

POMÓŻMY ODNALEŹĆ RADOŚĆ ŻYCIA          Na wstępie chcemy wyrazić ogromną wdzięczność i podkreślić, że jest nam niezmiernie miło, że nasz Blog, nasze wpisy cieszą się licznym zainteresowaniem, stają się dla Was motywacją do przezwyciężania trudności życiowych, motywują i inspirują.  Takie właśnie miałyśmy wstępne założenie tworząc Szczęśliwe Klimaty       Dzisiejszy wpis powstał w toku rozmów jakie ze sobą ostatnio przeprowadzamy, także na potrzeby bloga  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Anatomia szczęścia Zacznij od siebie

  Ludzie szczęśliwi wyglądają lepiej. Są bardziej pewni siebie. Oczywiście częściej się uśmiechają i zachowują się bardziej swobodnie. O wiele skuteczniej oddziałują na innych! Ludzie szczęśliwi mają lepsze, ciekawsze prace, lepsze relacje z ludźmi i przede wszystkim lepiej im się układa w kwestiach damsko-męskich. Wiodą po prostu lepsze, ciekawsze, bardziej fascynujące życie niż większ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Żyjmy pełni optymizmu, wiary, nadziei i miłości SZCZĘŚLIWE KLIMATY

„Nawet krótkie życie może być pełne radości oraz miłości i mieć więcej sensu, niż życie, które trwało osiemdziesiąt lat”. - Viktor E. Frankl, książka pt. „Człowiek w poszukiwaniu sensu”.   Nasi Drodzy, żyjmy tak jakby jutra nie było, a więc pięknie, odważnie, zwariowanie, ciekawie, radośnie, szczęśliwie, pełni optymizmu, wiary, nadziei i miłości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SZCZĘŚLIWIE ŻYĆ :) SZCZĘŚLIWE KLIMATY

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO JEST W NASZEJ GŁOWIE SZCZĘŚLIWE KLIMATY

WSZYSTKO JEST W NASZEJ GŁOWIE.   Zastanawiacie się czasami jakby to było być kimś zupełnie innym? Ja tak. Ja mam tak bardzo często. Rozmyślam nad tym co by było gdybym.... miała odwagę spełnić swoje marzenia, gdybym uwierzyła w siebie. I o tym jest nasz dzisiejszy post. Trochę o odwadze, o pewności siebie, o wierze we własne możliwości... o nas kobietach. Większość z nas kobiet, nie wierzy w siebie, a wszystko co w życiu osiągamy, zasługi z tym związane często przypisujemy innym, mówimy wówczas  „gdyby nie mój partner, gdyby nie rodzice, koledzy z pracy... to ja bym tego na pewno nie osiągnęła”. Czy aby na pewno? No właśnie gdyby nie mężczyźni. Przyjęte zostało w naszym społeczeństwie niestety, że kobieta bez mężczyzny jest niewiele warta. Bo jeśli długo się z kimś nie spotyka, to na pewno coś z nią nie tak, na pewno ma jakiś ukryty defekt. W pracy podobnie, prezes mężczyz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pozytywny test ciążowy - moja historia Przyszła Mama Mai

   Przychodzę dziś do Ciebie z moją historią, tą gdy pierwszy raz zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym. Zacznę może od tego, że moje miesiączki były bardzo nieregularne, potrafiłam nie mieć okresu około 2 miesięcy, tak więc okres spóżniający się 3 tygodnie nie robił na mnie żadnego wrażenia. Jednak powoli zaczęły się myśli w głowie o ciąży, ale jakoś nie chciało mi się wykonywać testu, stwierdziłam  - i tak pewnie będzie negatywny. Mijał kolejny tydzień i pewnego dnia siedząc w pracy stwierdziłam, że jak przyjdzie moja koleżanka na popołudniową zmianę to wtedy go zrobię, tak dla świętego spokoju.  Nie będę Cie okłamywać i opisywać pięknej wzruszającej historii gdy zobaczyłam pozytywny test, bo taka ona nie była. Szczerze? Nie sądziłam, że kiedykolwiek mogę wpaść w taką panikę, jak w tamtym momencie, kiedy na teście po dokładnie kilku sekundach pojawiły się dwie mocne kreski. Myślę, że moja koleżanka sama nie wiedziała, jak mnie uspokoić, gdy jeszcze w między czasi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Z marzeniami za rękę czyli lekkość języka kontra ciężkość słów Buszując w słowach z marzeniami za rękę czyli lekkość języka kontra ciężkość słów.

Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile waży słowo? Jeśli mielibyśmy je klasyfikować to co miałoby być wyznacznikiem? Może przez długość, może przez znaczenie, a może przez wzgląd na pozycję społeczną. Czy to wszystko miałoby dla nas jakiekolwiek znaczenie? Jednego jestem pewna - moje słowa to będzie kilka mega więc jakiś algorytm na ww. działa. Po zapianiu niezliczonej ilości kartek papieru zaczęłam wyrażać wagę moich słow ryzami. I wiecie co? Zanalazłam rozwiązanie! Siedzą w ciemnym zaułku moich myśli, na skrzyżowaniu marzeń z optymizmem znalazłam wielki bilbord: Ty, tak właśnie Ty, będziesz kreślić słowa. Rób to co kochasz. No niewiele myśąc usiadłam przed laptopem i piszę.  Niczym krach na giełdzie dostrzegłam, że te słowa jednak s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dawacz Uśmiechu Kamila Horczak czyli o mnie !! Dawacz Uśmiechu Kamila Horczak

  Na początek może powiem coś o sobie. Mam na imię Kamila jak zresztą mogliście się domyślić po nagłówku bloga, od ponad 8 lat jestem dyplomowanym pielęgniarką od czterech dyplomowanym kosmetologiem, obie uczelnię kończyłam w Warszawie pielęgniarstwo Ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, kosmetologie w wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania. Cały czas jestem czynna zawodowo w ochronie zdrowia, oraz kosmetologi. Na początku pracowałam w lecznictwie otwartym teraz aktualnie pracuje w szpitalu jeżeli chodzi o kosmetologie to hobbystycznie wykonuje różnego rodzaju zabiegi głównie koleżanką i rodzinie. Zazwyczaj jak ludzie pytają się mnie Czym się zajmuje odpowiadam: że zajmuje się uszczęśliwianie ludzi gdyż tak jak pielęgniarstwo zapewnia nam dobrą opiekę profesjonalne podejście do człowiek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »