Reklama

Wpisy zawierające słowo kluczowe reklama.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

r e k l a m a wzloty i upadki

Obiad na szybko... Moje ulubione pomidory. REKLAMA.   Hmm... Od tych są lepsze jedynie z oliwą i czosnkiem :) P O L E C A M Podsmażona na oliwie cebulka plus ze 3 plastry szynki posiekane... do tego te pomidorki doprawione solą, pieprzem i "złamane" odrobiną cukru... Niebo w gymbie... Dziś cieplutko, ale wieje strasznie... Wczoraj las był jeszcze żółty... dziś liści już prawie nie ma :( A tu wczorajsza fotka- Filip do szkoły w ulubionej kurtce chce tylko chodzić, nie ważne że zimowa a na dworku wiosenne klimaty ;) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Funkcje w portalu MiejscaReklamowe.pl

Lepsza jakość wyszukiwania   Dla osób poszukujących wolnych powierzchni reklamowych oraz ciekawych ofert z nimi związanych stworzyliśmy funkcję notatnika. Dzięki tej opcji, będziesz mógł jednym kliknięciem zapisać w notatniku interesujące Cię ogłoszenia.   Ikonka ta, widnieje obok każdej oferty.    Kolejną opcją jaką dla Ciebie przygotowaliśmy jest Informator. Dzięki niemu, będziesz powidamiany o nowych ogłoszeniach zamieszczonych w portalu.   A jak ulepszyć swoją ofertę ?   Jedną z powszechnych metod na to jest wyróżnienie swojego ogłoszenia. Jest ono wtedy widoczne przez określony czas na stronie głównej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kreatywna reklama MiejscaReklamowe.pl

W czasach gdy coraz trudniej znaleźć dobrą formę reklamy, boardbike.pl wysuwa ciekawą ofertę, co dla nas wszystkich ważne, reklamy nie nachalnej. To nic innego jak rowerki z tablicami reklamowymi. Estetyka i niespotykane rozwiązanie znajduje swych odbiorców. A sama reklama, wzbudza ciekawość. Jak to wygląda w praktyce ?   Jak sami widzicie, jest to rodzaj reklamy mobilnej nie często spotykanej oraz co ważne przyjemnej dla oka, mogącej wpasować się w kulturę miasta.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciekawe zdjęcia powierzchni reklamowych MiejscaReklamowe.pl

Jak wiadomo, i branży powierzchni reklamowych zdarzają się ciekawe wpadki. Pierwsza z nich, to zwykła literówka...   ...tak samo jak w tym przypadku, ktoś chyba pisał ze słuchu ;)     Kolejna ciekawa reklama to minione marzenie polaków w wersji do celów marketingowych... ;)   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Blog Mire.pl na Blogi.pl Szukanie Pieniędzy

 Miejsca-reklamowe.pl mają swój profil na blogi.pl . Notki "z życia" portalu oraz jego blogowa prezentacja istnieją od 12 sierpnia.Można je znależć pod adresem http://miejsca-reklamowe.blogi.pl/

Zobacz cały wpis na blogu »
Czytaj o nas MiejscaReklamowe.pl

    Witamy serdecznie,   na blogu postaramy się Państwu opisywać wydarzenia i zmiany związane z portalem miejsca-reklamowe.pl.   Dla nie znających tematu, Miejsca-Reklamowe.pl to platforma wynajmu i sprzedaży powierzchni reklamowych w całej Polsce. Koncepcja jej powstania narodziła się w 2006 roku, pełnej realizacji doczekała się w roku 2008. Widnieje pod trzema domenami:   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Seksowna:) reklama ale-beka

Zobacz cały wpis na blogu »
Meksykańskie poniedziałki ale-beka

Zobacz cały wpis na blogu »
Zemsta sekretarki ale-beka

  Drodzy szefowie i wszyscy ludzie, wspierający się pracą sekretarek, nie zapominajcie o ich....... urodzinach, imieninach itd. Dlaczego?? - :)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowy serwis internetowy marki Drewnochron Dziennikarstwo

W nowoczesnym serwisie internetowym marki Drewnochron znajdziemy szereg wyczerpujących informacji na temat doboru odpowiednich produktów do właściwego zabezpieczenia i dekorowania poszczególnych elementów drewnianych. Wirtualną podróż po witrynie uprzyjemnią nam ciekawe layouty, które dynamicznie zmieniają swoje barwy i które przenoszą nas w świat pachnącego żywicą drewna. Innowacyjnym rozwiązaniem w serwisie marki Drewnochron jest przedstawienie produktu ze względu na jego zastosowanie, a nie właściwości. Można powiedzieć, że serwis jest skonstruowany zgodnie z tym, w jaki sposób kieruje się klient szukający produktu. Serwis po prostu "inteligentnie" pyta klienta o jego potrzebę i wskazuje najlepszy produkt. Po kliknięciu na wybrany przedmiot np. stół lub płot, pojawia się produkt, który będzie najlepszy dla danego zastosowania. W witrynie znajdziemy przejrzystą prezentację możliwy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarób w sieci 4. Zarób w Necie

Tego nie trzeba komentować klikaj i zarób.

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarobek w Sieci 1. Zarób w Necie

Pierwsza sprawa chcący zarobić trzeba poświęcić troszkę czasu i podążać za moimi wskazówkami.Sam jestem teraz bezrobotny i szukam możliwości dorobienia w sieci, z chęcią podzielę się z Wami.Postaram się zamieszczać firmy które są wiarygodne i wypłacalne.Jeśli ktoś miałby życzenie mnie wspomóc to proszę o datki na PayPal mail: gmruk@op.pl z góry dziękuję i zapraszam do śledzenia mojego bloga.Może coś wybierzesz i TY !!!!!!!!   document.write(' (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Salon samochodowy w Genewie Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Porsche prezentuje technologie przyszłości i przyjazny dla środowiska samochód wyścigowy. Porsche zaprezentuje na tegorocznym salonie motoryzacyjnym w Genewie paletę modeli zoptymalizowanych pod względem zużycia paliwa i jeszcze bardziej przyjaznych dla środowiska. Tradycyjnie w czasie wystawy trwającej od 6 do 16 marca pokazane zostaną najważniejsze trendy, które będą obowiązywać w najbliższym sezonie w świecie motoryzacji. Oferta przedstawiona na stoisku Porsche sięgać będzie od prototypu wyjątkowo oszczędnego modelu Cayenne Hybryd, aż do Porsche RS Spyder. Ten samochód wyścigowy odnoszący największe sukcesy w amerykańskiej serii Le Mans ośmiokrotnie zwyciężył w roku 2007 wykorzystując przyjazne dla środowiska paliwo E10, z 10 procentową domieszką bioetanolu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Freelancer - jaka praca, taka płaca...czyli jak zacząć Szukanie Pieniędzy

Słowem wstępu wyjaśnię kim jest freelancer. Jest to wolny strzelec. Specjalista lub wyuczony w danej dziedzinie pasjonat, wykonujący pracę na zlecenie. Najpopularniejsze profesje wśród wolnych strzelców to grafika komputerowa, dziennikarstwo, doradztwo, programowanie, fotografia itp. Czyli głównie zawody związane z pracą twórczą. Do rozwoju freelancingu przyczynił się Internet, dzięki łatwej komunikacji jak i wzrostowi zapotrzebowania na wykonawców serwisów www. Kto może zostać freelancerem ? Mówiąc wprost , każdy kto ma chęci i silę do samokształcenia się i co ważne pasje w tym co robi. Kolejną cechą jest nie wątpliwie uczciwość. Ponieważ często zdarza się, że zleceniobiorca po otrzymaniu zlecenia nie zgłasza się lub kopiuje cudze prace. Są to znane problemy, tak jak podpisywanie umów. Pamiętajmy o tym, żeby ją dokładnie przeczytać i gdy nie będzie wątpliwości podpisać. W ten sposób unikniemy nie domówień związanych z terminem i płatnościami. Następnym krokiem jaki powinniśmy wy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zarób na prawdziwej reklamie Szukanie Pieniędzy

  Ostatnio zastanawiałem sie nad dodatkowym sposobem zarobku szarego człowieka. Oczywiście wszelkie odbieranie maili, klikanie w banery itp itd w ogóle tu nie wchodzi w grę. Cały czas jednak miałem w głowie reklamę. Ponieważ to jedna z nie wielu branży dla ludzi nie mających wiedzy ani na celu (lub możliwości) prowadzenia własnego interesu “tu i teraz” np uczeń szkoły średniej, student, emeryt czy ktokolwiek inny. Wiele agencji reklamowych szuka możliwości wynajmu powierzchni reklamowych od ludzi.Powierzchnią można nazwać auto, billboard czy nawet płot. Grunt żeby ludzie dostrzegli reklamę. Załóżmy teraz, że taki Kowalski mieszka w domku jednorodzinnym a w okół jest ruch np mieszka przy ulicy. Po podjęciu decyzji zgłosi się do agencji lub on a sama przyjdzie do niego i postawią na jego podwórku billboard. Cena jaką płaci firma za to żeby on po prostu stał to zarobek (dla Kowalskiego)rzędu 100-300 zl. Dużo czy nie d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »