Rozwój duchowy

Wpisy zawierające słowo kluczowe rozwój duchowy.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

OSTATNIE WŁÓKNA CIEMNOŚCI

OSTATNIE WŁÓKNA CIEMNOŚCI 24.Ostatnie włókna ciemności odpadają i wolny swobodny duch ludzki pływa z radości wewnętrznej wzbijając się wysoko w kierunku STWÓRCY do góry, i jeszcze, jak najwyżej, a potem gdy osiągnie duchowy pułap unosi się już tylko w szerz, aby poznać swoją drogę, tą jedyną, najlepszą usłaną czystością lilii i miłością zielonych serc płynącą z wnętrza naczynia, z ducha wzmocnioną czynami z uczucia, a do tego potrzeba szczypta logiki w czujności wzbogaconej zmysłami wyostrzonymi płomieniem rozpalonym przez wysoką wiarę i poznanie, z uczuciem miłości duchowej przekazuje promieniowania duchom chcącym iść po drodze PRAWDY do STWÓRCY, do domu, do (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ECHO NIESIE WIEŚĆ PO LESIE

ECHO NIESIE WIEŚĆ PO LESIE23.Echo niesie wieść po lesie, wszystkie istoty i twory dobrą nowinę przekazują dalej, a wieść niesie; Jezus Chrystus po drogach polnych wędruje i wszystkim Miłość przekazuje, bo ziemscy ludzie oślepli i ogłuchli, o Miłości zapomnieli, a Prawdy idącej nie odczuli, rozum PRAWDĘ odrzucił, to ciemności.Natura radość przejawia, Miłość przyjmuje bo zgodnie z prawami stworzenia żyje, zwierzęta wokół się garną, bo w Miłości bezpieczeństwo czują i ciepło. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NA JEDNEJ GAŁĘZI

NA JEDNEJ GAŁĘZI21.Na jednej gałęzi Kruk z Wroną siedzi i do ciemnej strony swojej przyciąga ciemne takie same twory jak one, tylko zwie się Sroka.Wszystkie trzy krzyczą razem, dawaj sreberko, to ja dam ci mój ciemny ogon co do mnie jest przyczepiony.Siedzą skrzeczą ciemne formy wzmacniają i przeciwko PRAWDZIE wystąpić próbują, ale od razu w nos cios otrzymują i ze złości jak bańka mydlana pryskają.Za blisko Ziemi, już tylko leżą nawet pełzać już nie potrafią, nie mają już w niczym oparcia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE OBUDŹ SIĘ

LUDZKI TWORZE OBUDŹ SIĘ20.Ludzki tworze obudź się i otwórz oczy, zacznij widzieć PRAWDĘ, jest zawarta w tobie, czytaj i żyj zgodnie z Prawami STWÓRCY, to twoje być albo nie być.Zobacz jak prowadzisz do zagłady swoje ziemskie dzieci.Prowadząc je do zagłady i tak dostaniesz za takie prowadzenie należną zapłatę, zapomniałeś jaka jest PRAWDA, a w niej zawarta MIŁOŚĆ, surowa wymagająca i sprawiedliwa, nie masz już czasu by naprawić wszystkie krzywdy, ale możesz jeszcze zacząć swoim rozwojem duchowym odczynić, bo z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEKANIE

CZEKANIE 17.Czekanie to nie siedzenie w bezruchu to pracowanie na rzecz STWÓRCY to służenie ŚWIATŁU, mówienie PRAWDY w każdym momencie, to dawanie MIŁOŚCI.Pokazywanie drogi do Światła.Przyjdą ziemscy ludzie, będą prosić, tylko MIŁOŚĆ z PRAWDY może im pomóc.Bądźcie surowi i wymagający, dajcie to co dla ziemskich duchów korzystne, pętają swojego ducha rozumowo to ziemskie ciało cierpi, trzeba ich uwalniać pokazując im drogę przez Słowo do góry, przez oczyszczenie do PRA (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRÓBA GENERALNA

PRÓBA GENERALNA 16.Próba generalna zakończona, zaczyna się spektakl dla ludzkiego twora na Ziemi, akt pierwszy czas zacząć.Dziura w chmurach to nie znak to fakt, tak zaczyna się pierwszy akt spektaklu, na rozpoczęcie dzwon już dzwoni pod kontrolą STWÓRCY wszystko współbrzmi z naturą.    (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZUMEM BOGA NIGDY NIE POJMIESZ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ROZUMEM BOGA NIGDY NIE POJMIESZ! 9. Rozumem Boga nigdy nie pojmiesz w materii. Możesz dzieła woli Bożej poznać, wielkość możesz Boga odczuć sercem swoim, im wyższy poziom reprezentujesz, tym bardziej wielkości Boga się boisz i pokorniejesz szybko jak lód w słońcu wiosennym, który zwiastuje ocieplenie. Ludzie gubią się codziennie w rozumowym działaniu, popełniają błędy, które ciągle wychodzą na jaw. Pokazują wła (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NA SKALNEJ PÓŁCE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NA SKALNEJ PÓŁCE 3. Na skalnej półce stoi człowiek już rok cały na tej ziemi i nie widzi zagrożenia. Jeszcze jeden krok i straci oparcie pod stopami! Na czymś próbuje się oprzeć targany wewnętrznymi uczuciami, nie wie komu ma zaufać, wiele razy już się zraził, każdy coś innego szepcze mu do ucha. Sam jeszcze jest za słaby, aby dalej iść się odważył. Nie wierzy sobie samemu, trudno oprzeć się na własnych przeżyc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOŻE OJCZE, BĄDŹ BŁOGOSŁAWIONY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BOŻE OJCZE, BĄDŹ BŁOGOSŁAWIONY...! 2. Boże Ojcze, bądź błogosławiony poprzez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, poprzez Miłość i Wolę Boga Ojca, poprzez miłość i wolę Syna Bożego, poprzez miłość i wolę Ducha Świętego, poprzez miłość i wolę do człowieka każdego, poprzez miłość i wolę Słowa Żywego do twora każdego, aby rósł i jaśniał w poszukiwaniu Stworzyciela! W nieustannym trudzie modlitwy Bogu ofiarowuję, wszystkie myśli, słow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »