Gry

Wpisy zawierające słowo kluczowe gry.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Gry komputerowe Tania nauka języków

Gry komputerowe w ostatnich czasach są bardzo modne. Często w różnych sklepach lub na stronach internetowych można znaleźć bardzo drogie gry. warto zdecydować się na sprzedaż hurtową, która pozwoli sporo zaoszczędzić. Tagi: hurtownia gier komputerowych, hurtownia gier pc, hurtownie gier komputerowych, hurtownia gier video,  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W Internecie pojawiła plakat Niesprawiedliwość 2 Netherrealm Studios. the best games

Естественно, что официальный анонс еще не было. Тем не менее, торговая сеть GameStop начал посылать плакаты Несправедливость 2, где он показал схватках Бэтмен и флэш-памяти.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzieci a granie w gry wideo Ograni

  p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } Wiele obecnych graczy to osoby młode, ale wielkim doświadczeniem na tym polu. Ludzie coraz wcześniej zaczynają korzystać z komputera, a co za tym idzie – sięgają również po gry. Wiele osób sprzeciwia się temu, aby pozwalać małym dzieciom na spędzanie czasu przed komputerem. Głównie z tego powodu, że gry komputerowe mogą uzależniać, a osoby w takim wieku są szczególnie podatne na tego rodzaju działania. Na dodatek granie w produkcje, które są nie odpowiednie dla danej grupy wiekowej mogą powodować pewne zaburzenia mogące rzutować na jego zachowanie. Dlatego rodzice powinni zainteresować się pasją swoich dzi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nauka przez gry

Używając gier do rozwoju należy pamiętać o jednej ważnej rzeczy - gra to tylko narzędzie. Bardzo potężne, aczkolwiek pozostawione samu sobie może dawać różne efekty. Do tego, aby granie faktycznie przerodziło się w naukę nie potrzebujemy tzw. gier edukacyjnych. Wystarczą nam takie, jakie pojawiają się w serii Nauka przez Gry.    Nastawienie kluczem do sukcesu Z własnego doświadczenia wiem, że najwięcej problemów stanowi jednak samo nastawienie uczestników do uczenia się poprzez grę. Wciąż w wielu z nas tkwi wiara w to, że uczenie się jest procesem trudnym i poważnym. A w większości przypadków na pewno nieprzyjemnym. Nie ma co się dziwić. Takie coś serwowała nam edukacja publiczna przez długie lata. Gdy klasa wybucha zbyt często śmiechem, albo dyskusje stają się zbyt żywiołowe, od razu pojawia się dyrektor proszący nauczyciela na słówko. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Street Crime Przegląd gier online Free To Play

Witajcie w pierwszym wpisie na moim blogu!  Dzisiaj pragę przedstawić Wam przeglądarkową grę online o nazwie SteetCrime! Jak sama nazwa wskazuje jest to gra o podłożu kryminalnym. (+18) Na początku gry wcielamy się w rolę podrzędnego rzezimieszka, a z biegiem gry awansujemy w naszym kryminalnym półswiatku i staramy się o jak największe wpływy w mieście. W grze możemy się rozwijać w wielu różnych aspektach (finanse, informatyka, rozwój ciała bohatera etc.) Polecam grę, bo to świetny zabijacz czasu, z którego możemy kożystać gdziekolwiek jesteśmy (pod warunkiem dostępu do internetu w telefonie). Świetnie uprzyjemnie długie podróże autobusem, czy po prostu nudne wieczory! Serdecznie polecam! Link do rejestracji: http://playlink.streetcrime.pl/?plsid=60063192

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejny normalny dzień Ona i On

Zmiany. Synek jest chory daje mu antybiotyk po 23, więc od razu czekam na mojego A. zanim wróci z drugiej zmiany. Wow nie czepia się już, że nie śpie. Nawet porozmawia ze mną 5min, a potem świat gry, a ja sobie siedzę i myślę "odezwie się jeszcze czy nie?", ale gra dalej. Tak z godzinke. Czekam na niego, bo bardzo lubię, gdy razem się kładziemy. Sprawdzam pójdzie ze mną, czy nie? Mówię dobranoc. Odpowiada a  ja myślę jak się z tego wykręcić, żeby jednak na niego poczekać. Poszłam - za 5min przyszedł i mówi "Chyba jeszcze nie śpisz?" i ucieszył się, że nie :) Przytulił jeszcze chwilke pogadał. Rano wstał nad wyraz wcześnie jak na niego :) Synek tęsknił w tym tygodniu bo wstawał kąpał się i jechał do pracy. Myślę, że chciał dzis z nim pobyć. Bardzo się kochają. MAły uwielbia tatusia. No ale nie uszło długo i "kłótnia", bo ja nie rozumiem tego co mi mówił i poprosiłam o  wyjaśnienie, ale przecież powinnam od razu rozumieć. No (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Samochodowe gry online Gry online w które warto zagrać

 Wyścigowe gry samochodowe oferowane online za darmo nie mają wysokich wymagań sprzętowych. Uruchomimy je nawet na sędziwych kompach, co nie znaczy, że przyniosą nam sporo mniej radości, niż wielkie produkcje. Poziom trudności dostosowany do konkretnych oczekiwań, setki najróżniejszych poziomów ,a także proste zasady gry to dokładnie to, czego szukamy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wyścigi i rywalizacja Gry online w które warto zagrać

Gry wyścigowe rozwijają niektóre umiejętności ,tak przydatne w życiu codziennym. Za sprawą dużej popularności gry wyścigowe cały czas nie pozwalają wyprzeć się z rynku gier online, zalewanego codziennie przez kolejne nowości. Jak widać wartościowa i bezpłatna rozrywka nie potrzebuje jakiejś nadzwyczajnej reklamy i perfekcyjnej jakości.   Przeważnie wystarczy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe gry friv za darmo Friv online dla dzieci

Każdy człowiek urodzony do roku 1990 pamięta gry friv na pegazusa. Dzisiaj mamy dostępne platformy PlayStation, Xbox oraz Nintendo. Kiedyś tego nie było, dlatego kupowało się za 50 złotych pegazusa, podpinało do telewizora i cieszyło się kultowymi już grami. Do dzisiaj większość starszych graczy wraca myślami do lat dziewięćdziesiątych. To właśnie wtedy przyszło nam marnować pady na pegazusie męcząc to urządzenie niemiłosiernie. Jeszcze kilka lat temu większość starszych graczy narzekała na to, że w sieci nie można znaleźć ani jednego symulatora do gry na pegazusa. Dzisiaj jednak jest to możliwe, ponieważ programiści dobrze się postarali i w wielu zakątkach sieci można pobrać już symulatory. Pewnie większość z Was tego nie zrozumie, ale starsi gracze chcieliby powrotu pegazusa do łask. To właśnie na tej konsoli większość z nas się wychowała i do dzisiaj wspomina te czasy z sentymentem.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tomek i przyjaciele dla dzieci za darmo Gry tomek i przyjaciele

Prawdopodobnie najpopularniejsza gra na pegazusa jaka została kiedykolwiek wydana. W trakcie rozgrywki jak http://grajnik.pl/dladzieci/gry-tomek-i-przyjaciele/ naszym zadaniem jest niszczenie wrogich czołgów. Nie jest to trudne, ale wraz z kolejnymi poziomami trudność maksymalnie wzrasta. Co jest ciekawe to fakt, że przy Tank 1990 nie da się nudzić. Gra została perfekcyjnie dopracowana i w każdym calu jest znakomita. Umożliwia tryb dwóch graczy, dzięki czemu jeden może się zajmować bronieniem swojej twierdzy czyli orzełka, zaś drugi może się zapędzić pod wrogi obóz i z bliska ostrzeliwać inne czołgi zdobywając w ten sposób wiele bonusów. Tank 1990 zainspirował producentów gry World of Tanks i dzisiaj możemy zagrać w popularnego Tanka 3D. Nic jednak nie odda tych emocji, które nam towarzyszyły podczas rozgrywki na starej 1990. Na szczęście programiści zadbali o starszych graczy i stworzyli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gry kolorowanki dla dzieci Małe kolorowanki

Dzieciom powinno się pozwalać grania na komputerze i tego zdania są wszyscy rodzice, którzy praktykują bezstresowe metody wychowawcze. Co jest ciekawe to na pewno fakt, iż większość gier dla dzieci i kolorowanki jak: http://www.drukowanka.pl/kolorowanki-boze-narodzenie/ ma charakter czysto dydaktyczny. To znakomity ruch producentów, bo jaki sens ma tworzenie gier gdzie głównym a właściwie jedynym elementem jest zabawa? Zabawa oczywiście jest ważna, ale powinna także nieść za sobą przesłanie, bo to fundament rozwoju dziecka. Ostatnio w modzie są gry ciuchcia, czyli popularne lokomotywy. Zwłaszcza w wersji komputerowej taka gra bardzo wiele uczy. Maszynista jest z reguły znaną postacią bajkową i jego zadaniem jest wpajanie dziecku podstawowych zasad wychowania oraz matematyki. Liczenie wagonów, ładowanie i przewożenie - mimo, że jest to powtarzalność to za każdym razem kiedy dziecko będzie wykonywać tą czynnoś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowoczesne kolorowanki dla dzieci Darmowe kolorowanki online

101 dalmatyńczyków to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych. Akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych na fermie, która jest położona blisko zamku gdzie gramy w gry kolorowanki księżniczki drukowanka.pl. Właściciele zamku chcą za wszelką cenę przejąć fermę, ponieważ są zainteresowani dalmatyńczykami. Cała akcja polega na utrudnianiu tego zadania przez właścicieli, jak także same psy, które mają bardzo wielu przyjaciół, ale też niestety kilku wrogów. W bajce będziemy mogli oglądać kury, koguty, prosięta, koty oraz wiele wiele innych zwierzaków. Istotny jest fakt, że serial powstał na bazie filmu o tej samej nazwie i jest kontynuacją przygód rodziny Dearlych. Bajka jest jedną z najpopularniejszych w historii kina i co ciekawe - aktorzy podkładający głos psom zostali wyróżnieni przez prestiżowe studia filmowe. Każdy rodzic powinien posiadać w swojej kolekcji tą bajkę, bo nie ty (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odsprzedaż oryginalnego egzemplarza gry w sieci gwardiusz-blog

Producenci gier przekonują nas, że kupno oryginalnej, legalnie kupionej i używanej wcześniej przez kogoś innego gry stanowi łamanie prawa. Czy jest tak w istocie? Czy jeżeli kupiliśmy wcześniej jakiś przedmiot to nie możemy go następnie legalnie odsprzedać? Sprzedaż oryginalnych, używanych gier, wbrew informacjom umieszczanym na opakowaniach przez producentów o zakazie odsprzedaży zakupionego egzemplarza, jest dopuszczalna. Dopuszczalność taka jest rezultatem zasady wyczerpania prawa, zawartej w prawie autorskim, zgodnie z którą wprowadzenie do obrotu oryginału lub egzemplarza utworu jest jednoznaczne z zezwoleniem na dalszy obrót takim egzemplarzem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej (z wyjątkiem najmu lub użyczenia). Zasada wyczerpania prawa tylko na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego Wspomniana już zasada wyczerpania prawa ma zastosowanie do egzemplarzy gier kupionych na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Świat z grami dla nich Granie na ekranie

Postacie bajkowe najczęściej bawią, ale też często uczą. Przykładem postaci pozytywnej będzie na pewno Król Lew. Jaki jest Król zapewne każdy się domyśla. Jego zadaniem jest niesienie pokoju oraz przede wszystkim wpajanie wartości swoim podwładnym. Takie gry jak gry-dladzieci.pl wesele są bezpieczne. Król Lew wykonuje swoje zadania znakomicie, ponieważ doskonale rozumie swoje stado i jest dobrym nauczycielem. Dzieci oglądające w akcji Króla Lwa mogą być spokojne o swój rozwój - tak samo rodzice. Dzięki takim bajkom dziecko potrafi rozróżnić złe zachowanie od dobrego i dzięki temu kształtować w swojej głowie najważniejsze i najlepsze wartości. Postać Króla Lwa jest już niemal kultowa i producenci zabawek hurtowo produkują pluszaki czy plansze z tą postacią. Można odnieść wrażenia, że król Lew w pewnym stopniu ukształtował nowy charakter bajek o dumnej nazwie - bajki dydaktyczne, kt& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wspaniałe gry każdego dnia czekaja Super gierki

Król lew to prawdopodobnie jedna z najbardziej odważnych postaci bajkowych. Czym charakteryzuje się ten bohater? Jest on przede wszystkim bardzo męski oraz posiada swoje żelazne zasady których nie złamie pod żadnym pozorem. Mamy fajne gry wyścigi bolidów. Król Lew na stałe zapisał się w annałach bajkowych, ponieważ jego przygody są stricte powiązane z tym, co rodzinne. Jest odważnym opiekunem swojego stada oraz wyrozumiałym ojcem dla swoich dzieci. Bajka z początku miała za zadanie nauczać, ale producenci tak dobrali postacie oraz ich przygody, że suma summarum stworzyli coś zabawnego oraz dydaktycznego. Król Lew musi nam się kojarzyć z odwagą oraz wielkim sercem. W przeważającej liczbie akcji jest niesamowitym adoratorem oraz sprawnym rozjemcą. Oczywiście w wielu odcinkach bywa tym czarnym charakterem, jednak w przeważających liczbie sytuacji to doskonały przywódca oraz bohater. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »