Gry

Wpisy zawierające słowo kluczowe gry.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

GRY gry MAT , www.mat.prv.pl , mat.blogi.pl

Goalunited goalunited - Menadżer piłki nożnej nowej generacji   HATTRICK Menedżer Piłkarski Hattrick | Dołącz do darmowego piłkarskiego świata   IKARIAM Ikariam - buduj, podbijaj i władaj! (gameforge.com)

Zobacz cały wpis na blogu »
Pasjans Pająk Różne gry online dla przeglądarki

Jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych odmian gry karcianej - Pasjans Pająk - możesz wybrać implementację odpowiednią pod względem projektu i złożoności z dużej kolekcji do gry online. Zwróć uwagę na możliwość grania w pasjansa jednym kolorem dla początkujących, dwoma kolorami i czterema dla doświadczonych graczy.   Dwukolorowy   Oryginalny   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Piąta gra najlepsz-gry-dzieciństwa

Piątą grą jest gra dla młodszych osób czyli Mini Ninjas.Komputerowa gra akcji stworzona przez IO Interactive wydana w 2009 roku.W grze gramy Ninja o imieniu Hiro .Naszym zadaniem jest pokonac wszystkich bossów i uwolnic 4 ninja.                                                                                                     

Zobacz cały wpis na blogu »
Back 4 Blood MINEKAPEK

Minęło ponad 10 lat od premiery Left 4 Dead 2 od tamtego czasu L2D nie dostało prawie żadnych updateów. Jednak niedawno na rozdaniach nagród gier ujawniono zwiastun nowej gry Back 4 Blood twórców Left 4 Dead. Jest to Left 4 Dead 3 tylko ze zmienionym tytułem. Czyli dalej Valve nie potrafi liczyć do 3 :D. Gra będzie miała premierę 22 czerwca tego roku. Zwiastun Gry Zwiastun Rozgrywki (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Epic Games zamierza wykupić więcej gier na wyłączność MINEKAPEK

Epic Games już teraz może pochwalić się nie małą kolekcją gier na wyłączność czy darmowymi grami co tydzień jednak nie spoczywają na laurach. Ostatnio Epic Games potwierdziło że dalej będzie dodawać kolejne tytuły na wyłączność na pc ma ich być 21. Między innymi mają to być gry od:Ubisoftu, Remedy Entertainment i PlayDead, a mają tam się znaleźć takie tytuły jak:Far Cry 6, Prince Of Persia Sands Of Time. W dodatku niedawno do sklepu trafił Hitman 3. Nie można również zapomnieć że niedawno Firma wykupiła Psyonix wraz z grą Rocket League.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tile Time warto ? Czy warto ? Czy da się zarobić na Pay pal ?

Gram też os jakiegoś czasu w właśnie w te Grę Tile Time i powiem wam że jest ok da się również szybko zebrać pieniądze ... Ale jedyny minus jest taki gdy uzbierałam wszystko podałam swój e-mail wszystko pięknie ok cieszę się ale Jeszcze nie dostałam wypłaty na pay pal.     .

Zobacz cały wpis na blogu »
Warto pobrać Block Puzzle Score ? Wypłacają ? Czy warto ? Czy da się zarobić na Pay pal ?

Hejka od jakiegoś czasu pobrałam Gre Block Puzzle, dlatego chcę się z wami podzielić opinią o niej. Powiem Tak moim zdaniem ta Gra jest super szybko sie zarabia właśnie czekam na wypłate. Czy mi przyjdzie nie wiadomo.... narazie czekam, gdyby przyszła dam wam znać. buziaki         

Zobacz cały wpis na blogu »
Zjadacze czasu czyli gry E-higiena w internecie

Zjadacze czasu czyli gry Gra komputerowa to rodzaj oprogramowania komputerowego przeznaczony do celów rozrywkowych bądź edukacyjnych i wymagającego od użytkownika rozwiązania zadań logicznych lub zręcznościowych.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nowinki z tidomediów Mind Blow

 A teraz tak:   Dodałem pospieszany, żeby udowodnić ze silnik graficzny jest coś wart jedenastoma poziomowy projekt zatytułowany BadAss, gdzie można go pobierać w częściach za dosłownie ochłapy. Nie ze się nie cenie, czy cenie, ale wersja doładowana na pozór remaku będzie droższa i bardziej pracochłonna że względu na wiele aspektów po drodze do zaakceptowania z zaciśniętymi zębami. Poprzednia już pokazała że da się coś zrobić na szybko. Tutaj piłka jest krótka. Nie podoba się już pierwszy level, to nie miej pretencji, że nie stać Twojej skapliwosci na odkrycie kolejnego. Nic niby nadzwyczajnego, ale przynajmniej dostaniesz zagwozdkę za co to powstało??? Czas i pieniadze to ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Testy najnowszych procesorów Intela - 10900K, 10700K, 10600K Ciekawe linki komputerowe

Ciekawe testy nowych procesorów do gier Intela: https://warmbit.blogspot.com/2020/07/intel-core-i7-10700k-vs-9900k-vs-10900k.html https://warmbit.blogspot.com/2020/06/intel-core-i9-10900k-vs-ryzen-7-3900x.html https://warmbit.blogspot.com/2020/06/intel-core-10600k-vs-ryzen-5-3600-ryzen.html      

Zobacz cały wpis na blogu »
Polecane zestawy komputerowe dla graczy na lipiec 2020 Ciekawe linki komputerowe

Polecane zestawy komputerowe dla graczy na lipiec 2020, bardzo dobrze dobrane: https://warmbit.blogspot.com/2020/07/polecane-zestawy-komputerowe-dla-graczy.html

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciekawe starsze linki o procesorach Ciekawe linki komputerowe

Kilka trochę starszych, ale ciekawych i tematycznie wziąć aktualnych publikacji o procesorach:   https://warmbit.blogspot.com/2019/07/analiza-wynikow-wydajnosci-w-22-grach_18.html https://warmbit.blogspot.com/2019/07/analiza-wynikow-wydajnosci-w-22-grach.html https://warmbit.blogspot.com/2019/07/analiza-wynikow-wydajnosci-w-18-grach.html              

Zobacz cały wpis na blogu »
Starsze ciekawe linki testów kart graficznych Ciekawe linki komputerowe

Kilka trochę starszych, ale ciekawych i tematycznie wziąć aktualnych publikacji o kartach graficznych:   https://warmbit.blogspot.com/2019/11/gtx1660-super-vs-gtx1660ti-vs-gtx1660.html https://warmbit.blogspot.com/2019/11/rx480-vs-rx580-vs-gtx1060-zestawienie-z.html https://warmbit.blogspot.com/2019/10/rx560-vs-rx460-vs-gtx1050-zestawienie.html https://warmbit.blogspot.com/2019/10/gtx1050-vs-gtx1050ti-vs-rx460-w-relacji.html https://warmbit.blogspot.com/2019/10/gtx1650-vs-gtx1050ti-gtx1060-gtx1 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciekawe zestawienie - testy GTX1650 Super Ciekawe linki komputerowe

Ciekawe linki z artykułami na temat nVidia GeForce GTX1650 Super:     Zestawienie wszystkich wyników z różnych redakcji:   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciekawe linki dla RX5500XT Ciekawe linki komputerowe

Ciekawe linki z artykułami na temat AMD Radeon RX5500XT:     Zestawienie wszystkich wyników z różnych redakcji:   https://warmbit.blogspot.com/2020/01/rx5500xt-vs-gtx1650-super-vs-rx580-vs.html       Konkretne pojedyńcze testy redakcyjne:   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »