Ezoteryka

Wpisy zawierające słowo kluczowe ezoteryka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

GRY KOMPUTEROWE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

GRY KOMPUTEROWE80.Gry komputerowe dla dzieci, to masakra dla ducha, gdybyście zobaczyli swoimi oczami jak swoje dzieci ziemskie wystawiacie na obstrzał w świecie subtelnomaterialnym, to byście padli natychmiast na zawał serca!To wy wiecie i powinniście dać im to co dobre i korzystne, gdy ich kochacie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUCHU MUSISZ WIEDZIEĆ!

SŁOWO  STWÓRCY  kierowane jest do wszystkich ludzi na Ziemi, bo to czas Apokalipsy!DUCHU MUSISZ WIEDZIEĆ!46.Duchu musisz wiedzieć, że ty sam zezwalasz na takie prowadzenie, na wszystko co się wokół ciebie dzieje, cała magia ciemnego lotu twojego ducha, to twój rozumek ci załatwił i już nic nie widzisz i mówisz; ja to znam, ja to wiem, ja to dotykam, to twoje ego przemawia przez ciebie, zamiast czyste działania czystego ducha wewnętrznej czystości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO TOBIASZA29@ R.R.

DO TOBIASZA29@ R.R. 44. Apostoł Tyara i apostoł Mojżesz przyjmują wszystko co przychodzi z ducha i nie ma już niczego co ich łączy z ziemskim. Tobiasz R.R. nic nie może zrozumieć, bo przyjmuje wszystko co produkuje jego rozum ziemski, a nie z ducha płynące obrazy i teksty. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE Z TZW RUCHU GRAALA

LUDZIE Z TZW RUCHU GRAALA43.Ludzie z tzw. »Ruchu Graala«, co tam robicie?Czytacie wszystkie teksty Jezusa Chrystusa Przesłanie MIŁOŚCI i je wyśmiewacie, czy wiecie, że występujecie przeciwko STWÓRCY, czy macie choć pojęcie z jaką potężną energią się zmierzacie, i że z pozycji ciemnego nurtu występujecie, czy macie pojęcie co się z wami stanie jak się nie zmienicie i jak nie pójdziecie za ŚWIATŁEM, gdzie skończycie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI 78. Usypiają was ciemności, ukołyszą i ululają do snu wiecznego, pięknymi słówkami, pochlebstwami, to dadzą wam plusiczka, buziaczka, lub prezencik taki mały, maluteńki i tym dajecie się kupić, tutaj was łapią swoimi lepkimi mackami, tworzą się włókna nie do odcięcia, bo lubicie takie lepkie pochlebstwa, miłe słówka, choć nic nie znaczące, wręcz kłamstwa, oszustwo dane wam na tacy, ale wy uważacie, że to miłe, jak sobie jeszcze poprzeklinacie, to tworzycie ciemne kanały i cały czas do was po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODDAJCIE IM TE TEKSTY

ODDAJCIE IM TE TEKSTY 41. Oddajcie im te teksty są źle przetłumaczone przez ciemnych, bo oni są po prostu ciemni, a nie da się przetłumaczyć literacko ponieważ to znaczy martwo. A dalej zaciemniają swoimi ciałami wszystkie teksty, trzeba ich zostawić i oddać im zaciemniony tekst, przyjdzie w odpowiednim momencie należycie oczyszczony. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PROPOZYCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA

PROPOZYCJA DLA LUDZKIEGO DUCHA 40. Padła propozycja dla ludzkiego ducha; ludzki duchu czy chcesz zostać uczniem Jezusa Chrystusa, propozycja nie została przyjęta, bo milczenie, czy zastanawianie się, to dziś już odmowa. I nie ma już możliwości, bo szkoła została zamknięta dla ludzkich duchów na ziemi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WE WSZYSTKICH INKARNACJACH

WE WSZYSTKICH INKARNACJACH 39. We wszystkich inkarnacjach na to co cię spotyka ciężko sobie zapracowałeś, żyjąc w oparciu fałszywego znaku i fałszywych poglądów. Swoje grzeszki ciągle usprawiedliwiasz, ale (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ 77. A was ciemności zabierają, kołeczki osikowe i srebrne kule codziennie lecą do was, bo o to prosicie, o to wręcz się bardzo mocno domagacie. Ciemne tło i wilk, to m&o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRAMA ZAMKNIĘTA

BRAMA ZAMKNIĘTA 38. Ludzki duchu brama się zamknęła dla ciebie, czekasz już tylko na wydarzenia, niczego nie chcesz przyjąć dobrowolnie, to wydarzenia zmuszą was do służenia STWÓRCY na ziemi.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POMYŚL LOGICZNIE CZŁOWIECZE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POMYŚL LOGICZNIE CZŁOWIECZE 75.Pomyśl logicznie człowiecze ziemski jak STWÓRCA ma ciebie zawiadomić o wydarzeniach na Ziemi, które są dla wszystkich najważniejsze.Jak można dać wam podpowiedzi o rozwoju duchowym, jak wy się kierujecie strachem, a podpowiedzi z ducha wyśmiewacie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POPATRZCIE WSZYSCY! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POPATRZCIE WSZYSCY!73.Popatrzcie wszyscy! Wokół coraz więcej pożarów, coraz więcej powodzi, mróz i śnieg w miejscach na Ziemi, gdzie jest cieplej i nie ma zim, coraz więcej wychodzi na jaw dewiacji i zboczeń, palące się samochody, giną ludzie ziemscy.A wy piszecie, że STWÓRCA powinien kochać te wszystkie twory niepodobne do ludzi ziemskich, to gdzie tu mieści się odpowiedzialność za myśli, słowa i czyny, w waszych otwartych listach to brzmi jak uległość i pobłażliwość STWÓRCY do ludzkiego twora, to gd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODPOWIEDŹ NA EMAIL

ODPOWIEDŹ NA EMAIL36.To twoja wina ludzki duchu, że jesteś zamknięty, sam się do tego przyczyniłeś, sam się rozumem zamknąłeś na PRAWDĘ i to, że dziś już nic nie możesz przyjąć ponieważ jesteś niereformowalny. Rozum aż dymi z rozumowych ziemskich rozważań, nie ma to nic wspólnego z duchem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTATNIE MINUTY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

OSTATNIE MINUTY72.Cieszcie się z ostatnich minut jakie wam zostały na Ziemi.W nic nie wierzycie, nic sobie powiedzieć nie chcecie dać, wszystko ignorujecie, i tak też zostaniecie zignorowani.Zmarnowaliście czas wam dany na Ziemi do odnalezienia drogi do Światła, a jeszcze bardziej zagubiliście się, nie chcecie słuchać, żeby można było was doprowadzić do celu, wy macie inny cel, związany tylko z materią, związany tylko z fałszem, z ziemskim ciałem, krzywdzicie innych i siebie, jak nie wierzycie w procesy energetyczne w waszym organizmie, t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MARCOWE DNI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

MARCOWE DNI70.Przyjdą takie marcowe dni.Człowiecze mówisz, że wszystko przejdzie bardzo delikatnie, nikt nie ucierpi, wejdziemy tylko w wyższe wibracje energetyczne, to ja apostoł Tyara ci powiem; że to tylko życzenia twojego rozumu, życzenia twojego chorego umysłu blokujące prawdziwe odbiory z ducha. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »