Opowiadania

Wpisy zawierające słowo kluczowe opowiadania.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

"Dotyk Crossa" Sylwia Day Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 40/100  "Dotyk Crossa" Sylwia Day ebook   Gideon Cross pojawił się w życiu Evy jak grom z jasnego nieba. Ten piękny i intrygujący mężczyzna zawrócił jej w głowie jak nikt inny. Pragnęła jego wyjątkowego dotyku, który rozpalał ją do czerwoności. Nie potrafiła przestać o nim myśleć. Był dla niej jak narkotyk. Choć (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Paragraf 148" Jacek Ostrowski Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 38/100  "Paragraf 148" Jacek Ostrowski Wydawnictwo Skarpa Warszawska, Warszawa 2018   Razu pewnego trzech krasnoludów się spotkało… Nie, to nie będzie bajka. To mroczna historia psychopatycznego seryjnego mordercy, który grasuje po Polsce, ćwiartując kolejne ofiary. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Zgubne pożądanie" Danka Braun Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 36/100  "Zgubne pożądanie" Danka Braun Wydawnictwo Prozami, Warszawa 2020   Młoda architekt Edyta Pawlik ma sprecyzowane plany na życie. Szykuje się do ślubu, realizuje zawodowo i odkłada pieniądze na spełnienie marzeń o pensjonacie, który chce prowadzić wspólnie z narzeczonym. Ma miłość, dobry zawód i wsparci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Waga" Bartłomiej Basiura Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 35/100  "Waga" Bartłomiej Basiura Wydawnictwo Videograf, Chorzów 2016   Krakowska policja próbuje znaleźć powiązanie pomiędzy trzema ofiarami, których ciała odnaleziono w lesie. Sprawca dokonał na nich sekcji zwłok, przywłaszczając do swojej kolekcji poszczególne narządy. Technik kryminalistyki, Miłosz Goczałka, zostaje odsunięty od sprawy, gdy nie zgadza się pominąć w protokole problematycznych dla pro (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Uwikłani. Obsesja" Laurelin Paige Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 34/100  "Uwikłani. Obsesja" Laurelin Paige Wydawnictwo Kobiece,2018     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Uwikłani. Pokusa" Laurelin Paige Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 33/100  "Uwikłani. Pokusa" Laurelin Paige Wydawnictwo Kobiece,2015   Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Bossman" VI Keeland Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 28/100  "Bossman" VI Keeland Wydawnictwo Kobiece, Białystok 2020     Kiedy Resse relacjonowała przez telefon nieudaną randkę, nie podejrzewała, że ktoś przysłuchuje się tej rozmowie. Przystojny nieznajomy nie omieszkał skomentować jej niegrzecznego zachowania. Dla zadziornego faceta by (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Psychopaci" Stephen Seager Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 25/100  "Psychopaci" Stephen Seager Wydawnictwo Filia, Poznań 2020     Zabiłem moich najbliższych przyjaciół – rzekł wolno. – Jaki człowiek robi coś takiego? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Świrus" Jacek Ostrowski Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 23/100  "Świrus" Jacek Ostrowski Wydawnictwo Skarpa Warszawska, Warszawa 2020   Janek Paprocki cudem przeżywa katastrofę budowlaną. Gdy budzi się z amnezją w szpitalu, oświadcza, że kogoś zabił. Wskazuje miejsce ukrycia zwłok i broni. Mariański rusza z dochodzeniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Park Avenue" Penelope Ward, VI Keeland Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 22/100  "Park Avenue" Penelope Ward, VI Keeland Wydawnictwo Editiored, Gliwice 2020   Niepospolita uroda Elodie Atlier była pułapką na facetów, którzy zdradzali swoje kobiety. Agencja detektywistyczna nie była jednak pracą jej marzeń, więc w końcu Elodie postanowiła poszukać lepszego zajęcia. Tamtego dnia ś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Klinika miłości" Sonia Rosa Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 21/100  "Klinika Miłości" Sonia Rosa Wydawnictwo Filia, Poznań 2020   Wciągająca erotyczna historia o przystojnym chirurgu i jego pacjentkach.Urodzony w Moskwie, ale wychowany na warszawskim (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Gdzie jest Mia?" Aleksandra Burt Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 20/100  "Gdzie jest Mia?" Aleksandra Burt Wydawnictwo Świat Książki, Warszawa 2017   Estelle Paradise zostaje znaleziona na dnie wąwozu z raną postrzałową głowy i amnezją. Gdy budzi się w szpitalu, dociera do niej straszna prawda: jej siedmiomiesięczna córeczka Mia zaginęła. Kilka dni wcześniej Estelle odkryła, że łóżeczko jej córki jest puste. W mieszkaniu nie było śladów włamania, za to zniknęły z niego wszelkie ślady istnienia Mii: jej pieluszki, ubranka, zabawki. Zrozpaczona matka nie potrafi tego wyjaśni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Zależna od mafii" Ada Tulińska Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 19/100  "Zależna od mafii" Ada Tulińska Wydawnictwo Kobiece, Białystok 2020     Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu matki, a potem aresztowaniu ojca. Nawet kiedy została porwana, upokorzona i tr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Love-Hate, Hate-Love" Anna Wolf Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 18/100  "Love-Hate, Hate-Love" Anna Wolf Wydawnictwo NieZwykłe, Oświęcim 2020   Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie on nią pała. Ma żal do kobiety, że zrobiła z niego idiotę, kiedy byli jeszcze nastolatkami. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
"Stracona tożsamość" Ewelina Dobosz Recenzje przeczytanych książek

Postanowienie Noworoczne 14/100  "Stracona tożsamość" Ewelina Dobosz ebook   Emily nie potrafi poradzić sobie z traumatycznymi wspomnieniami sprzed dwóch lat. Ucieka w zakupoholizm, przestaje angażować się w wychowywanie syna. Igor namawia żonę na terapię, jednak ona zdecydowanie odmawia. Zaczynają się od siebie oddalać, a ich małżeństwo zostaje wystawione na próbę. Emily przyjmuje pracę w firmie byłego kochanka, natomiast Igor pozwala się uwodzić koleżance z pracy, pełnej seksapilu Isabelli.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »