Reklama

Wpisy zawierające słowo kluczowe reklama.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kontakt Reklamy Reklam

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ DANE KONTAKTOWE: E-MAIL: elopols@op.pl DISCORD: Właściciel#2415 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zobacz cały wpis na blogu »
Link do Reklamy Reklam Reklamy Reklam

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Link do serwera: https://discord.gg/FHXgQjTMZD ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zobacz cały wpis na blogu »
Reklamy Reklam Reklamy Reklam

REKLAMY REKLAM Reklamowanie twojego serwera Discord oraz sociali! Nazwa to Reklamy Reklam Serwer powstał w Sobotę 20.11.2021 o 14:11 Serwer ma 8 botów . Serwer jest ukończony lecz otwarty na nowe pomysły. Serwera to 911604692319080458 Serwer ma 94 kanały w czym duża większość jest przeznaczona do reklamowania się Właścicielem serwera jest @Właściciel#2415 Jeśli znalazłeś błąd, masz propozycje lub chcesz o coś zapytać PV

Zobacz cały wpis na blogu »
Lekcje! Życie nastolatki

Ah środa... Lekcje... Mogę powiedzieć tylko jedno... NIEEEEEEEEEE!!! Nie no, żartuję przecież  A wy jak spędzacie środy?

Zobacz cały wpis na blogu »
2021 rokiem Kazimierza Górskiego Klasa 7

2021 rokiem Kazimierza Górskiego "Legendarny trener ma szczególne miejsce w sercach polaków"  

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapraszamy do SP nr 2! Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrołęce

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!   Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce  

Zobacz cały wpis na blogu »
REKLAMA INFORMACJE ZACHODNIE

Zobacz cały wpis na blogu »
reklama INFORMACJE ZACHODNIE

SKLEP "u Danusi" pieczywo, wędliny, słodycze  i inne produkty spożywcze oraz chemię.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapraszamy do Współpracy Pierożkarnia Maria Pudelska - Brody Małe 25 - k/Szczebrzeszyna

Zobacz cały wpis na blogu »
ZBOŻAKI OD NESTLE TESTwithME

Kolejna paczka ambasadorki i... dzieciaki skaczą z radości :) Zapewne znacie już z reklam kaszkę z chrupkami Zbożaki, tę która daje "potworność" :-D  Zachęcam wszystkich do wypróbowania, u nas świetnie się sprawdziła. Sy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"COŚ SIĘ KROI NA OBIAD" czyli KRAJANKI WINIARY TESTwithME

   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAŁA MARSYLIA TESTwithME

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Imponujące kampanie reklamowe kasienkaoreklamie

 Pisaliśmy już na naszym blogu o reklamach, które straszą i sprawiają, że podczas ich oglądania zaczynasz odczuwać lęk – tzw. prankach. Dzisiaj natomiast chciałabym poruszyć temat niezwykłych kampanii reklamowych autorstwa WWF ( World Wildlife Found ). WWF to jedna z najbardziej znanych organizacji ekologicznych na świecie, która za cel stawia sobie ochronę środowiska oraz gatunków zagrożonych wyginięciem. Ostatnio jednak zasłynęła ona między innymi z błyskotliwych akcji promocyjnych mających na celu zwrócić uwagę społeczeństwa na zachodzące na naszej planecie zmiany klimatyczne. 1000 lodowych ludzików w Berlinie Jedną z ciekawych akcji zorganizowanych przez WWF jest ta dotycząca globalnego ocieplenia na naszej planecie. Na zlecenie organizacji na jednym z placów ustawiono 1000 lodowych rzeźb. Każda z nich przedstawiała człowieka siedzącego na swoich rękach. Co miało symbolizować bierność większoś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Imponujące kampanie reklamowe Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Pisałam już na swoim blogu o reklamach teaserowych, które mają na celu wywołanie silnych emocji u obiorcy. Tak, aby zapamiętał on dany przekaz. Poruszałam także temat różnych form reklamy. Dzisiaj chciałabym przestawić Wam natomiast kilka kampanii niezwykle oryginalnych reklamowych, które odniosły ogromny sukces. A to wszystko to między innymi dzięki nośnikom, które zostały wykorzystane do ich stworzenia. Zapraszam do lektury ! Pierwszą kampanią, na którą chciałabym zwrócić uwagę jest kampania zrealizowana na potrzeby promocji perfum Christiny Aguilery z 2009 roku. W tym przypadku jako nośniki reklamowe wykorzystano wieszaki na ubrania, które rozmieszczono na ulicy jednego z izraelskich miast. Wieszaki były dosłownie wszędzie. Zwisały z gałęzi drzew, ciągnęły się wzdłuż płotów. Na żadnym z nich n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywy malarskie/rzeźbiarskie w reklamie telewizyjnej Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Chwytem, po który sięgają co raz częściej twórcy reklam jest wykorzystywanie motywów malarskich i rzeźbiarskich w reklamie. Na taki krok zdecydowała się między innymi firma Fred&Ed  - marka zajmująca się produkcją artykułów śniadaniowych dla dzieci. Wykorzystany motyw to dzieło sztuki, a konkretnie portret Mona Lisy autorstwa Leonarda da Vinci. Reklama rozpoczyna się kadrem, w którym możemy zobaczyć wnętrze domu, rodziny. Widzimy scenę, podczas której mama i dwóch chłopców rozpoczynają przygotowania do śniadania. Kobieta krząta się po kuchni, podczas gdy dwoje dzieci zaczyna szykować sobie kanapki z produktami marki Fred & Ed. Rodzinne śniadanie zaczyna przeradzać się w dobrą zabawę. Chłopcy zaczynają bawić się produktami spożywczymi, wyrywać je sobie nawzajem. Sami próbują przygotować kolorowe kanapki. Młodszemu z braci udaje się stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Wydaje się on być dumny ze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »