Gry

Wpisy zawierające słowo kluczowe gry.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Gry multiplayer Promocje internet

Obecnie gry multiplayer stanowią bardzo ważną część rozrywki dla graczy. Jest to przedłużenie żywotności nawet średniego tytuły, gry bez tego trybu nawet, jeśli są dobre to nie „przykują” gracza na długie godziny tak jak robi to tryb wieloosobowy. Możliwość grania z graczami nawet z drugiego końca globu to bardzo kusząca propozycja, z której gracze zaczęli korzystać. Tryb ten stał się tak popularny, że wielu graczy traktuje kampania dla pojedynczego gracza jako trening przed głównym daniem jakim jest multiplayer, a i nie umknęło to twórcom, którzy zaczęli kłaść większy nacisk na tryb wieloosobowy, czasem nawet kosztem trybu single-player. Coraz częściej powstają gry, tylko z trybem online, a dodając tam różne „smaczki”, które można kupić za realne pieniądze można sporo zarobić. Są też gry, gdzie trzeba wykupić abonament, aby móc zagrać. Jeszcze nie tak dawno tryb wieloosobowy ograniczał się do dwóch grac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na Początek Blog Beermena Hobby i Zabawa

W pierwszym wpisię chciałem się trochę przedstawić , mam na imię Mateusz  . Tego bloga głównie poświęce moim zainteresowaniom jakimi są symulatory komputerowe głównie ATS , ETS 2 , Farming ale i nie zabraknie innych gier . Ostatnim czasie zainteresowałem się militariami i strzelankami ASG a w wolnych chwilach sklejam modele plastikowe :) . Będe umieszczał wpisy z moich postępów jak i przemyślenia i pomysły . Zapraszam wszystkich zainteresowanych do przeglądania , a i może będzie ktoś zainteresowany nawiązania znajomości do wspólnej zabawy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie , ( to jest mój pierwszy blog , mile widziane komentarze , zobaczymy co mi z tego wyjdzie ).

Zobacz cały wpis na blogu »
Początki Blog o Star Stable i Robloxie

Witajcie! Pierwsze pytanie zapewne zabrzmi jakoś tak... Jakie dokładnie gry będziesz opisywć? Odpowiedz jest prosta. Robloxa i Star Stable. Dodatkowo jakieś ciekawostki z tych gier.    

Zobacz cały wpis na blogu »
Leroy Merlin - Wszystko dla Twojego domu ! Kupuj-Najtaniej - Najlepsze oferty sklepów dla Ciebie

  ZRÓB ZAKUPY W LEROY MERLIN TERAZ ONLINE ! Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Notka testowa xd EndermineGirlPL

No heja heja! To mój próbny wpis XD Mam nadzieję że mój blog ogólnie się wam spodoba. Dzięki za przeczytanie i miłego dnia!

Zobacz cały wpis na blogu »
Notka testowa xd EndermineGirlPL

No heja heja! To mój próbny wpis XD Mam nadzieję że mój blog ogólnie się wam spodoba. Dzięki za przeczytanie i miłego dnia!

Zobacz cały wpis na blogu »
Polecane Gry

POLECAMY Tf2 Overwatch (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Charakterystyka pomocy pirackiego na Morzu złodziei the best games

Sea of ​​Thieves jest wyłącznym Xbox One i Windows 10. Wspólne przygody, gdzie ty i twoi znajomi stać się piratami jest jego funkcja. Co robi społeczeństwo, a dla spółdzielni wymaga własne unikalne cechy?   Na przykład w wymagany jest Sea of ​​Thieves zespołowej, nawet gdy jesteś pływanie z punktu A do punktu B. Na mapie świata nie jest otwierana po naciśnięciu przycisku i jest na osobnej tabeli na pokładzie. Gracz, który jest u steru nie widzi mapę, więc ktoś musi na to patrzeć i nadać kierunek. Skały i inne niespodzianki ocean, a układ kierowniczy nie są zaznaczone na mapie i nie mogą być postrzegane. Dlatego zespół będzie przydatna trzeciego marynarza, który szuka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konsole przenośne - czy to dobra inwestycja? Ograni

  p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Ubuntu Light"; font-size: 11pt; }p.cjk { font-family: "Droid Sans"; font-size: 11pt; }p.ctl { font-family: "FreeSans"; font-size: 12pt; } Konsole przenośne staja się coraz popularniejsze – możemy spotkać się z tym, że wiele osób decyduje się na ich zakup. Obecnie mamy do czynienia przede wszystkim z dwiema konsolami, które liczą się na rynku. Jest to PlayStation Vita oraz Nintendo 3DS. Są to konsole, które mimo niewielkiego rozmiaru mają naprawdę wielki potencjał. Na rynku jest wiele gier, które zostały wydane specjalnie z myślą o tych konsolach – opowiadają one zwykle o innych wydarzeniach niż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gry i zabawy rozwijające dla dzieci Gry komputerowe, Playstation i wiele innych newsów ze świata gier

Ludzie od zawsze poszukują zabawy. Dlatego też, wymyślają coraz to nowe gry i przedmioty służące rozrywce. Warto pamiętać, że większość z nich sprawia przyjemność zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Czas na zabawę Niewątpliwie, pomimo, iż każdy z nas potrzebuje rozrywki, nie każdy znajduje na nią czas. Wiele osób stanowczo stwierdza, że w ciągu dnia ma zbyt mało czasu, aby marnować go na rozrywkę. Jednakże, wiele rodzajów gier i zabaw sprawia, że się rozwijamy, i to pod wieloma względami. Dlatego też, mówienie o marnowaniu czasu jest tu bardzo nietrafne. Zabawa dla dzieci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gry komputerowe Tania nauka języków

Gry komputerowe w ostatnich czasach są bardzo modne. Często w różnych sklepach lub na stronach internetowych można znaleźć bardzo drogie gry. warto zdecydować się na sprzedaż hurtową, która pozwoli sporo zaoszczędzić. Tagi: hurtownia gier komputerowych, hurtownia gier pc, hurtownie gier komputerowych, hurtownia gier video,  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W Internecie pojawiła plakat Niesprawiedliwość 2 Netherrealm Studios. the best games

Естественно, что официальный анонс еще не было. Тем не менее, торговая сеть GameStop начал посылать плакаты Несправедливость 2, где он показал схватках Бэтмен и флэш-памяти.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzieci a granie w gry wideo Ograni

  p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } Wiele obecnych graczy to osoby młode, ale wielkim doświadczeniem na tym polu. Ludzie coraz wcześniej zaczynają korzystać z komputera, a co za tym idzie – sięgają również po gry. Wiele osób sprzeciwia się temu, aby pozwalać małym dzieciom na spędzanie czasu przed komputerem. Głównie z tego powodu, że gry komputerowe mogą uzależniać, a osoby w takim wieku są szczególnie podatne na tego rodzaju działania. Na dodatek granie w produkcje, które są nie odpowiednie dla danej grupy wiekowej mogą powodować pewne zaburzenia mogące rzutować na jego zachowanie. Dlatego rodzice powinni zainteresować się pasją swoich dzi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nauka przez gry

Używając gier do rozwoju należy pamiętać o jednej ważnej rzeczy - gra to tylko narzędzie. Bardzo potężne, aczkolwiek pozostawione samu sobie może dawać różne efekty. Do tego, aby granie faktycznie przerodziło się w naukę nie potrzebujemy tzw. gier edukacyjnych. Wystarczą nam takie, jakie pojawiają się w serii Nauka przez Gry.    Nastawienie kluczem do sukcesu Z własnego doświadczenia wiem, że najwięcej problemów stanowi jednak samo nastawienie uczestników do uczenia się poprzez grę. Wciąż w wielu z nas tkwi wiara w to, że uczenie się jest procesem trudnym i poważnym. A w większości przypadków na pewno nieprzyjemnym. Nie ma co się dziwić. Takie coś serwowała nam edukacja publiczna przez długie lata. Gdy klasa wybucha zbyt często śmiechem, albo dyskusje stają się zbyt żywiołowe, od razu pojawia się dyrektor proszący nauczyciela na słówko. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Street Crime Przegląd gier online Free To Play

Witajcie w pierwszym wpisie na moim blogu!  Dzisiaj pragę przedstawić Wam przeglądarkową grę online o nazwie SteetCrime! Jak sama nazwa wskazuje jest to gra o podłożu kryminalnym. (+18) Na początku gry wcielamy się w rolę podrzędnego rzezimieszka, a z biegiem gry awansujemy w naszym kryminalnym półswiatku i staramy się o jak największe wpływy w mieście. W grze możemy się rozwijać w wielu różnych aspektach (finanse, informatyka, rozwój ciała bohatera etc.) Polecam grę, bo to świetny zabijacz czasu, z którego możemy kożystać gdziekolwiek jesteśmy (pod warunkiem dostępu do internetu w telefonie). Świetnie uprzyjemnie długie podróże autobusem, czy po prostu nudne wieczory! Serdecznie polecam! Link do rejestracji: http://playlink.streetcrime.pl/?plsid=60063192

Zobacz cały wpis na blogu »