Reklama

Wpisy zawierające słowo kluczowe reklama.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Zapraszamy do Współpracy Pierożkarnia Maria Pudelska - Brody Małe 25 - k/Szczebrzeszyna

Zobacz cały wpis na blogu »
ZBOŻAKI OD NESTLE TESTwithME

Kolejna paczka ambasadorki i... dzieciaki skaczą z radości :) Zapewne znacie już z reklam kaszkę z chrupkami Zbożaki, tę która daje "potworność" :-D  Zachęcam wszystkich do wypróbowania, u nas świetnie się sprawdziła. Sy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"COŚ SIĘ KROI NA OBIAD" czyli KRAJANKI WINIARY TESTwithME

   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAŁA MARSYLIA TESTwithME

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Imponujące kampanie reklamowe kasienkaoreklamie

 Pisaliśmy już na naszym blogu o reklamach, które straszą i sprawiają, że podczas ich oglądania zaczynasz odczuwać lęk – tzw. prankach. Dzisiaj natomiast chciałabym poruszyć temat niezwykłych kampanii reklamowych autorstwa WWF ( World Wildlife Found ). WWF to jedna z najbardziej znanych organizacji ekologicznych na świecie, która za cel stawia sobie ochronę środowiska oraz gatunków zagrożonych wyginięciem. Ostatnio jednak zasłynęła ona między innymi z błyskotliwych akcji promocyjnych mających na celu zwrócić uwagę społeczeństwa na zachodzące na naszej planecie zmiany klimatyczne. 1000 lodowych ludzików w Berlinie Jedną z ciekawych akcji zorganizowanych przez WWF jest ta dotycząca globalnego ocieplenia na naszej planecie. Na zlecenie organizacji na jednym z placów ustawiono 1000 lodowych rzeźb. Każda z nich przedstawiała człowieka siedzącego na swoich rękach. Co miało symbolizować bierność większoś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Imponujące kampanie reklamowe Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Pisałam już na swoim blogu o reklamach teaserowych, które mają na celu wywołanie silnych emocji u obiorcy. Tak, aby zapamiętał on dany przekaz. Poruszałam także temat różnych form reklamy. Dzisiaj chciałabym przestawić Wam natomiast kilka kampanii niezwykle oryginalnych reklamowych, które odniosły ogromny sukces. A to wszystko to między innymi dzięki nośnikom, które zostały wykorzystane do ich stworzenia. Zapraszam do lektury ! Pierwszą kampanią, na którą chciałabym zwrócić uwagę jest kampania zrealizowana na potrzeby promocji perfum Christiny Aguilery z 2009 roku. W tym przypadku jako nośniki reklamowe wykorzystano wieszaki na ubrania, które rozmieszczono na ulicy jednego z izraelskich miast. Wieszaki były dosłownie wszędzie. Zwisały z gałęzi drzew, ciągnęły się wzdłuż płotów. Na żadnym z nich n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywy malarskie/rzeźbiarskie w reklamie telewizyjnej Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Chwytem, po który sięgają co raz częściej twórcy reklam jest wykorzystywanie motywów malarskich i rzeźbiarskich w reklamie. Na taki krok zdecydowała się między innymi firma Fred&Ed  - marka zajmująca się produkcją artykułów śniadaniowych dla dzieci. Wykorzystany motyw to dzieło sztuki, a konkretnie portret Mona Lisy autorstwa Leonarda da Vinci. Reklama rozpoczyna się kadrem, w którym możemy zobaczyć wnętrze domu, rodziny. Widzimy scenę, podczas której mama i dwóch chłopców rozpoczynają przygotowania do śniadania. Kobieta krząta się po kuchni, podczas gdy dwoje dzieci zaczyna szykować sobie kanapki z produktami marki Fred & Ed. Rodzinne śniadanie zaczyna przeradzać się w dobrą zabawę. Chłopcy zaczynają bawić się produktami spożywczymi, wyrywać je sobie nawzajem. Sami próbują przygotować kolorowe kanapki. Młodszemu z braci udaje się stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Wydaje się on być dumny ze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Reklama a płeć Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 O tym, że mężczyźni i kobiety różnią się od siebie wiadomo od zawsze. Różnice te są widoczne w sferze fizycznej ale też i psychicznej. Inaczej myślimy, postrzegamy świat. Czy wiedzieliście jednak, że nasza reakcja na konkretne treści reklamowe jest także zdeterminowana przez naszą płeć. Jeśli nie koniecznie musicie to zmienić ! Twórcy reklam, specjaliści od marketingu i promocji, marketingu internetowego już dawno to odkryli i swoją wiedzę na ten temat wykorzystują do tworzenia materiałów reklamowych. Dlatego też reklamy tworzone z myślą o kobietach różnią się zupełnie od tych, które są dedykowane mężczyznom. My w dzisiejszym artykule spróbujemy przyjrzeć się tym różnicom. Po pierwsze inny jest sposób prezentacji produktu w reklamach przeznaczonych dla obu płci. Do kobiet przemawia przedstawienie produktu poprzez prezentację, zapach.  Jako że kobiety przej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
I znowu reklama... Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 W dzisiejszych czasach zewsząd otaczają nas reklamy. Możemy spotkać je  na ulicach miast, na  klatkach schodowych, a nawet za wycieraczkami naszych aut. Nierzadko zdarza się, że przybierają one nachalną postać. Wzrasta ciągle ilość reklam emitowanych w przerwach między programami telewizyjnymi lub w ich trakcie. Materiały o charakterze reklamowym zaczynają nas irytować, a co za tym idzie skutecznie zniechęcać do oglądania telewizji. Bywa jednak i tak, że niektóre z nich wzbudzają naszą ciekawość i sprawiają, że chcemy pozostać na dłużej przed telewizorem. Takie są właśnie reklamy teaserowe, które firmy co raz częściej wykorzystują w swoich strategiach marketingowych. Zanim jednak dokładnie opisze sposób działania tego rodzaju reklamy, zacznę od wyjaśnienia jej definicji. Samo słowo „teaserowa” wywodzi się z języka angie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Poznaj 5 marek, które dzięki odpowiednim zabiegom marketingowym odniosły spektakularny sukces! Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Zakładasz swoją działalność na rynku ? Nie wiesz w jaki sposób wypromować swój produkt ? Wykorzystać do tego celu wydruki reklamowe takie jak: ulotki, plakaty czy też może postawić na marketing internetowy ? Ten artykuł jest dla Ciebie. Dzięki niemu poznasz historię produktów, które podbiły świat dzięki odpowiedniemu wypozycjonowaniu na rynku.  Pierwszym przykładem produktu, który odniósł światowy sukces są papierosy marki Marlboro. Początkowo marka Marlboro sprzedawał swoje papierosy głównie kobietom, do nich kierowała swoje reklamy. Slogan reklamowy firmy brzmiał „Mild as May”. Wszystko zmieniło się po kampanii reklamowej autorstwa Leo Burnetta, która wykorzystała wizerunek amerykańskiego kowboja na koniu. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Marlboro zamiast obniżyć ceny papierosów podwy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pozycjonowanie stron WWW kasienkaoreklamie

 Cześć. Dzisiaj chciałabym napisać kilka słów o pozycjonowaniu stron WWW. Przejdźmy już do części właściwej co to właściwie jest pozycjonowanie stron WWW i z czym to się je? Załóżmy, że mamy swoją stronę internetową i chcemy zwiększyć jej popularność. Pragniemy ją zareklamować. Od czego zacząć? Warto na początku skupić się na tym, aby nasza strona pojawiała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania słów kluczowych. Możemy to osiągnąć na kilka sposobów - zaczynając od np. wybudowania porządnego zaplecza. Takie buduje się poprzez dodawanie artykułów które będą zawierać słowa kluczowe, które z kolei będą kierować czytających na naszą stronę. Jest to bardzo uogólniony opis jednak z grubsza polega to właśnie na takim działaniu. Jest to czasochłonne i nie przynosi natychmiastowych efektów jednak z czasem dobrze zbudowane zap (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Druk wielkoformatowy Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Hej. Ostatnio zainteresowałam się drukami wielkoformatowymi. Mogłoby się wydawać, że nazwa nie kryje zbyt wielu tajemnic jednak gdy już zdecydujemy się wybrać taką formę reklamy powinniśmy się zaznajomić z kilkoma ważnymi zasadami dotyczącymi tej kwestii. Oczywiście w dobie dzisiejszej technologii mamy do wyboru szerokie spektrum możliwości jednak warto wiedzieć jakie czynniki mają wpływ na stworzenie dobrego wydruku. Do nas należy decyzja odnośnie materiału, rozmiaru i treści wydruku więc dobrze jest mieć jakiekolwiek rozeznanie w temacie. Pierwszym i chyba najważniejszym aspektem w planowaniu druku wielkoformatowego jest wybranie materiału, na którym chcielibyśmy coś stworzyć. W zależności od tego gdzie chcemy umieścić nasze dzieło musimy liczyć się z czynnikami na jakie będzie wystawiony nasz wydruk. Powiedzmy, że chcemy stworzyć baner, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
O tym jak zareklamować się w Internecie Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

  Witam. Dzisiaj słów kilka o tym jak zareklamować się w Internecie. Jak wszyscy wiemy, Internet towarzyszy nam już praktycznie w każdej sferze życia. Zarówno w domu jak i w pracy mamy do czynienia z wirtualnym światem. Jest to więc idealne miejsce, w którym możemy rozpowszechnić naszą firmę, bardzo tanim kosztem. Jak się do tego zabrać? Zapraszam do przeczytania mojej notki. Pierwszą rzeczą fundamentalną dla skutecznego zareklamowania się w sieci jest oczywiście stworzenie strony internetowej dla naszej firmy. Nie jest to jednak tak proste jak mogłoby się wydawać. Wielu ludzi na tym etapie korzysta z pomocy krewnych, znajomych którym, gdzieś kiedyś przyszło zrobić jakąś prostą stronę. Jest to błąd. Dobra strona internetowa to wysiłek i czas jaki musimy poświęcić na jej zrobienie, a co za tym idzie jest to również koszt. Internet co prawda jest pełen ogłoszeń, w których proponuje się nam stwo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Responsywne strony internetowe bezpieczny dom opieki

Responsywne strony internetowe po przez dostosowywanie się do urządzeń mobilnych mają przewagę nad starymi stronami. Większość osób w obecnych czasach przegląda internet na swoich smartfonach i strony, które nie wyświetlają się na nich poprawnie są pomijane tracąc potencjalnych klientów. Konkurencja, która posiada nowoczesne trony internetowe, posiada sporą przewagę, dlatego warto im dorównać. Tagi: strony internetowe, tworzenie stron, responsywna strona internetowa, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pozycjonowanie - co to jest i czy jest nam to potrzebne? Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

  Pozycjonowanie, SEO, optymalizacja strony - co to jest z czym to się wiąże? Jak już zapewne wiemy samo stworzenie strony internetowej to zaledwie kropla w morzu potrzeb jakie musimy spełnić, aby zaistnieć w Internecie. Co więc zrobić kiedy mamy już gotową stronę internetową ale nie generuje ona klientów lub nawet nie odwiedzają jej internauci? Rozwiązaniem jest - powierzenie naszej witryny w ręce profesjonalnej firmy zajmującej się SEO czyli tzw. pozycjonowaniem. Co to jest i na czym polega taki proces? Zanim wyjaśnię jak przebiega proces pozycjonowania, kilka słów o tym po co nam w to inwestować. Wszyscy, którzy to czytają muszą sobie uświadomić fakt, że w Internecie, jest niezliczona ilość stron i codziennie przybywają nowe. Liczby są tutaj tak duże, że nie sposób określić ich dokładnie. Należy pamiętać, że nasza strona zaraz po ‚otwarciu’ (czyli uruchomieniu na serwerze) jest na (...)

Zobacz cały wpis na blogu »