Ezoteryka

Wpisy zawierające słowo kluczowe ezoteryka.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Autobiografia: Rozdział I Sanktuarium 11

07/08/2018---ROZDZIAŁ ILata ’90, Poznań, Polska. Naprawdę piękne miasto. Wspaniali ludzie. Wspaniała Energia. Choć wiemto dziś. Wtedy, życie było cholernie trudne. Po rozstaniu rodziców zamieszkaliśmy z Mamą uDziadków. Dawny Dom Rodzinny pamiętałem z ostatniej sytuacji, gdzie pod domem pojawili sięDziadkowie ‘z dwóch stron’, od Taty i Mamy, po czym zaczęli się naparzać po gębach. Mnie trafiło dobagażnika i niemalże jak w ‘szybkich i wściekłych’ w szaleńczym pościgu po mieście, wylądowałem warchiwum jednej z większych firm telekomunikacyjnych tamtych czasów (praca babci, stąd możliwośćwejścia). Dziadek został ze mną, a cała wręcz Scena Rodzajowa rozgrywała się przed wejściem. Nic niewidziałem, bo w archiwum były tylko małe, zakratowane okna niemalże przy samym suficie iniemożliwym było wyjrzenie przez nie, nie będąc kilkumetrowym olbrzymem, lub po prostu bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Autobiografia: Wstęp i Prolog Sanktuarium 11

07/08/2018---WSTĘP-O kurwa!To pierwsze słowa, które wypowiedziałem tamtego dnia, po tym, co się stało. Dość prymitywnareakcja, patrząc z perspektywy czasu. Ale na tamten moment, to musiało wystarczyć.Co się stało?Nie wiem, czy dowiecie się tego w tej książce. Nie wiem, czy dowiecie się tego w kolejnych. Nie wiem,czy kolejne powstaną. Ba! Nie wiem, czy ta powstanie. Choć, jeśli to czytasz, Drogi Czytelniku, tocieszę się, bo powstała. A w tej chwili tylko to się liczy.Postaram się zatem opowiedzieć Ci, Drogi Czytelniku, co doprowadziło do powyższego momentu.A wszystko zaczęło się... PROLOGWszystko o czym teraz opowiem, zaczęło się w latach ’90, w Polsce. Choć tak naprawdę zaczęło siędużo, naprawdę dużo wcześniej. A mówię tu o czasach Antycznej Grecji, Starożytnego Egiptu,Atlantydy, a nawet jeszcze wcześniej! Ale o tym kiedy indziej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na początku było |Słowo| Sanktuarium 11

07/08/2018 --- To pierwszy wpis na tym blogu. --- Moją Misją jest przakazać tę Wiedzę, a to najlepszy na to sposób. Trafi ona do tych, do których trafić ma. Zrozumieją ją nieliczni, którzy są gotowi. --- "Usta mądrości są zamknięte dla wszystkiego, z wyjątkiem uszu zrozumienia" - Kybalion. To pierwszy, lecz nie ostatni cytat z tej skarbnicy wiedzy, którym posłużymy się na tym blogu. Jakże on pięknie pasuje do tego wstępu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wróżby z kart ezoteryka dla każdego

Wróżby z kart tarota  i klasycznych na każdy temat wrozka.chmurka@gmail.com

Zobacz cały wpis na blogu »
Zasady Magii Magia Słów i Świadomości

... "De regulis In huius naturae magiae Uti etiam ad malum, ut non maigii Quid dabis susceperis Similis gratia notitiam spectare decet Magia non risus pecunia Magia non risus iocis Magia non sit super spectaculum Magia est donum a Deo Praesent magicis defendat, et non e converso Et haec cognitio Magja Magia est a ratio Magica est in lege Magica ef ficaciam Magica est in fide Magia sit amor Utisolum cum amore, odio ira non" ... fragment ksiązki "Game words and awareness" One Order of  Huna Internat (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy to ten sam Bóg? Magia Słów i Świadomości

Kościół, to organizacja, która nie czyniła dobrych rzeczy w przeszłości. Nie czynię nikomu krzywdy, tylko pomagam jak mogę. Czy kościół ma coś przeciwko. Nie interesuje mnie to. Jeżeli czczą tego samego Boga. Coż mam począć. Odpowiadam bezpośrednio przed Bogiem.

Zobacz cały wpis na blogu »
Struktura Magia Słów i Świadomości

Są trzy poziomy wtajemniczenia. Anulum jest zawsze sześcioosobowy. Każdy Anulum składa się z osób, u których dominują konkretne zdolności. Tak więc Anulum to jeden czarownik od energii, drugi czarownik od zaklęć i czarów, trzeci czarownik od terapii i rytuałów, czwarty czarownik od ziół i eliksirów, piąty czarownik od jasnowidzenia i wróżb, szósty czarownik od inicjowania i tworzenia tzw. "elementari et coniuncta" połączeń po jedyńczych. Jeżeli ktoś z Anulum coś robi to na pewno Arcy Mag o tym wie i jest to częścią jego intencji. Arcy Mag reprezentuje swoje Anulum. Jest jak Ojciec. Każde Anulum rządzi się własnymi regułami i działa w dowolnej intencji czynienia dobra i pomocy w ochronie przed krzywdą. Każde Anulum jest niezależne od  siebie lecz gdy Czarownicy z różnych Anulum znają się, obcują ze sobą i regularnie się spotykają w celu praktyki lub wymiany wiedzy, wtedy tworzą Bractwo. Anulum Czarownik&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Magia i Moc Magia Słów i Świadomości

... "Fundamentum est virtute Magia. Hic creator virtutis alatque universi. Hic reddit virtute ventorum, et seminum germinatiua. Et haec virtus vomitus nobis in tellure. Haec est virtus, vita et mors. Haec omnia virtus. Et hoc est potentia vitam habens. Haec est substantia virtute omnium entium. Nomini haec virtus habeat. Et haec vis est evolutio. Haec virtus est vibrationis.".. fragment ksiązki "Game words and awareness" One Order of  Huna International Publisher 1975 Moje tłumaczenie. Podstawą wszelkiej Magii jest Moc. Ta Moc tworzy i podtrzymuje cały Wszechswiat.Ta Moc sprawia, że kiełkuja nasion i wieja wiatry.Ta moc kreci nasza planetą. Ta Moc to narodziny, życie i smierć. Ta Moc jest wszystkim. Ta Moc to siła życia.Ta moc to substacja wszystkich bytów. Ta Moc nie posiada żadnego imien (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Strażnicy Magia Słów i Świadomości

Przywilejm strażnika jest mozliwość korzystania ze zdobytej wiedzy, a obowiazkiem każdego strażnika wiedzy jest strzec, tak aby nie wpadła w niepowołane ręce. Jednak bądź spokojny, nie przekazał bym Ci czegoś co mogło by Tobie w jakiś sposób zaszkodzić. Zaszkodził bym sam sobie. Jest to wiedza, możesz przekazać ją dalej. Od chwili przyjęcia jej również i Ty masz prawo decydować, komu ją jeszcze przekażesz. Ty również weźmiesz za to odpowiedzialność jako jej strażnik. Pytasz mnie czym jest moc a ja pytam czy naprawdę chcesz wiedzieć. Świadomość znaczy odpowiedzialność. Zdecyduj.

Zobacz cały wpis na blogu »
Wprowadzenie Magia Słów i Świadomości

Jesteś zainteresowany współpracą zemną? Należy Ci się kilka słów na temat tego czym ogólnie się zajmujemy. Ja i moim przyjaciele tworzymy bractwo ludzi o szczególnych zdolnościach.  Wspólnie z przyjaciółmi stosujemy magię (rozumianom w ten sposób, że skutki jej nigdy nie krzywdzą w żaden sposób nikogo) w różnych intencjach. Źródło naszej praktyki, stanowi przekład manuskryptu, opisanego w książce, wydanej prawie 39 lat temu przez niejawne wydawnictwo, Filipińskiego stowarzyszenia zrzeszającego czarowników z całego świata.

Zobacz cały wpis na blogu »
Uzyskałem dostep do mocy. Magia Słów i Świadomości

Należę do zakonu bractwa LED. Jest to tajne ugrupowanie, stworzone do walki z masońskimi chciwcami. Naszą misją jest odnaleźć jak najwięcej Czarowników i Czarownice aby przekazać im narzędzia do walki ze złem. Ciężkie czasy są coraz bliżej, musimy zjednoczyć naszą Moc. Dla tych bezwzględnych łotrów, jesteśmy tylko rodzajem trzody uprawnej. Szukamy Druidów inaczej kinestetyków, Magów inaczej architektów rzeczywistości, Medyków inaczej psychologów lub doradców duchowych, Alchemików inaczej zielarzy, Arcy Magów inaczej inicjatorów rzeczywistości po mugolsku liderów, Wrożbitów inaczej jasnowidzów lub telepatów.

Zobacz cały wpis na blogu »
WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! 15. Jezus Chrystus napisał Przesłanie Miłości. Są tam wskazówki jak należy postępować, aby znaleźć drogę do Królestwa Tysiącletniego. Przesłanie Miłości jest dostępne na blogu Jezusa Chrystusa w Internecie, każdy kto się skontaktuje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYKAZANIA PANA BOGA

PRZYKAZANIA PANA BOGA (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OJCZE, WSZYSTKICH DUCHÓW NA ZIEMI

OJCZE, WSZYSTKICH DUCHÓW NA ZIEMI (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STWÓRCA WIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

STWÓRCA WIE 144. Stwórca doskonale wie jakie zadanie do wykonania komu i kiedy przydzielić. Wszystko co się wydarzyło i jeszcze wydarzy, to sprawdzenie czy już jesteśmy przygotowani do dalszych wzmożonych działań. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »