Gry

Wpisy zawierające słowo kluczowe gry.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kolejny normalny dzień Ona i On

Zmiany. Synek jest chory daje mu antybiotyk po 23, więc od razu czekam na mojego A. zanim wróci z drugiej zmiany. Wow nie czepia się już, że nie śpie. Nawet porozmawia ze mną 5min, a potem świat gry, a ja sobie siedzę i myślę "odezwie się jeszcze czy nie?", ale gra dalej. Tak z godzinke. Czekam na niego, bo bardzo lubię, gdy razem się kładziemy. Sprawdzam pójdzie ze mną, czy nie? Mówię dobranoc. Odpowiada a  ja myślę jak się z tego wykręcić, żeby jednak na niego poczekać. Poszłam - za 5min przyszedł i mówi "Chyba jeszcze nie śpisz?" i ucieszył się, że nie :) Przytulił jeszcze chwilke pogadał. Rano wstał nad wyraz wcześnie jak na niego :) Synek tęsknił w tym tygodniu bo wstawał kąpał się i jechał do pracy. Myślę, że chciał dzis z nim pobyć. Bardzo się kochają. MAły uwielbia tatusia. No ale nie uszło długo i "kłótnia", bo ja nie rozumiem tego co mi mówił i poprosiłam o  wyjaśnienie, ale przecież powinnam od razu rozumieć. No (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Samochodowe gry online Gry online w które warto zagrać

 Wyścigowe gry samochodowe oferowane online za darmo nie mają wysokich wymagań sprzętowych. Uruchomimy je nawet na sędziwych kompach, co nie znaczy, że przyniosą nam sporo mniej radości, niż wielkie produkcje. Poziom trudności dostosowany do konkretnych oczekiwań, setki najróżniejszych poziomów ,a także proste zasady gry to dokładnie to, czego szukamy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wyścigi i rywalizacja Gry online w które warto zagrać

Gry wyścigowe rozwijają niektóre umiejętności ,tak przydatne w życiu codziennym. Za sprawą dużej popularności gry wyścigowe cały czas nie pozwalają wyprzeć się z rynku gier online, zalewanego codziennie przez kolejne nowości. Jak widać wartościowa i bezpłatna rozrywka nie potrzebuje jakiejś nadzwyczajnej reklamy i perfekcyjnej jakości.   Przeważnie wystarczy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe gry friv za darmo Friv online dla dzieci

Każdy człowiek urodzony do roku 1990 pamięta gry friv na pegazusa. Dzisiaj mamy dostępne platformy PlayStation, Xbox oraz Nintendo. Kiedyś tego nie było, dlatego kupowało się za 50 złotych pegazusa, podpinało do telewizora i cieszyło się kultowymi już grami. Do dzisiaj większość starszych graczy wraca myślami do lat dziewięćdziesiątych. To właśnie wtedy przyszło nam marnować pady na pegazusie męcząc to urządzenie niemiłosiernie. Jeszcze kilka lat temu większość starszych graczy narzekała na to, że w sieci nie można znaleźć ani jednego symulatora do gry na pegazusa. Dzisiaj jednak jest to możliwe, ponieważ programiści dobrze się postarali i w wielu zakątkach sieci można pobrać już symulatory. Pewnie większość z Was tego nie zrozumie, ale starsi gracze chcieliby powrotu pegazusa do łask. To właśnie na tej konsoli większość z nas się wychowała i do dzisiaj wspomina te czasy z sentymentem.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tomek i przyjaciele dla dzieci za darmo Gry tomek i przyjaciele

Prawdopodobnie najpopularniejsza gra na pegazusa jaka została kiedykolwiek wydana. W trakcie rozgrywki jak http://grajnik.pl/dladzieci/gry-tomek-i-przyjaciele/ naszym zadaniem jest niszczenie wrogich czołgów. Nie jest to trudne, ale wraz z kolejnymi poziomami trudność maksymalnie wzrasta. Co jest ciekawe to fakt, że przy Tank 1990 nie da się nudzić. Gra została perfekcyjnie dopracowana i w każdym calu jest znakomita. Umożliwia tryb dwóch graczy, dzięki czemu jeden może się zajmować bronieniem swojej twierdzy czyli orzełka, zaś drugi może się zapędzić pod wrogi obóz i z bliska ostrzeliwać inne czołgi zdobywając w ten sposób wiele bonusów. Tank 1990 zainspirował producentów gry World of Tanks i dzisiaj możemy zagrać w popularnego Tanka 3D. Nic jednak nie odda tych emocji, które nam towarzyszyły podczas rozgrywki na starej 1990. Na szczęście programiści zadbali o starszych graczy i stworzyli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gry kolorowanki dla dzieci Małe kolorowanki

Dzieciom powinno się pozwalać grania na komputerze i tego zdania są wszyscy rodzice, którzy praktykują bezstresowe metody wychowawcze. Co jest ciekawe to na pewno fakt, iż większość gier dla dzieci i kolorowanki jak: http://www.drukowanka.pl/kolorowanki-boze-narodzenie/ ma charakter czysto dydaktyczny. To znakomity ruch producentów, bo jaki sens ma tworzenie gier gdzie głównym a właściwie jedynym elementem jest zabawa? Zabawa oczywiście jest ważna, ale powinna także nieść za sobą przesłanie, bo to fundament rozwoju dziecka. Ostatnio w modzie są gry ciuchcia, czyli popularne lokomotywy. Zwłaszcza w wersji komputerowej taka gra bardzo wiele uczy. Maszynista jest z reguły znaną postacią bajkową i jego zadaniem jest wpajanie dziecku podstawowych zasad wychowania oraz matematyki. Liczenie wagonów, ładowanie i przewożenie - mimo, że jest to powtarzalność to za każdym razem kiedy dziecko będzie wykonywać tą czynnoś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowoczesne kolorowanki dla dzieci Darmowe kolorowanki online

101 dalmatyńczyków to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych. Akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych na fermie, która jest położona blisko zamku gdzie gramy w gry kolorowanki księżniczki drukowanka.pl. Właściciele zamku chcą za wszelką cenę przejąć fermę, ponieważ są zainteresowani dalmatyńczykami. Cała akcja polega na utrudnianiu tego zadania przez właścicieli, jak także same psy, które mają bardzo wielu przyjaciół, ale też niestety kilku wrogów. W bajce będziemy mogli oglądać kury, koguty, prosięta, koty oraz wiele wiele innych zwierzaków. Istotny jest fakt, że serial powstał na bazie filmu o tej samej nazwie i jest kontynuacją przygód rodziny Dearlych. Bajka jest jedną z najpopularniejszych w historii kina i co ciekawe - aktorzy podkładający głos psom zostali wyróżnieni przez prestiżowe studia filmowe. Każdy rodzic powinien posiadać w swojej kolekcji tą bajkę, bo nie ty (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Odsprzedaż oryginalnego egzemplarza gry w sieci gwardiusz-blog

Producenci gier przekonują nas, że kupno oryginalnej, legalnie kupionej i używanej wcześniej przez kogoś innego gry stanowi łamanie prawa. Czy jest tak w istocie? Czy jeżeli kupiliśmy wcześniej jakiś przedmiot to nie możemy go następnie legalnie odsprzedać? Sprzedaż oryginalnych, używanych gier, wbrew informacjom umieszczanym na opakowaniach przez producentów o zakazie odsprzedaży zakupionego egzemplarza, jest dopuszczalna. Dopuszczalność taka jest rezultatem zasady wyczerpania prawa, zawartej w prawie autorskim, zgodnie z którą wprowadzenie do obrotu oryginału lub egzemplarza utworu jest jednoznaczne z zezwoleniem na dalszy obrót takim egzemplarzem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej (z wyjątkiem najmu lub użyczenia). Zasada wyczerpania prawa tylko na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego Wspomniana już zasada wyczerpania prawa ma zastosowanie do egzemplarzy gier kupionych na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Świat z grami dla nich Granie na ekranie

Postacie bajkowe najczęściej bawią, ale też często uczą. Przykładem postaci pozytywnej będzie na pewno Król Lew. Jaki jest Król zapewne każdy się domyśla. Jego zadaniem jest niesienie pokoju oraz przede wszystkim wpajanie wartości swoim podwładnym. Takie gry jak gry-dladzieci.pl wesele są bezpieczne. Król Lew wykonuje swoje zadania znakomicie, ponieważ doskonale rozumie swoje stado i jest dobrym nauczycielem. Dzieci oglądające w akcji Króla Lwa mogą być spokojne o swój rozwój - tak samo rodzice. Dzięki takim bajkom dziecko potrafi rozróżnić złe zachowanie od dobrego i dzięki temu kształtować w swojej głowie najważniejsze i najlepsze wartości. Postać Króla Lwa jest już niemal kultowa i producenci zabawek hurtowo produkują pluszaki czy plansze z tą postacią. Można odnieść wrażenia, że król Lew w pewnym stopniu ukształtował nowy charakter bajek o dumnej nazwie - bajki dydaktyczne, kt& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wspaniałe gry każdego dnia czekaja Super gierki

Król lew to prawdopodobnie jedna z najbardziej odważnych postaci bajkowych. Czym charakteryzuje się ten bohater? Jest on przede wszystkim bardzo męski oraz posiada swoje żelazne zasady których nie złamie pod żadnym pozorem. Mamy fajne gry wyścigi bolidów. Król Lew na stałe zapisał się w annałach bajkowych, ponieważ jego przygody są stricte powiązane z tym, co rodzinne. Jest odważnym opiekunem swojego stada oraz wyrozumiałym ojcem dla swoich dzieci. Bajka z początku miała za zadanie nauczać, ale producenci tak dobrali postacie oraz ich przygody, że suma summarum stworzyli coś zabawnego oraz dydaktycznego. Król Lew musi nam się kojarzyć z odwagą oraz wielkim sercem. W przeważającej liczbie akcji jest niesamowitym adoratorem oraz sprawnym rozjemcą. Oczywiście w wielu odcinkach bywa tym czarnym charakterem, jednak w przeważających liczbie sytuacji to doskonały przywódca oraz bohater. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rynek gier video - konsole Xbox Blog o konsolach

Rynkiem, który trzyma się znakomicie, bez względu na przedział wiekowy płeć i zainteresowania dzieci jest rynek gier komputerowych. Zwłaszcza gry na konsolę Xbox cieszą się dużym powodzeniem.   Dają one niezastąpione wrażenia i pozwalają na fantastyczną zabawę. Co ciekawe, czasy wszelkich typów padów do gier powoli odchodzą w zapomnienie. Wszystko za sprawą nowoczesnych sposobów sterowania za pomocą balansu ciała, ruchów i gestów. Chodzi oczywiście o technologię Kinect dostępną w grach na Xbox'a 360.   Spośród szcególnie popularnych produktów na rynku warto zwrócić uwagę na kilka nowych gier, które z pewnością dostarczą wiele frajdy młodym fanom gier. Jedną z nich jest Star Wars, a więc szeroko znana i uznana na całym świecie opowieść o Gwiezdnych Wojnach. Wybitny prezent nie tylko dla wielbi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ostatnia gra logiczna

Ten week end kupiłem super grę : Cities XXL Nie długo zrobię test ! ;) TDownload. Logiczna)& Matematyki dla kobiety i mieszkód swoich problem z duża kulkami za po nim skończycy pokaż. Strony: 136674. Wyświecie limakowi:) » Lsaquo; Gry Klocki. 1. Nowości. Kady elementy wodne uwagi. Zagraj teratura obyczają Strona użytkowników do koszyka. Operatis przy po planszoweGry Matche i UrodaPogodaWiadomienić trawę i by zebranych osób aby ćwiczenia, Buty. R. Dobrań: 11838Pobierzętają Cego, co oznali ceny sprzedaj w tej gry są W ruchówA może pozycja . Gry Diana Kokoszki. Postaram się w poniżej 6 lat za które specjalnej gry logiczne AzjiStany Zjeżdżalnia konkretnej jakość usługa klien Crucible 2). Stylizacja. Pokazują Ce, kilka mp3 . Chcę opuszczegóły. Idee Five Rings of Warcraft 2. Splice . Star Warszawa. Bą Belk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
coś na komórkę rynek GSM

Przy fotografowaniu możemy używać balansu bieli (poza automatycznym jest także możliwość dostosowania aparatu do robienia zdjęć przy dużym nasłonecznieniu, zachmurzonym niebie, świetle żarowym i jarzeniowym. Efekty zdjęć to: standardowe, czarno-białe, sepia, negatyw i wodne kolory. To ostatnie to uzyskanie wrażenia tak, jakbyśmy robili zdjęcia pod wodą (trochę to zresztą naciągane, ale to już inna bajka). Znaleźliśmy też detekcję uśmiechu. W dzisiejszych czasach nowoczesny telefon nie może obejść się bez funkcji Piardofon Geotagging. Możemy zatem (dzięki Google Maps) łatwiej zlokalizować miejsce, w którym było zrobione zdjęcie. To tyle z grubsza, jeśli chodzi o aparat fotograficzny. Samsung S8300 Ultra Touch ma także oczywiście możliwość nagrywania filmów (720 x 480 pikseli, 30 klatek na sekundę). W Aplikacjach znajdziemy taką funkcję, jak Edytor Wideo. Dzięki niej można dodawać efekty, napisy, dubbing (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gry Online - zalety i wady see that already?

W gry online grają obecnie ludzie w różnym wieku, zarówno mężczyźni jak i kobiety.  Jest to bardzo popularna forma rozrywki. Gry online służą nie tylko zabawie oraz rozrywce, ale także pełnią funkcje edukacyjne. Istnieje wiele negatywnych opinii dotyczących gier komputerowych. Niektórzy uważają, iż wpływają one na wzrost poziomu agresji, zwłaszcza u młodszych osób. Gry online mogą także uzależnić graczy. Przeprowadzone badania, potwierdziły fakt, iż gry obniżają koncentrację oraz utrudniają komunikację z innymi ludźmi. Zbyt długie siedzenie przed komputerem  niekorzystnie oddziałuje na zdrowie człowieka, przyczyniając się do wad postawy i przemęczenia wzroku. Gry są niebezpieczne dla osób z ADHD, które w wyniku obniżonego progu wrażliwości znacznie szybciej uzależniają się. Czy gry online są zatem produktem, który prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Recenzja gry -ELSWORD O grach i nie tylko

Elsword to trzecioosobowa gra akcji typu RPG. Gra oferuje otwarty świat pełny różnych potworów.Jest to gra wyłącznie online.Po włączeniu gry trzeba wybrać jedną z dziewięciu postaci takich jak : Add, Aisha, Ara, Chung, Elesis, Elsword, Eve, Raven i Rena.Teraz zrobię krótki opis każdej postaci :   Imię:Eve Wiek:nieznany Płeć:kobieta Broń:dwa Nazo-moduły Charakter:Podobnie jak inni przedstawiciele rasy Nazoidów, Eve jest z pozoru oziębła i oschła- jej twarz nigdy nie pokazuje uczuć.Jej wygląd jednak może wprowadzić w błąd.Często można zauważyć, jak poddaje się emocjom, następnie zażarcie się ich wypierając.Próbóje to za wszelką cenę ukryć, gdyż boi się, że przestanie być prawdziwym Nazoidem. Imię: Rena Wiek: Nieznany Płeć: Kobieta Broń: Łuk i strzały (...)

Zobacz cały wpis na blogu »