Duchowość

Wpisy zawierające słowo kluczowe duchowość.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

JAK MOŻNA ŻYĆ CZAS NA PRAWDE

Można żyć każdego dnia inaczej. Można każdego dnia żyć tak samo. To zawsze wasza decyzja jak poukładacie sobie dzień. To waszym zadaniem dać mu to co uważacie za stosowne i potrzebne w danym dniu. Każdy tak układa dzień jak myśli w danym etapie swojego życia. Każdy jest w takim etapie w jakim ma być i w żadnym innym. Każdy etap przygotowuje nas do czegoś i przygotowuje nas do następnego etapu. Każdy z nasz jest w drodze ale nie każdy z was o tym wie i nie każdy chce bo nie ma ochoty pracować nad własnym rozwojem i buntuje się przed wszystkim co do niego dociera i nie ma ochoty na zmiany a drugi jest niecierpliwy i chce zmienić swoje życie już. Na każdego przyjdzie czas czy tego chce czy nie. Czy sobie zdaje z tego sprawę czy nie. Wszystko we wszechświecie się zmienia i nic nie pozostaje w bezruchu wiec i ty nie możesz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAŁA ZACHĘTA CZAS NA PRAWDE

Kiedy masz duże natężenie spraw do wykonania i nie lubisz wielu z nich albo wiesz że niektóre są pracochłonne to co zrobić aby wybrać te które są najistotniejsze a nie koniecznie najprzyjemniejsze.  To jest proste w tłumaczeniu ale nie koniecznie w zastosowaniu.  Trzeba zrozumieć co jest dla ciebie tym co zaprocentuje jutro tym co przyniesie ci krok do przodu w kierunku twojego obranego c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIERZYĆ I ŻYĆ CZAS NA PRAWDE

Znać prawdę a żyć nią to ogromna różnica. Nie wystarczy tylko wiedzieć znać prawdę trzeba zacząć ją wprowadzać każdego dnia w swoją przestrzeń aby nią żyć aby to co uznajemy za prawdę nadawało tempa naszemu życiu i w tym rytmie tworzyć kolejne dni wypełnione tym w co wierzymy i co uznajemy za najważniejsze dla nas samych.   Co zrobić żeby w coś uwierzyć ? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NADZIEJE I OCZEKIWANIA CZAS NA PRAWDE

Możecie mieć duże nadzieje możecie mieć duże oczekiwania ale prawda jest taka że to wy je macie w stosunku do innych i do świata a nie w stosunku do samych siebie. Każdy ma zasadnicze zmiany do wprowadzenia jeśli chce aby jego przyszłość była taka jaką sobie wymyśla. Zmiany polegają na zrozumieniu że każdy jest odpowiedzialny za swoją przyszłość sam i stawianie wymagań innym a nie sobie nie zmieni niczego na lepsze wręcz pogorszy stan rzeczy bo nikt za was samych was nie zmieni. I nie ma znaczenia jak bardzo będą zmieniać się inni wy musicie prace wykonać sami. Zacznijcie mieć oczekiwania w stosunku do samych siebie a nie do otoczenia i kolejnych ludzi w waszym życiu.&nbs (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MASZ WYBÓR CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma wolną wolę wyboru i ma prawo a wręcz obowiązek decydować za samego siebie i nie powinien sugerować się zdaniem innych... ale czy to powszechne? Jeśli jesteś twórcą własnej kreacji rzeczywistości to dlaczego chcesz kopiować lub brać kawałek innych nieznających twoich potrzeb duszy. Zacznij tworzyć siebie samego z własnych potrzeb i radości. Każdy jest odpowiedzialny za siebie samego i ma prawo kreacji a nasze myśli to nasze największe narzędzie korzystajmy z niego w sposób świadomy a z każdym dniem doświadczymy mocy własnych wyborów i będziemy je w pełni rozumieć. 

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPATRYWANIA CZAS NA PRAWDE

Za każdym razem gdy dowiadujecie się czegoś nowego patrzycie na temat z perspektywy własnej wiedzy i określonego poglądu na daną sprawę. Nie ma w was nawyku podchodzenia do tematu neutralnie. Z dozą zainteresowania i chęcią zbadania go więcej. Zaczynacie nakładać na niego własną wiedzę i własne poglądy. Ale to dopiero początek zabawy w "katów" tematu bo gdy temat staje się niewygodny zaczynacie go sabotować i chcecie udowodnić że jest "zły". Odrzucacie jeśli pokazuje wasze braki i godzi jak ostry nóż w wsze EGO. Zaczyna w was wzbierać złość i bunt i absolutnie nie ma mowy o dalszym zapoznaniu się z jego treścią i informacją. Każdy taki temat jest odbierany jako fałsz jako próba oczernienia waszej osoby mimo że nie ma bezpośredniej mowy o was. To wszystko wynika z waszych nabytych zapatrywań i z te (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
IGNORANCTWO CZAS NA PRAWDE

Sąludzie których nic nie obchodzi. Nie obchodzi ich co się z nimi dzieje po śmierci. Nie obchodzi ich co będzie za pare lat. Nie obchodzi ich co kto powiedział i ile ma czasu do przeżycia. Nie obchodzi ich jak świat powinien wyglądać jak ludzie powinni się zachowywać i jak powinni żyć ze sobą. Każdy z tych ludzi jest ignorantem bo ignoruje wszystko po co żyje. Musicie się wystrzegać bycia ignorantami bo to droga do zatracenia. Tacy ludzie mają bardzo duże EGO.  Jak może cię nie obchodzić planeta na której żyjesz tylko dlatego że ktoś ci zapłacił za milczenie. Jak może cię nie obchodzić los dzikich zwierząt tylko dlatego że ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEŚLI ZROZUMIESZ CZAS NA PRAWDE

Jeśli zrozumiesz że to co robisz jest dyktowane przez ciebie samego tak na prawdę nikt inny nie ma na to wpływu. Jeśli zrozumiesz że wszystko co robisz robisz tylko dla siebie i nawet jeśli ci się wydaje że robisz dla innych to tak nie jest. Jeśli zrozumiesz że wszystko co masz jest złudne bo przemija i odchodzi i nie możesz niczego zatrzymać i nie masz na to wpływu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Znajdź swoją własną prawdę CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma swoją własną prawdę w sobie. Ale pogrzebaną pod stertami śmieci społecznych.

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy znasz swoją własną prawdę? CZAS NA PRAWDE

Czy można zdefiniować swoją własna prawdę ? Czy można się dowiedzieć jaka ona?

Zobacz cały wpis na blogu »
Ondinnonk – skryte pragnienia duszy ujawnione we śnie – sny które leczą bądź zabijaną onejromancja

Według relacji pochodzących od białych, którzy stykali się z Irokezami lud ten posiadał niezwykła wiedzę na temat snów, która odgrywała bardzo ważną rolę w ich życiu. Wiedza ta niezwykle przypominała współczesne podejście do snów jakie znamy od czasów Freuda. Jak podają relacje choroba, czy nieszczęście jakie spotyka człowieka może mieć trzy przyczyny: pierwsza przyczyna jest naturalna – wypadek czy obrażenia jakich możemy doznać w życiu. Druga przyczyna to czary jakim możemy ulec. Trzecia najczęstsza przyczyna naszych chorób i nieszczęść ma źródło w naszym umyśle. Tą trzecią najważniejszą przyczyną są ondinnonk – skryte (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POWITANIE na blogu Przystań Świetlistego Promienia

 Jako tarocistka i opiekun duchowy w jednym, zachęcam Ciebie do kontaktu ze mną, ponieważ cechuje mnie szczerość, życzliwość i empatia do człowieka, który pragnie wsparcia w kwestii osobistego  życia.Namnożyło się wielu ezoteryków na rynku polskim, a poziom ich zdolności jest zróżnicowany. Sytuacja ta, wymusza na człowieku rozważnej decyzyjności w wyborze wróżb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przekierowanie do wiedzy duchowej Przystań Świetlistego Promienia

    Nie będe rozpisywać się na blogu, ponieważ wiedzę istotną zamieściłam tutaj:http://donatajablonska-duchowosc.blogspot.com Jeśli, ktoś poszukuje odpowiedzi czy wiedzy paranormalnej, znajdzie ją w linku powyższego bloga.Opubliczniłam posty i własne nagrania, aby Polacy pojęli więcej, oprócz tego, co nauczyło ich życie systemowe,narzucone przez rząd. Pozdrawiam ciepłoDonata Jabłońskatarocistka, opiekun duchowymail: donata.jablonska33@gmail.com

Zobacz cały wpis na blogu »
Autobiografia: Rozdział I Sanktuarium 11

07/08/2018---ROZDZIAŁ ILata ’90, Poznań, Polska. Naprawdę piękne miasto. Wspaniali ludzie. Wspaniała Energia. Choć wiemto dziś. Wtedy, życie było cholernie trudne. Po rozstaniu rodziców zamieszkaliśmy z Mamą uDziadków. Dawny Dom Rodzinny pamiętałem z ostatniej sytuacji, gdzie pod domem pojawili sięDziadkowie ‘z dwóch stron’, od Taty i Mamy, po czym zaczęli się naparzać po gębach. Mnie trafiło dobagażnika i niemalże jak w ‘szybkich i wściekłych’ w szaleńczym pościgu po mieście, wylądowałem warchiwum jednej z większych firm telekomunikacyjnych tamtych czasów (praca babci, stąd możliwośćwejścia). Dziadek został ze mną, a cała wręcz Scena Rodzajowa rozgrywała się przed wejściem. Nic niewidziałem, bo w archiwum były tylko małe, zakratowane okna niemalże przy samym suficie iniemożliwym było wyjrzenie przez nie, nie będąc kilkumetrowym olbrzymem, lub po prostu bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Autobiografia: Wstęp i Prolog Sanktuarium 11

07/08/2018---WSTĘP-O kurwa!To pierwsze słowa, które wypowiedziałem tamtego dnia, po tym, co się stało. Dość prymitywnareakcja, patrząc z perspektywy czasu. Ale na tamten moment, to musiało wystarczyć.Co się stało?Nie wiem, czy dowiecie się tego w tej książce. Nie wiem, czy dowiecie się tego w kolejnych. Nie wiem,czy kolejne powstaną. Ba! Nie wiem, czy ta powstanie. Choć, jeśli to czytasz, Drogi Czytelniku, tocieszę się, bo powstała. A w tej chwili tylko to się liczy.Postaram się zatem opowiedzieć Ci, Drogi Czytelniku, co doprowadziło do powyższego momentu.A wszystko zaczęło się... PROLOGWszystko o czym teraz opowiem, zaczęło się w latach ’90, w Polsce. Choć tak naprawdę zaczęło siędużo, naprawdę dużo wcześniej. A mówię tu o czasach Antycznej Grecji, Starożytnego Egiptu,Atlantydy, a nawet jeszcze wcześniej! Ale o tym kiedy indziej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »