Reklama

Wpisy zawierające słowo kluczowe reklama.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Salon samochodowy w Genewie Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Porsche prezentuje technologie przyszłości i przyjazny dla środowiska samochód wyścigowy. Porsche zaprezentuje na tegorocznym salonie motoryzacyjnym w Genewie paletę modeli zoptymalizowanych pod względem zużycia paliwa i jeszcze bardziej przyjaznych dla środowiska. Tradycyjnie w czasie wystawy trwającej od 6 do 16 marca pokazane zostaną najważniejsze trendy, które będą obowiązywać w najbliższym sezonie w świecie motoryzacji. Oferta przedstawiona na stoisku Porsche sięgać będzie od prototypu wyjątkowo oszczędnego modelu Cayenne Hybryd, aż do Porsche RS Spyder. Ten samochód wyścigowy odnoszący największe sukcesy w amerykańskiej serii Le Mans ośmiokrotnie zwyciężył w roku 2007 wykorzystując przyjazne dla środowiska paliwo E10, z 10 procentową domieszką bioetanolu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Freelancer - jaka praca, taka płaca...czyli jak zacząć Szukanie Pieniędzy

Słowem wstępu wyjaśnię kim jest freelancer. Jest to wolny strzelec. Specjalista lub wyuczony w danej dziedzinie pasjonat, wykonujący pracę na zlecenie. Najpopularniejsze profesje wśród wolnych strzelców to grafika komputerowa, dziennikarstwo, doradztwo, programowanie, fotografia itp. Czyli głównie zawody związane z pracą twórczą. Do rozwoju freelancingu przyczynił się Internet, dzięki łatwej komunikacji jak i wzrostowi zapotrzebowania na wykonawców serwisów www. Kto może zostać freelancerem ? Mówiąc wprost , każdy kto ma chęci i silę do samokształcenia się i co ważne pasje w tym co robi. Kolejną cechą jest nie wątpliwie uczciwość. Ponieważ często zdarza się, że zleceniobiorca po otrzymaniu zlecenia nie zgłasza się lub kopiuje cudze prace. Są to znane problemy, tak jak podpisywanie umów. Pamiętajmy o tym, żeby ją dokładnie przeczytać i gdy nie będzie wątpliwości podpisać. W ten sposób unikniemy nie domówień związanych z terminem i płatnościami. Następnym krokiem jaki powinniśmy wy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarób na prawdziwej reklamie Szukanie Pieniędzy

  Ostatnio zastanawiałem sie nad dodatkowym sposobem zarobku szarego człowieka. Oczywiście wszelkie odbieranie maili, klikanie w banery itp itd w ogóle tu nie wchodzi w grę. Cały czas jednak miałem w głowie reklamę. Ponieważ to jedna z nie wielu branży dla ludzi nie mających wiedzy ani na celu (lub możliwości) prowadzenia własnego interesu “tu i teraz” np uczeń szkoły średniej, student, emeryt czy ktokolwiek inny. Wiele agencji reklamowych szuka możliwości wynajmu powierzchni reklamowych od ludzi.Powierzchnią można nazwać auto, billboard czy nawet płot. Grunt żeby ludzie dostrzegli reklamę. Załóżmy teraz, że taki Kowalski mieszka w domku jednorodzinnym a w okół jest ruch np mieszka przy ulicy. Po podjęciu decyzji zgłosi się do agencji lub on a sama przyjdzie do niego i postawią na jego podwórku billboard. Cena jaką płaci firma za to żeby on po prostu stał to zarobek (dla Kowalskiego)rzędu 100-300 zl. Dużo czy nie d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Reklama na samochodzie - czyli samochód zarabia sam na siebie Szukanie Pieniędzy

Ostatnio krótko pisałem o zamieszczeniu na “swojej powierzchni ” reklamy w zamian za odpowiednie opłaty. Myślę, że tematu jeszcze nie wyczerpałem. I teraz poszedłem trochę dalej. Pan Kowalski o którym wspomniałem nie musi mieć własnego terenu. Zakładając, że nie ma On gdzie postawić billboardu, ale ma samochód daje nam to dużą szansę na godziwy zarobek. Dodatkową zachęta jest to, że jeżdżąc nie zwracamy uwagi na wygląd naszego autka a nawet zarabiamy korzystając z pewnego komfortu. Przyjrzyjmy się temu z bliska. Naklejka 3 kolorowa wycinana na maskę, tył lub drzwi przednie to zysk dla nas rzędu 200-300 zł (za jedną z “części”). Cena mocno wzrasta gdy pozwolimy okleić cały jego bok (200-600 zł), a kilkukrotnie gdy udekorujemy reklamami całe autko. Skoro do naszego portfela może “zawitać” np 1000 zł za samą reklamę to oferta zaczyna kusić. Wspomniałem o autach osobowych. A jeszcze większe zyski mamy gdy jest (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
seksowna bielizna Okruchy dnia, strzępy nocy

Kurna, cóż oni reklamują na blogowisku?! Czy tym, którzy piszą blogi akurat są majtki w głowie?! A może...:) Nie wiem. Nieważne. Wyspałam się, odpoczęłam, wyluzowałam i natychmiast świat jakby był nieco lepszy. Nie to, żeby zaraz jakiś Eden, ale w sumie znośny i jak sie lepiej przyjrzeć dość zabawny :)))) (Joaśka, do K-Nędzy, odezwij się!!!) Rano był Wiktor. Planowaliśmy Święta. Jak to miło planować Święta we dwoje...Już zdążyłam zapomnieć :( Nie to, żeby mój stosunek do Wiktora się zmienił. Jest jaki jest i przyszłości wspólnej to my mieć nie będziemy, ale dużo dla mnie robi, więc raz może być odwrotnie. No, trochę ;) (Syn, czego Cię nie ma na GG :( Napisałbyś "matka, wszystko O.K." i byłoby O.K. Czy ja potrzebuję zaraz z Tobą gadać? ) Pan z Milczenia Owiec (ze mną w roli głównej) robi się coraz ciekawszy...pooglądamy go... Wojtuś (nienawidzi jak tak do niego mówię), więc WOJTUŚ, który po upojnej nocy wybrał przyjaźń (co wszak mu nie przeszkadzało wyrażenia pragnienia, żeby wpaść się przytulić) w przyj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »