Gry

Wpisy zawierające słowo kluczowe gry.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Gry nie są złe Poszukiwacz wiedzy

    Czyżby wbrew obiegowej, powtarzanej przez media i cześć psychologów opinii gry komputerowe nie powodowały agresywnych zachowań wśród młodych ludzi? Do takich wniosków doszedł Patrick Kierkegaard, uczony z University of Essex .Dokonał on krytycznego przeglądu dotychczasowych badań. Wbrew obiegowej opinii uczony uważa, że mamy do czynienia ze spadkiem agresywnych zachowań i przestępczości, który niestety jest niezauważalny z powodu nagłaśnianych przez media przypadków strzelanin w szkołach i na uniwersytetach.     Wzrost liczby graczy od lat dziewięćdziesiątych oraz towarzysząca temu, a związana z rozwojem techniki brutalizacja gier, nie wpływają negatywnie na zachowania młodego pokol (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
UltrasGames CLB17

Login Clb&mik

Zobacz cały wpis na blogu »
Plemiona CLB17

Plemiona Caleb17 Swiat 14 Kontynent 84 Wioski 5

Zobacz cały wpis na blogu »
Przyszłość gier komputerowych? Trendystyle - czyli o tym, co jest trendy

Jaka będzie przyszłość gier komputerowych?   Czy taka jak przedstawiona na filmie, który możemy obejrzeć tutaj? Myślę, że nie, chociaż sama inicjatywa godna naśladowania i polecenia.    

Zobacz cały wpis na blogu »
WoW jeszcze ładniejsze? Wszystko o grach i nie tylko

Przeglądając poranne newsy (poranek o 11? no ok;-) trafiliśmy na bardzo ciekawą informację. Otóż niejaki Allen Brack, jeden z pracowników Blizzzard, w wywiadzie dla Eurogamera zdradził, iż już niebawem sztandarowy produkt tej firmy - świetnne MMO World of Warcraft - doczeka się kolejnej łatki. Tym razem jednak szykuje się naprawde duże ukatualnienie. Z wywiadu wynika, że Panowie z Blizzard szykują się do... gruntownego odświeżenia grafiki swojego hitu! Miejmy tylko nadzieję, iż wyjdzie to grze na dobre i nie straci ona nic ze swojego specyficznego klimatu. Jednym slowem - "nowe szaty króla"    

Zobacz cały wpis na blogu »
Witamy! Wszystko o grach i nie tylko

Witamy!   Jeżeli tu trafiłeś to znaczy, że interesuje Cię wszystko co jest związane z grami. Witamy Cię na oficjalnym blogu o grach portalu pino.pl ;-) U nas przeczytasz codziennie najnowsze newsy z branży, recenzje najciekawszych tytułów czy zapowiedzi najgorętszych tytulów. To wszystko pisane przez najlepszych ludzi z branży. Innymi słowy u nas wszystko jest "naj...". Nie wierzyśz? To czytaj sam! Gotowi? To zaczynamy! A już za parę miesięczy rusza nasz nowy wielki projekt - serwis o grach playa.pl. Będziesię działo! Oj będzie!   Pozdrawiam   Michał "sir Mik" Grabacki liczniki    

Zobacz cały wpis na blogu »
Co to są gry dla dzieci Gry dla dzieci

Witajcie, W pierwszym moim wpisie chciałbym stanąć na chwilę pzy definicji gier dla dzieci. Wikipedia podaje tylko definicję gry. Rozbija ją na wiele podgrup takich jak gry karciane, logiczne, losowe czy wreszcie hazardowe. Co to są jednak gry dla dzieci - nie piszą. Może to dla tego że przyjęli podział bardziej związany z rodzajem/typem gier niż związany z odbiorcą gry. Jest wiele stron z grami dla dzieci. Gry dla dzieci to też często proste i barwne planszówki. Zabawa w klasy czy w chowanego to też gra dla dzieci. Co więc je łączy? Prostota, różne elementy które mają sprawić by dziecko szybko się nie znudziło? Atrakcyjnie graficznie przedstawiony temat - dziecko bardzo zwraca na to uwagę? Chyba wszystko po trochę. Najlepiej było by spytać dziecko. Jeśli ono powie, że lubi w to grać to znaczy że jest to kandydat do miana gry dla dzieci. Kandydat tylko bo to my - starsi - powinniśmy decydować co jest dobre dla naszych dzieci.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień e-mail - eKomunikacja, bezpieczeństwo, wyszukiwanie, rankingi WebBlog

Zapraszam do odwiedzenia strony poświęconej e-Komunikacji i Święcie InternautówWydarzenie jest okazją by porozmawiać o roli sieci w komunikacji z innymi ludźmi, by zwrócić uwagę na ogromne zasoby informacji, które za pomocą zasobów światowego WWW stały się ogólnie dostępne. O faktach których sobie nie uświadamiamy i których, bywa, że nie doceniamy. Dzień - e maila - święto dla Nas wszystkich uczestniczących i korzystających z sieci. Dzięki niemu więcej możemy dowiedzieć się o internecie, posłuchać opinii specjalistów z wielu dziedzin - towarzyszących temu medium, a jednocześnie dokształcić się w zakresie bezpieczeństwa, oprogramowania, ba – definicji. Dlaczego “Dzień e-maila”? E-mail, i jego symbol @ ( at – popularnie nazywana w Polsce: małpką), jest najpopularniejszym logo światowych zasobów World Wide Web - symbolem sieci. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kilka gierek DODATKI NA BLOGA

:: Gra Ziemia z satelity ::Dokładne satelitarne zdjęcia Ziemii online. Zobacz jak wygląda Twój dom i firma z satelity. Znajdź piramidy w Egipcie. Pokaż znajomym :) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PYTANIE zembol

Na świecie jest dużo gier. A każdy chce te najnowsze. Zadajcie sobie pytanie: Dlaczego??

Zobacz cały wpis na blogu »