Duchowość

Wpisy zawierające słowo kluczowe duchowość.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

1. JAKA DROGA DLA MNIE? CZAS NA PRAWDE

Zawsze gdy zadajecie sobie to pytanie należy przede wszystkim pamiętać o tym że każdy z nas ma już ustaloną drogę to tylko kwestia zrozumienia tego co już jest. Ale to wcale nie takie proste zadanie bo za nim to zrozumiemy to mamy do zrozumienia wiele różnych innych tematów na przykład takich jak karma która w dzisiejszych czasach ma dużo różnych definicji ale to i tak nie zmienia jej działania. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
1. ZAGADANIE CZAS NA PRAWDE

WZa każdym razem jak zaczynacie rozmowę to zaczynacie od małej porcji wiedzy. Potem wasza rozmowa nabiera obrotów i chcecie przekazać zbyt dużo wiadomości na raz. Potem zaczynacie się denerwować że nie potraficie przekazać tego czego byście chcieli i macie za mało czasu i zaczynacie się przegadywać z osobą z którą prowadzicie rozmowę. A jeśli skoncentrujcie swoją uwagę tylko na odpowiadaniu na pytania to macie temat zawsze jasny i bez niedomówień.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAPA DO SAMOŚWIADOMOŚCI CZAS NA PRAWDE

Kiedy masz się określić kim jesteś możesz mieć wiele sposobów na to i możesz mieć wiele dróg do odkrycia przed sobą ale zawsze musisz pamiętać że to co odkryjesz nie jest czymś powierzchownym ale może zmienić twoje postrzeganie siebie i świata. Musisz pamiętać że jeśli szukasz odpowiedzi to je zawsze znajdziesz ale zastanów się nad tym jak to będzie jak znajdziesz odpowiedź taką jakiej się nigdy w życiu nie spodziewałeś. Taką która cię bardzo zaskoczy i taką z którą w pierwszych momentach się nie będziesz zgadzał. Co wtedy? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOLEJNA ODSŁONA CZAS NA PRAWDE

Jesteśmy w ciągłym procesie rozwoju. Jesteśmy w ciągłym procesie poznawania. W ciągłym nieustannym wirze życia. Nikt nie stoi w miejscu. Nikt nie ma takiej możliwości cofnąć się kilka dni wstecz - ciągle do przodu. Jeśli porzucimy CHĘĆ i zaczynamy siebie sami blokować i bronić sobie dostępu do Świeżej dawki energii i nowych doświadczeń zaczynamy proces wegetacyjny i za jakiś czas zaczynamy "gnić".  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOWA I NIEMOWA CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas ma wybór jak chce się porozumiewać z otoczeniem. Czy za pomocą tradycyjnej komunikacji werbalnej czy niezbyt popularnej mowy ciała. Mowa ciała towarzyszy nam cały czas nieustannie ale za mało świadomie. Jest wynikająca a nie zamierzona. Jest niekontrolowana i niezrozumiała dla wielu. Jest bardziej przedstawiająca nasz charakter niż nasze celowe przedstawianie samych siebie. Każdy kto wie cokolwiek na t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZMAGANIA CZAS NA PRAWDE

Zmagania w naszym życiu są zjawiskiem bardzo powszechnym. Zmagamy się z samymi sobą. Zmagamy się z innymi ludźmi. Zmagamy się z przeciwnościami losu... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LEKCJA MIŁOŚCI CZAS NA PRAWDE

Temat niby taki oczywisty - ale tylko na pozór. Jak zaczynamy się zgłębiać w kolejne warstwy zaczynamy odkrywać braki... Już nie raz pisałam na temat miłości problem w tym że ludzie przywiązują większą uwagę do ubrania jedzenia i do umeblowania domu niż do najważniejszego tematu ludzkości. Przecież od miłości wszystko się zaczyna i na niej powinno się skończyć. Powinniśmy myśleć aby była obecna w naszym życiu. Przecież dużo przyjemniej i "lepiej" jest kochać niż nienawidzieć. A jednak... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBFITOŚĆ CZAS NA PRAWDE

Obfitość tego świata. Obfitość Matki Ziemi. Obfitość tego co dookoła nas. Jeśli zrozumiemy że nie mamy się czym przejmować w związku z obfitościami w naszym życiu. Jeśli zrozumiemy że niczego nam nie braknie. Przestaniemy myśleć o straszliwym braku który jest wytworem systemu i naszego umysłu będziemy mogli się cieszyć nieograniczonymi możliwościami tego świata w sposób naturalny i nieograniczony i nie zachłanny ale całkiem naturalny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KIEDY PRZYJDZIE CZAS CZAS NA PRAWDE

Kiedy przyjdzie czas na nowe sprawy będziecie mieli przed sobą dylemat. Będziecie mieli zapytań wiele. Bo tak to właśnie nas nauczyli. Nikt nam nie mówił jak się życiem obsługiwać bo sami tego niewiedzieli. A teraz prawda do nas docierać zaczyna i zaczynamy wiele rozumieć i sami zgłębiamy. Ale co dalej? Jak dalej? Co mamy wiedzieć? Jak się prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAGNETYZM CZAS NA PRAWDE

Magnetyzm to siła która nami powoduje. Zaczynamy mieć skrajne emocje od dopasowania się jak dłoń do rękawiczki do absolutnie negatywnych uczuć. Zaczynamy zmieniać zdanie zupełnie bez powodu. Zaczynamy mieć skrajne myśli w stosunku do danej osoby a na dodatek nie mamy pojęcia dlaczego. Jeśli udajemy się do pracy lub do innego miejsca a tej osoby nie ma przy nas wszystko wraca do normy ale nie potrafimy o niej przestać myśleć. Nie potrafimy się uwolnić od jej spojrzenia i wielu innych związanych z tą osobą. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAK ZACZĄĆ BYĆ... CZAS NA PRAWDE

Jak zacząć być tym kimś którym się chce być? Jak zacząć być takim jak się chce? Jak to wszystko ma być? Jak mieć to wszystko czego pragnę? Co i jak trzeba robić? Te i wiele innych pytań zadaje sobie tysiące ludzi na świecie. Tysiące ludzi podejmuje wyzwanie o własne szczęście i nie mają pojęcia jak iść przez życie bez narażania się na bycie następną ofiarą tych którzy robią karierę a nie skupiają swojej uwagi na tym co istotne. Ale każdy ma prawo działać tak jak ma ochotę tylko nie każdy to rozumie no i nie każdy to respektuje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOLEJNY ETAP ZA NAMI CZAS NA PRAWDE

Kolejny etap podróży w nieznane. Kolejny etap tego co nam życie niesie.  A dlaczego za nami? A dlatego że dziś jest dzień w którym Ziemia uwalnia kolejną ogromną dawkę energii ale tym razem w zupełnie w inny sposób bardzo nietypowy bo ze względu na swoje położenie w przestrzeni takie jakie jeszcze nie mieliśmy okazji zaobserwować. Takie jak jeszcze do tej pory nie miało żadnego znaczenia i takie jak do tej pory nic nam nie mówiło.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
AWANS CZAS NA PRAWDE

Każdy z nas kiedyś w życiu awansował i coś co może sobie zawdzięczać jako zasłużoną zmianę pozycji w której się znajduje. I dlatego nazywamy to awansem osobistym. Jeśli mamy na myśli inne awansy to ja się już na tym nie znam. Każdy awans ma podłoże chęci zmian i chęci parcia do przodu. Nasz awans jest z naszej i tylko z naszej inicjatywy. Mamy ochotę piąć się co raz wyżej w swoim własnym rozwoju osobistym i dlatego jesteśmy stawiani przed punktami które nas ustawiają jakby piętro wyżej. Wznoszą nas jakby windą na kolejne piętro. Zaczynamy widzieć zmiany w nasz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KIM JESTEM? CZAS NA PRAWDE

Gdy zaczynamy swoją przebudzoną drogę zawsze pojawia się nam to pytanie. I mogę wam powiedzieć że to pytanie powraca gdy wchodzimy na wyższe poziomy naszego rozwoju. To tak zwane pytanie "bumerang" ale za każdym razem w zupełnie innej odsłonie. Za każdym razem nasze zrozumienie siebie ulega transformacji i nasze odpowiedzi są diametralnie różne. To jest zupełnie normalne i zrozumiałe i świadczy o naszym progresie.  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MANIFESTACJA CZAS NA PRAWDE

Manifestacja tego co jest naszą zasługą czasem jest nieświadoma i czasem mało chciana przez osobę która ma daną manifestację w swojej przestrzeni. A dlaczego? Bo to wynik niezrozumienia na czym polega manifestacja i małej znajomosci praw wszechświata.  Każda energia jest angażowana. I każda z tych energii którymi my dysponujemy zos (...)

Zobacz cały wpis na blogu »