Ezoteryka

Wpisy zawierające słowo kluczowe ezoteryka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

REUMATYZM GOŚCIEC POSTĘPUJĄCY, PODAGRA, DNA MOCZANOWA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

REUMATYZM GOŚCIEC POSTĘPUJĄCY, PODAGRA, DNA MOCZANOWA 141. Organizm poprzez niewłaściwe odżywianie i stres jest bardzo przekwaszony. Picie bardzo dużej ilości kawy, jedzenie słodyczy w nadmiernych ilościach, niewłaściwie przygotowywa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STRES Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

STRES 139. Stresując się blokujemy w części lub w całości funkcje ludzkiego organizmu. Stres potrafi doprowadzić do chwilowej utraty świadomości, omdlenia ziemskiego ciała. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ALERGIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ALERGIA 137. Alergia to nagromadzenie bardzo dużej ilości różnego rodzaju toksycznych związków w organizmie człowieka. Układ oczyszczania (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CO ZROBILIŚCIE ZE SWOIM DUCHEM?

LUDZIE CO ZROBILIŚCIE ZE SWOIM DUCHEM? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZY JESTEŚ PRZYGOTOWANY?

CZY JESTEŚ PRZYGOTOWANY? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIAŁO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CIAŁO 136. Ciało ziemskiego twora to nie śmietnik i powinno dostarczać się bardzo dobrego pożywienia. Nie wolno ludzkiemu tworowi w otwór gębowy wkładać byle czego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY 135. Obserwując blogi w Internecie, polska młodzież trafia na blogi Jezusa Chrystusa, moje Mojżesza, a następnie dzwonią i zadają różne pytania. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
USIĄDŹ SOBIE WYGODNIE W FOTELU

USIĄDŹ SOBIE WYGODNIE W FOTELU (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RAK Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RAK 133. Ziemscy ludzie poprzez stresy poblokowali sobie systemy oczyszczania całego organizmu. Śmieci, które powinny być wydalane na zewnątrz zalegają w najsłabszych miejscach i tworzą ogniska zapalne. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OTYŁOŚĆ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OTYŁOŚĆ 131. Czym jest spowodowana ta przypadłość, że tak wielu młodych ludzi jest nadmiernie otyłych? Nie można zasłaniać się tylko skłonnościami, czy też dziedziczeniem pewnych genów odpowiedzialnych za przemianę materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OJCZE, WSZYSTKICH DUCHÓW NA ZIEMI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

OJCZE, WSZYSTKICH DUCHÓW NA ZIEMI 178. Ojcze, wszystkich duchów na Ziemi, nie ma posłuchu w ogóle wśród duchów, praw obowiązujących tu w najgęstszej materii, Panie z Twej wielkiej łaski wszyscy mogli przyjąć Słowo i iść za Prawdą, ale Przesłania nie zrozumieli, nic nie widzą tylko pieni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DROŻDŻAKI CANDIDA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

DROŻDŻAKI CANDIDA 129. To przypadłość, która trawi społeczność każdego cywilizowanego narodu. Drożdże są potrzebne w naszym układzie trawiennym i tam jest ich naturalne środowisko, i tylko w tym miejscu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STRACH ZIEMSKIEGO TWORA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

STRACH ZIEMSKIEGO TWORA 126. Ziemscy ludzie żyją w ciągłym strachu. Pracę swoją wykonują też pod wpływem ciągłego stresu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PROCESY NA ZIEMI ZACHODZĄ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PROCESY NA ZIEMI ZACHODZĄ 173. Procesy duchowe na Ziemi zachodzą cały czas, czy je odczuwacie, czy nie, to i tak wszystko się energetycznie wzmacnia, dobre idzie w górę i jeszcze lepiej się rozwija, zło też się wzmacnia, bo zło się musi wyżyć do ko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SUBTELNOMATERIALNY ŚWIAT UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

SUBTELNOMATERIALNY ŚWIAT 168. Subtelnomaterialny świat, subtelnomaterialne przekazy, płynąca energia, ziemskim okiem nie da się zobaczyć, można tylko odczuć poprzez ducha, albo odczuwacie energię, albo jesteście martwi i nic nie odczuwacie, bo macie blokady przepływów energetycznych. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »