Rozwój duchowy

Wpisy zawierające słowo kluczowe rozwój duchowy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

DUCHU MUSISZ WIEDZIEĆ!

SŁOWO  STWÓRCY  kierowane jest do wszystkich ludzi na Ziemi, bo to czas Apokalipsy!DUCHU MUSISZ WIEDZIEĆ!46.Duchu musisz wiedzieć, że ty sam zezwalasz na takie prowadzenie, na wszystko co się wokół ciebie dzieje, cała magia ciemnego lotu twojego ducha, to twój rozumek ci załatwił i już nic nie widzisz i mówisz; ja to znam, ja to wiem, ja to dotykam, to twoje ego przemawia przez ciebie, zamiast czyste działania czystego ducha wewnętrznej czystości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO TOBIASZA29@ R.R.

DO TOBIASZA29@ R.R. 44. Apostoł Tyara i apostoł Mojżesz przyjmują wszystko co przychodzi z ducha i nie ma już niczego co ich łączy z ziemskim. Tobiasz R.R. nic nie może zrozumieć, bo przyjmuje wszystko co produkuje jego rozum ziemski, a nie z ducha płynące obrazy i teksty. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE Z TZW RUCHU GRAALA

LUDZIE Z TZW RUCHU GRAALA43.Ludzie z tzw. »Ruchu Graala«, co tam robicie?Czytacie wszystkie teksty Jezusa Chrystusa Przesłanie MIŁOŚCI i je wyśmiewacie, czy wiecie, że występujecie przeciwko STWÓRCY, czy macie choć pojęcie z jaką potężną energią się zmierzacie, i że z pozycji ciemnego nurtu występujecie, czy macie pojęcie co się z wami stanie jak się nie zmienicie i jak nie pójdziecie za ŚWIATŁEM, gdzie skończycie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE

WSZYSTKO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE42.Wszystko wybucha, kamień na kamieniu nie zostanie, tam gdzie są fałszywe znaki ogień oczyści wszystko, ludzkie duchy spalicie się w ogniu z własnego chcenia, z własnego wyboru. Wydajecie na siebie wyrok.Syreny już wyją cały czas, bo nie ma komu wyłączyć, wszyscy gaszą, nie są w stanie już niczego powstrzymać, syk ognia już słychać, leci już na ziemię, ogień lać się będzie z nieba, musi wypalić do końca, do dna, wszystko co jest związane z ciemności (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GDYBYŚCIE! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

GDYBYŚCIE! 79. Gdybyście nawet stawali na głowie i uszami przytupywali, gdybyście opowiadali nowe bajki i te wasze pomówienia, to i tak po waszej stronie nie ma żadnego żywego ducha, z którym warto by było podyskutować lub przyjąć jego teorię, sprawdzić ją czy jest warta tego by się nią pokierować. Nie wzbudzacie żadnego zainteresowania, kręcicie się wokół swojego ogona. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI 78. Usypiają was ciemności, ukołyszą i ululają do snu wiecznego, pięknymi słówkami, pochlebstwami, to dadzą wam plusiczka, buziaczka, lub prezencik taki mały, maluteńki i tym dajecie się kupić, tutaj was łapią swoimi lepkimi mackami, tworzą się włókna nie do odcięcia, bo lubicie takie lepkie pochlebstwa, miłe słówka, choć nic nie znaczące, wręcz kłamstwa, oszustwo dane wam na tacy, ale wy uważacie, że to miłe, jak sobie jeszcze poprzeklinacie, to tworzycie ciemne kanały i cały czas do was po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODDAJCIE IM TE TEKSTY

ODDAJCIE IM TE TEKSTY 41. Oddajcie im te teksty są źle przetłumaczone przez ciemnych, bo oni są po prostu ciemni, a nie da się przetłumaczyć literacko ponieważ to znaczy martwo. A dalej zaciemniają swoimi ciałami wszystkie teksty, trzeba ich zostawić i oddać im zaciemniony tekst, przyjdzie w odpowiednim momencie należycie oczyszczony. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PROPOZYCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA

PROPOZYCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA 40. Padła propozycja dla ludzkiego ducha; ludzki duchu czy chcesz zostać uczniem Jezusa Chrystusa, propozycja nie została przyjęta, bo milczenie, czy zastanawianie się, to dziś już odmowa. I nie ma już możliwości, bo szkoła została zamknięta dla ludzkich duchów na ziemi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WE WSZYSTKICH INKARNACJACH

WE WSZYSTKICH INKARNACJACH 39. We wszystkich inkarnacjach na to co cię spotyka ciężko sobie zapracowałeś, żyjąc w oparciu fałszywego znaku i fałszywych poglądów. Swoje grzeszki ciągle usprawiedliwiasz, ale (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ 77. A was ciemności zabierają, kołeczki osikowe i srebrne kule codziennie lecą do was, bo o to prosicie, o to wręcz się bardzo mocno domagacie. Ciemne tło i wilk, to m&o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRAMA ZAMKNIĘTA

BRAMA ZAMKNIĘTA 38. Ludzki duchu brama się zamknęła dla ciebie, czekasz już tylko na wydarzenia, niczego nie chcesz przyjąć dobrowolnie, to wydarzenia zmuszą was do służenia STWÓRCY na ziemi.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZŁOWIECZE

CZŁOWIECZE37.Człowiecze czołgasz się po podłodze jak robal, rozdeptany szukający pomocy przed swoim katem.Nie ma już ratunku na głuchotę i głupotę, rozumowego blokowania ducha, w ogóle już nie słuchasz, całkiem się zamknąłeś i szukasz już tylko pieniędzy, duchowo jesteś całkiem martwy, nie ma psyche jest tylko some.Martwe myśli, martwe czyny i martwe bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYSZEDŁ SMS UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PRZYSZEDŁ SMS76.Przyszedł SMS do apostoła Mojżesza z nr. telefonu 0 – 511 744 074 o treści cyt.: »Pozdrawiam Mojżesza« drugi cyt: »zadzwoń« i trzeci cyt.: »Bogdanie przyjmij mnie do siebie«, człowiecze jak masz sprawę to dzwoń, ale do ciebie nikt dzwonił nie będzie, to ty masz się wysilić.Następnie zadzwonił trzy razy, w telefonie bełkot, ogromny strach, po drugiej stronie chory ziemski człowiek. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POMYŚL LOGICZNIE CZŁOWIECZE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POMYŚL LOGICZNIE CZŁOWIECZE 75.Pomyśl logicznie człowiecze ziemski jak STWÓRCA ma ciebie zawiadomić o wydarzeniach na Ziemi, które są dla wszystkich najważniejsze.Jak można dać wam podpowiedzi o rozwoju duchowym, jak wy się kierujecie strachem, a podpowiedzi z ducha wyśmiewacie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TELEWIZJA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

TELEWIZJA74.Telewizja to rozumowe płytkie szufladki i ramki, duży budynek, wielu krzątających się ludzi ziemskich, wszystko poukładane, już zaszeregowane, nie da się zmienić, bo nikt i nic przyjąć już nie chce, kasa i tylko kasa się liczy, nie ma nic światłego, tylko bardzo mocne negatywne energie.Kamery, zamki, szyfry i sztuczna ochrona, przed negatywnymi energiami pełne otwarcie, nikt nie chroni nikogo, a przez podawanie ręki przekazywane bardzo mocne ciemne nurty, samo dno. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »