Rozwój duchowy

Wpisy zawierające słowo kluczowe rozwój duchowy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

AWANS CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas kiedyś w życiu awansował i coś co może sobie zawdzięczać jako zasłużoną zmianę pozycji w której się znajduje. I dlatego nazywamy to awansem osobistym. Jeśli mamy na myśli inne awansy to ja się już na tym nie znam. Każdy awans ma podłoże chęci zmian i chęci parcia do przodu. Nasz awans jest z naszej i tylko z naszej inicjatywy. Mamy ochotę piąć się co raz wyżej w swoim własnym rozwoju osobistym i dlatego jesteśmy stawiani przed punktami które nas ustawiają jakby piętro wyżej. Wznoszą nas jakby windą na kolejne piętro. Zaczynamy widzieć zmiany w nasz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KIM JESTEM? CZAS NA PRAWDE

Gdy zaczynamy swoją przebudzoną drogę zawsze pojawia się nam to pytanie. I mogę wam powiedzieć że to pytanie powraca gdy wchodzimy na wyższe poziomy naszego rozwoju. To tak zwane pytanie "bumerang" ale za każdym razem w zupełnie innej odsłonie. Za każdym razem nasze zrozumienie siebie ulega transformacji i nasze odpowiedzi są diametralnie różne. To jest zupełnie normalne i zrozumiałe i świadczy o naszym progresie.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MANIFESTACJA CZAS NA PRAWDE

Manifestacja tego co jest naszą zasługą czasem jest nieświadoma i czasem mało chciana przez osobę która ma daną manifestację w swojej przestrzeni. A dlaczego? Bo to wynik niezrozumienia na czym polega manifestacja i małej znajomosci praw wszechświata.  Każda energia jest angażowana. I każda z tych energii którymi my dysponujemy zos (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGIA JEST WSZĘDZIE CZAS NA PRAWDE

Zawsze jest wiele do zdefiniowania jako magia ale czy to oznacza że wszystko co chcemy możemy nią nazywać? Więc to wyglada tak. Magia z definicji ziemskiej jest tym co można wykonać w sposób niekoniecznie znany innym i efekty tego czynu będą zaskakiwały innych. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MARZENIA CZAS NA PRAWDE

Kochani co to są w ogóle marzenia? Jaka jest definicja kryjąca się za tym słowem? Jeśli zwrócimy na język angielski to ten sam wyraz co słowo sen. W naszym języku to jednak duża różnica więc o co tu chodzi tak naprawdę? Jeśli snimy to mamy różne dziwne obrazy przed oczami i one wcale nie muszą być nawet wspólne z ty (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MATKA ZIEMIA CZAS NA PRAWDE

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Ziemi. I co z tego? To tak dokładnie jak my mamy raz w roku urodziny i to oznacza że przez cały rok nie pamiętamy o sobie? Nie kąpiemy się i nie odżywiamy się? Coś tu jest naprawdę nie tak jak powinno być. Czy o swojej własnej matce też pamiętamy tylko w dzień matki?  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POZWOLENIE CZAS NA PRAWDE

Pozwolenie sobie samemu na cokolwiek w życiu wcale nie jest takie proste i oczywiste. Żyjemy w świecie wymyślonych i nierealnych barier które tak naprawdę nawet nie są nasze. Przejmujemy je przez całe nasze życie i z absolutną wiarą że tak jest. Ograniczamy samych siebie i nie pozwalamy na zaistnienie w naszym życiu tego co do naszego życia należy tego co do nas należy. Czasem ludzie bronią sobie nawet najbardziej podstawowych rzeczy takich jak radość czy szczęście. A nawet niektóre ugrupowania twierdzą że nie można słuchać własnego serca bo ono kłamie. To w t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGICZNE STREFY CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem kiedy zmienia się strefa energetyczna w której żyjemy zaczynamy odczuwać pewnego rodzaju oznaki które o tym świadczą. Jest ich kilka takich samych dla wszystkich a potem inne się pojawiają w zależności od wrażliwości energetycznej i rozwiniętej świadomości. Bo czym wyższe nasze wibracje tym zwracamy większą uwagę na otrzymywane energie z zewnątrz. Jesteśmy w stanie więcej czuć słyszeć i widzieć. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKOŚĆ ŻYCIA CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma inne marzenia i każdy pragnie czegoś innego dla siebie ale każdy chce być szczęśliwy.  Każdy jest w innym stanie świadomości więc i każdy uważa co innego za szczęście. Jaką definicje każdy z nas posiada i co jego zdaniem jest pełnia szczęścia to już każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Nie zmienia to jednak faktu że nie każdy to szczęście ma. I teraz nasuwa się pytanie; dlaczego? M (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZACHODZACE ZMIANY CZAS NA PRAWDE

 Nowe energie wchodzą do naszego życia. Nowe energie słońca i księżyca. Zaczyna się okres przeprogramowywania wartości związanych z partnerstwem dwóch energii męskiej i żeńskiej. Zmiany które narazie nadchodzą to tylko na poziomie mentalnego zrozumienia że wszystko jest istotne i że jesteśmy podzieleni w świecie fizycznym a w metafizycznym takich podziałów nie ma. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NOWA DROGA CZAS NA PRAWDE

Nowa droga przed nami. Nowa w znaczeniu coś czego jeszcze nie znamy. Nowa w znaczeniu takiej której się nie spodziewamy. Każdy z nas ma przed sobą nową drogę bo czy to każdy kolejny dzień czy świadoma wyprawa w nieznane to i tak dla nas nowe i nie do przewidzenia. Masz zamiar przywitać go z otwartymi ramionami czy zamknąć się i nie otwierać? D (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOMNIJ CZAS NA PRAWDE

Zapomnij że jesteś sam. Zapomnij że nie masz przy sobie osób które są ci przychylne. Zapomnij że nie masz przyjaciół. Zapomnij że jesteś jedyny ze swoimi zmaganiami. To wszystko już minęło. Teraz nadszedł czas na współpracę. Teraz nadszedł czas na partnerstwo na zmianę stanu rzeczy.  Czas na nowe doświadczenia i na no (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZABLOKOWANIA ENERGETYCZNE CZAS NA PRAWDE

Takie zablokowania występują narazie bardzo powszechnie ze względu na bardzo niskie wibracje i nie mają nic wspólnego z zabrudzeniami o których ludzie mówią. Jak czakra może być zabrudzona? Nie ma takiej możliwości. Czakram to miejsce skupiania się energii nie jest żadnym naczyniem lub gruczołem.  Jest skupieniem energetycznym o danej frekwencji.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAWSZE PAMIĘTAJ CZAS NA PRAWDE

Zawsze pamiętaj o tym że są tematy które istnieją zawsze które nie zostały odkryte dopiero kilka lat temu. Zawsze pamiętaj że te tematy są znane ludziom nie dlatego że jest na nie popularność tylko to coś co do nas należy od zawsze. Jest niezmienne i niezawodne. Tematy i zasady które działają bez względu na to czy ktoś uzna je za prawdziwe czy wymyślone przez człowieka. Zasady niepodlegające nikomu i niczemu. Nie można na nie wpłynąć ale można z nich korzystać i robić z nich własny użytek.  Masz prawo się nie zgodzić i powiedzieć ż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOBIEGANIE CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem gdy mamy ochotę na coś lub na kogoś wpłynąć zastanówmy się jak możemy zatrzymać się w momencie magii świadomości. Każda nowa myśl może być myślą świadomą. Możemy kontrolować nasze myśli słowa i czyny. Kiedy zaczynamy to robić zaczynamy dostrzegać zmiany zachodzące w naszej przestrzeni zmiany naszych poglądów i zmiany zachowań innych ludzi. Zmiany wynikać będą z naszej uważności do samego siebie i z uważności do tego co się dookoła nas dzieje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »