Ezoteryka

Wpisy zawierające słowo kluczowe ezoteryka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

A ORKIESTRA NIE GRA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  A ORKIESTRA NIE GRA      133. A orkiestra nie gra choć instrumenty wszystkie mają, czekają na znak Jezusa Chrystusa, na specjalne wydarzenia zgodne z planem NAJWYŻSZEGO. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  LUDZIE! 132. Ludzie! Bryka na was nie czeka, dom wasz daleko, a wy wciąż myślicie, że wszystko jest wasze, myślicie, że jeszcze więcej dostaniecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NA PEWNO WSZYSTKO ZALEŻY OD TWEGO CHCENIA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NA PEWNO WSZYSTKO ZALEŻY OD TWEGO CHCENIA 149. Dotyczy myśli, mowy i czynienia. Chcenie masz to i resztę osiągasz, niestety człowiek na ziemi swoje naturalne chcenie do wzlotu, do uświadomienia siebie samego i do powrotu do duchowego domu, miejsca skąd wyszedł i gdzie powrócić musi, zastąpił przez chcenie materialnego posiadania najlepiej wszystkiego, w każdej ilości, bez ograniczeń i tu ludzki duch się zgubił, padł, ule (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSCY LUDZIE W SZAMBIE ENERGETYCZNYM Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ZIEMSCY LUDZIE W SZAMBIE ENERGETYCZNYM 19. Zobaczcie dziś ziemscy ludzie czym wy żyjecie! Grzebiecie w śmietnikach codziennych wydarzeń, które sięgają dna szamba energetycznego. Oceniacie innych, a sami brudem ociekacie, skażeni wszyscy rozumowym dociekaniem pełnym sprzeczności i brakiem logiki się charakteryzujecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZAS WYBORÓW Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZAS WYBORÓW 134. Po raz kolejny w ziemski sposób wybieracie swoich przedstawicieli do parlamentu i jak zwykle ze swego mózgu przedniego, z rozumu korzystacie, który jak już wiecie doskonale służy Lucyferowi, a nie Bogu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OJCZE UKOCHANY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OJCZE UKOCHANY! 114. Ojcze ukochany miłuję Cię cały! Kocham Cię ponad wszystko, nikt i nic nie odda uczuć żaru. Wszystko dokoła w miłosnej arii do Ciebie Boże Ojcze woła w podzięce za wszystko, co otrzymuje i że istnieje! W miłości zbawianie i ukojenie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DAR OD STWÓRCY

DAR OD STWÓRCY 85. Dar od STWÓRCY otrzymuje każdy duch schodzący na Ziemię. Dla jednego ducha darem jest zdolność i talent do hodowania i opiekowania się zwierzętami domowymi, hodowanie i pielęgnowanie kwiatów i r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GRY KOMPUTEROWE

GRY KOMPUTEROWE 80. Gry komputerowe dla dzieci, to masakra dla ducha, gdybyście zobaczyli swoimi oczami jak swoje dzieci ziemskie wystawiacie na obstrzał w świecie subtelnomaterialnym, to byście padli natychmiast na zawał serca! To wy wiecie i powinniście (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚLĄ LUDZIE ENERGIĘ... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŚLĄ LUDZIE ENERGIĘ... 73. Ślą ludzie energię, próbują oddziaływać i nic się nie dzieje, bo intencje nieczyste mają. Kto dziś w pokorze modlić się może z przekonania: wiem, że Pan, Stwórca jest najważniejszy, a nie od kadzideł, nieistotnych i nic lub niewiele znaczących? Modlitwy puste jak wnętrza modlących oparte na mgielnych przekonaniach nic nieznaczących i tak od tysiącleci modlą się tzw. wierni, trzepiący po pr& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZWÓJ DUCHOWY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

ROZWÓJ DUCHOWY 94. Rozwój duchowy na Ziemi to tylko i wyłącznie praca nad sobą, nad wszystkim co służy duchowi w tej gęstej materii, tylko indywidualnie. Wszystko co nie służy duchowi musi zostać odcięte i odrzucone na zawsze, to ciągła n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FAN ROMAN R.

FAN ROMAN R. 65. Fanie Romanie R. niech się fan tak nie denerwuje, niech sobie nie podnosi ciśnienia, bo dostanie zawału i wtedy kto będzie pisał, z kim będę polemizować na łamach blogu. Kto będzie czytał tak regularnie jak Roman R., spokojnie bez emocji, nie należy czepiać się błędów ortograficznych jeżeli samemu się je popełnia, gdzie sens i logika w tekstach, które przychodzą od Romana R., bra (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHCE KAŻDY BYĆ SZCZĘŚLIWY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

CHCE KAŻDY BYĆ SZCZĘŚLIWY 90. Chce każdy być szczęśliwy, ale leniwy duch nic nie dostaje, dostaje lecz tylko baty, które sam sobie przyciąga. To co wysyłacie, myśli, słowa i czyny wracają do was, lecz po drodze zbierają wszystkie energie podobne i jednorodne, stokroć się wzmacniają i uderzają w tego, który je wysłał. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POLSKA TEN KRAJ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POLSKA TEN KRAJ 89. Polska ten kraj wybrany przez STWÓRCĘ na Ziemi, który ma przyjąć Syna Bożego tutaj w materii. Kraj, który w wydarzeniach najmniej ucierpi, najmniej zniszczeń, tutaj najwięcej ludzi, którzy rokują nadzieje na naw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FAŁSZYWE ZNAKI

FAŁSZYWE ZNAKI 56. Fałszywe znaki wznoszą się wysoko, ponad głowami ziemskich ludzi, zaznaczając te miejsca, gdzie na fałszywych poglądach wciskanych z poziomu strachu i litości zarabia się duże pieniądze i chce się leniwie żyć, na zasadach ciemności, wymyśla się rozumowo różne nielogiczne cuda, by na smyczy wodzić i czyścić z pieniędzy tych, którzy się dają, tych którzy sobie na to zasłużyli, po prostu pranie mózgu, ale to ich wielka wina, jednych i drugich. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEWOLNICY PIENIĄDZA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

NIEWOLNICY PIENIĄDZA 88. Niewolnicy pieniądza, są jak kukły na sznurkach, martwe duchy, pieniądz pociąga ciągle wszystkie sznurki, wszystko od pieniądza zależy, dzięki rządzy do pieniądza żyją te ziemskie ciała, to jedyny cel dla wielu ludzi w tej najgęstszej materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »