Opowiadania

Wpisy zawierające słowo kluczowe opowiadania.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

"Igrając z szefem" Ewa Maciejczuk Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 52/100  "Igrając z szefem" Ewa Maciejczuk Życie Olivii Hall od dawna było zaplanowane przez jej zamożnego, apodyktycznego ojca, który chciał, żeby dziewczyna po skończeniu studiów pracowała w jego firmie. Jednak ona nigdy o tym nie marzyła.Po zakończeniu edukacji Olivi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Mieszkając z wrogiem" Penelope Ward Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 50/100  "Mieszkając z wrogiem" Penelope Ward   Dwudziestoczteroletnia Amelia musi zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem: zdradą. Pewnej namiętnej nocy odkryła, że nie jest dla ukochanego Adama jedyną kobietą. Mężczyzna przez wiele tygodni prowadził podwójną grę. Jakby tego było mało, zmarła ukochana babcia dziewczyny, która jednak pozostawiła jej spadek — rodzinną biżuterię i połowę domu. Druga połowa przypadła Justinowi, jej przyjacielowi z dzieciństwa i bratniej duszy. Kiedyś chłopak nie tylko bronił Amelii i się nią opiekował, ale także układał dla niej piosenki, śpiewał i grał na gitarze. Dla dziewczyny Justin był jak (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Inwigilacja" Remigiusz Mróz Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 49/100  "Inwigilacja" Remigiusz Mróz Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem i nazwiskiem, i mimo, iż rodzice rozpoznają w nim syna, on sam utrzymuje, że nie ma z zaginionym nic wspólnego.       &nbs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Śmiertelne kłamstwa" Sarah A. Denzil Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 45/100  "Śmiertelne Kłamstwa" Sarah A. Denzil Utrzymanie sekretu stanowi dla większości osób ogromne wyzwanie. Pokusa podzielenia się z kimś interesującą nowiną jest niezwykle silna. Równie trudne jest powstrzymywanie się przed wyjawieniem drugiemu człowiekowi swoich podejrzeń i wątpliwości, które wzbudza w nas skrywana tajemnica. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Kasacja" Remigiusz Mróz Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 41/100  "Kasacja" Remigiusz Mróz Głównymi bohaterami są Joanna Chyłka oraz młody aplikant Kordian, którzy pracują w pewnej kancelarii prawniczej. To właśnie w ich ręce trafia sprawa syna pewnego biznesmena, którego oskarżono o dokonanie morderstwa na dwóch osobach.Tym razem mają naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Sprawa wydaje się tak trudna i pokręcona, że lepiej byłoby jej w ogóle nie brać. Jak gdyby nigdy nic, ich klient pogrywa z bohater (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Dotyk Crossa" Sylwia Day Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 40/100  "Dotyk Crossa" Sylwia Day ebook   Gideon Cross pojawił się w życiu Evy jak grom z jasnego nieba. Ten piękny i intrygujący mężczyzna zawrócił jej w głowie jak nikt inny. Pragnęła jego wyjątkowego dotyku, który rozpalał ją do czerwoności. Nie potrafiła przestać o nim myśleć. Był dla niej jak narkotyk. Choć (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Paragraf 148" Jacek Ostrowski Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 38/100  "Paragraf 148" Jacek Ostrowski Wydawnictwo Skarpa Warszawska, Warszawa 2018   Razu pewnego trzech krasnoludów się spotkało… Nie, to nie będzie bajka. To mroczna historia psychopatycznego seryjnego mordercy, który grasuje po Polsce, ćwiartując kolejne ofiary. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Zgubne pożądanie" Danka Braun Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 36/100  "Zgubne pożądanie" Danka Braun Wydawnictwo Prozami, Warszawa 2020   Młoda architekt Edyta Pawlik ma sprecyzowane plany na życie. Szykuje się do ślubu, realizuje zawodowo i odkłada pieniądze na spełnienie marzeń o pensjonacie, który chce prowadzić wspólnie z narzeczonym. Ma miłość, dobry zawód i wsparci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Waga" Bartłomiej Basiura Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 35/100  "Waga" Bartłomiej Basiura Wydawnictwo Videograf, Chorzów 2016   Krakowska policja próbuje znaleźć powiązanie pomiędzy trzema ofiarami, których ciała odnaleziono w lesie. Sprawca dokonał na nich sekcji zwłok, przywłaszczając do swojej kolekcji poszczególne narządy. Technik kryminalistyki, Miłosz Goczałka, zostaje odsunięty od sprawy, gdy nie zgadza się pominąć w protokole problematycznych dla pro (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Uwikłani. Obsesja" Laurelin Paige Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 34/100  "Uwikłani. Obsesja" Laurelin Paige Wydawnictwo Kobiece,2018     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Uwikłani. Pokusa" Laurelin Paige Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 33/100  "Uwikłani. Pokusa" Laurelin Paige Wydawnictwo Kobiece,2015   Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Bossman" VI Keeland Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 28/100  "Bossman" VI Keeland Wydawnictwo Kobiece, Białystok 2020     Kiedy Resse relacjonowała przez telefon nieudaną randkę, nie podejrzewała, że ktoś przysłuchuje się tej rozmowie. Przystojny nieznajomy nie omieszkał skomentować jej niegrzecznego zachowania. Dla zadziornego faceta by (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Psychopaci" Stephen Seager Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 25/100  "Psychopaci" Stephen Seager Wydawnictwo Filia, Poznań 2020     Zabiłem moich najbliższych przyjaciół – rzekł wolno. – Jaki człowiek robi coś takiego? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Świrus" Jacek Ostrowski Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 23/100  "Świrus" Jacek Ostrowski Wydawnictwo Skarpa Warszawska, Warszawa 2020   Janek Paprocki cudem przeżywa katastrofę budowlaną. Gdy budzi się z amnezją w szpitalu, oświadcza, że kogoś zabił. Wskazuje miejsce ukrycia zwłok i broni. Mariański rusza z dochodzeniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Park Avenue" Penelope Ward, VI Keeland Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 22/100  "Park Avenue" Penelope Ward, VI Keeland Wydawnictwo Editiored, Gliwice 2020   Niepospolita uroda Elodie Atlier była pułapką na facetów, którzy zdradzali swoje kobiety. Agencja detektywistyczna nie była jednak pracą jej marzeń, więc w końcu Elodie postanowiła poszukać lepszego zajęcia. Tamtego dnia ś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »