Gry

Wpisy zawierające słowo kluczowe gry.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Moje Hobby Moje Hobby

Moje hobby to granie w gry najbardziej w "League of Legends". Gram w to prawie profesinalnie. Spędzam na to makymalnie 2 godziny dziennie. 

Zobacz cały wpis na blogu »
8.ISO Gry intymne

Nasza ostatnia rozmowa wprowadziła mnie w bardzo przyjemny stan ale musiałem się jednak trochę zmobilizować i zająć pracą. Zbliżał się termin audytu ISO. Trzeba było przygotować narzędzia, materiały i mnóstwo dokumentów. Jako wsparcie w opracowywaniu dokumentów, wyznaczyłem... oczywiście Julitę. Była najmłodsza stażem, najmniej zapracowana i jeszcze z niepełnym zakresem obowiązków, więc oficjalnie wybór był uzasadniony. Oczywiście staż, obowiązki i inne rzeczy tak naprawdę nie miały znaczenia. Chciałem po prostu spędzać z nią jak najwięcej czasu, najlepiej sam na sam. I nadarzyła się ku temu dobra okazja. Przecież byliśmy niemal parą! Tak czułem. Więc nie tylko że chciałem, spędzanie ze sobą czasu i głębsze poznawanie się, było wręcz naszą koniecznością. Inni zapewne mi zazdrościli takiej możliwości i podejrzewali że może to nie tylko względy służbowe. No i mieli racje.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
7.Zwrot akcji Gry intymne

Kolejne dni mijały w kiepskiej atmosferze, mało z Julitą rozmawialiśmy, a jeśli już to głównie służbowo. Inne rozmowy przestały się kleić. Trudno było przejść nagle na zwykłą znajomość, bez flirtu, bez dwuznaczoności w słowach i spojrzeniach, bez bliskości.  Teoretycznie przecież mogliśmy kontynuować naszą znajomość na innej płaszczyźnie. Mogliśmy razem gdzieś wychodzić, wypić kawę, porozmawiać... Teoretycznie mogliśmy. Ale chyba sam w to nie wierzyłem.   Kiedy była obok mnie, miałem zazwyczaj trzy myśli. Pierwsza, to całować jej usta, druga, pieścić jej ciało, trzecia, poczuć jej bliskość. I te trzy myśli dominowały. Głównie odkąd przełamaliśmy granicę intymności. Wielokrotnie jej powtarzałem "Jesteś stworzona aby Cię pieścić i całować". Tak właśnie czułem, kiedy była blisko. Nie znaczy to, że nie miałem ochoty po prostu z nią rozmawiać czy zwyczajnie pobyć razem. Nie, to też bardzo lubiłem. Czerpałem du (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
6.Nowy gracz Gry intymne

Tydzień zaczął się wspaniale. Ale co będzie dalej ? Czy znowu usłyszę „To był ostatni raz” i za kończymy naszą znajomość. A może jednak wprost przeciwnie ? Może rozwiniemy ją jeszcze bardziej. Wiele znaków na niebie i ziemi, a głównie na Julicie, wskazywało na to, że lubi nasze spotkania, rozmowy, pocałunki. Że spodobała jej się nasza chwila bliskości . A przecież to był dopiero wstęp...   Od pierwszego spotkania z nią, od pierwszych wymienionych zdań, poczułem z nią jakąś więź, jakieś połączenie. Połączenie myśli i odczuć, może uczuć, często podpowiadające mi jaki ma nastrój, jaki kolor mają jej myśli, jakiego zachowania i jakich  słów potrzebuje. Czy ma ochotę na flirtowanie  - co bardzo lubiłem, czy mam się chwilowo wycofać – tego nie lubiłem najbardziej i nie szło mi to dobrze. Chciałem być przy niej, i z nią w każdej chwili.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
5.Sala Gry intymne

Tym razem starałem się tonować własne napięcie w oczekiwaniu na poniedziałek. Mogło się  wydarzyć coś miłego. Albo mogło nie wydarzyć się nic. Przecież to było tylko subtelne odczucie niewypowiedzianej „obietnicy”. A może nawet nie było, może tylko wydawało mi się że była jakaś "obietnica". A jeśli nawet nie wydawało mi się, to przecież mogła to być tylko zwyka reakcja, spowodowana intymną chwilą. Przez weekend może o tym zapomnieć. Wszystko to wiedziałem ale i tak czekałem na poniedziałek. Nadszedł. Początek dnia nie był obiecujący. Znowu schowana w swoim świecie, mało mnie zauważała a kontakt wzrokowy był tylko zwykłym spojrzeniem w oczy. Bez tych niesfornych iskierek, odczuwanych przyjemnym łaskotaniem w okolicach brzucha. Jednak z biegiem dnia, jakby powoli  wracała „do siebie”. Zaczęła częściej zerkać w moją stronę, nawet uśmiechnęła  się kilka razy. Jej oczy również nabierały b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
4.Siłownia Gry intymne

W kolejne kilka dni odwoziłem Julitę po pracy do domu niemal codziennie. Rozmawiało nam się bardzo przyjemnie i swobodnie, mimo że tematy były chwilami coraz bardziej prywatne. Kilka razy odniosłem wrażenie że jest jakaś sprawa, którą Julita omija, że jest coś ważnego, co włącza jakąś blokadę. Ale nie drążyłem tematu. Nasze spotkania kończyły się zawsze namiętnymi pocałunkami i jeszcze wtedy, inne sprawy nie były ważne. Samo przebywanie w jej pobliżu, patrzenie na nią, delektowanie się każdym gestem, spojrzeniem, było dużą przyjemnością. Więc nie było potrzeby tego burzyć. Starałem się organizować swój czas tak, aby jak najwięcej chwil spędzac z Julitą. Twierdziła że wieczory ma zajęte, ale zostawały nam popołudnia tuż po pracy.   Z chłopakami z firmy, z Jarkiem i Przemkiem, chodziliśmy w piątki na siłownie. Zaproponowałem Julicie aby poszła z nami, zobaczyła, poćwiczyła, może jej się spodoba. Zgodziła się. By (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
3.Tatuaż Gry intymne

Próbowałem porozmawiać, dowiedzieć się o co chodzi. Zagadywałem ale nie dostałem odpowiedzi. Wycofała się do jakiegoś swojego świata a ja nie miałem do niego dostępu. Tak minął poniedziałek, wtorek…. Nadeszła środa. Dzień pracy kończył się. W pokoju obok została już tylko Joasia, oddany pracownik, zapewne musiała coś dokończyć. I Julita. Zastanawiałem się czemu jeszcze nie wychodzi. Nagle, niespodziewanie weszła do mojego pokoju, przeszła obok mnie i stanęła przy oknie, tyłem do mnie. Nic nie mówiła, stała zamyślona. Patrzyła w dal, rysując coś palcem na szybie. Miała na sobie krótką jeansową spódniczkę i bluzeczkę uszytą z małej ilości materiału.   - Co rysujesz ? - zapytałem - Obraz. Upiększam ci pokój. - Fakt, upiększasz. Bez rysowania - wpasowałem komplement. Uśmiechnęła się. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
2.Jej smak Gry intymne

Nadszedł kolejny dzień. Przyszedłem do pracy podekscytowany, bo zaplanowaną miałem rozmowę z Julitą o jej obowiązkach. Kilkanaście minut, może więcej, tylko Ona i ja, w moim pokoju. Co prawda, przy otwartych drzwiach ale blisko, twarzą w twarz. Drzwi w sumie nigdy nie były zamykane, więc teraz też byłoby to trochę niestosowne. I podejrzane. A Cecylia zza ściany na pewno zainteresowałaby się dlaczego te drzwi są zamknięte ? Generalnie Cecylia interesuje się wszystkim. Wie kto i kiedy będzie zwolniony a kogo zatrudnią, wie kto zostawia zbyt duże niedopałki papierosów a kto nie myje rąk po wyjściu z toalety, wie kto z kim spędza czas i  dlaczego… Generalnie wie wszystko. Także drzwi do mojego pokoju musiały zostać otwarte. Przynajmniej na razie. Bo Cecylia już wiedziałaby dlaczego są zamknięte.   Była za minutę 9-ta kiedy Julita weszła do mojego pokoju. - Cześć, jestem, w sprawie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1.Jej widok Gry intymne

To był wtorek. Wtorki są dobre. Głównie dlatego że nie są już poniedziałkami. Ale to nie był zwykły wtorek. Rano przyszła do mnie Irena z HR z nieznaną mi, na oko dwudziestokilkuletnią dziewczyną. Ale jaką dziewczyną. Powiedzieć że wyjątkowej urody, to nic nie powiedzieć.     Piękne, duże niebieskie oczy, które przy każdym, głębszym spojrzeniu mówią "wiem o czym myślisz… i może nawet mi się to podoba…". Uwielbiam takie oczy i to filuterne spojrzenie, można porozumieć się bez słów. Długie blond włosy opadające na ramiona i zmysłowe, bardzo zmysłowe usta, z lekko wydętą dolną wargą, jakby przy śniadanku, troszkę naburmuszona chciała powiedzieć "nie, nie będę piła kakałka, i co mi zrobisz ?". Oj, ja już mam kilka pomysłów co bym Ci zrobił. I nie byłoby to kakałko. Przynajmniej nie do pic (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Governor of Poker Różne gry online dla przeglądarki

Governor of Poker to zabawna i pełna wyzwań gra w pokera, w której grasz w pokera z San Saba. Jesteś ambitny i chcesz zostać największym pokerzystą w kraju! Musisz grać w rundy klasycznej odmiany pokera Texas Hold Em i przemierzać różne miasta, zdobywając nagrody i pokonując innych niedoszłych mistrzów pokera. Zbuduj swoją reputację w całym Teksasie i zmierz się do ostatecznego pojedynku! Gry wykorzystują klasyczne zasady Hold Em, a rozgrywkę można łatwo wybrać. Jeśli lubisz poker i gry karciane, na pewno spodoba ci się ten tytuł. Czy zdołasz pokonać ostatniego bossa w Hold Em i zostać nowym gubernatorem lub pokerem?   Gubernator Pokera 1 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ślimak Bob Różne gry online dla przeglądarki

Jasne, miłe i pozytywne historie o przygodach Ślimaka Boba spodobają się najmniejszym graczom i starszym fanom gier przeglądarkowych. Razem z głównym bohaterem będziesz musiał pokazać cuda zaradności i pomysłowości, zręczności, przebiegłości i pomysłowości, odkrywać nowe kraje, a nawet odbyć niezapomniany lot kosmiczny. Gry wyróżniają się prostą kontrolą, przyjemną muzyką i jasną pozytywną grafiką. Główny bohater jest lekko rozproszony i powolny, ale daje czas na zastanowienie się nad metodą dalszego ruchu i metodami rozwiązywania zagadek logicznych, które ciągle napotyka się po drodze. Najważniejsze, aby nie stracić wiary w siebie i traktować wszystkie problemy z poczuciem ironii i pozytywności.   Ślimak Bob 6 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Five Nights at Freddy's Różne gry online dla przeglądarki

Dziwna pizzeria Freddy Fazbear's Pizza robi przerażające rzeczy w nocy. Gdy tylko na Ziemi zapada ciemność, gigantyczne lalki - animatronika ożywają w instytucji Fazbera. W ciągu dnia są nieruchome, służą do dekoracji parkietu. Ale w nocy ... Seria gier FNAF grozy składa się z kilku części, które przypadną do gustu wszystkim fanom horrorów. Przejdź przez wszystkie poziomy jeden po drugim i zapoznaj się z nową animatroniką i innymi postaciami, studiuj ich nawyki i spróbuj wygrać w Five Nights u Freddy'ego.   FNAF 4   FNAF World (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Spiderman Różne gry online dla przeglądarki

Każdy miłośnik komiksów marzy o tym, by znaleźć się ramię w ramię ze swoją ukochaną postacią i osobiście uczestniczyć we wszystkich podróżach, które przygotowali dla niego autorzy. Gry SpiderMan otwierają świat pełen niesamowitych przygód! Zawrotne loty nad Nowym Jorkiem i bitwy z najniebezpieczniejszymi złoczyńcami - to właśnie wypełnia gry Spider-Man! Przygotuj się na zapierające dech w piersiach wydarzenia i doświadczenia, które wypełniają każdą minutę wirtualnej rozrywki superbohaterem. W grach online musisz podróżować po dachach miasta, walczyć z przestępcami, prowadzić ostrzał z siecią i ratować planetę przed złymi kosmitami. Pomóż bohaterowi stać się sławnym i śmiało zmiażdżyć najbardziej niebezpiecznych wrogów!   LEGO Czlowiek Pajak (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ogień i Woda Różne gry online dla przeglądarki

Głównymi bohaterami są chłopiec Ogień i dziewczyna Woda. Są zupełnie inne, ale są razem i muszą razem przejść wiele testów. I mogą sobie z nimi poradzić tylko umiejętnie, wykorzystując każdą ze swoich mocnych stron. Przygody ognia i wody uczą interakcji, aby osiągnąć wspólny cel, uczą przyjaźni i jedności, pomimo różnic. Najważniejsze w tych zabawkach jest przyjazna interakcja. Najlepiej jest grać razem, gdy jeden gracz kontroluje Ognistego Chłopca, a drugi kontroluje Dziewczynę Wody. Jeden gracz może również przechodzić poziomy, ale będzie potrzebował na to dużo więcej czasu. Poziomy są zbudowane w taki sposób, że nie można ich przejść, działając tylko jedną postać. Ponadto każda z postaci może wykonywać określone czynności, które nie są dostępne dla drugiej. Dlatego tylko ostrożnie wykorzystując każdą z ich zalet, gracze będą w stanie doprowadzić każdy poziom do końca. Ten schemat organizacji procesu gry zwrócił się w 100%. Bezpłatne (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zuma Deluxe i Revenge Różne gry online dla przeglądarki

W 2003 roku została wydana gra Zuma Deluxe, która miała zainicjować całą branżę i wiele podgatunków. Nieskomplikowane zasady i prosta fabuła doprowadziły do ogromnej manii Zuma. W grze udało się podbić graczy z różnych krajów, grup wiekowych i hobby. To właśnie „przypadkowość” stała się głównym powodem jej sukcesu. Głównym bohaterem gry jest mała zielona żaba, która potrafi pluć kolorowymi kulkami. Jest bardzo fajna i niezrozumiała. W całej grze maksimum, które można od niej usłyszeć, to tylko jedno słowo „Ribbit”. To ty musisz pomóc żabie w jej walce.   Zuma Deluxe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »