Gry

Wpisy zawierające słowo kluczowe gry.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

gra strategiczna gry, gry internetowe, gry dla graczy

Zobacz cały wpis na blogu »
gry komputerowe gry, gry internetowe, gry dla graczy

Zobacz cały wpis na blogu »
najlepsze gry komputerowe Mateusz Filipiak

Najlepsze gry komputerowe: 1.Spintires-gra polega na transpocie drewna w lesie, komputerowa gra symulacyjna, stworzona przez firmę Oovee Games Studio. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wprowadzenie Gry Komputerowe

Witam Na Tym Blogu Będą się znajdować najnowsze Świeżynki w temacie gier, a także wiele innych rzeczy. Dzięki mojemu Blogu nie będziesz "zacofany" w tym temacie. Napewno nie znudzisz się tutaj. Pierwszą grą jaka będzie miała najbliższą premiere jest : Mortal Kombat 11  Powrócą też znani bohaterowie, jak chociażby Raidern i Scorpion. Możemy ponadto liczyć na szczegółowe poziomy i Fatality, czyli brutalne wykończenia, które stały się znakiem rozpoznawczym serii.Warto wspomnieć, że miłośnikom cyklu nie spodobał się utwór muzyczny, którego użyto jako podkład w pierwszym zwiastunie gry. Mowa o muzyce Hip-Hopowej, która według wielu graczy nie pasuje do Mortal Kombat.W nadchodzącym tytule twórcy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Fallout 76 - czyli co skopała Bethesda Giercovnia

Sprawa Fallouta 76 rozeszła się po internecie z wielkim hukiem i zgrzytem, a całą sprawę podsycała jeszcze Bethesda dodając do gry kolejne błędy i banując "nieuczciwych" graczy. Spora część z nich faktycznie była nieuczciwa i wykorzystywała te błędy na swoją korzyść, jednakże część wrzucała na serwery gry swoje modyfikacje, które często poprawiały jej stan (było to jednak chwilowe).  Teraz więc trzeba się zastanowić: Czy za stan gry odpowiedzialna jest tylko Bethesda? Pomimo tego, że wypuściła ona do obrotu niegotowy produkt, to jednak starała się je naprawić, lecz czesto modyfikacje wprowadzane na serwery przez graczy psuły plany całej korporacji. Na dodatek należy wspomnieć, że Bethesda nie miała zbyt dużych "umiejętności" w tworzeniu gier multiplayer, a całą swoją wiedzę o wypuszczaniu nowych tytułów opierała na wcześniejszych doświadczeniach z tworzenia gier typu Single Player. Tytuł ten można więc uznać za PRÓBĘ stworzenia tytułu mmorpg, który n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dragon Age 4 ?!? Nasze nudne życie

Zacznijmy od początku co to jest Dragon Age ?.... Jest to seria  komputerowych gier fabularnych dark fantasy tworzona przez kanadysjkie studio BioWare. Gra z gatunku fantasty, rpg, Akcja serii dzieje się na kontynencie Thedas, który zamieszkuje wiele ras, w tym ludzie, elfy, krasnoludy, qunari. Fabuła pierwszej części rozgrywa się w krainie Ferelden, drugiej w Wolnych Marchiach, a trzeciej na terenach Fereldenu i Cesarstwa Orlais. Ważną rolę w fabule odgrywają Plagi, podczas których krainy są atakowane przez żądne krwi mroczne pomioty, jak również wojna pomiędzy magami a niewolącymi ich templariuszami. Ostatnio i to całkiem niedawno na gali The Game Awards 2018 byli obecni między innymi przedstawiciele BioWare. Mianowicie zapowiedzieli, iż "niedługo" zapewne potrwa to długo ale no cóż. Kontunuując zapowiedzieli właśnie Dragon Age 4 kolejną część z cudownej gry właśnie tych twórców. Niestety (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gry multiplayer Promocje internet

Obecnie gry multiplayer stanowią bardzo ważną część rozrywki dla graczy. Jest to przedłużenie żywotności nawet średniego tytuły, gry bez tego trybu nawet, jeśli są dobre to nie „przykują” gracza na długie godziny tak jak robi to tryb wieloosobowy. Możliwość grania z graczami nawet z drugiego końca globu to bardzo kusząca propozycja, z której gracze zaczęli korzystać. Tryb ten stał się tak popularny, że wielu graczy traktuje kampania dla pojedynczego gracza jako trening przed głównym daniem jakim jest multiplayer, a i nie umknęło to twórcom, którzy zaczęli kłaść większy nacisk na tryb wieloosobowy, czasem nawet kosztem trybu single-player. Coraz częściej powstają gry, tylko z trybem online, a dodając tam różne „smaczki”, które można kupić za realne pieniądze można sporo zarobić. Są też gry, gdzie trzeba wykupić abonament, aby móc zagrać. Jeszcze nie tak dawno tryb wieloosobowy ograniczał się do dwóch grac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na Początek Blog Beermena Hobby i Zabawa

W pierwszym wpisię chciałem się trochę przedstawić , mam na imię Mateusz  . Tego bloga głównie poświęce moim zainteresowaniom jakimi są symulatory komputerowe głównie ATS , ETS 2 , Farming ale i nie zabraknie innych gier . Ostatnim czasie zainteresowałem się militariami i strzelankami ASG a w wolnych chwilach sklejam modele plastikowe :) . Będe umieszczał wpisy z moich postępów jak i przemyślenia i pomysły . Zapraszam wszystkich zainteresowanych do przeglądania , a i może będzie ktoś zainteresowany nawiązania znajomości do wspólnej zabawy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie , ( to jest mój pierwszy blog , mile widziane komentarze , zobaczymy co mi z tego wyjdzie ).

Zobacz cały wpis na blogu »
Początki Blog o Star Stable i Robloxie

Witajcie! Pierwsze pytanie zapewne zabrzmi jakoś tak... Jakie dokładnie gry będziesz opisywć? Odpowiedz jest prosta. Robloxa i Star Stable. Dodatkowo jakieś ciekawostki z tych gier.    

Zobacz cały wpis na blogu »
Leroy Merlin - Wszystko dla Twojego domu ! Kupuj-Najtaniej - Najlepsze oferty sklepów dla Ciebie

  ZRÓB ZAKUPY W LEROY MERLIN TERAZ ONLINE ! Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Notka testowa xd EndermineGirlPL

No heja heja! To mój próbny wpis XD Mam nadzieję że mój blog ogólnie się wam spodoba. Dzięki za przeczytanie i miłego dnia!

Zobacz cały wpis na blogu »
Notka testowa xd EndermineGirlPL

No heja heja! To mój próbny wpis XD Mam nadzieję że mój blog ogólnie się wam spodoba. Dzięki za przeczytanie i miłego dnia!

Zobacz cały wpis na blogu »
Polecane Gry

POLECAMY Tf2 Overwatch (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Charakterystyka pomocy pirackiego na Morzu złodziei the best games

Sea of ​​Thieves jest wyłącznym Xbox One i Windows 10. Wspólne przygody, gdzie ty i twoi znajomi stać się piratami jest jego funkcja. Co robi społeczeństwo, a dla spółdzielni wymaga własne unikalne cechy?   Na przykład w wymagany jest Sea of ​​Thieves zespołowej, nawet gdy jesteś pływanie z punktu A do punktu B. Na mapie świata nie jest otwierana po naciśnięciu przycisku i jest na osobnej tabeli na pokładzie. Gracz, który jest u steru nie widzi mapę, więc ktoś musi na to patrzeć i nadać kierunek. Skały i inne niespodzianki ocean, a układ kierowniczy nie są zaznaczone na mapie i nie mogą być postrzegane. Dlatego zespół będzie przydatna trzeciego marynarza, który szuka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konsole przenośne - czy to dobra inwestycja? Ograni

  p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Ubuntu Light"; font-size: 11pt; }p.cjk { font-family: "Droid Sans"; font-size: 11pt; }p.ctl { font-family: "FreeSans"; font-size: 12pt; } Konsole przenośne staja się coraz popularniejsze – możemy spotkać się z tym, że wiele osób decyduje się na ich zakup. Obecnie mamy do czynienia przede wszystkim z dwiema konsolami, które liczą się na rynku. Jest to PlayStation Vita oraz Nintendo 3DS. Są to konsole, które mimo niewielkiego rozmiaru mają naprawdę wielki potencjał. Na rynku jest wiele gier, które zostały wydane specjalnie z myślą o tych konsolach – opowiadają one zwykle o innych wydarzeniach niż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »