Rozwój duchowy

Wpisy zawierające słowo kluczowe rozwój duchowy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MACIE MIEĆ TO SAMO... CZAS NA PRAWDE

Macie mieć takie same wierzenia. Macie mieć to samo w głowie. Macie mieć takie same odczucia. I to i tamto macie mieć takie samo... to przecież nie możliwe i każdy logiczny człowiek o tym wie. Nie ma nawet takiej możliwości żeby ktokolwiek na całym świcie miał coś takiego samego jak wy. Każdy z nas kreuje swoje własne życie właściwie od dnia urodzenia wiec ile miliardów sekund się na to składa a w każdej sekundzie inna myśl. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUŻA ZMIANA NASTROJU CZAS NA PRAWDE

Kiedy zmieniają się wibracje Ziemi to nasze zaczynają się podnosić samoistnie ale niewiele tylko na tyle aby nas pobudzić do działanie abyśmy odczuli zmiany w nastroju aby nasz humor się poprawił a nasze myśli były najbardziej pozytywne jakie w danym temacie mogą być. Ale to tylko mała zmiana bo Ziemia dyktując poziom nikogo tak naprawdę nie zmusza to od nas zależy czy przyjmiemy zaproszenie i nakręcimy swoje na tyle aby zmiana priorytetów zmieniła nam nastrój. Aby wszystko było jakieś takie inne jakieś takie mniejsze i bardziej kolorowe. Każda zmiana powoduje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAŁA ZMIANA WIBRACJI CZAS NA PRAWDE

Zmiana wibracji w dzisiejszych czasach jest dyktowana przez naszą planetę i nie ma takiej możliwości aby jej nie podlegać. Wszystkie zmiany wibracji są zmianami na wyższe i nasze zmiany wibracyjne też takie są. Wprawdzie to nie oznacza że każdy z nas zmienia swoje wibracje na wyższe. To akurat jest bardzo zależne od indywidualnej osoby bo każdy z nas ma inne wibracje i nie każdy ma ochotę je zmieniać. Jeśli Ziemia zmienia swoje wibracje na wyższe to my możemy z tego skorzystać lub nie. Ale jeśli nie korzystamy lub wręcz stawiamy opór to nasze samopoczucie staje się z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAKOŃCZENIE SEZONU CZAS NA PRAWDE

Każdy sezon ma swój początek i koniec. Jedni się cieszą z początków a drudzy z zakończenia. I jedni i drudzy lubią coś innego żegnać i witać.  Nadszedł czas abyśmy się pożegnali z sezonem zimowym i zaczęli nowy sezon wiosenny. W każdym sezonie mamy inne priorytety i na co innego czas. Zawsze jest dobrze o tym pamiętać że każdy sezon ma swoje prawa i ma swoje plusy i minusy. Każdy z nas jest nastawiony na inne tematy w danym okresie roku.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODNALEZIONE CZAS NA PRAWDE

Może zacznijmy od tego co zgubione. Może zacznijmy od tego co stracone. Pamiętaj! Nic się nie gubi i nie traci tylko zmienia swoje miejsce a czasem właściciela. Przyroda to miejsce ciągłego ruchu. Nie mam takiej możliwości aby coś było ciągle w tym samym miejscu bez jakiejkolwiek zmiany.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SMUTEK CZAS NA PRAWDE

Jest wiele rodzajów smutku. Jest wiele powodów do smutku. Każdy z nas doświadczył w swoim życiu smutku i każdy dobrze zna jego uczucie. Mamy prawo być smutni bo smutek nie ma nic wspólnego z załamaniem się emocji czyli z popularną depresją. Smutek to uczucie które mamy głęboko w sercu czasem nawet do końca życie a czasem tylko chwile ale to nie emocje i nie EGO lub rozum. Smutek jest silniejszy od naszego chcenia lub nie. Jest silniejszy od naszego zrozumienia sytuacji i jest silniejszy od nas samych. Smutku nie można się pozbyć na zawołanie lub go zabić tabletkami. Smutku nie można się pozbyć ale można z nim żyć. To podstawa naszego uczucia i jedyne co możemy to go zaakceptować.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGNETYZM A POZIOM WIBRACYJNY CZAS NA PRAWDE

Magnetyzm a poziom wibracyjne to dwie zupełnie różne sprawy dlatego że magnetyzm to dwa bieguny które się wzajemnie przyciągają a poziom wibracyjny to "dokładnie" te same wibracje i nadajecie na tych samych falach. Ten poziom wibracyjny jest bardzo silnie zbliżony do siebie i dlatego taka dobra komunikacja a magnetyzm to ten sam materiał ale różne nadawanie a przy odbieraniu zaczynają działać plusy i minusy i czym więcej jest ich na przemian tym lepsze przyciąganie.  Magnetyzm raczej się nie zmienia ale jest to możliwe a przy poziomie wibracyjnym t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAKOCHANIE SIĘ CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas jest stworzony z miłości. Każdy z nas jest częścią tej miłości ale czy zna miłość?  Ilu z nas tak naprawdę w życiu kochało? A ilu z nas się zakochało? Bo kochać można od zawsze czyli mamę tatę babcie dziadka siostrę lub brata ale jeśli mowa o zakochaniu to trochę inna sytuacja bo zakochujemy się w osobach i nie planujemy tego nie mamy na to żadnego wpływu i nie mamy żadnej kontroli. Zakochanie rządzi nami a nie my nim. Zakochanie przychodzi znienacka i może tak samo szybko minąć nawet nie będziemy mieli na to żadnego wskazania nic o tym świadczyć nie będzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGIA ZAWSZE WŚRÓD NAS CZAS NA PRAWDE

Magiczne momenty zdążają się każdemu ale każdy je inaczej nazywa. Każdy ma do nich inne podejście. Jest to zupełnie oczywiste z wielu powodów. Z racji naszego wychowania. Wyborów moralnych lub z racji naszego niedoinformowania. Jest jeszcze bardzo wiele powodów z którymi możemy się spotkać natrafiając na opinie innych.  Natomiast fakt że każdy ma do czynienia z magią życia jest niepodważalny i nawet wielu naukowców potwierdza te wydarzenia i nie mają nawet możliwości im zaprzeczyć ale też nie bardzo nazywają je magią życia. Zawsze zna (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPROSZENIE CZAS NA PRAWDE

Zapraszam wszystkich do zabawy. Zapraszam wszystkich do radości. Zapraszam wszystkich do uśmiechu.  Zawsze jest powód do świętowania. Zawsze jest powód żeby coś zacząć. Zawsze jest powód żeby od czegoś zacząć. Kiedy znajdziemy taki powód do radości będziemy już mieli dobry początek potem zostaje robić coś na ta okazję. Potem zostaje tyko czynić. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZACZYNAMY WSZYSTKO OD NOWA CZAS NA PRAWDE

Zaczynamy nowy sezon. Zaczynamy nowy etap życia. Od wiosny wszystko się zaczyna. Od wiosny można powiedzieć budzi się wszystko do życia. Nowe energie wchodzą w nasze przestrzenie i nowe budzi się w nas. Każdy ma inne plany na cały rok ale od wiosny wszyscy nabierają większej ochoty na działanie. Zatem przyciągamy do siebie mnóstwo spraw które czekają już na nas ustawione w kolejce i czekają na naszą ochotę do działania. Zacznijmy podejmować wyzwania i to wszystko co się z nimi wiąże. Zacznijmy kreować nowe przedsięwzięcia aby mieć nowe osiągnięcia. Każde nowe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZABIEGI CZAS NA PRAWDE

Zabieganie o coś. Zabieganie o kogoś. Zawsze jest o co zabiegać. Zawsze jest o co się starać. Jesteśmy zawsze w trybie starania się jeśli nam na czymś zależy jeśli chcemy dobrze wypaść. Jeśli mamy jakieś plany w stosunku do kogoś lub do czegoś.  A czy mamy na względzie samych siebie? A czy mamy na względzie zabieganie o siebie dla samych siebie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZACHOWAJ DLA SIEBIE CZAS NA PRAWDE

Zawsze jest co zachować dla siebie samego. Zawsze jest co mieć w ukryciu przed ludźmi. Mamy bardzo wiele takich prywatnych spraw. Tematów które powinniśmy zachować tylko dla siebie tematów które są tylko nasze które nie należą do tych którymi można się dzielić. Mamy swoje własne małe tajemnice i nie mamy obowiązku się nimi z nikim dzielić.  Ale to co do tych tajemnic należy to już zupełnie inny temat. Zadaniem każdego z nas jest dobrze się zastanowić co tak naprawdę jest tyko nasze i czym nie powinniśmy się dzielić z nikim. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KREOWANIE A MARZENIA CZAS NA PRAWDE

Zajmiemy się dzisiaj różnicami między kreowaniem a marzeniami.  Kiedy kreujemy naszą rzeczywistość jesteśmy w trybie czynnym. Mamy pełną uwagę na temat tego co właśnie kreujemy. Mamy dobrze zaplanowane szczegóły i mamy dobrze zaplanowane inne tematy dookoła.  A jeśli marzenia są w naszej głowie to zaczynamy mieć dużo ró (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOBIEGLIWOŚĆ CZAS NA PRAWDE

Zapobiegliwość to cecha ludzi niepewnych. Niepewnych siebie samych. Niepewnych wszelkiego rodzaju swoich decyzji. Niepewnych jutra i niepewnych co ich życie znaczy.  Zapobiegliwość to działanie na wszelki wypadek - tak jakby wypadki się zdarzały... Zapobiegliwość to dawanie wyjścia takim zdarzeniom których nie jesteśmy w sanie zdefiniować. To usprawiedliwianie losu i chęć dania mu drugiej szansy bo wydaje się komuś że to co się właśnie wydarzyło było niewypałem lub bardzo nieudaną akcją.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »