Rozwój duchowy

Wpisy zawierające słowo kluczowe rozwój duchowy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

POZWOLENIE CZAS NA PRAWDE

Pozwolenie sobie samemu na cokolwiek w życiu wcale nie jest takie proste i oczywiste. Żyjemy w świecie wymyślonych i nierealnych barier które tak naprawdę nawet nie są nasze. Przejmujemy je przez całe nasze życie i z absolutną wiarą że tak jest. Ograniczamy samych siebie i nie pozwalamy na zaistnienie w naszym życiu tego co do naszego życia należy tego co do nas należy. Czasem ludzie bronią sobie nawet najbardziej podstawowych rzeczy takich jak radość czy szczęście. A nawet niektóre ugrupowania twierdzą że nie można słuchać własnego serca bo ono kłamie. To w t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGICZNE STREFY CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem kiedy zmienia się strefa energetyczna w której żyjemy zaczynamy odczuwać pewnego rodzaju oznaki które o tym świadczą. Jest ich kilka takich samych dla wszystkich a potem inne się pojawiają w zależności od wrażliwości energetycznej i rozwiniętej świadomości. Bo czym wyższe nasze wibracje tym zwracamy większą uwagę na otrzymywane energie z zewnątrz. Jesteśmy w stanie więcej czuć słyszeć i widzieć. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKOŚĆ ŻYCIA CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma inne marzenia i każdy pragnie czegoś innego dla siebie ale każdy chce być szczęśliwy.  Każdy jest w innym stanie świadomości więc i każdy uważa co innego za szczęście. Jaką definicje każdy z nas posiada i co jego zdaniem jest pełnia szczęścia to już każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Nie zmienia to jednak faktu że nie każdy to szczęście ma. I teraz nasuwa się pytanie; dlaczego? M (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZACHODZACE ZMIANY CZAS NA PRAWDE

 Nowe energie wchodzą do naszego życia. Nowe energie słońca i księżyca. Zaczyna się okres przeprogramowywania wartości związanych z partnerstwem dwóch energii męskiej i żeńskiej. Zmiany które narazie nadchodzą to tylko na poziomie mentalnego zrozumienia że wszystko jest istotne i że jesteśmy podzieleni w świecie fizycznym a w metafizycznym takich podziałów nie ma. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NOWA DROGA CZAS NA PRAWDE

Nowa droga przed nami. Nowa w znaczeniu coś czego jeszcze nie znamy. Nowa w znaczeniu takiej której się nie spodziewamy. Każdy z nas ma przed sobą nową drogę bo czy to każdy kolejny dzień czy świadoma wyprawa w nieznane to i tak dla nas nowe i nie do przewidzenia. Masz zamiar przywitać go z otwartymi ramionami czy zamknąć się i nie otwierać? D (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOMNIJ CZAS NA PRAWDE

Zapomnij że jesteś sam. Zapomnij że nie masz przy sobie osób które są ci przychylne. Zapomnij że nie masz przyjaciół. Zapomnij że jesteś jedyny ze swoimi zmaganiami. To wszystko już minęło. Teraz nadszedł czas na współpracę. Teraz nadszedł czas na partnerstwo na zmianę stanu rzeczy.  Czas na nowe doświadczenia i na no (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZABLOKOWANIA ENERGETYCZNE CZAS NA PRAWDE

Takie zablokowania występują narazie bardzo powszechnie ze względu na bardzo niskie wibracje i nie mają nic wspólnego z zabrudzeniami o których ludzie mówią. Jak czakra może być zabrudzona? Nie ma takiej możliwości. Czakram to miejsce skupiania się energii nie jest żadnym naczyniem lub gruczołem.  Jest skupieniem energetycznym o danej frekwencji.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAWSZE PAMIĘTAJ CZAS NA PRAWDE

Zawsze pamiętaj o tym że są tematy które istnieją zawsze które nie zostały odkryte dopiero kilka lat temu. Zawsze pamiętaj że te tematy są znane ludziom nie dlatego że jest na nie popularność tylko to coś co do nas należy od zawsze. Jest niezmienne i niezawodne. Tematy i zasady które działają bez względu na to czy ktoś uzna je za prawdziwe czy wymyślone przez człowieka. Zasady niepodlegające nikomu i niczemu. Nie można na nie wpłynąć ale można z nich korzystać i robić z nich własny użytek.  Masz prawo się nie zgodzić i powiedzieć ż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOBIEGANIE CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem gdy mamy ochotę na coś lub na kogoś wpłynąć zastanówmy się jak możemy zatrzymać się w momencie magii świadomości. Każda nowa myśl może być myślą świadomą. Możemy kontrolować nasze myśli słowa i czyny. Kiedy zaczynamy to robić zaczynamy dostrzegać zmiany zachodzące w naszej przestrzeni zmiany naszych poglądów i zmiany zachowań innych ludzi. Zmiany wynikać będą z naszej uważności do samego siebie i z uważności do tego co się dookoła nas dzieje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MACIE MIEĆ TO SAMO... CZAS NA PRAWDE

Macie mieć takie same wierzenia. Macie mieć to samo w głowie. Macie mieć takie same odczucia. I to i tamto macie mieć takie samo... to przecież nie możliwe i każdy logiczny człowiek o tym wie. Nie ma nawet takiej możliwości żeby ktokolwiek na całym świcie miał coś takiego samego jak wy. Każdy z nas kreuje swoje własne życie właściwie od dnia urodzenia wiec ile miliardów sekund się na to składa a w każdej sekundzie inna myśl. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUŻA ZMIANA NASTROJU CZAS NA PRAWDE

Kiedy zmieniają się wibracje Ziemi to nasze zaczynają się podnosić samoistnie ale niewiele tylko na tyle aby nas pobudzić do działanie abyśmy odczuli zmiany w nastroju aby nasz humor się poprawił a nasze myśli były najbardziej pozytywne jakie w danym temacie mogą być. Ale to tylko mała zmiana bo Ziemia dyktując poziom nikogo tak naprawdę nie zmusza to od nas zależy czy przyjmiemy zaproszenie i nakręcimy swoje na tyle aby zmiana priorytetów zmieniła nam nastrój. Aby wszystko było jakieś takie inne jakieś takie mniejsze i bardziej kolorowe. Każda zmiana powoduje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAŁA ZMIANA WIBRACJI CZAS NA PRAWDE

Zmiana wibracji w dzisiejszych czasach jest dyktowana przez naszą planetę i nie ma takiej możliwości aby jej nie podlegać. Wszystkie zmiany wibracji są zmianami na wyższe i nasze zmiany wibracyjne też takie są. Wprawdzie to nie oznacza że każdy z nas zmienia swoje wibracje na wyższe. To akurat jest bardzo zależne od indywidualnej osoby bo każdy z nas ma inne wibracje i nie każdy ma ochotę je zmieniać. Jeśli Ziemia zmienia swoje wibracje na wyższe to my możemy z tego skorzystać lub nie. Ale jeśli nie korzystamy lub wręcz stawiamy opór to nasze samopoczucie staje się z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAKOŃCZENIE SEZONU CZAS NA PRAWDE

Każdy sezon ma swój początek i koniec. Jedni się cieszą z początków a drudzy z zakończenia. I jedni i drudzy lubią coś innego żegnać i witać.  Nadszedł czas abyśmy się pożegnali z sezonem zimowym i zaczęli nowy sezon wiosenny. W każdym sezonie mamy inne priorytety i na co innego czas. Zawsze jest dobrze o tym pamiętać że każdy sezon ma swoje prawa i ma swoje plusy i minusy. Każdy z nas jest nastawiony na inne tematy w danym okresie roku.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODNALEZIONE CZAS NA PRAWDE

Może zacznijmy od tego co zgubione. Może zacznijmy od tego co stracone. Pamiętaj! Nic się nie gubi i nie traci tylko zmienia swoje miejsce a czasem właściciela. Przyroda to miejsce ciągłego ruchu. Nie mam takiej możliwości aby coś było ciągle w tym samym miejscu bez jakiejkolwiek zmiany.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SMUTEK CZAS NA PRAWDE

Jest wiele rodzajów smutku. Jest wiele powodów do smutku. Każdy z nas doświadczył w swoim życiu smutku i każdy dobrze zna jego uczucie. Mamy prawo być smutni bo smutek nie ma nic wspólnego z załamaniem się emocji czyli z popularną depresją. Smutek to uczucie które mamy głęboko w sercu czasem nawet do końca życie a czasem tylko chwile ale to nie emocje i nie EGO lub rozum. Smutek jest silniejszy od naszego chcenia lub nie. Jest silniejszy od naszego zrozumienia sytuacji i jest silniejszy od nas samych. Smutku nie można się pozbyć na zawołanie lub go zabić tabletkami. Smutku nie można się pozbyć ale można z nim żyć. To podstawa naszego uczucia i jedyne co możemy to go zaakceptować.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »