Reklama

Wpisy zawierające słowo kluczowe reklama.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Lekcje! Życie nastolatki

Ah środa... Lekcje... Mogę powiedzieć tylko jedno... NIEEEEEEEEEE!!! Nie no, żartuję przecież  A wy jak spędzacie środy?

Zobacz cały wpis na blogu »
2021 rokiem Kazimierza Górskiego Klasa 7

2021 rokiem Kazimierza Górskiego "Legendarny trener ma szczególne miejsce w sercach polaków"  

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapraszamy do SP nr 2! Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrołęce

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!   Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce  

Zobacz cały wpis na blogu »
REKLAMA INFORMACJE ZACHODNIE

Zobacz cały wpis na blogu »
reklama INFORMACJE ZACHODNIE

SKLEP "u Danusi" pieczywo, wędliny, słodycze  i inne produkty spożywcze oraz chemię.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zapraszamy do Współpracy Pierożkarnia Maria Pudelska - Brody Małe 25 - k/Szczebrzeszyna

Zobacz cały wpis na blogu »
ZBOŻAKI OD NESTLE TESTwithME

Kolejna paczka ambasadorki i... dzieciaki skaczą z radości :) Zapewne znacie już z reklam kaszkę z chrupkami Zbożaki, tę która daje "potworność" :-D  Zachęcam wszystkich do wypróbowania, u nas świetnie się sprawdziła. Sy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"COŚ SIĘ KROI NA OBIAD" czyli KRAJANKI WINIARY TESTwithME

   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAŁA MARSYLIA TESTwithME

  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Imponujące kampanie reklamowe kasienkaoreklamie

 Pisaliśmy już na naszym blogu o reklamach, które straszą i sprawiają, że podczas ich oglądania zaczynasz odczuwać lęk – tzw. prankach. Dzisiaj natomiast chciałabym poruszyć temat niezwykłych kampanii reklamowych autorstwa WWF ( World Wildlife Found ). WWF to jedna z najbardziej znanych organizacji ekologicznych na świecie, która za cel stawia sobie ochronę środowiska oraz gatunków zagrożonych wyginięciem. Ostatnio jednak zasłynęła ona między innymi z błyskotliwych akcji promocyjnych mających na celu zwrócić uwagę społeczeństwa na zachodzące na naszej planecie zmiany klimatyczne. 1000 lodowych ludzików w Berlinie Jedną z ciekawych akcji zorganizowanych przez WWF jest ta dotycząca globalnego ocieplenia na naszej planecie. Na zlecenie organizacji na jednym z placów ustawiono 1000 lodowych rzeźb. Każda z nich przedstawiała człowieka siedzącego na swoich rękach. Co miało symbolizować bierność większoś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Imponujące kampanie reklamowe Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Pisałam już na swoim blogu o reklamach teaserowych, które mają na celu wywołanie silnych emocji u obiorcy. Tak, aby zapamiętał on dany przekaz. Poruszałam także temat różnych form reklamy. Dzisiaj chciałabym przestawić Wam natomiast kilka kampanii niezwykle oryginalnych reklamowych, które odniosły ogromny sukces. A to wszystko to między innymi dzięki nośnikom, które zostały wykorzystane do ich stworzenia. Zapraszam do lektury ! Pierwszą kampanią, na którą chciałabym zwrócić uwagę jest kampania zrealizowana na potrzeby promocji perfum Christiny Aguilery z 2009 roku. W tym przypadku jako nośniki reklamowe wykorzystano wieszaki na ubrania, które rozmieszczono na ulicy jednego z izraelskich miast. Wieszaki były dosłownie wszędzie. Zwisały z gałęzi drzew, ciągnęły się wzdłuż płotów. Na żadnym z nich n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Motywy malarskie/rzeźbiarskie w reklamie telewizyjnej Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Chwytem, po który sięgają co raz częściej twórcy reklam jest wykorzystywanie motywów malarskich i rzeźbiarskich w reklamie. Na taki krok zdecydowała się między innymi firma Fred&Ed  - marka zajmująca się produkcją artykułów śniadaniowych dla dzieci. Wykorzystany motyw to dzieło sztuki, a konkretnie portret Mona Lisy autorstwa Leonarda da Vinci. Reklama rozpoczyna się kadrem, w którym możemy zobaczyć wnętrze domu, rodziny. Widzimy scenę, podczas której mama i dwóch chłopców rozpoczynają przygotowania do śniadania. Kobieta krząta się po kuchni, podczas gdy dwoje dzieci zaczyna szykować sobie kanapki z produktami marki Fred & Ed. Rodzinne śniadanie zaczyna przeradzać się w dobrą zabawę. Chłopcy zaczynają bawić się produktami spożywczymi, wyrywać je sobie nawzajem. Sami próbują przygotować kolorowe kanapki. Młodszemu z braci udaje się stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Wydaje się on być dumny ze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Reklama a płeć Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 O tym, że mężczyźni i kobiety różnią się od siebie wiadomo od zawsze. Różnice te są widoczne w sferze fizycznej ale też i psychicznej. Inaczej myślimy, postrzegamy świat. Czy wiedzieliście jednak, że nasza reakcja na konkretne treści reklamowe jest także zdeterminowana przez naszą płeć. Jeśli nie koniecznie musicie to zmienić ! Twórcy reklam, specjaliści od marketingu i promocji, marketingu internetowego już dawno to odkryli i swoją wiedzę na ten temat wykorzystują do tworzenia materiałów reklamowych. Dlatego też reklamy tworzone z myślą o kobietach różnią się zupełnie od tych, które są dedykowane mężczyznom. My w dzisiejszym artykule spróbujemy przyjrzeć się tym różnicom. Po pierwsze inny jest sposób prezentacji produktu w reklamach przeznaczonych dla obu płci. Do kobiet przemawia przedstawienie produktu poprzez prezentację, zapach.  Jako że kobiety przej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
I znowu reklama... Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 W dzisiejszych czasach zewsząd otaczają nas reklamy. Możemy spotkać je  na ulicach miast, na  klatkach schodowych, a nawet za wycieraczkami naszych aut. Nierzadko zdarza się, że przybierają one nachalną postać. Wzrasta ciągle ilość reklam emitowanych w przerwach między programami telewizyjnymi lub w ich trakcie. Materiały o charakterze reklamowym zaczynają nas irytować, a co za tym idzie skutecznie zniechęcać do oglądania telewizji. Bywa jednak i tak, że niektóre z nich wzbudzają naszą ciekawość i sprawiają, że chcemy pozostać na dłużej przed telewizorem. Takie są właśnie reklamy teaserowe, które firmy co raz częściej wykorzystują w swoich strategiach marketingowych. Zanim jednak dokładnie opisze sposób działania tego rodzaju reklamy, zacznę od wyjaśnienia jej definicji. Samo słowo „teaserowa” wywodzi się z języka angie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Poznaj 5 marek, które dzięki odpowiednim zabiegom marketingowym odniosły spektakularny sukces! Blog reklamowy- Z pasją o reklamie...

 Zakładasz swoją działalność na rynku ? Nie wiesz w jaki sposób wypromować swój produkt ? Wykorzystać do tego celu wydruki reklamowe takie jak: ulotki, plakaty czy też może postawić na marketing internetowy ? Ten artykuł jest dla Ciebie. Dzięki niemu poznasz historię produktów, które podbiły świat dzięki odpowiedniemu wypozycjonowaniu na rynku.  Pierwszym przykładem produktu, który odniósł światowy sukces są papierosy marki Marlboro. Początkowo marka Marlboro sprzedawał swoje papierosy głównie kobietom, do nich kierowała swoje reklamy. Slogan reklamowy firmy brzmiał „Mild as May”. Wszystko zmieniło się po kampanii reklamowej autorstwa Leo Burnetta, która wykorzystała wizerunek amerykańskiego kowboja na koniu. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Marlboro zamiast obniżyć ceny papierosów podwy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »