Ezoteryka

Wpisy zawierające słowo kluczowe ezoteryka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SŁOWO

SŁOWO 55. A SŁOWO stało się Żywe i zamieszkało między nami, ludźmi ziemskimi.   ZWIASTOWANIE DLA ZIEMSKICH LUDZI. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PARUZJA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PARUZJA 87. Paruzja dziwne słowo wymyślone rozumowo, znaczy dosłownie; oczekiwanie na przyjście Jezusa Chrystusa na Ziemię, niezrozumiałe słowo po to, by zwykli prości ludzie nie wiedzieli co ono znaczy i o co chodzi. Wszystkie religi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRAWDZIWA MIŁOŚĆ

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ 53. Powiadam wam prawdziwa Miłość jest surowa, wymagająca i sprawiedliwa, lecz ludzkie duchy na Ziemi w swoich rozumowych dywagacjach w wyimaginowanym przez nich świecie stworzyli sobie Miłość półprawd i przyjemności cielesnych, zakrywając swoje grzeszki, opierając się na rozumowych cielesnych doznaniach, nic nie wiedzą o Miłości duchowej opartej na trzech prawach stworzenia i Dziesięciu Przykazaniach BOŻYCH, nie mają pojęcia o odczuciach duchowych otwartego wnętrza żyj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE WYCHOWANIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

ZIEMSKIE WYCHOWANIE 86. Ziemskie wychowanie musi być oparte o Miłość duchową i o prawa STWÓRCY, a Miłość prawdziwa jest surowa, wymagająca i sprawiedliwa, daje tylko to co jest korzystne i dobre dla ziemskiego ducha. Dobre wych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DAR OD STWÓRCY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

DAR OD STWÓRCY 85. Dar od STWÓRCY otrzymuje każdy duch schodzący na Ziemię. Dla jednego ducha darem jest zdolność i talent do hodowania i opiekowania się zwierzętami domowymi, hodowanie i pielęgnowanie kwiatów i r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTATNIA ODPOWIEDZ DO TOBIASZA29

OSTATNIA ODPOWIEDZ DO TOBIASZA29 52. Ja Tyara Elżbieta Gas nie znam osobiście Romana R. i nie chcę znać! Jestem dorosła i samowystarczalna, potrafię zadbać o siebie i od dawna pracuję energetycznie, widzę aurę człowieka ziemski (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRAMATKA, KRÓLOWA NIEBIOS ELIZABETH

PRAMATKA, KRÓLOWA NIEBIOS ELIZABETH 51. Pramatka, Najjaśniejsza Pani, Najczystsza Dziewica, wzór żeńskości w stworzeniu, nie inkarnuje na Ziemię, może zobaczyć Pramatkę tylko czysty duch we wglądach duchowych, wzrokiem duchowym, dla ludzkiego ducha twarz ma zakrytą woalem. Zi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

JEZUS CHRYSTUS 84. Jezus Chrystus przyszedł na Ziemię po raz drugi, przyszedł sądzić żywych i umarłych duchowo, i już się sądzicie sami, według tego, co piszecie to otrzymacie! Powiadam wam BŁĄDZICIE!!! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KRZYKACZE!!! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

KRZYKACZE!!! 83. Krzykacze krzyczą robią dym i już nikt nic nie wie o co chodzi, a dym został. Jeden krzyczał, a reszta nie wie dlaczego, ale też krzyczą, inni po prostu przypadkowi słuchacze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PODPOWIEDZI Z DUCHA

PODPOWIEDZI Z DUCHA 50. Katar leczony czy nie leczony trwa siedem dni, to po co łykać jakieś dziwne szkodliwe proszki i leki, które osłabiają system odpornościowy i zatrzymują oczyszczanie ziemskiego ciała. To, co uczyniłeś sobie lub innemu ludzkiemu tworowi spowodowało blokadę duch (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STARE RELIGIE I TRADYCJE

STARE RELIGIE I TRADYCJE 49. Wzorowanie się na starych religiach czy tradycjach, które upadły, jest niewłaściwe, upadły ponieważ odeszły od praw w Stworzeniu, przestały się kierować prawami Stwórcy i to co było dobre w tamtych czasach z tamtym poznaniem prawd duchowych, dziś jest złe dla duchów ludzkich będących na Ziemi w czasach ostatecznych z energiami do przerobienia ze wszystkich inkarnacj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POPATRZ NA SIEBIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POPATRZ NA SIEBIE 82. Popatrz na siebie, co robisz, co czynisz drugiemu, skąd wiesz, kto ma rację, myślisz, że jak 14 lat czytasz Przesłanie Graala to już wszystko wiesz. Wszystko wie tylko STWÓRCA! Skąd wiesz, co praw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RACHUNEK SUMIENIA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

RACHUNEK SUMIENIA 81. Rachunek sumienia ostateczny dla wszystkich tworów na Ziemi, martwi duchowo odpadną całkowicie, zostaną wykreśleni z Księgi Życia, ci co zostaną na Ziemi po wydarzeniach, będą służyć STWÓRCY całym bytem swoim w Miłości duchowej, natychmiast odejdą od czczenia materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
APOKALIPSA

APOKALIPSA 48. Apokalipsa się spełnia, prawa się dopełniają na Ziemi, wszystko co zostało przepowiedziane przed 2000 lat, już dochodzi do punktu kulminacyjnego, będziecie gorzko płakali iż odwróciliście się od swojego BOGA, Jedynego, Najświętszego, STWÓRCY, że przestaliście służyć ŚWIATŁU. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA STRUGAMI SIĘ Z NIEBA LEJE

WODA STRUGAMI SIĘ Z NIEBA LEJE 47. Woda strugami się z nieba leje, paraliżując miasta i dzielnice, miejsca najciemniejsze ogień dogina coraz częściej, a ty ludzki duchu nic nie widzisz dalej, uważasz, że to globalne ocieplenie, tkwisz dalej w swoim fałszu, tak głęboko, że rozum twój nie dopuszcza do twojego ducha PRAWDY. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »