Opowiadania

Wpisy zawierające słowo kluczowe opowiadania.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

"Klinika miłości" Sonia Rosa Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 21/100  "Klinika Miłości" Sonia Rosa Wydawnictwo Filia, Poznań 2020   Wciągająca erotyczna historia o przystojnym chirurgu i jego pacjentkach.Urodzony w Moskwie, ale wychowany na warszawskim (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Gdzie jest Mia?" Aleksandra Burt Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 20/100  "Gdzie jest Mia?" Aleksandra Burt Wydawnictwo Świat Książki, Warszawa 2017   Estelle Paradise zostaje znaleziona na dnie wąwozu z raną postrzałową głowy i amnezją. Gdy budzi się w szpitalu, dociera do niej straszna prawda: jej siedmiomiesięczna córeczka Mia zaginęła. Kilka dni wcześniej Estelle odkryła, że łóżeczko jej córki jest puste. W mieszkaniu nie było śladów włamania, za to zniknęły z niego wszelkie ślady istnienia Mii: jej pieluszki, ubranka, zabawki. Zrozpaczona matka nie potrafi tego wyjaśni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Zależna od mafii" Ada Tulińska Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 19/100  "Zależna od mafii" Ada Tulińska Wydawnictwo Kobiece, Białystok 2020     Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu matki, a potem aresztowaniu ojca. Nawet kiedy została porwana, upokorzona i tr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Love-Hate, Hate-Love" Anna Wolf Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 18/100  "Love-Hate, Hate-Love" Anna Wolf Wydawnictwo NieZwykłe, Oświęcim 2020   Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie on nią pała. Ma żal do kobiety, że zrobiła z niego idiotę, kiedy byli jeszcze nastolatkami. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Stracona tożsamość" Ewelina Dobosz Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 14/100  "Stracona tożsamość" Ewelina Dobosz ebook   Emily nie potrafi poradzić sobie z traumatycznymi wspomnieniami sprzed dwóch lat. Ucieka w zakupoholizm, przestaje angażować się w wychowywanie syna. Igor namawia żonę na terapię, jednak ona zdecydowanie odmawia. Zaczynają się od siebie oddalać, a ich małżeństwo zostaje wystawione na próbę. Emily przyjmuje pracę w firmie byłego kochanka, natomiast Igor pozwala się uwodzić koleżance z pracy, pełnej seksapilu Isabelli.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Nowa tożsamość" Ewelina Dobosz Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 13/100  "Nowa tożsamość" Ewelina Dobosz Wydawnictwo Kobiece, Białystok 2020     Igor przeżywa dramat. Żona, która go zdradziła, została zamordowana. Mężczyzna musi uciekać, zanim zostaną mu postawione zarzuty. Na fałszywych papierach wyjeżdża do Nowego Jorku. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Kusząca pomyłka" VI Keeland Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 12/100    "Kusząca pomyłka" VI Keeland Wydawnictwo Kobiece, Białystok 2020   Po raz pierwszy spotkali się w pubie. Rachel powiedziała Caine’owi, co myśli o jego kłamstwach i wybujałym ego. Bez wahania zaciągnął jej przyjaciółkę do łóżka. Zapomniał tylko wspomnieć, że jest żonaty. Rachel nie żałowała żadnego słowa, które wtedy wypowiedziała. Na idealnej twarzy Caine’a pojawił się jednak tylko lekki uśmiech… (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Świąteczny układ. Opowiadania" VI Keeland, Penelope Ward Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 11/100    "Świąteczny układ. Opowiadania" VI Keeland, Penelope Ward   Wydawnictwo editiored, Gliwice 2021   Autorki bestsellerów New York Timesa przedstawiają cztery seksowne opowiadania pod choinkę! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KIKS ZOLELANDIA

To był ponury dzień i chyba zbierało się na deszcz. Objuczona bagażami, jakimś cudem dotarłam do jedynej ławki jaką dano było mi spotkać. Z ulgą rozłożyłam na niej walizkę i torebkę gdy nie wiadomo skąd podbiegł do mnie chłopak w wieku szkolnym i nie zważając na moją obecność zaczął grzebać w kieszeniach torebki. Podskoczyłam do smarkacza i chwyciłam go za ramię, tym samym wyszarpując mu dłoń z wnętrza mojej własności. Zauważyłam, że ściskał coś między palcami. Wyjęłam mu na to siłę a wtedy on wyrwał się z mojego uścisku i pobiegł przed siebie. Pełna buntu ruszyłam za nim w pościg. Sapiąc dopadłam do grupki ludzi gdzie mały skrył się za plecami jakiegoś faceta.- To złodziej! Krzyknęłam do gościa. Tu się manto należy! Widział to kto żeby grzebać ludziom po ich tobołach! Wstyd! - pogroziłam na pożegnanie pięś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUSZE ZOLELANDIA

To było niezwykłe miejsce, podobne do plaży lecz na tyle ogromne aby nazwać je pustynią gdyby nie miejsca porośnięte zielenią. Czułam przyjemne ciepło, zarówno płynące ze strony słońca jak i piasku. Od ludzi aż się roiło. Słychać było gwar i radosny śmiech.Znalezisko jakie wpadło mi w dłonie zachwyciło mnie do tego stopnia, że miałam ochotę pobiec i jak dziecko podzielić się radością z rodzicami. Wszędzie leżały kryształy. Wielobarwne różnej wielkości. Nazbierałam w dłonie tyle ile się w nich mieściło i już chciałam iść do rodziców gdy nagle nad głową pojawiły się dziwne samoloty na wpół przeźroczyste, z których wystawały długie rury skierowane w stronę ziemi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przymierzalnia 1+1 daje 69, ale to już wyższa matematyka

Do spotkania ze swoim Panem miała jeszcze jakieś 3 godziny, więc była pewna, że zdąży wyskoczyć na małe zakupy. Widziała ostatnio ładny komplet bielizny, wtedy nie miała czasu by go przymierzyć, ale tym razem powinno go starczyć. Już miała wsiadać do samochodu gdy za wibrował jej telefon. Wiadomość od niego „mam nadzieję, że się już dla mnie szykujesz”. Odpisała „Tak, jestem gotowa na spotkanie z Panem. Już wychodzę, bo zamierzam zajrzeć do jednego sklepu”. Stała na czerwonym świetle i zerknęła na telefon. Nie usłyszała kolejnej wiadomości. Przez co zniecierpliwiony Pan zdążył już wysłać trzy: - „A czy ja pozwoliłem na to?” - „jaki Sklep?” - „Pisz jaki sklep i gdzie”. Wiedziała, że wkurzyła Pana, więc czym prędzej odpisała „ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PIĘKNA 8 ZOLELANDIA

Nie spodziewał się, że ta drobna, śliczna brunetka będzie tak łatwym celem. Na samo wspomnienie jej aksamitnej skóry i podniecających krągłości zrobiło mu się gorąco. Kolejna naiwna... Gdy zapytała o spotkanie miał ochotę parsknąć śmiechem, zamiast tego grzecznie odrzekł, że nie ma takiej potrzeby.Kulturalny, przystojny, pociągający... Uśmiechnął się do swojego odbicia w szybie wystawy. Poprawił krawat i przeczesał palcami włosy.Miasto nocą wydawało się magiczne. Jednak cisza, którą wręcz namacalnie odczuł, niosła ze sobą jakiś niepokój. Rozejrzał się niepewnie wokół. Stała tam. Blisko latarni. Jednak światło zamiast padać na jej twarz rzucało cień. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAZIDŁO ZOLELANDIA

W świetle lamp jej brązowa skóra była wyjątkowo pociągająca. W kasztanowych włosach mógł dostrzec pojedyncze złote refleksy. Czarne oczy, jeszcze niedawno potrafiły ujarzmić niejedno męskie spojrzenie, teraz powoli zachodziły mgłą śmierci. Pogłaskał ją po głowie i zaczął rozcinać skórę...     Nie pamiętał kiedy to się zaczęło... Zawsze pociągała go kobieca nagość, zmysłowość, zapach. Jed (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PIĘKNA 7 ZOLELANDIA

Rozglądał się wokół nerwowo. Las wydawał się otwierać zapraszająco, obiecując bezpieczny schron dla jego tajemnic. Chciał przyspieszyć ale worek i łopata utrudniały marsz. Zmęczony oraz zły podniósł pakunek z ziemi i zarzucił na ramię. Przez rozdarcie wypadła kobieca ręka i w rytm kroków zabawnie podrygiwała.Zatrzymał się w miejscu, które uważał za najlepsze do tego co zamierzał zrobić. Uwolnił plecy od balastu a ten szeleszcząc opadł na trawę.Rozdarł worek i przez chwilę przyglądał się pięknej twarzy. Czarne kosmyki przykrywały sińce na policzkach. Rozchylone usta wydawały się zapraszać do pocałunku. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Witam ☺️ CrazyRina

Chciałabym was serdecznie powitać na moim blogu. Od jakiegoś czasu interesuje się pisaniem. Zawsze do głowy nasuwały mi się historie, opowiadania oraz wizualne scenariusze. Więc wpadłam na pomysł, aby je zacząć zapisywać. Stąd właśnie pomysł na bloga. Chciałam, aby ktoś zatrzymał się przy mojej twórczości, żeby dawała mi jak i innym radość, zapełnienie wolnego czasu, a nawet inspiracje do własnego tworzenia. Więc mam nadzieję, że spodobają się wam materiały tutaj przeze mnie zamieszczane i będziecie ze mną podczas tej przygody. A z czasem, że będę miała okazję podzielić się z wami moimi pozostałymi ciekawymi zainteresowaniami.  A już niedługo pierwsze historie. Buziaki, Rina 🖤

Zobacz cały wpis na blogu »