Gry

Wpisy zawierające słowo kluczowe gry.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Notka testowa xd EndermineGirlPL

No heja heja! To mój próbny wpis XD Mam nadzieję że mój blog ogólnie się wam spodoba. Dzięki za przeczytanie i miłego dnia!

Zobacz cały wpis na blogu »
Polecane Gry

POLECAMY Tf2 Overwatch (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Charakterystyka pomocy pirackiego na Morzu złodziei the best games

Sea of ​​Thieves jest wyłącznym Xbox One i Windows 10. Wspólne przygody, gdzie ty i twoi znajomi stać się piratami jest jego funkcja. Co robi społeczeństwo, a dla spółdzielni wymaga własne unikalne cechy?   Na przykład w wymagany jest Sea of ​​Thieves zespołowej, nawet gdy jesteś pływanie z punktu A do punktu B. Na mapie świata nie jest otwierana po naciśnięciu przycisku i jest na osobnej tabeli na pokładzie. Gracz, który jest u steru nie widzi mapę, więc ktoś musi na to patrzeć i nadać kierunek. Skały i inne niespodzianki ocean, a układ kierowniczy nie są zaznaczone na mapie i nie mogą być postrzegane. Dlatego zespół będzie przydatna trzeciego marynarza, który szuka (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Konsole przenośne - czy to dobra inwestycja? Ograni

  p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Ubuntu Light"; font-size: 11pt; }p.cjk { font-family: "Droid Sans"; font-size: 11pt; }p.ctl { font-family: "FreeSans"; font-size: 12pt; } Konsole przenośne staja się coraz popularniejsze – możemy spotkać się z tym, że wiele osób decyduje się na ich zakup. Obecnie mamy do czynienia przede wszystkim z dwiema konsolami, które liczą się na rynku. Jest to PlayStation Vita oraz Nintendo 3DS. Są to konsole, które mimo niewielkiego rozmiaru mają naprawdę wielki potencjał. Na rynku jest wiele gier, które zostały wydane specjalnie z myślą o tych konsolach – opowiadają one zwykle o innych wydarzeniach niż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gry i zabawy rozwijające dla dzieci Gry komputerowe, Playstation i wiele innych newsów ze świata gier

Ludzie od zawsze poszukują zabawy. Dlatego też, wymyślają coraz to nowe gry i przedmioty służące rozrywce. Warto pamiętać, że większość z nich sprawia przyjemność zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Czas na zabawę Niewątpliwie, pomimo, iż każdy z nas potrzebuje rozrywki, nie każdy znajduje na nią czas. Wiele osób stanowczo stwierdza, że w ciągu dnia ma zbyt mało czasu, aby marnować go na rozrywkę. Jednakże, wiele rodzajów gier i zabaw sprawia, że się rozwijamy, i to pod wieloma względami. Dlatego też, mówienie o marnowaniu czasu jest tu bardzo nietrafne. Zabawa dla dzieci (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gry komputerowe Tania nauka języków

Gry komputerowe w ostatnich czasach są bardzo modne. Często w różnych sklepach lub na stronach internetowych można znaleźć bardzo drogie gry. warto zdecydować się na sprzedaż hurtową, która pozwoli sporo zaoszczędzić. Tagi: hurtownia gier komputerowych, hurtownia gier pc, hurtownie gier komputerowych, hurtownia gier video,  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W Internecie pojawiła plakat Niesprawiedliwość 2 Netherrealm Studios. the best games

Естественно, что официальный анонс еще не было. Тем не менее, торговая сеть GameStop начал посылать плакаты Несправедливость 2, где он показал схватках Бэтмен и флэш-памяти.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzieci a granie w gry wideo Ograni

  p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } Wiele obecnych graczy to osoby młode, ale wielkim doświadczeniem na tym polu. Ludzie coraz wcześniej zaczynają korzystać z komputera, a co za tym idzie – sięgają również po gry. Wiele osób sprzeciwia się temu, aby pozwalać małym dzieciom na spędzanie czasu przed komputerem. Głównie z tego powodu, że gry komputerowe mogą uzależniać, a osoby w takim wieku są szczególnie podatne na tego rodzaju działania. Na dodatek granie w produkcje, które są nie odpowiednie dla danej grupy wiekowej mogą powodować pewne zaburzenia mogące rzutować na jego zachowanie. Dlatego rodzice powinni zainteresować się pasją swoich dzi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nauka przez gry

Używając gier do rozwoju należy pamiętać o jednej ważnej rzeczy - gra to tylko narzędzie. Bardzo potężne, aczkolwiek pozostawione samu sobie może dawać różne efekty. Do tego, aby granie faktycznie przerodziło się w naukę nie potrzebujemy tzw. gier edukacyjnych. Wystarczą nam takie, jakie pojawiają się w serii Nauka przez Gry.    Nastawienie kluczem do sukcesu Z własnego doświadczenia wiem, że najwięcej problemów stanowi jednak samo nastawienie uczestników do uczenia się poprzez grę. Wciąż w wielu z nas tkwi wiara w to, że uczenie się jest procesem trudnym i poważnym. A w większości przypadków na pewno nieprzyjemnym. Nie ma co się dziwić. Takie coś serwowała nam edukacja publiczna przez długie lata. Gdy klasa wybucha zbyt często śmiechem, albo dyskusje stają się zbyt żywiołowe, od razu pojawia się dyrektor proszący nauczyciela na słówko. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Street Crime Przegląd gier online Free To Play

Witajcie w pierwszym wpisie na moim blogu!  Dzisiaj pragę przedstawić Wam przeglądarkową grę online o nazwie SteetCrime! Jak sama nazwa wskazuje jest to gra o podłożu kryminalnym. (+18) Na początku gry wcielamy się w rolę podrzędnego rzezimieszka, a z biegiem gry awansujemy w naszym kryminalnym półswiatku i staramy się o jak największe wpływy w mieście. W grze możemy się rozwijać w wielu różnych aspektach (finanse, informatyka, rozwój ciała bohatera etc.) Polecam grę, bo to świetny zabijacz czasu, z którego możemy kożystać gdziekolwiek jesteśmy (pod warunkiem dostępu do internetu w telefonie). Świetnie uprzyjemnie długie podróże autobusem, czy po prostu nudne wieczory! Serdecznie polecam! Link do rejestracji: http://playlink.streetcrime.pl/?plsid=60063192

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejny normalny dzień Ona i On

Zmiany. Synek jest chory daje mu antybiotyk po 23, więc od razu czekam na mojego A. zanim wróci z drugiej zmiany. Wow nie czepia się już, że nie śpie. Nawet porozmawia ze mną 5min, a potem świat gry, a ja sobie siedzę i myślę "odezwie się jeszcze czy nie?", ale gra dalej. Tak z godzinke. Czekam na niego, bo bardzo lubię, gdy razem się kładziemy. Sprawdzam pójdzie ze mną, czy nie? Mówię dobranoc. Odpowiada a  ja myślę jak się z tego wykręcić, żeby jednak na niego poczekać. Poszłam - za 5min przyszedł i mówi "Chyba jeszcze nie śpisz?" i ucieszył się, że nie :) Przytulił jeszcze chwilke pogadał. Rano wstał nad wyraz wcześnie jak na niego :) Synek tęsknił w tym tygodniu bo wstawał kąpał się i jechał do pracy. Myślę, że chciał dzis z nim pobyć. Bardzo się kochają. MAły uwielbia tatusia. No ale nie uszło długo i "kłótnia", bo ja nie rozumiem tego co mi mówił i poprosiłam o  wyjaśnienie, ale przecież powinnam od razu rozumieć. No (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Samochodowe gry online Gry online w które warto zagrać

 Wyścigowe gry samochodowe oferowane online za darmo nie mają wysokich wymagań sprzętowych. Uruchomimy je nawet na sędziwych kompach, co nie znaczy, że przyniosą nam sporo mniej radości, niż wielkie produkcje. Poziom trudności dostosowany do konkretnych oczekiwań, setki najróżniejszych poziomów ,a także proste zasady gry to dokładnie to, czego szukamy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wyścigi i rywalizacja Gry online w które warto zagrać

Gry wyścigowe rozwijają niektóre umiejętności ,tak przydatne w życiu codziennym. Za sprawą dużej popularności gry wyścigowe cały czas nie pozwalają wyprzeć się z rynku gier online, zalewanego codziennie przez kolejne nowości. Jak widać wartościowa i bezpłatna rozrywka nie potrzebuje jakiejś nadzwyczajnej reklamy i perfekcyjnej jakości.   Przeważnie wystarczy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Darmowe gry friv za darmo Friv online dla dzieci

Każdy człowiek urodzony do roku 1990 pamięta gry friv na pegazusa. Dzisiaj mamy dostępne platformy PlayStation, Xbox oraz Nintendo. Kiedyś tego nie było, dlatego kupowało się za 50 złotych pegazusa, podpinało do telewizora i cieszyło się kultowymi już grami. Do dzisiaj większość starszych graczy wraca myślami do lat dziewięćdziesiątych. To właśnie wtedy przyszło nam marnować pady na pegazusie męcząc to urządzenie niemiłosiernie. Jeszcze kilka lat temu większość starszych graczy narzekała na to, że w sieci nie można znaleźć ani jednego symulatora do gry na pegazusa. Dzisiaj jednak jest to możliwe, ponieważ programiści dobrze się postarali i w wielu zakątkach sieci można pobrać już symulatory. Pewnie większość z Was tego nie zrozumie, ale starsi gracze chcieliby powrotu pegazusa do łask. To właśnie na tej konsoli większość z nas się wychowała i do dzisiaj wspomina te czasy z sentymentem.

Zobacz cały wpis na blogu »
Tomek i przyjaciele dla dzieci za darmo Gry tomek i przyjaciele

Prawdopodobnie najpopularniejsza gra na pegazusa jaka została kiedykolwiek wydana. W trakcie rozgrywki jak http://grajnik.pl/dladzieci/gry-tomek-i-przyjaciele/ naszym zadaniem jest niszczenie wrogich czołgów. Nie jest to trudne, ale wraz z kolejnymi poziomami trudność maksymalnie wzrasta. Co jest ciekawe to fakt, że przy Tank 1990 nie da się nudzić. Gra została perfekcyjnie dopracowana i w każdym calu jest znakomita. Umożliwia tryb dwóch graczy, dzięki czemu jeden może się zajmować bronieniem swojej twierdzy czyli orzełka, zaś drugi może się zapędzić pod wrogi obóz i z bliska ostrzeliwać inne czołgi zdobywając w ten sposób wiele bonusów. Tank 1990 zainspirował producentów gry World of Tanks i dzisiaj możemy zagrać w popularnego Tanka 3D. Nic jednak nie odda tych emocji, które nam towarzyszyły podczas rozgrywki na starej 1990. Na szczęście programiści zadbali o starszych graczy i stworzyli (...)

Zobacz cały wpis na blogu »